Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis

jautis

(Metai: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021, 2033, 2045, 2057)


Antrasis zodiako ženklas „nju“ – Jautis.
Gimimo laikas: tarp 1 ir 3 valandos nakties.
Spalva: Žalia.
Metų laikas
: Žiema, mėnuo: Sausis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Ožiaragis.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: imlumas mokslams, geraširdiškumas, tikslumas, ištikimumas, kantrumas.
Blogos savybės: užsispyrimas, pyktis dėl menkniekių, konservatyvumas, egoistiškumas.
Tinkama profesija: kariškio, generolo, politiko, fermerio, inžinieriaus profesija, darbas, kuriame būtų galima valdyti kitus.
Tinkamas partneris: Gaidys, Gyvatė.
Netinkamas partneris: Ožka.

Atrodo, jog Jautis tvirtai ir užtikrintai žengia per gyvenimą. Matant jo stiprybę, vargiai galima patikėti, jog Jautis labai bijo pokyčių. Tačiau didžiausią savo jėgos dalį jis panaudoja tam, kad apgintų savo gyvenimą nuo netikėtumų. Geriausiai Jautis jaučiasi uždaroje teritorijoje tarp savo draugų. Čia jis ramiai, neskubėdamas gali užsiimti savo darbais.

Jautis – ištvermės ir didingumo simbolis. Pagal temperamentą šis Jautis (dar vadinamas Buivolu) panašus į mūsų europietiškąjį Jautį. Abudu yra ramūs, lėti, atsargūs, ištvermingi, kartais truputį užsispyrę. Labiausiai jam patinka būti savo namuose, sėdėti patogiame krėsle gyvenimas ir mėgautis sutvarkytu, saugiu gyvenimu. Tą jis gali sau leisti – juk dėl to gerokai padirbėjo. Jau anksti Jautis pagalvojo apie savo senatvę: išsirinko patikimą profesiją arba įkūrė pelningą verslą ir apsirūpino, kad senatvėje turėtų iš ko gyventi. Saugumas jam nėra tikslas, bet jis leidžia ramiai pasišvęsti savo hobiui. Jaučiui patinka menas, teatras, literatūra, šiose srityse jis turi tvirtą savo nuomonę.

Šio ženklo žmonės gali ištverti visus sunkumus. Tačiau tai nereiškia, kad jie juodadarbiai ir nusižeminantys. Priešingai, jie išdidūs, mėgstantys vadovauti ir gerbiami kitų, keliantys pasitikėjimą. Jie konservatyvūs, nemėgstantys naujovių – šiuolaikinis pasaulis ne jiems. Jie uždari, nekalba apie savo jausmus, tad juos sunku suprasti. Kadangi yra išdidūs, niekada nepripažins nei kitiems, nei patys sau, kad ko nors bijo ar kad nepasitiki savo jėgomis. Šie žmonės kantrūs, didžiuojasi savimi ir savo namais. Jie mėgsta daug dirbti ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Imdamiesi bet kokio darbo jaučia didelę atsakomybę.

Dažniausiai turi nedaug draugų, tačiau jie visuomet yra ištikimi. Šio ženklo žmonės mėgsta ramybę, jaukumą, supyksta tik stipriai įžeisti. Tačiau tokiu atveju tampa tikrai grėsmingi, tam, kuris įskaudino.

Jie punktualūs, patikimi ir gali daug pasiekti, jei jiems leidžiama imtis savarankiškos ar vadovaujančios veiklos. Geraširdiški, visuomet skuba padėti. Tačiau turi įgimtą norą valdyti, yra užsispyrę, ir dėl to gali tapti tironais. Su jais dėl to gali būti sunku dirbti – dėl griežtumo ir savo valdžios demonstravimo. Vertina ir saugo tai, ką užsidirbo, išsikovojo. Netgi nedideli pasiekimai vaikystėje vėliau gali praversti.

Su priešingos lyties atstovu rūpestingi, romantiški, mėgsta globoti tą, kurį myli. Žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Draugai vertina jų nuoširdumą, natūralumą.

Elementai

1901.02.19 iki 1902.02.07 – Metalas
1913.02.06 iki 1914.01.25 – Vanduo
1925.01.25 iki 1926.02.12 – Medis
1937.02.11 iki 1938.01.30 – Ugnis
1949.01.29 iki 1950.02.16 – Žemė
1961.02.15 iki 1962.02.04 – Metalas
1973.02.03 iki 1974.01.22 – Vanduo
1985.02.20 iki 1986.02.08 – Medis
1997.02.07 iki 1998.01.27 – Ugnis
2009.01.26 iki 2010.02.13 – Žemė
2021.02.11 iki 2022.01.31 – Metalas
2033.01.31 iki 2034.02.18 – Vanduo
2045.02.17 iki 2046.02.05 –

Medžio Jautis
Iš visų Jaučių tai yra pats judriausias Jautis, greičiausiai pasirengęs priimti naujoves. Būdamas tarp jam labai patinkančių žmonių, jis netgi pamiršta savo atsargumą bei saugumą, gali atsisakyti patogumų. Skatinamas moralinių nuostatų Jautis gali atsisakyti savo interesų ir tuo žavisi. Taip pat ir profesinėje srityje jam dažnai sekasi geriau, negu visiems kitiems Jaučiams. Jam nesunku prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio, kuriame viskas be galo greitai kinta.

Ugnies Jautis
Vargu ar rasime jame kitų Jaučių ramumą, greičiau jau kovingąją būdo pusę. Su įsiutusio buivolo jėga jis stoja prieš savo priešininką ar spręstiną problemą. Tuomet geriau pasisaugoti ir nestoti jam skersai kelio, jei nenori būti parblokštas. Jis jokiu būdu neleis, kad kažkas pasikėsintų į jo ambicijas. Nenukrypstamai Jautis laikosi savo kelio vienąkart numatyta kryptimi, jo nepaveiks ir nesuklaidins jokie argumentai ar aplinkybės. Ugninių Jaučių yra nemažai kariškių tarpe, ši profesija gerai atitinka jų būdo savybes. Žmonės bei jų poreikiai Jaučiams nedaug terūpi, jiems vos užtenka kantrybės išklausyti kitą. Tačiau Jautis stengiasi būti doras ir teisingas, o su savo šeima elgiasi kur kas švelniau.

Žemės Jautis
Pareigos supratimas bei atkaklumas siejamas su savybe teisingai įvertinti savo galimybes. Šiam Jaučiui dažniausiai trūksta kūrybingumo, tą jis pats suvokia ir bando padėtį išlyginti stropumu. Pamažu ir sunkiai dirbdamas Jautis stumiasi pirmyn, o kadangi yra labai atsargus ir kartą iškovotą poziciją gina visomis priemonėmis, tai dažniausiai jį aplanko sėkmė.

Metalo Jautis
Toks Jautis atvirai ir tiesiai ginčijasi su kiekvienu, nenorėdamas nusileisti. Jis visai nepabijos susipykti ir su savo viršininku, nes visuomet jausis esąs teisus. Dažniausiai taip ir būna, nes kaip ir kitiems Jaučiams, jam būdingas blaivios realybės jausmas, o be to, ir šviesus protas. Jį dažnai domina technikos mokslai, įgalinantys įvykdyti ką nors stebėtino. Savo tikslų siekia fanatiškai, kartais, jei reikia, dirbdamas ir 24 valandas per parą. Jei jis išmoktų bent kiek derintis prie kitų žmonių, gyvenimas gali susiklostyti labai sėkmingai.

Vandens Jautis
Kaip ir Metalo, taip ir Vandens Jautis turi be galo šviesų protą, tik jis yra kiek lankstesnis. Daugiau reiškia moralinės normos, ne savi interesai. Žinoma, norėtųsi ką nors pasiekti gyvenime, pagerinti savo socialinę padėtį, tačiau nenukrypstamai reikia laikytis taisyklių bei tvarkos. Kadangi toks Jautis su galva nesiveržia kiaurai sienos, tai gerai sugyvena su kitais žmonėmis. Puiki ta komanda, kuriai mandagiai ir diplomatiškai vadovauja Vandens Jautis.

Suderinamumas

Jautis ir Žiurkė
Jautis ir Jautis
Jautis ir Tigras
Jautis ir Kiškis
Jautis ir Drakonas
Jautis ir Gyvatė
Jautis ir Arklys
Jautis ir Ožka
Jautis ir Beždžionė
Jautis ir Gaidys
Jautis ir Šuo
Jautis ir Kiaulė

48 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.