Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Skorpionas ir Vandenis

Skorpionui patinka naršyti po sielos gilumas, tuo tarpu Vandenis pasaulį stebi nuo aukštesnės dvasinės pakopos. Jų pasauliai per daug nutolę, kad galėtų vienas kitą ir papildyti. Kad labiau suartėtų, reikia didesnio tarpusavio supratimo. Ši kombinacija dažniausiai nepasiteisina, nereikia itin daug laiko, kad susižavėjimas išblėstų, o partneris imtų erzinti. Seksas labai geras – Skorpionai labai aistringi, o Vandeniai itin kūrybiški, tačiau tai ilgai netrunka, nes Vandenius atstumia Skorpionų pavydumas ir savininkiškumas. Skorpionams sunku prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių Vandenio nuotaikų. Vandeniai stengiasi visur dalyvauti ir turi platų ratą draugų ir pažįstamų, mielai bendrauja su kolegomis, tad ilgainiui Skorpionus ima erzinti dėmesio trūkumas. Patys Skorpionai taip pat nėra namisėdos, tačiau jie daug uždaresni ir ramesni. Fantastiškas seksas gali kurį laiką išlaikyti santykius, tačiau neabejotina, kad jie ilgai netruks.

31 komentaras. Komentuoti>

 • Esu skorpas, su vandene išsiskyrėm galiausiai po niolikos metų. Aš pavydus nebuvau, ji – be proto. Taip, seksas neapsakomai aistringas, bet visą džiaugsmą nužudo vandenio negebėjimas arba nenorėjimas kalbėtis, nuolatinės ašaros lygioj vietoj ir lakstymas į tualetą kas penkiolika minučių. Vėliau susipažinau su kita vandene. Baisiausia buvo bendrauti su žmogumi ir matyti ją kaip nuluptą. Nedrįsau lipti darsyk ant to paties grėblio, nors trauka buvo neišpasakyta.

  Atsakyti
 • Vandenis
  2020-12-20 20:32

  Tinderyje moteru daugiausiai skorpioniu nzn del ko ir dar liuciu 😀 darykite isvadas abudu zudikai 🙂

  Atsakyti
 • Savo skorpiona pamačius, iškart supratau, kad jis man skirtas. Vandenis skorpiona supranta vos is žvilgsnio ir atvirkščiai, jiems nereikia tuščiažodžiauti. Skorpionas siaip megsta pavyduliauti ir valdyti, bet kai pamate, kad vandenis visiškai atsidavęs tik jam, atleido savo vadeles ir turiu visa laisve, bei jo pasitikėjimą, kurio niekad nenuvilciau. Jau 12 metu kartu ir nebeįsivaizduoju gyvenimo be savo skorpiono. Nors buna pykčiu, bando kirst savo uodega, bet atsileidžia dar greiciau, nei supyksta. Svarbiausia santykiuose su skorpionu tai visiskas tiesos sakymas ir atsidavimas. Tas pats ir su vandeniu.

  Atsakyti
 • Andrėja
  2016-12-29 13:20

  Aš esu skorpione , o mano draugas vandenis ir mes jau 3 metus esame kartu , labai retai pykstames , nes jis mane labai gerai supranta visada mane nuramina jis man kaip psichologas:))

  Atsakyti
 • Vandenė
  2015-08-13 11:58

  Pamenu vos pradėjusi draugaut su vaikinu skorpionu perskaičiau šį straipsniuką ir juokiausi. Dabar jau nebejuokinga, nes viskas 100% išsipildė. Tiesa, seksas buvo nuostabus. Ir taip tiesa, aš labai kūrybiška, jis labai aistringas ir viskas atrodė iš pradžių tobula. Bet ilgainiui gyvenant kartu išryškėjo, kad vien seksas nepadės išlaikyt mūsų santykių, kurie, beje, ilgai netruko.

  Atsakyti
 • Skorpione
  2015-02-17 22:46

  Kazkada labai pergyvenau kai sukom skirtingais keliai su vandeniu(vyru),o dabar esu pati laimingiausia,kad nebera jo mano gyvenime.Jis nuolat meluodavo,dazniausia namuose nebudavo,o jeigu namie,tai tv,kompas,lova.Nei su manim nei su vaiku nemegdavo leist laiko,visur ir visada atsirai,jis vienas ir vienas be musu.Atsakomybes ne laselio.Namu ukio reikalai irgi tik ant mano peciu,net siuksliu pats nesusivokdavo isnest,kraus tol kol viskas prades krist ant zemes,zodziu nei pareigu,nei tvarkos,nei istikimybes,atsakomybes…Na ir aisku prie sitos puokstes”gerybiu”dar ir uzsispyres begalo,turedavo jo virsus but,nors del nieko niekada ne pirstelio nepajudindavo.Pora geru savybiu teturejo:dosnus ir ramus,nebudavo kivircu,nes tyledavo ir juokdavosi jei pradedavau sakyti kas negerai,tuom parodydavo,kad jam nerupi,ding is namu kuo greiciau noredavo,dingt su draugais ir merginom.Vaikui negrieztas,bet ir nedemesingas,apseit su vaiku nemokejo ir nenorejo moket.As ji vadinau „vejo pamusalas” ir ne kaip kitaip.Dziaugiuosi be jo labai.

  Atsakyti
 • Mano tevai (vandenis ir skorpas) jau 35 m. Vienas be kito neisivaizduoja gyvenymo ir po sitiekos pragyventu metu. Tikrai mylimas yra zmogus, ne zodiakas.

  Atsakyti
 • Gyvenu su Skorpionu jau 20 m. Visiškai sutinku su elougeins. Pavydo nejaučiu, bet ištisas bumbėjimas, kontroliavimas, kad turiu daryti tą ar aną,kodėl nusipirkau tą ar aną, juk jau turiu spintoje…Visi šie bumbėjimai ir priekaištai užgožia aistrą,meilę ir t.t…Juk vandeniai yra laisvos asmenybės. Ir kažin ar kas gali jiems pavadovauti ir paaiškinti ką daryti..(P.S. Aišku, aš kalbu tik apie savo atvejį)

  Atsakyti
 • Vladikas iš Kosmoso
  2014-03-20 10:36

  Labai nesutinku su galutinėmis prognozėmis. Jeigu elementai tinka, pavyzdžiui, medis ir vanduo, kai vanduo padeda medžiui, plius, jeigu pagal gimimo metus labai derinami įgimtos savybės, kaip pavyzdžiui, žiurkė ir drakonas (95 iš 100), tai aš labai suabejočiau jūsų aprašyta baigtimi, kadangi du iš trijų, tai yra ir įgimtos savybės pagal gimimo metus, ir įgimtos savybės pagal metų elementus, tiktų beveik idealiai, ir tik vienas iš trijų būtų įgimtos savybės pagal gimimo mėnesį ir dieną, tai yra vandenės ir skorpiono ar skorpiono ir vandenės ar vandenės ir vandenės ir skorpiono ir skorpiono, draugų ar porų prasmėmis 🙂

  Atsakyti
 • elougeins
  2014-01-19 03:43

  net nežinau ką galima pasakyti apie skorpionus… Horoskopas sako tiesą… Ilgainiui jie atsibosta vandeniams… mes gyvename kartu jau virš 20 metų, turime puikių vaikų, kurie ko gero ir laiko šia šeimą dar kartu… Skorpiono pastovus pavydas, noras kontroluoti ir nesuderinamas vandenio pojūtis, tai du skirtingi pasauliai…

  Atsakyti
 • Na, nerealu_ jei visi vandeniai ar skorpions būtų vienodi 🙂 visi mes individai su savais + ir -… Šiaip kvailoka rinktis partnerį pagal ženklą 😀
  Tu skiorpionas?? aj tai gal ate, man reikia kito ženklo 😀 😀
  Yra porų vyras-vandenis, moteris-skorpionė= ideali santuoka. Tai kad išmįslas tie ženklai… Visi mes gimę skirtingu laiku, valandomis, mėnulio fazė ir t.t.t. Tai kad mylėkit ir mažiau tikėkit kažkieno fantazijomis 🙂 vienur rašo vandeniai myli iki grabo lentos, kitur neutir jausmuose pastovumo..tai kuriuo tikėt 😀 uoj juokas ima ir tiek..SĖKMĖS VISIEMS IR TIKĖKITE SAVIMI BEI SAVO MYLIMU ŽMOGUMI

  Atsakyti
  • Siektiek ženklo tiesos yra,o kur dar gimimo metai,mėnesio dieną,metu zodiakas ir ttasmenybe ką užsiima koks požiūris į aplinką ir panašiai☺️

   Atsakyti
  • Jūs visiškai teisi,jai abu papildo viens kitą nesinaudoja jausmais ir myli aplinka kurioje gyvena ir aplinkinius tai viskas okei o jai naudojasi viens kitų dėl išskaičiavimo tai nieko nebus tik sekina viens kitą😁

   Atsakyti
 • as vandenis, buves draugas – skarpionas, 14 metu prabendravom. Seksas is ties buvo nuostabus, tikriausiai tik del jo tiek metu ir prabuvom…o pats bendravimas, tikrai gan komplikuotas buvo: bendravom, skyremes, vel draugavom…ir visgi finale nesame kartu.

  Atsakyti
 • as vandenis o mano vaikinas skorpionas, kas parasyta del pavydo gryna tiesa o siaip lb puikiai sutariam nors pykciu buna kaip ir visose porose. Svarbiausia kad nors ir negraziai pasielgiu bet maniskis skorpionas labai atlaidus ir ilgai nesipykstam o isikalbam su vandenio ženklo vaikinu to nebuvo imanoma padaryt.:)

  Atsakyti
 • Draugauju su vendeniu tikrai nuostabus vyras rupinasi seima:)

  Atsakyti
 • Vakar buvo 25 metai kai gyvenu su vandeniu,tikrai sunkoki zmones,bet ir as ne is lengvuju,tiesiog pradejom be jokiu idealizavimu,tiek visko buvo,ir skirybos,ir vel gyvenimas kartu ir t.t ir panasiai:)siai dienai esu labai laiminga,tai tikras mokytojas,namu zmogus seimos zmogus,harakteris sunkokas,bet kaip sako nuosirdi apsukri ismintinga moteris gali gyventi su bet kuo:)sekmes visiems 🙂

  Atsakyti
 • Mano mama skorpionas, tetis – vandenis. Abu susituoke, kai buvo 18os. Draugavo labai trumpai, apie metus gal. Ju istorija labai idomi, new daug kas nepritare ju santuokai, kadangi tetis dar kaip ir vaikas, neseniai subrendes buvo. Taciau dabar jiems po 41 metus. Pasiziurejus, iskart matosi, kad vis dar isimyleje iki ausu. Visas problemas tyliai iskencia. Uzaugino du vaikus. Nu super!

  Atsakyti
 • sveiki,as esu vandene,o vyras skorpionas,kai gimiau – menulis buvo mano skorpione.Sutariam puikiai,retkarciais ir pasipykstam,bet siaip viskas puiku.Pazistami nuo 1985m., o kartu vede jau 23m.Viskas saunu !

  Atsakyti
 • trumsonis
  2012-06-02 18:07

  Esu tikru tikriausias vandenis , mane visada domina kazkas naujo , nepakenciu monotonisku nuobodziu zmoniu , todel su paprastom panelem man niekad nieko neisejo , nes paprasciausiai nuobodu , dbr turiu skorpione ir man patinka jos krastutinumai : tai ji valdinga , tai rami , tai linksma , tai prasanti pagalbos , kaskart vis kitaip ir man tas patinka , nenuobodu .. ji pavydoka , bet gera jausti kad geidzia kazkas , nei tylus niurnejimas is po stalo,kad pasiilgo.Vandeniui skorpiones tikrai siuo atveju tinka , tik nzn kaip del atvirstinio varianto , nes kartais islenda tas vandenio erdves norejimas ir nepriklausomybe

  Atsakyti
 • esu tipiska skorpione,vyras-vandenis,kartu jau 9 metai.Abu esam gana stiprus ir arsus kaip asmenybes.Tiesa,as egoistiskesne,megstanti vadovauti.Taigi, cia daugiau suzaidzia vandenio altruistiskumas.Nors kartais tikrai suprantu,kad as padariau klaida,bet tylesiu kaip 5 metu mergaite paputusi lupas ir vaidinsiu ziauriai isizeidusia,vyras visada randa budu kaip su manimi susitaikyti.Pas mus niekada nera buve „nakalbadieniu”.Zodziu,pipiriuku,druskytes visada yra…bet juk tame ir pats idomumas-niekada nebus nuobodu..

  Atsakyti
 • Gabrielius
  2012-04-12 14:24

  Aš vamdenis, mano mergina skorpionė, dažnai pykstamės bet greit susitaikom. 😉

  Atsakyti
 • Aš skorpionė,mano vaikinas vandenis ir mes kuo puikiausiai sutariam,per 1,5 metu ne karto nesusipykome

  Atsakyti
 • Aš – vandenis, o mano geriausia draugė -skorpionas. Mes sutariame labai gerai, tik labai dažnai pykstamės, bet vėl iš karto susitaikom. Mums patinka dažniausiai tie patys dalykai.

  Atsakyti
 • Danguole
  2011-12-30 02:48

  bet zodiako zenklas daug ka pasako apie pati zmogu ir jo charakteri.jeigu wisi nusileistumem wienas kitam tai ir pykciu niekad nebutu.ar gi ne taip? 🙂

  Atsakyti
 • i zodiako zenkla galbut ir reiketu atkreipti demesi, bet juk mylime zmogu o ne jo zodiako zenkla

  Atsakyti
 • budama vandenis su skorpijonu gyvenu 15m.ir manau ne viena gyvenanti su skorpionu pritars,kad su jais reikia buti emociskai begalo stipriai,kokie vandeniai ir yra 😀 😀

  Atsakyti
 • nesvarbu :)
  2011-05-30 18:43

  Mano draugas skorpionas, jis labai pavydus vaikinaukas. Pykciu kyla gana daznai del to kad jis pavydi manes. tai man nelabai patinka 🙂 tada supykstu ir as musu pykciai gali trukti labai ilgai, bent jau iki tol kol nors vienas is musu nusileidzia :p

  Atsakyti
 • Merginos nepamirskit kad santykiuose itakos turi ir tai kokiais metais zmogus yra gimes ty ar arklio ar bezdziones ir panasiai 🙂 nes tai tikrai turi itakos 🙂 turejau dvi skirtingais metais taciau ta pacia diena gimusias paneles tai galiu pasakyt kad skirtumas santykiuose laaaabai akivaizdus 🙂

  Atsakyti
 • Gyvenu su vandeniu jau 28-us metus tai pastovus pasipriesinimas ir nenuvaldomas charakteris manau zenklai tam turi itakos ir renkantis partneri reiketu i tai atsizvelgti kitaip teks vargti visa gyvenima

  Atsakyti
 • Mano draugas, su kuriuo esu kartu jau 5 metus- skorpionas, aš- vandenis. Tiesa, pykčiai kartais iškyla tarpusvayj, tačiau aistra mus sieja taip pat begalinė. Per tuos 5 metus taip ir nesupratau koks yra manasis skorpionas, jis gali būt visoks- valdingas, agresyvus, ramus, tylus. Taip, kad panelės nenusiminkit, jei draugajat su skorpionais! Nes meilės tikrai turėsit daug su jais 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.