Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kiaulė ir Kiškis

Kiaulė ir Kiškis – idealūs partneriai. Šis atvejis liudija, kad priešin­gybės traukia viena kitą: triukšminga ir šiurkštoka Kiaulė gerai jaučiasi greta tylaus, ir subtilaus Kiškio. Kiaulė naudojasi savo raumenimis ir jėga, o Kiškis sprendžia problemas pasitelkdamas savo sumanumą. Vis dėlto abu mąsto panašiai ir siekia gyvenime tų pačių dalykų. Tik skirtin­gais keliais artėja prie savo tikslų, tačiau susitikę sulimpa tarsi dvi vienodo daikto pusės. Jie jaučia vienas kitam simpatiją, o atradę raktą nuo vienas kito talentų skrynelės, tampa draugais. Jų tandemas puikus: kai Kiškis kur nors nuošaly tvarko savo reikalus, Kiaulė stengiasi būti dėmesio centre. Abu siekia atskleisti gerąsias vienas kito savybes, o jei kuris suklumpa, kitas visada yra greta – ištiesia pagalbos ranką ir paremia tvirtu petimi.

Kiaulės prigimties elementas yra vanduo, o Kiškio – medis. Elementų sąveikos cikle vanduo sukuria medį. Akivaizdu, kad tokioje poroje vienas jų yra kito burė ir vėjas. Šįkart Kiaulė laikoma itin vykusiu Kiškio partneriu. Tai lemia jų sąjungai gerą kryptį.

1 komentaras. Komentuoti>

  • Gal galite atsakyti į klausimą. Gimusio po mergelės ženklu akmuo yra safyras. Tik klaustukas: ar geltonas, ar mėlynas?

    Kitas klausimas. Vėžio ženklo akmuo yra perlas. Ar taip? Ar galimi ir kiti. Kaip moon stone?

    PAGARBIAI
    Erika

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.