Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Safyras

Safyras. Pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „sappheiros“ – mėlynas. Jau nuo senų laikų tikėta, jog akmuo suteikdavo jėgų, garbės ir nemirtigumo. Safyrai buvo turtingumo, pašalinių nesutarimų ir skausmų simbolis.

Zodiako ženklas: Safyras yra rugsėjo mėnesio akmuo, taip pat Žuvų, Mergelės, Jaučio ir Šaulio ženklų akmuo. Safyras gali būti dovanojamas 5, 23 ir 45 vedybų metinėms.

Kristalo forma: Trigonalinė

Akmens spalva: Dažniausiai pasitaiko mėlyni safyrai, tačiau safyrų gali būti įvairių spalvų, įskaitant geltoną, žalią, baltą, bespalvį, rožinį, oranžinį, rudą ir violetinį. Vieni iš brangiausių – padparadžos safyrai, kurie yra oranžiškai rausvi.

Radimvietės: Afrikoje, Australijoje, Brazilijoje, Mianmare, Pakistane, JAV, Tailande.

Ezoterinės savybės: Safyrai dažnai yra vadinami likimo bei išminties akmenimis, jie suteikia mintims aiškumo, suteikia koncentracijos, taip pat leidžia atsikratyti nenorimų minčių bei jaudinimosi. Safyrai simbolizuoja teisybę, nuoširdumą ir ištikimybę, savininkams atneša ramybę, meilę, džiaugsmą bei išmintį. Lemiamose situacijose padeda rasti geriausią sprendimą. Safyrai padeda įgyvendinti materialius troškimus, taip pat išlaikyti turimus turtus. Safyrai taip pat vertinami kaip antidepresniai akmenys, skatinantys intuiciją.

Poveikis kūnui: Manoma, kad jie padeda reumato metu bei gydant psichines ligas. Safyras atstato organizmo energiją, padeda atsipalaiduoti, stiprina kraują, venų sieneles bei stabdo vidinį kraujavimą.

6 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.