Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Liūtas ir Mergelė

Liūtas nelabai supras, kad Mergelė greit pasijunga nepilnavertė, neprisitaikanti prie gyvenimo. O Mergelei visiškai jau neaišku, kodėl Liūtas nekenčia kritikos. Nepaisant to, laimingos sąjungos tikimybė tikrai didelė – Liūtui darys įspūdį kritiška Mergelės natūra, o pastaroji mielai didžiuosis Liūto pasiekimais, humoro jausmu ir mylinčia asmenybe, tuo apsukdama galvą partneriui, kuriam labai patinka tiek antrosios pusės, tiek draugų dėmesys. Seksualinį poros gyvenimą mergelė praturtins emocijomis bei supratingumu. Liūtai labai gerbia Mergelių atsargumą ir gudrumą, juos labai džiugina partnerių poreikis įsiteigti, o Mergelės tą daryti moka ir mėgsta. Abu partneriai ištikimi ir linkę į santykius įdėti darbo, tad ilgalaikiai santykiai garantuoti.

29 komentarai. Komentuoti>

 • Mergelė ✨
  2023-09-09 15:42

  Aš mergelė mano vyras Liūtas. Pasakysiu tiesiai šviesiai sunku ir labai sunku išlaikyt emocinį ryšį, supratingumo mažai švelnumo iš jo puses taip pat mažai…. Pokalbiai apie santikius ir asmenines prablemas kažkokia išvis katastrofa jokio noro suprasti mane kaip asmenybe. Pavargau išties nuo to darbo santikiuose, manau ir jam tas pats. Neviena kartą kalbėjom apie skirybas, bet nei vienas nei kitas iki galo to žingsnio nežengiam. Jis taip pat sako kad aš per daug reikli per daug visko noriu… Pats visko nori bet atrodo kad viską ką daro, daro tik per prievarta dėl manęs. Nežinau ar kažkas supras ką noriu pasakyti, bet iš esmės Liūto ir mergelės santikiai jau nežinau ar įmanomi. Abudu nudege gyvenime tad vienas ir kitas su savo įsitikinimais gal dėl to taip ir skiriamės.

  Atsakyti
 • Labai idomus pastebejimas, jeigu raso mergina liute viskas santykiuose okey, myli bus amzinai, jeigu raso vyras mergele, pataria begti nuo liutes ir visi vyrai pabrezia tas pacias silpnas vietas liutes… kontrole, kritika, vadovavimas, ir neturi surpatimo kad siam pasauly jie nera vieni… Turiu liute ir pritariu, paskaitykit patys komentarus kas rasoma. Mes draugaujam 2metus ir viskas ok 😀 meile trunka 3 tai dar turit laiko pasidziaugti. O jei rimtai, viskas imanoma, niekada netikekit tuo kas rasoma, nes buvo zmoniu kurie rase kad zeme yra plokscia ir buvo tokiu kurie tuo tikejo, dabar klausimas kuo tikite jus? 🙂 Susitaike kad nieko nebus siuose santykiuose su mano antra puse, as jums galiu garantuoti, kad ilgai sitie santykiai nesiklostys ir tikrai ne todel kad horoskope taip parasyta, o todel kad jus tai isprovokuosite.

  Atsakyti
 • As esu Liute,ojis mergele. Pazystam vienas kita 17 dienu ir jau mylim vienas kita,o po dvieju dienu pradesim gyvent kartu. Esu laiminga,kaip ir jis. Ir esu isitikinus kad busim kartu amzinai 🙂

  Atsakyti
 • Esu pati liūtė, o draugavau su mergele. Santykiai buvo tiesa sakant vieni iš įsimintiniausių. Bet ji elgėsi kaip egoistas. Tik kažkas atsitikdavo kaltindavo mane, kad per mane čia viskas. Aš padarydavau bent menkiausią klaidą santykiuose , užsipuldavo kaip nežinau kas. O kai jis kažką ne to padarydavo ir jam tiesiog aš tai pasakydavau, jam būdavo nesvarbu, o aš irgi bandydavau neimti į galvą viso to negatyvo. O šiaip kai būdavo viskas gerai tarp mūsų, atrodė , kad meilė tokia stipri… Santykiai tarp mūsų butų pavykę, jeigu ne kitų draugų įtaka. Dabar eina antri metai kaip mes išsiskyrę. Vieni gražiausių mano gyvenimo momentų praėjo su juo. Dabar jis turi kitą merginą. Bet ką galiu pasakyti, kad geriausia sąjunga yra tarp liūto ir liūtės :))

  Atsakyti
 • Aš esu liūtė, o draugas – mergelė. Santykiai yra tikrai idealūs ir gražūs. Vienas kito supratingumas ir meilė daro mus laimingais. Abu esame begalo laimingi ir džiaugiamės vienas kitu, stengiamės išspręsti net ir mažiausią iškilusią problemą.

  Atsakyti
 • Mergele2
  2015-04-28 15:12

  Aš Mergelė,o mano vyras Liūtas,Super,kartu jau 23 metai.

  Atsakyti
 • As liutas, o partnere mergele… Del jos esu pametes galva, ir santykiai tobuli… Maniskes mergeles svelnumas, isorinis drasumas bei vidinis santurumas mane tiesiog svaigina, geresniu santykiu tikrai neturejau, ne su vienu is horoskopo, bet mergeles, jos liutams tobuliausios.. Beje teko ir per atstuma metus pabendraut, istikimyme ir pas mane, ir pas ja yra tobula… Aisku po 2-3 menesiu dingsta ta siluma sirdutej , bet meile dar vis tuno vidui, ir kiek suzinojau(ir is kitu) kad ji irgi visus metus lauke, ir net i kitu bx puse nepasizejo.. Todel manau jei esant liutas o partnere(-is) mergele jamkit, nepasigailesit..^^

  Atsakyti
 • John kofy
  2013-11-21 20:22

  Supratau tik tiek kad mergeliu nuosirduma istikimybe svelnuma ir nora suprasti liutai laiko kaip silpnybe ir is to nieko gero nesigaus

  Atsakyti
 • John kofy
  2013-11-21 20:14

  As esu mergele,mano zmona buvo liute.Draugavom 5metus dar 5m buvom susituoke. Ir po 10 metu praleistu kartu po daugelio svarstymu nusprendziau kad man mergelei liuta suprasti ir iki galo pazinti reikia dar maziausiai 100 metu.Liutai per daug isdidus kad pripazintu savo klaidas o kritikuoti juos tai tas pats kas sokti nuo nuo skardzio.Taigi mergeles negaiskit savo gyv laiko su liutem

  Atsakyti
 • Aš-mergele, vyras-liūtas. Kartu jau apie 10 metu. Pradžioje santykiai buvo kaip amerikietiški kalneliai, bet bangavimus keldavau aš, dėl pvz. Dėmesio trūkumo ir pan. Bet su metais, bangos rimsta 🙂 abu stengiamės ir keiciames.

  Atsakyti
 • Ar pastebėjot, kad visuose kometaruose moterys yra liūtės, o vyrai gimę po mergelės ženklu..? Yra tik vienintelis komentaras apie atvirkštinę kompoziciją. Kadangi pati esu mergelė, tai ir domina atitinkami santykiai,kurių atvejų čia tik 1!

  Atsakyti
 • o as su savo mergele visai gerai sugyvenu, sakyciau idealiai. tfu tfu. aisku.. Mes skirtingi, bet ne tiek jog seimoje nerastume bendru interesu ir nuomoniu. Kai kam musu duetas nemalonu sirdziai, bet mes gyvenam tikrai ne del kitu.

  Atsakyti
 • Mergelė
  2013-06-20 13:13

  kiek skaitau tai be išimties beveik visi „idealūs” santykiai, kai vyras – mergelė +moteris – liūtas, pas mus buvo atvirkštinis variantas. 10 metų buvom kartu, viskas buvo beveik gerai kol nebuvo vaikų, po to liūtui užėjo dėmesio trūkumo sindromas, depresija ir dar velnias žino kas, bet kadangi jis „tobulas” ir jam misija neįmanoma kažką keisti ir prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo aplinkybių, todėl nusprendė, kad pavargo ir jam nusibodo žaisti „namus” ir „tėtį”. O nuo to jo „AŠ NORIU” , AŠ Nenoriu” tai man ir šiandien prisiminus bloga. Pats didžiausias liūtų trūkumas, kad jie pamiršta kad pasaulis nėra sutvertas tik jiems, o kiti žmonės nėra gimę jiems tarnauti. Nesakau , kad visi liūtai tokie, matyt man nepasisekė.

  Atsakyti
  • Mergele VV
   2022-08-31 22:17

   as mergele, vyras – liutas. Po 17 metu kartu, is kuriu 14 santuokoj, nebepakeliau Liuto ego, teisuoliskumo. Nuolatinis komplimentu reikalavimas, noras stoveti ant pjedestalo, narciziskumas… Pavargau tarnauti jam, o atgal negauti net paprastos pagarbos, padekos.

   Atsakyti
 • Mielieji, pries rasydami komentaras, pasiskaitykit horoskopa, cia apie vyro ir moters santykius raso.. O jus apie seneles ir dukras rasot:)) Nu juokinga, tikrai toks jausmas, kad kazkur nukrype esat…

  Atsakyti
 • Aš mergelė, mano mergina – liūtas. Jos valdingumas, nuolatiniai priekaištai, siekis visur dominuoti mane varo į kapus.

  Atsakyti
 • As mergele mano zmona liute, ir vyresne uz mane, 6metus kartu 5 metus turim savo versla,dzrboholikai mes siaubingi, apie liutus taip;glostyk pagal plauka, jeigu pries plauka, negerai bus.kritikoti liuto,tas pats kaip siusioti pries veja sau brangiau iseis,liutas nori viskam vadovaut viska kontroliuoti, kur vaziuoji,ka darai,rrrrr,

  Atsakyti
 • Aš esu Liūtė ir mano draugas Mergelė,visi sako kad mes visai skirtingi ir nesuderinami bet pasirodo ilgalaikiai sanktykiai garantuoti …

  Atsakyti
 • aš esu liūtė, mano vyras tipiška mergelė, gyvenam santuokoje daugiau kaip 25metus, visko buvo,manau, kad dar įtakos turi ir tai kokioje šeimoje augo, kokie draugai supa, o Sandrai patarimas- jei jau teko jį susigrąžinti net kelis kartus, tu verta geresnio patikėk.

  Atsakyti
 • net nezinau as esu liute mano vaikinas mergele 2012 metais as buvau stipri is ne (moraliskai) palaikiau ji, seis 2013 metais tapau silpna jis mane palaiko bet jo palaikimas buvo neto lygio kokio reikejo ir galu gale buvo taip kad vos jo ne praradau tris kartus . . .vos vos si syki ji susigrazinau ,taigi man reike patarimo is tu kurie turi mergele vaikina jau daug metu ,kaip ji galima sulaikyti kad ne pabegtu is mano gyvenimo ?

  Atsakyti
 • Mano zodiako zenklas mergele o mano drauges liutas.Musu visai neblogi santykiai

  Atsakyti
 • Tiesiog Aš
  2012-11-20 19:52

  Aš liūtas,o mano senelė yra mergelė ir galečiau pasakyti,kad mano santykiai su senele yra visai geri ir taip pat nebuvau nei karto su ja susipykusi:)

  Atsakyti
 • as mergele o mano vyras liutas. Sajunga imanoma bet ji baisiai audringa. Parekaujam pasibaram ir vel gerai. Jau ir du vaikus turim 🙂 Reiskias nera taip blogai 😉
  Ir tiesa kad kritikos nemegsta, tiesiog laaabai nemegsta 🙂

  Atsakyti
 • Danguole
  2012-01-03 13:03

  As – Liutas, mano vyras – Mergele ( geriau, zinoma, butu atvirksciai), kartu jau 14 metu. Bet gal todel, kad mano vyras – ne tipiska Mergele? Kazkodel jis labai neatitinka aprasytu Mergeles bruozu…

  Atsakyti
 • Mano draugo zenklas mergele, o as liute, nepasakyciau, kad mes pykstames ar musu sajunga neimanoma, jei susipykstam, tai po 5 min susitaikom. O kas cia parasyta , tai manau visiska nesamone. Svarbu abiems buti „lankstiems” bendravime, o siaip nieko nera neimanomo.

  Atsakyti
 • manoz zenklas mergele, drauges liutas, mes karu jau 3 metus ir nei syk rimtai nesipykom 😉

  Atsakyti
 • Aš Mergelė mano dukra Liūtas aš dukrai auteritetas.

  Atsakyti
 • geras viskas atitinka

  Atsakyti
 • Ooo..jei tik liutas uzsimane mergeles, jis ja gaus sunkiai, bet gaus. skrajos aplinkui su brangiom dovanom, tampys geles glebiais, apibers komplimentais ir butinai kitaip parodys savo karaliska buda.nesutikciau,kad blogi santykiai..jei tik mergele sugebes nekritikuoti,tai tuomet viskas eis sklandziai, bet ar mergele sugebes..:D siaip, jei glostysi ir sakysi,koks jis nuostabus, vienintelis – amzinai liks tavo, pakol atrodysi gerai ir gales pries draugus pasigirti. jei sublogsi, tiesiai sviesiai padarys pastaba

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.