Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mergelė ir Ožiaragis

Abu turi blaivią ir dalykišką pasaulėžiūrą, todėl atsiranda abipusė trauka. Jie tiki, jog kartu geriau susidoros su priešiškos aplinkos grėsme. Tai sėkminga sąjunga, protingai ir dalykiškai tvarkanti pasaulį. Mergelės tvarkingumas ir sugebėjimas viską apgalvoti puikiai dera su Ožiaragio savidisciplina bei polinkiu sunkiai dirbti. Abu partneriai didžiuojasi savo namų jaukumu, yra linkę geriau turėti kelis gerus draugus nei daug pažįstamų bei žavisi vienas kito intelektu. Ožiaragio praktiškumas papildo Mergelės tikslumą. Galimi nesutarimai susiję su seksu, tačiau juos bus lengva išspręsti, kadangi ženklai vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Tiek Ožiaragiai, tiek Mergelės gudrūs, konservatyvūs ir kantrūs žmonės, tad šis derinys labai sėkmingas.

60 komentaras. Komentuoti>

 • Mergelė ir Ožiaragis ….oi nigaliu baisesnes draugijos but negali turejau zmona oziarage ir poto dar netycia kadra brrrrr…dabar gyvenu su svarstyklem ir jau 7 metai… na gal kokius 3-4 kartus buvom truputy apsipyke 🙂

  Atsakyti
 • Oziaragis vyr.
  2016-04-17 23:52

  Viska nesamone turejau daug liutu moteru poroja ir galiu pasakyt su Oziaragiu jokiu sansu.Liutai baisus materialistai ,garbetroskos ,nepatikimi poroje ir kertasi su Oziaragiais .Kompromisas su jais sunkus.Totali nesamone jusu prognoze.Tai mano nuomone.

  Atsakyti
 • Mergelė.
  2015-09-12 20:24

  Sutinku. Aš pati esu mergelė ir mano partneris ožiaragis. Mes papildom vienas kitą. Būna aišku visko, bet visko ir reikia. 🙂

  Atsakyti
 • mantvidas
  2015-05-23 12:03

  nepasakiciau kad sunku tik reikia supratima tureti ir viskas sekasi tik reikia kad abu zmones stenktusi sio metu as su ozerage ir neprastai sekasi. 🙂

  Atsakyti
 • Pasikartosiu-moteris(mergele), vyras(oziaragis), oi visko buvo ir tikiu visko bus… vadovai abu, trokstantys visko abu, israiskingi abu, trauka yra abiems, bet kaip sake kazkas namu pilys is to ir pasistato 🙂 mes jau metai laiko kartu ir tikiuosi busim. O suderinamumas tikrai yra siu zenklu.

  Atsakyti
 • As jau dešimt metų gyvenu su vyru-mergele, kuo toliau tuo labiau matau kaip mes nesuderinami tampame, jis karštakošis, netvarkingas, pradėto darbo dažniausiai iki galo neužbaigia, vis randa kokį pasiteisinimą, draugų pasirinkt nemoka, vis koks durnius pagal protą į kompaniją dasideda, bendrų draugų jau kaip ir nelio nes aš labai atsirenku žmones, ir aplamai pradedu manyt kad kažkas supainiojo jo gimimo datą, nes viskas ką skaičiau apie vyrą mergelę jam nelimpa. Nors mūsų sąjungos pradžioj meilė buvo protu nesuvokiama-beribė, deja, turbūt, kas turi pradžią, turi ir pabaigą..

  Atsakyti
  • Labas aš vyras mergele taip kartais netvarki gas darboholikas materialistas bet gyvenau su dvyne nieko nesigavo net nebandykite .. O su oziarage gyvenimas atrodo prasideda is naujo..

   Atsakyti
 • tai jus nelyginkit mergeles vyrą ir mergele moterį….. Sąjunga jeigu mergele moteris o ožiaragis vyras tai yra būtent tai kas aprašyta,aš esu mergele o mano vyras ožiaragis, tai kai skaičiau shita straipsnį galvojau būtent apie mus paraše lyg butų žmogus kuris mus pažinotu;$)))) o vyrai mergeles labai bjaurus pedantai, pati kelis pažįstu su mergele moterim nesuliginti;)))))) mes geros ir mielos;)))))

  Atsakyti
 • Kiekvienas žmogus yra kitoks, kad ir tokie patys zodiakai, tiesiog arba jūs sutariat arba ne. Mano mama ožiaragis o tėtis mergele ir gyvena, aš ožiaragis o mano vaikinas mergelė ir mes puikiai sutariam tereikia rasti kompromisą ir pamiršti principus.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.