Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ožka

ožka

(Metai: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027, 2039, 2051)


Aštuntasis zodiako ženklas „jan“ – Ožka.
Gimimo laikas: tarp 13 ir 15 valandos.
Spalva: Šviesiai žalia.
Metų laikas
: Vasara, mėnuo: Liepa.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Vėžys.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: laki fantazija, draugiškumas, taikingumas, artistiškumas.
Neigiamos savybės: nestabilumas, nuolat besikeičianti nuotaika, kapriziškumas, pesimizmas, nepasitikėjimas savimi.
Tinkama profesija: slaugės, gydytojo, kunigo, socialinio darbuotojo, aktoriaus ir menininko – bet kuri profesija, kur jie gali atskleisti savo kūrybiškumą ir gailestingumą.
Tinkamas partneris: Kiškis (Katinas), Kiaulė.
Netinkamas partneris: Jautis.

Ožka nėra kvaila, nors kartais taip atrodo. Ji galvoja apie naudą sau ir vikriai sukiojasi visuomenėje. Praktiškai nepamesdama realybės jausmo ir nesileisdama į nuotykius, tvarko savo reikalus. Ožka blaiviai įvertina savo padėtį ir atkakliai, su užsispyrimu eina kartą nužymėtu, kaip jai atrodo, teisingu keliu į sėkmę.

Ožka – bandos gyvulys, viena ji jaučiasi prastai. Žmonių jai nereikia kaip stebėtojų. Ožka įsitikinusi, jog niekas negali gyventi pats vienas, visiems reikia kitų žmonių pagalbos. Čia pat parodo gerą pavyzdį – padeda tiems, kuriems reikia pagalbos. Tuo ji tarsi atsidėkoja likimui, Ožka labai prisirišusi prie savo šeimos ir draugų. Kaip ir Kiškis, Ožka laikoma laimės mylima būtybe, ir kiekviena kinų šeima džiaugiasi vaiku, gimusiu Ožkos metais, su šeima ji ilgai būna glaudžiai susijusi, nes nuo jos nenoriai atsiskiria, ilgą laiką palaiko tamprius ryšius. Žinoma, Ožka turi ir trūkumų: jai sunkiai sekasi atsikratyti šeimoje susiformavusios nuomonės. Jei nori iškilti, Ožka ieško išsisukinėjimų bei aplinkinių kelių, todėl ne kiekvienas turi su ja kantrybės. Ožka pirmiausia pasiruošusi padėti dažniausiai savo draugams bei giminėms, iš kurių tyliai laukia to paties. Ekstremaliais atvejais tai gali pavirsti nemaloniai nuteikiančiu artimų žmonių, saviškių protegavimu. Ožka – užsispyrimo, kaprizingumo simbolis. Neveltui sakoma – užsispyrus kaip ožka.

Šio simbolio žmonės elegantiški, artistiški, mėgstantys gamtą. Tačiau jie neretai pesimistai, neramūs ir įkyrūs. Jie nuolat nepatenkinti savo likimu, savo kaprizais gali išvesti kitus iš kantrybės.

Nedisciplinuoti, neturintys laiko pojūčio. Nemoka būti savarankiški, greitai prisiriša, prisitaiko prie aplinkos, kai tik pasijaučia saugūs. Mėgsta pasiskųsti, kad juos paguostų, užtartų, padėtų ar net nurodytų kelią, kuriuo reikia eiti. Patys sunkiai priima sprendimą, dažniausiai pasitiki kitų patarimais. Dažnai religingi, tikintys prietarais, horoskopais, neįtikimais dalykais.

Tai nuoširdūs žmonės, neretai mėgstantys pasiaukoti, paremti blogiau gyvenančius. Tačiau neretai pasidalina net ir tuo turtu, kuris jiems nepriklauso, neturi atsakomybės jausmo. Dažniausiai jiems atrodo, kad kaltas likimas ir kiti žmonės, tik ne jie patys.

Patys nėra iniciatyvūs, kol kas nors neparagina ar net neįsako. Tik tokiu atveju gali ką nors daugiau pasiekti. Tačiau niekada nėra lyderiai, bet jiems to ir nereikia. Net jei kam nors vadovauja, elgiasi su pavaldiniais kaip su draugais. Jiems netinka pardavėjo profesija ar bet kuri kita, reikalaujanti sakyti kalbas. Jie arba kalba pernelyg greitai, arba pernelyg lėtai, sunkiai surezgia sakinį.

Šie žmonės nori gyventi ramiai, turėti šeimą, kuri atneštų jiems laimę, arba bent vertingą draugą, kuris palaikytų ir moraliai, ir finansiškai. Šio ženklo žmonės dažnai susiduria su meilės nesėkmėmis. Jų jausmų gyvenimas audringas.

Elementai

1907.02.13 iki 1908.02.01 – Ugnis
1919.02.01 iki 1920.02.19 – Žemė
1931.02.17 iki 1932.02.05 – Metalas
1943.02.05 iki 1944.01.24 – Vanduo
1955.01.24 iki 1956.02.11 – Medis
1967.02.09 iki 1968.01.29 – Ugnis
1979.01.28 iki 1980.02.15 – Žemė
1991.02.15 iki 1992.02.03 – Metalas
2003.02.01 iki 2004.01.21 – Vanduo
2015.02.19 iki 2016.02.07 – Medis
2027.02.06 iki 2028.01.25 – Ugnis
2039.01.24 iki 2040.02.11 – Žemė
2051.02.11 iki 2052.01.31 –

Medžio Ožka
Ši Ožka verta meilės, tačiau ir ypatingai patikli – ji lengvai tampa auka, išnaudojamas jos pasiruošimas visiems padėti.
Tačiau jos ženklą lydinti sėkmė dažniausiai apsaugo nuo didesnių nuostolių. Jei Ožka vėl paaukoja būriui bedalių savo paskutinį graši, likimas jai atsiunčia netikėtas pajamas. Taigi tik retai ši Ožka praranda optimizmą.

Ugnies Ožka
Ugnies Ožka nesiduos lengvai išnaudojama, ji daug drąsesnė, negu kitos. Likimo siunčiamas malones ji išnaudoja pati, mielai sau leidžia kažką gero, bet nesirūpina kitais. Aktyvumas tarnyboje nėra pats didžiausias, o norai, priešingai, nemaži, todėl dažnai jaučiasi gyvenimo nuskriausta ir slepiasi svajonių pasaulyje.

Žemės Ožka
Ir ši Ožka mėgsta pasidžiaugti pasiturinčiu gyvenimu. Jos praktiškas protas apsaugo nuo oro pilių bei nerealių lūkesčių. Tai – rimtas ir patikimas darbuotojas, beveik visuomet pasiekiantis savo užsibrėžtą tikslą. Žemės Ožkai būdingas stiprus prabangos troškimas. Tačiau tai, ką turi, Ožka dosniai pasidalija su ne tokiais laimės išlepintais žmonėmis.

Metalo Ožka
Ypatingai išsivystę meniniai talentai. Kadangi šita Ožka myli namus, visų pirma ji skirs daug laiko tam, kad jaukiai, su ypatinga elegancija įrengtų savo butą. Jai patiktų ištisus metus rūpintis ir gražinti namus. Blogiausia, kas Ožkai gali nutikti – tai praradimas įprastinės aplinkos, kuria ji taip be galo rūpinosi. Silpna vieta yra ateities pasikeitimų ir nesaugumo baimė.

Vandens Ožka
Tai nedaug pasitikėjimo savimi turintis, neypatingai dideliu protu apdovanotas žmogus, mielai prisišliejantis prie kitų. Jį traukia stiprios asmenybės. Pasipriešinimo Ožka nemėgsta, verčiau prisitaiko arba iš viso vengia tokių situacijų. Viduje ji dažnai dėl to kenčia ir tuomet galvoja, jog būdama aukos vaidmenyje, ji patiks kitiems. Ir ši Ožka nuolat pasiruošusi mielai padėti visiems, kuriems reikia pagalbos.

Suderinamumas

Ožka ir Žiurkė
Ožka ir Jautis
Ožka ir Tigras
Ožka ir Kiškis
Ožka ir Drakonas
Ožka ir Gyvatė
Ožka ir Arklys
Ožka ir Ožka
Ožka ir Beždžionė
Ožka ir Gaidys
Ožka ir Šuo
Ožka ir Kiaulė

68 komentarai. Komentuoti>

 • ožkeliūkštė
  2015-02-12 08:52

  aš pagal paprastus metus esu medžio beždžione, bet pagal kinus esu vandens ožka

  Atsakyti
 • 1000% tiesa, toks ir esu net is kitu zmoniu tai girdejas

  Atsakyti
 • Nu cia ir neturi but 100% tiesa,zmones gi zodiako zenklai daug dar ka duoda cia mazdaug aprasyta apie ozkas 🙂

  Atsakyti
 • Hmm, o tai 2015m., kurios ozkos metai, juodosios, vandens ar kt.

  Atsakyti
 • Aš sutinku, jog kiekvieną asmenybę nulemia zodiako ženklas ir metais kuriais tu gimei, tačiau reikia įžvelgti giliau, nes kaip matome, ožka gali būti ugnies, medžio, žemės , metalo, priklauso taip pat kada gimei ir pagal horoskopą ar esi pvz. tikras liūtas ar gimei ant ribos, todėl reikia pakankamai išsianalizuoti ir tada lyginti ar tinka ar ne. Aš tik prieš metus pradėjau skaityti horoskopus ir pasidomėjau praėjusiais metais (maždaug nuo 2005 m.) tai labai daug kas atitinka. Dauguma skaito tiesiogiai, pvz.: ožkos metai atneš sėkmę finansų srityje, tai visi tikisi finansinės sėkmės. Bet niekas neskaičiuoja, kad čia turima omenyje, kad ir pvz.: avariją. Ji atsipirko tik automobilio įbrėžimu, bet niekas nepamąsto, kad ta avarija galėjo atnešti milžiniškus nuostolius (neatremontuojama mašina, gulėjimas ligoninėje, rebelitacija) tai juk taip sutaupoma pinigų, todėl nereikia tikėtis, kad jei teigiama, jog žmonės yra turtingi, jie turi turėti pinigų, reik atsižvelgt ir į tokius faktorius (sveikata, psichologinė savijauta, materialūs dalykai).

  Atsakyti
 • Gintaras
  2014-09-30 08:38

  Sveiki ir kas skaitė, ir kas skaitysite. Komentarai senokai rašyti, bet susidaro įspūdis kad visi laukia kažkokios tiesos ir piktinasi kažko sau nepritaikę. Jik tai tik žaidimas. Nėra tikslių horoskopų netgi grynai asmeninių ir ko norėti iš bendro, abstraktaus horoskopo. Laisvalaikio skaitinys ir nieko daugiau! Aš jais netikiu visiškai ir skaitau tik kaip anekdotą ar pasakėčią kai papuola po akimis. Nieko rimto nėra ir būti negali. Tai ko čia širstate kad neatitinka ? 🙂

  Atsakyti
 • na truputy tiesos yra//ypac kas liecia blogas savybes:)

  Atsakyti
 • OŽKA!!!
  2013-12-10 14:54

  Čia apie mane buvo daug tiesos, bet kai atėjo kalba apie blogas savybes tai ten buvo ir netiesos. 😀

  Atsakyti
 • Na biški melo , o viskas tiesa lig alementų:)8-)

  Atsakyti
 • as ozka:DDDDale atitinka viskas beveik:)jau ko ko,tai kalbu sakyt tikrai nemegstu,geriau uzsidarau ir tupiu kol nepageidaujami zmones pasisalina:DDDD

  Atsakyti
 • Parsiukas
  2012-02-05 09:42

  apie sunku sakinio surezgima is dalies tiesa,nes turiu dvi ozkas draugus,kalba tai viskas gerai,ten be defektu xD(juokauju) bet kartais uzeina kad uzsikerta,nemoka paaiskint,kartojasi,tada nusisneka ir „ai..zodziu supratai”…:D.

  Atsakyti
 • O as dvigubas ozys 🙂
  Ozka + Oziaragis.
  Zinoma, cia daug atitikimu. Galima sakyti kad apibudinimas sekmingas. Bet nemanau, kad tai butu skirta kiekvienam. Pazistu daug Ozku. Ir visi jie labai skirtingi zmones.Pagrindinis Ozkos gyvenimo moto – „per kancias i zvaidzdes” 🙂

  Atsakyti
 • mano sese ir geriausia drauge ozkos beveik viskas netiesa tai turbut priklauso ir nuo horoskopo zenklo ir susimaiso gaunasi misraine

  Atsakyti
 • Lukai 😀 tu kogero esi ir ozka ir vandenis. vandenis gimes ozkos metais..

  Atsakyti
 • Tik dabar suzinojau , kad esu OZKA ne vandenis . Sutapimu tikrai yra 🙂 Taciau tai tiktai apstraktus paaiskinimas , negalime ant kiekvieno zmogaus klijuoti etikete, taipat ir cia sutapti viskas negali. Idomu imanoma ,,nestabilumas, nuolat besikeičianti nuotaika, kapriziškumas, pesimizmas, nepasitikėjimas savimi” sio dalyko atsikratyti , nes tai mane persekioja nuolatos ….

  Atsakyti
 • Mano vaikinas OZKA visiska tiesa bent apie ji o as Jautis visiskai teisybe raso 100%

  Atsakyti
 • Hm esu vandenis gimiau 1991 02 02 pagal metus esu ozka bet pagal menulio kalendoriu kuris turetu buti pritaikomas kinu naujuju metu kalendoriui tureciau buti arklys nes paprasciausiai ozka dar neprasidejusi. siaip ir ozkoje ir arklyje yra daug tiesos apie mane.. tai kas as ozka ar arklys? buciau dekinga uz atsakyma 🙂

  Atsakyti
 • Ačiū dievui, kad bent šitame horoskope pažeria kritikos. Kiti man tokie vaikiški atrodo, kas bebūtum tu, vistiek parašo, kad geriausias.
  Sutinku bemaž dėl visko. Sako čia daug kas, kad mėgsta šnekėti ir lengvai surezga tuo sakinius – lengva, kai esi su draugu ir KALBI ŠIAIP.
  Na, žodžiu, ožiai ir ožkos – nusileiskit, priimkit kritiką, džiaukitės kuo esat.

  Atsakyti
 • kai kas atitinka o kai kas ir ne …

  Atsakyti
 • O koks mano zodiako zenklas pagal kinu horoskopa?
  Jai gimiau 1991 08 12? Is anksto aciu!

  Atsakyti
 • Tipiškoms žuvų asmenybėms viskas atitinka.

  Atsakyti
 • cia tai nesamone…esu ozka ir zenklas jautis tai ka pati su savim negaliu susigivent…sutampa tik 50%

  Atsakyti
 • Praleista labai svarbi detale!
  Kinieciai vadovaujasi Menulio kalendoriumi, todel ju naujieji metai prasideda ne sausio 1d, naujuju metu diena kinta.
  Tarkim 1979 metais Kinijoje naujieji metai buvo sausio 28 diena, tai pagal kiniecius ir visus horoskopus zmones gime 1979m iki sausio 29 dienos yra priskiriami ARKLIO metams o ne OZKOS.

  Atsakyti
 • As esu tipska ozkyte 🙂 taciau visai galiu dirbtipardaveja-tik gal kiek issiblaskiusi:D o ne del neiskalbingumo:D

  Atsakyti
 • Taip, as esu ozka. Sis horoskopas beveik atitinka mane, labai daug kas sutampa. esu optimiste, siekiu visko ko trokstu, esu savarankiska, karjeriste, megstu gamta 😉 turiu labai kaprizinga charakteri ( kaip ozkos ;D )

  Atsakyti
 • adresate
  2010-01-31 23:58

  Nu esu ozka, ir dar vezys… Netinka ta dalis apie iskalbinguma (kaip ir daugeliui manau). Dar mano draugas kaip tik katinas, su kuriuo tureciau sutart geriausiai, bet kaip tik pykstames labai daznai, nepasakyciau kad jis geriausias partneris….

  Atsakyti
 • Kazin kaip ozka su gyvate sutampa ar ne (cia siaip is idomumo)=)

  Atsakyti
 • visiska nesamone. mano drauge ozka ir is viso sito atitiko tik vienas dalykas- ji isties yra religinga bei tikinti horoskopais bei neitikimais dalykais. visa kita… ne tik, kad neatitiko, bet buvo absoliuciai priesingai parasyta. Ji ne tik kad gali buti lydere, ji tokia ir yra ir nebutu laiminga budama pavaldine, ji absoliuciai savarankiska ir niekada nepasikliauja kitu patarimais, vadovausjasi tik savo nuomone, bei daug pan. dalyku. tikrai neatitiko

  Atsakyti
 • na cia kaip kam, as ozka, ir as nesugebu normaliai su zmonem bendrauti, sakinius taip pat surezgu ypac sunkiai, tai cia bent jau man tai tinka tikrai.

  Atsakyti
 • pati esu ozka.daug kas sutapo,bet paskaicius visa sita susidaro nuomone,kad ozka isvis pastumdele kazkokia-negali buti lydere,pesimiste,aukojasi del visu,neturi iskalbingumo ir isvis nuo kitu priklausoma.nesamone.. 🙁

  Atsakyti
 • puse tiesos, puse ne. vyras ozka o pati esu jautis bet gerai sugyvenam 🙂

  Atsakyti
 • ozkos drauge
  2009-12-04 18:57

  nu paskaiciau, tai net juokas sueme, turiu drauga ozka, kuris yra vezys, tai pamaniau, nu tikrai turetu kas nors tikti. tai paskaiciau, ir netikiu tuo kas parasyta, nu nu tikrai labai daug atititimu, zinoma ne viskas atitinka, bet didzioji dalis tai tikrai. apie prisirisima, disciplina na ir kito dalykai, nu tikrai mano draugas toks ir yra:)

  Atsakyti
 • :) Agnė
  2009-11-17 10:36

  tikra nesamonė, kad ožkos sunkiai surezgia sakinį:) pakankamai esu iškalbi ir dirbu aptarnavimo sferoje, kur būtina kasdien bendrauti. Niekada neieškau žodžio kišenėje:) Turiu dovaną puikiai suregzti sakinius ir įtikinti aplinkinius:)

  Atsakyti
 • Na pradzioje gan daug tiesos, bet kaip cia parasyta, kad ozkos sunkiai sneka t.t.t, jos nebuna lyderiais, nieko panasaus man patinka lyderiauti ir daug bendrauti su zmonemis… nera taip ,kad klausau kitu patarimo ir pati nesprendziu savo klausimus.t.t. cia visiska nesamone…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.