Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Venera

veneraVENERA – grožis, žemiška meilė, seksualumas, moteriškumas, švelnumas, finansai, vertybės. Palankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis neša finansinę sėkmę, padeda bendrauti, suvokti grožį, užmegzti draugiškus ir meilės santykius, kelia nuotaiką, skatina seksualumą, išryškina meninius sugebėjimus. Nepalankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis skatina tingumą, irzlumą, provokuoja finansines klaidas, ardo meilės santykius, gimdo nepasitenkinimą savimi ir aplinkiniais.

Veneros ženklas reiškia sąmonės ratą, kuris stovi virš materialinio pasaulio kryžiaus, bei kasdienybėje valdo ir tvarko dvasią.

Venera – simbolizuoja sunkiai pasiekiamą harmoniją, grožį, švelnumą, idealizmą, meilę, ryšius. Valdo meilę ir gamtą. Visada siejama su pavasariu, su gamtos atgimimu. Dar vadinama – mažosios laimės planeta.

Venera valdo žmogaus veninę kraujotaką, šalinimo organus, mitybą, pasitenkinimo jausmą, taip pat gerklę (jautis) ir inkstus.

Venera valdo du astrologinius ženklus – Jautį ir Svarstykles, taip pat valdo antrąjį ir septintąjį astrologinius būstus

Astrologijoje Venera simbolizuoja meilę, meilės romanus, jausmingumą, kultūrą, grožį, švelnumą ir patrauklumą kitiems. Venera įtakoja mūsų meilės reikalus, kuo mes sužavime savo partnerius, kaip elgiamės santykiuose.

Tai pati šviesiausia iš visų planetų. Aplink saulę apsisuka per 225 paras, viename zodiako ženkle išbūna 19 parų. Dar vadina Aušrine arba vakaro žvaigžde.

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.