Kiškis

kiškis

(Metai: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023, 2035, 2047, 2059)


Ketvirtasis zodiako ženklas „tu“ – Kiškis.
Gimimo laikas: tarp 5 ir 7 valandos ryto.
Spalva: Aqua žalia.
Metų laikas
: Pavasaris, mėnuo: Kovas.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Žuvys.
Elementas: Medis.
Geros savybės: protingumas, taikingumas, draugiškumas, romantiškumas, ištikimybė, pasiaukojimas.
Neigiamos savybės: bailumas, pedantiškumas, pernelyg didelis rūpinimasis savimi.
Tinkama profesija: diplomato, teisininko, mokytojo, aktoriaus, šventiko, administratoriaus profesijos.
Tinkamas partneris: Ožka, Kiaulė.
Netinkamas partneris: Gaidys.

Sode mes užklupome budrų, pasiruošusį šuoliui Kiškį, tiriančiai bežiūrintį į mus rimtu ir jausmingu žvilgsniu. Jei mums jo pagalba nereikalinga, Kiškis tuoj pat nušuoliuos ten, kur reikės parodyti savo gerą širdį. Jis norėtų, kad visiems būtų gerai. Kiškis nuolat pasiruošęs padėti tam, kam gresia sunki padėtis ar vargas.

Kiškis – bailumo, taikingumo, geros klausos simbolis. Kinams būna visuomet didelis džiaugsmas, kai šeimoje gimsta Kiškis. Šis Zodiako ženklas laikomas visų laimingiausiu. Sakoma, jog jam nulemtas ilgas gyvenimo kelias. Kinai Mėnulyje įžiūri Kiškį, kaip, beje, ir daugelis Šiaurės Amerikos indėnų tautelių. Jos dar aiškina matą ir Kiškio letenėlėse laikomą taurę su nemirtingumo eliksyru. Kiškiai – ypač mieli, jautrūs, švelnūs bei ištikimi žmonės. Visuomet jie esti vietoje, kada tik beprireiktų. Jie žino, kaip susidoroti su problemomis. Jie ne tik duoda gerų patarimų, bet mielai suteikia ir praktinę pagalbą. Kiškiai verčiau linkę pasikliauti patys savimi, be to, esti baikštūs ir nenori pasitikėti kitais. Jų gyvenimas dažniausiai būna sėkmingas, lydimas laimės.

Šio ženklo žmonės labai atsargūs, sunkiai susidraugauja su žmonėmis, iš anksto gerai apgalvoja, ar nuo draugystės nenukentės. Puikiai dirba darbą, kuris reikalauja diplomatijos. Gali būti geri teisininkai. Jie gerai klausytojai, gali atsiminti kiekvieną pokalbį ar ginčą iki smulkmenų. Patys nekenčia bereikšmių kalbų, ginčų, nori viską taikingai išspręsti. Gali daug pasiekti versle, jei nereikės konkuruoti. Jų geros manieros, todėl gali būti puikūs partneriai, turintys uoslę naudingiems darbams. Nėra originalūs, dėl patartina veikti kartu su kūrybiškais žmonėmis.

Kiškio ženklo moterys neretai turi gražią rašyseną. Daug laiko skiria savo veido ir plaukų priežiūrai, mėgsta auginti ilgus plaukus.

Dauguma šio ženklo žmonių mėgsta gyventi vieni, tačiau, jei šalia nėra priešingos lyties gerbėjo, gali jaustis nepilnavertiškai. Bet kokiomis aplinkybėmis tai draugiški ir rūpestingi žmonės, deda visas pastangas, kad mylimi žmonės jaustųsi komfortabiliai ir jaukiai.

Galėtų daugiau pasiekti, jei atsiduotų vienam darbui vienu metu, tačiau dažnai dirba daug darbų vienu metu. Vikrūs, greito mąstymo, talentingi. Jei pirmenybę teikia darbui, o ne malonumams, daug pasiekia gyvenime. Turi daug gerų draugų, kurių paramą itin vertina. Šio ženklo žmonių gyvenimas retai būna nuobodus.

Su tais, kuriuos pasirenka savo meilės partneriais, yra romantiški ir jausmingi. Puikiai moka žavėti ir flirtuoti, gerai rengiasi.

Elementai

1903.01.29 iki 1904.02.15 – Vanduo
1915.02.14 iki 1916.02.02 – Medis
1927.02.02 iki 1928.01.22 – Ugnis
1939.02.19 iki 1940.02.07 – Žemė
1951.02.06 iki 1952.01.26 – Metalas
1963.01.25 iki 1964.02.12 – Vanduo
1975.02.11 iki 1976.01.30 – Medis
1987.01.29 iki 1988.02.16 – Ugnis
1999.02.16 iki 2000.02.04 – Žemė
2011.02.03 iki 2012.01.22 – Metalas
2023.01.22 iki 2024.02.09 – Vanduo
2035.02.08 iki 2036.01.27 – Medis
2047.01.26 iki 2048.02.13 –

Medžio Kiškis
Elementas medis išryškina Kiškio charakterio savybes – gerumą, dosnumą, nuolaidumą. Dažnai jie duoda daugiau, negu gali sau leisti ir užmiršta pagalvoti apie savo gerovę. Tai ne vien draugiškumas žmonėms – šis Kiškis labai sunkiai pakelia konfliktus, geriau jau jis nusileis, kad tik išvengtų barnių. Jį greitai įbaugina autoritetai. Pasitikėjimas savimi nėra didelis, dėl to Kiškis vengia užimti aiškią poziciją ir tiesiai be užuominų išreikšti savo nuomonę. Viduje jis dėl to kenčia, kad negali savo likimo pats paimti į rankas. Tačiau jį lydinti laimė net ir sunkiose situacijose įgalina gyventi visai pakenčiamai.

Ugnies Kiškis
Tai visiška priešingybė Medžio Kiškiui. Ugnis suteikia jam jėgos tam tikrai laikysenai. Kiškio draugiškumas ir širdingas būdas dėl to nenukenčia, nebent jei jis kartais būna kiek suirzęs, bet dažniausiai vyrauja giedra, optimistinė nuotaika. Savo pažiūras jis reiškia tiesiai ir atvirai. Retai kada būna agresyvus, dažniau jau diplomatiškas. Dėl savo šviesaus proto bei pavydėtinos intuicijos gali pasiekti labai daug. Žinoma, pripažinimas Kiškį padrąsina.

Žemės Kiškis
Šis Kiškių atstovas yra santūrus ir uždaras, patikimas darbuotojas, sąžiningai atliekantis jam pavestus darbus. Dažnai jis būna susimąstęs, galvoja apie savo ateitį. Kitiems aukojasi ne taip noriai, kaip kiti Kiškiai, greičiau jau pagalvoja apie save. Jei pasiruošęs padėti, tai ne dėl gilesnio jausmo, bet daugiau dėl proto balso. Materialiąją gyvenimo pusę tvarko tinkamai ir užtikrintai. Skurdas jam negresia, tačiau retai pasiseka padaryti didelę karjerą, nes tam šis Kiškis yra per daug neryžtingas ir kuklus.

Metalo Kiškis
Jei Kiškis gali būti kovingas, tai būtent šis toks ir yra. Jį veda jo norai bei troškimas prasimušti gyvenime. Kiškio ginklai yra jo inteligencija bei gudrumas. Jo nebaido ir intrigos, tik nelabai mėgsta demonstruoti garbės siekimą. Dažniausiai be galo įtikinamai paaiškina, kad taip daryti, kaip nori jis, paprasčiausiai yra labai protinga. Galiausiai tokiam Kiškiui patinka uoliai mėgautis gyvenimu: jis mėgsta gerai pavalgyti ir išgerti, vertina meną. Ir, priešingai, žmonės bei jų jausmai jam reiškia daug mažiau.

Vandens Kiškis
Tai Kiškis, turintis puikią atmintį, nors jo intelektualinės savybės išvystytos silpniau, negu jausminė sritis. Jis turi puikų talentą kitiems visai nepastebint įteigti savo mintis bei norus, lyg šis Kiškis turėtų kokią antgamtinę jėgą. Taip pat stebėtina, jog dažnai ir tiksliai pasako, ką galvoja kiti. Kai kurie jų tiki mistiniu pasauliu, jaučia magijos, meditacijos bei panašių dalykų trauką. Praktinis protas išvystytas gana silpnai, nes Kiškis per daug galvoja apie praeitį, o tas trukdo teisingai įvertinti dabarties reikalavimus.

Suderinamumas

Kiškis ir Žiurkė
Kiškis ir Jautis
Kiškis ir Tigras
Kiškis ir Kiškis
Kiškis ir Drakonas
Kiškis ir Gyvatė
Kiškis ir Arklys
Kiškis ir Ožka
Kiškis ir Beždžionė
Kiškis ir Gaidys
Kiškis ir Šuo
Kiškis ir Kiaulė

25 komentarai (-ų) - Kiškis

 • denis

  raso tiesa bet is dalies tik neviska

 • kamile

  Kaikas tiesa apie mane,o kita dalis neatitinka manes:)

 • bozka

  viskas sutampa su mano gyvenimu gera paskajtit

 • Ritalita

  TIESA 98 %

 • Danguolė

  Nelabai tinka, gal tik 50%

 • Proto balsas

  Pasakos kvailoms bobutems pries miega, technologiju amziuje skaityti tokius briedus tik sukelia juoka, kad “jums geriausia gyventi su kiskiu ” idomu, kodel ne su lape ar zirafa, gal raganosiu:) protingas issilavines zmogus neskaito ir nesivadovauja 🙂 be puse litro nesuprasi

 • Agne

  nu nemazai tiesos

 • nesutinku!

  Esu ne kiskis, o katinas. Grynu gryniausias. Del to ir bailumas man netinka! Kazkas stengiasi sumenkinti.

 • Agne

  niekaip nesuprantu kokia nesamone pagal zodiako zenklus mes su draugu atitinkam vienas kita o pagal metus ne

 • indre

  gi ne visiems gali cia viskas atitikt.cia kalbama aplamai, galima atsirinkt mazdaug kas tinka,kas ne.
  ir ner cia ko piktintis. nori viska zinot zmogus apie save,tai susidaryk asmenini horoskopa butent sau

 • Ramune

  Charakteri formuoja ir isoriniai veiksniai, tad skirtingoje aplinkoje uzauge kiskiai gali skirtis. O apie mane asmeniskai nemazai tiesos parasyta. Beja, kinu metai prasideda veliau nei musu, tad gimusieji metu pradzioje pasitikrinkite kieno metais is tikruju esate gime 😉

 • waida

  kurie zmones tiki siais reiskiniais tai tiem zmonem ir viskas tiesiogiai atitinka…kadangi mes esame zmones ir visi gyvename lygiareiksmi gyvenima tai kaip gali mums viskas neatitikti?kiekvienas zmogus gali ir pykti,gali juoktis,dziaugtis,gali patekti i nesekmiu rutina…bet galu gale mes visi tai patiriame.metuose yra 12men t.y. 12lika zenklu…o kiek sioje zemeje zmoniu?tai faktiskai daugumai turi atitikti reiksme…dar karta pasikartosiu tuo kad mes gyvename praktiskai vienodame pasaulyje…

 • alinulia

  yra tiesos. kiskiu draugyste su gyvate istiesu juos erzina

 • Kiske

  100% tiesa

 • Marko

  Na gryna tiesa, 100 proc. 🙂

 • kiskis

  tikrai nemazai tiesos. as kiskio metais gimes tikrai patariu kiskiams paskaityti

 • Playbojus

  100 procentu tiesa !

 • martynas

  Sveiki. Norėjau paklaust. Pagal huroskopa esu mergelė o pagal gimimo metus (kinų) esu kiškis. mergele labiausei atitinkantis kinų horoskopo ženklas yra gaidys o jam netinkamas partneris yra kiskis(mano gimimo metai). tai kaip čia? kaip suprast kuris aš esu? ar tčia taip suprast kad su savim visa gyvenima pyktis reiks?:D

 • dorotėja

  Kažkokia nesąmonė. Tik 30 procentų tiesa,o tai,akd neoriginalūs ir sunkiai susibendrauja tai visiškas apsurdas. Esu kiškis pagal kinus,o šiaip vandenis taigi paskaičius išeina taip,kad esu visiška priešingybė sau?

 • yspudingai

  esu kiskis pagal rytu hor.ir skorpijonas pagal vakaru hor. galiu pasakyti kad cia matau bent 95 proc. tiesos 🙂 tik man ydomu, kodel forume vien tik kiskiai atsiliepia siame forume 🙂

 • Herculesus

  99,9% atitink.Įspūdingai..

 • Kiškišz

  Dėl bailumo visiška nesamonė, kaip tik aš esu labai drąsus

 • Rennesans

  Atitinka tik apie 90 proc. Bet vistiek malonu suzinot apie save 🙂

 • Apie kiškį

  Kiek žinau, tai kiškiai yra žiaurūs savimylos, per daug save įsimylėję, per daug rūpinasi savo išvaizda…biški nenormalu…

 • Zydrunas

  99.9% tiesa 🙂

Palik komentarą

Galite naudoti HTML gaires

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>