Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Mergelė

Tai jau greičiau nelaiminga samplaika: lengvabūdžiai Dvyniai ir melancholiška, rimta Mergelė. Tačiau abu šiuos ženklus valdo Merkurijus, ir, nepaisant visų prieštaringumų, įgalina dvasinį ryšį, bet kuriuo atveju suteikiantį progą įdomiai pasišnekučiuoti. Būna ir nesusipratimų, tačiau tai tik sustiprina jų tarpusavio ryšį. Dvyniai mano, jog Mergelės nuobodžios ir nėra linkę pernelyg gilintis į jų poreikius. Mergeles aktyvūs Dvyniai iš pradžių žavi, tačiau jos greitai pradeda kritikuoti šio ženklo nepastovumą ir nesugebėjimą priimti sprendimų. Mergelės labai vertina stabilumą, o Dvyniams atrodo, jog laimės ieškojimas ir nauji išbandymai yra visiškai normalu, tačiau tikėtina, kad jie, pavargę nuo savo neapsisprendimo, trumpam susižavės pastoviomis Mergelėmis. Trumpas gražių santykių žybtelėjimas tikėtinas, tačiau tuo viskas ir pasibaigs.

. Leave new

 • Man kazkodel visada sekesi susirasti dvyni partnere esu vyras mergele susiradau ir zmona dvyní turim tris vaikus nežinau ką daryti gal skirtis?

  Atsakyti
 • As vyras mergele gyvenu su dvybiu moterim jau 18 Mets tryst dukros dar neissiskyrem bet gal greit jau..

  Atsakyti
 • Anoniminis
  2019-07-07 09:21

  Aš dvinys draugas mergelė . Kosmaras ne santykiai jis priekabus nieko nevertina materistas. Neapgalvotai dėl visko puola o aš taip stengiausi. Galbūt vienintelis dalykas bendra planeta ir bendras interesas nors meiles nėra bet neardom šeimos dėl vaikų nors greičiau gyvenam kaip kaimynai

  Atsakyti
 • 4m. Su draugu mergele, jokiu nesutarimu, zaviuosi kiekviena diena, kad gerai sutariam :))

  Atsakyti
 • Žinot, visgi manau viskas priklauso nuo auklėjimo. Aš pati esu dvynys, augau stipriai kontroliuojama ir nesu tokia jau vėjavaikiška. Su mergelėm sutariu puikiai, turiu daug draugu šio zodiako. Kadangi dvyniai yra lankstūs, manau gali prisitaikyti prie bet kokio žmogaus.

  Atsakyti
 • As mergele,vyras dvynys ir jau 22 metus vede,horoskopas tai ne rodiklis….

  Atsakyti
 • As pati esu dvynys, santuokoje su mergele jau 13 metu, jokiu problemu. Meile tik stipreja kiekviena diena, nekeisciau jo i nieka ?

  Atsakyti
 • nu ka su mergele jau 2 metai pati eau dvinys. jo manau kad jisai nuobodus. daznai charakteriu nesutapumas labai kyla daug barniu. labai daug tai mazai bendraujam or taip sedim dirbam ir viskas

  Atsakyti
 • Gabrielė
  2015-11-09 19:45

  Na as turejau vaikinuka (mergele) ispradziu buvo gerai netgi labai, bet po to viskas ir uzsibaige

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.