Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai

dvyniai DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

„Apie tuos, kurie panašūs į vėją…”


Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš galvoju”
Spalva: oranžinė, salotinė, melsva, violetinė
Akmuo: agatas, chrizoprazas, berilis
Valdomas namas: Trečias
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Arklys
Priešais esantis ženklas: Šaulys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Dvynių ženklas – tai supaprastintas dviejų dvynių, stovinčių vienas šalia kito, paveikslas. Šiuo metu pavasaris jau baigiasi, daugelis žiedų peržydėjo, noksta sėklos, veši vasaros augmenija. Tai perėjimo iš pavasario į vasarą laikas. Mutabili ženklo savybė pabrėžia Dvynių-tarpininko vaidmenį.

Tuo metu, kai vaikas Jaučio ženkle įgyja savo teritorijos, savo nuomonės jausmą, suteikiantį jam stiprybę, Dvyniai pasiruošę bendravimui su kitais, draugysčių, kontaktų užmezgimui. Čia jiems padeda Oro ženklo savybės. Dvyniai greitai reaguoja į kiekvieną naują dirgiklį, bet dėmesys neilgai būna skiriamas tik vienam objektui, tuoj jis būna nukreipiamas kitur. Dvyniai – judrūs, mėgstantys užmegzti kontaktus, tačiau kartu ir nepastovūs bei neramūs. Jie labai greit susižavi naujais daiktais bei žmonėmis, tačiau lygiai taip pat greitai įspūdis nublanksta. Paradoksalu, bet nepaisant spartaus tempo, Dvyniai vystosi lėtai, ilgiau negu kiti Zodiako ženklai išlieka vaikais. Jų išgyvenimai paviršutiniški, patirtis – negili. Daug ką Dvyniai turi kelis kartus išgyventi, kol tai paliks įspūdį bei bus įsisavintos to įspūdžio pamokos.

Priešingai, paviršutiniškus dalykus Dvyniai įsisavina labai greitai. Kadangi tai Oro ženklas, Dvynių pasaulis – proto bei intelekto pasaulis. Be to, juos valdanti planeta Merkurijus suteikia protingą orientaciją. Dėl to Dvyniams visuomet gerai pavyksta įsisavinti naują žinių sritį arba susiorientuoti svetimoje aplinkoje. Jų potraukis pakitimams lemia, kad Dvyniai nėra labai ištikimi. Dėl mutabilios jų ženklo savybės Dvyniai tampa dažnų pagundų auka, kadangi būtinai turi atsiliepti į kiekvieną išorinį dirgiklį. Į tokias situacijas juos lengviau pastūmėja “orinis” temperamentas. Tačiau jei Dvyniai įsisąmonina turį gilų jausmą, savo betiksliame puldinėjime pamato kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti tarnaus atsiradusiam ryšiui.

Pirmasis dekanas (gegužės 22-31 d.). Pagrindinis devizas – sąmoningumas.
Turėdamas savybę greitai priimti sprendimus ir vadovauti žmonėms, jis gali pasiekti solidžią padėtį. Jų poelgiai drąsūs ir ryžtingi. Kilniaširdis, didžiuojasi gerais poelgiais. Iš bet kokios padėties išeina nugalėtojas, žinoma, jeigu tvirtai pasitiki savo įkvėpimu. Visai nepatartina pulti į kraštutinumus, nes gali išeikvoti nervinę energiją. Jį domina diplomatija, o gabumai leidžia tarti svarų žodį.

Antrasis dekanas (birželio 1-11 d.). Pagrindinis devizas – nesudrumsčiamumas.
Šio ženklo vidinis pasaulis atsako už grožį ir harmoniją, todėl jo atstovas domisi daile ir muzika. Mėgsta keliauti, aplankyti tolimus ir romantiškais pavadinimais kampelius. Savo gyvenimą tvarko taip, kad kuo daugiau sulauktų jį gerbiančių žmonių pagyrimų bei paskatinimų. Dėl neegoistiško charakterio praranda daug naudingų pasiūlymų bei ryšių. Tačiau intuicija daug padeda. Jei yra bent viena išeitis, jis ją suranda.

Trečiasis dekanas (birželio 12 – 21 d.). Pagrindinis devizas – protas.
Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jo draugais, o kitus tik gerbia. Jis optimistas ir mato gyvenimą aiškiai. Realistas, tačiau apgaudinėja save tikindamas, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinęs, jog tikrąją laimę galima susikurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi tokia linkme skatinti ir šviesti aplinkinius.

Charakteris

Dvyniai – nepastoviausias zodiako ženklas. Jie kupini vidinio žavesio, mėgsta flirtuoti, lengvai palenkia į savo pusę jiems patikusius žmones, tačiau įprastas šeimyninis gyvenimas juos slegia. Dvynių prieštaringumas iš esmės tėra tik iliuzija – iš tiesų šie žmonės tiesiog negali pakęsti vienodumo ir monotonijos.

Privalumai: gebėjimas bendrauti, judrumas bei aktyvumas, mokėjimas praskaidrinti nuotaiką net didžiausiam surūgėliui, puikus humoro jausmas.
Trūkumai: lengvabūdiškumas, kartais per didelis familiarumas, išsiblaškymas, nekantrumas.

Vaikystė

Nuo pat ankstyvos vaikystės Dvynius žavi daug kas. Ypač jie mėgsta ką nors meistrauti. Tačiau neigiamas jų bruožas yra atkaklumo kuo nors užsiimant, susitelkimo ir kantrybės stoka. Vaikai Dvyniai paprastai būna tokie judrūs, jog jų energijos pakaktų keliems kito ženklo vaikams. Dvyniai labai artistiški, su malonumu užsiiminėja šokiais, lengvąja atletika. Jeigu turi mėgstamą užsiėmimą, paaugliai Dvyniai savo tėvams nekelia ypatingų rūpesčių. Jie sąmojingi ir mėgsta bendrauti.

Vyras – Dvyniai

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai neretai tampa gerais politikais, nes nesikamuoja dėl perdėto principingumo. Dvyniams būdingas smalsumas padeda mokslinėje tiriamojoje veikloje. Jie dažnai padaro atradimus, dalyvauja moksliniuose eksperimentuose. Kol darbas juos domina ir teikia pasitenkinimą, Dvyniai mielai skiria jam visą savo laiką. Tačiau kai tiktai jis pradeda Dvynius erzinti savo monotoniškumu, tampa pernelyg varginantis, jie ima dairytis kito – įdomesnio ir patrauklesnio.

Daugeliu atvejų Dvyniai nepasižymi organizaciniais sugebėjimais ir nuoseklumu savo darbuose, todėl geriausiai jiems rinktis tokias profesijas, kaip leidyba, topografija, televizijos ir laikraščių redaktoriai, prekyba, turizmo verslas, transportas, aviacija, telekomunikacijų tarnybose ir kitose srityse, kur reikia betarpiško ryšio su žmonėmis. Neretai tarp Dvynių galima sutikti kūrybingų žmonių, meno pasaulio atstovų. Beveik visiems jiems netinka rutininis ir sunkus fizinis darbas.

Draugystė. Dvyniai paprastai turi daug draugų, sutaria beveik su visais, nors kartais gali ir pasirodyti pernelyg šiurkštūs smulkmenose. Dažnai jie sugeba puikiai patarti savo draugams ir padeda jiems, tvarkant įvairius reikalus. Dvyniai labiau mėgsta dovanoti, negu gauti dovanas. Optimistiškai nusiteikę, jie lengvai pakelia nuotaiką ir kitiems. Svarbiausia Dvyniams – jaustis reikalingiems artimiesiems. Deja, dėl savo nežaboto veržlumo draugus jie lygiai taip pat dažnai ir praranda.

Meilė. Mylėdami Dvyniai labiausiai vertina intelektualumą, gebėjimą palaikyti pokalbį ir klausyti pašnekovo. Dvynių seksualinis elgesys nepastovus ir daugiaprasmis. Meilėje daug kas priklauso nuo jų nuotaikos ir padėties visuomenėje. Daugelis šio ženklo atstovų niekada taip ir neišgyvena stiprios aistros – nebent tik įsimylėjimą. Vyrai Dvyniai gali vesti po keletą kartų, visiškai nuoširdžiai manydami, kad yra kuo karščiausiai įsimylėję savo eilinę partnerę. Dvyniai mielai užsiima namų ūkiu, priiminėja svečius, sumano įvairiausių pasilinksminimų. Pačios sėkmingiausios santuokos Dvynių vyrų laukia su Avino, Svarstyklių ir Vandenio ženklo moterimis. Santuoka tarp abiejų Dvynių taip pat gali būti sėkminga, jeigu jų interesai sutampa.

Moteris – Dvyniai

Darbas. Jos nepaprastai smalsios, joms be galo norisi viską sužinoti, visur suspėti ir apie viską papasakoti kitiems. Tačiau būtent smalsumas kaltas dėl to, jog moterys Dvyniai dažnai viskuo užsiima tik paviršutiniškai: joms tiesiog nepakanka laiko į ką nors labiau įsigilinti. Drauge interesų įvairiapusiškumas daro jas puikiomis pašnekovėmis. Turėdamos tokias įgimtas charakterio savybes, jos tampa geromis turistinių agentūrų darbuotojomis, muziejų gidėmis. Moterys Dvyniai retai kada siekia karjeros, tačiau yra puikios darbuotojos. Geriausiai savo talentus išnaudoti jos gali užsiiminėdamos menu, mokydamosis kalbų, mokslinėje veikloje, administraciniame darbe.

Draugystė. Savo drauges šio ženklo atstovės vertina kritiškai. Beje, ir jų pačių sunkų charakterį pakęsti gali ne kiekvienas. Dėl tos priežasties moterys Dvyniai paprastai teturi 1-2 artimesnes drauges ir keletą bičiulių vyrų. Labiausiai draugystėje jos vertina galimybę pabendrauti, pasidalinti savo įspūdžiais ir požiūriu į gyvenimą. Vertindamos nepriklausomybę, moterys Dvyniai pernelyg nesuartėja su savo draugėmis ir bičiuliais.

Meilė. Moterys Dvyniai didelę svarbą teikia savo išorei, laikydamos ją svarbiausiu ginklu kovoje už meilę. Jos labai emocingos, todėl pasižymi dažna nuotaikų kaita. Sukūrusios šeimą paprastai tampa geromis šeimininkėmis, skaniai gamina ir mėgsta priimti svečius. Tačiau vaikų auklėjimui šio ženklo atstovės pernelyg daug dėmesio neskiria – tam joms paprasčiausiai trūksta pasišventimo ir kantrybės.

Patarimai vyrams: Dvynių ženkle gimusios moterys nemėgsta monotonijos. Jas tiesiog traukia pasikeitimai – buto, drabužių. Namuose tokia moteris nori viską keisti: perstatinėja baldus ir t.t. Įvertinkite tai, ką ji sukūrė, kokį žavesį atskleidė, naujai pertvarkydama buitį.

Sveikata

Dvynių prigimtis neapdovanoja tokia sveikata, kaip gerokai tvirtesnius Jaučius. Tačiau vaikystėje Dvyniai pernelyg daug neserga. Dažniausiai ligas jie pakelia lengvai ir be didesnių komplikacijų. Kai kurie vaikystėje kenčia nuo šlapimo nelaikymo, tačiau šis sutrikimas augant praeina.

Suaugusiems šio ženklo atstovams labiausiai gresia plaučių ir žarnyno ligos, artritas ir reumatas. Taip pat Dvynių ženklas žmogaus kūne valdo nervus, rankas, pečius. Pasitaiko, jog Dvyniai kenčia ir nuo dažnų galvos skausmų. Taip pat juos neretai persekioja nemiga, galinti sukelti nuolatinį nuovargį ir nervinius sutrikimus. Be to, vaikystėje ir jaunystėje Dvyniai dažniau už kitų ženklų atstovus patiria traumas ir įvairius lūžius. Dėl silpnų nervų bei iš prigimties nelabai atsparių sąnarių, kartais Dvyniams visiškai netikėtai mėšlungis sutraukia rankas ar kojas, todėl ypač atsargiems reikia būti vandenyje. O su šiais nemalonumais padėti susidoroti gali teisingas maitinimasis produktais, kuriuose daug kalio. Siekiant išvengti nervinių sutrikimų bei emocinių nuopolių, Dvyniams būtina išmokti atsipalaiduoti.

Dažniausiai Dvyniai kenčia ne nuo tikro pervargimo, o nuo blogo miego ir vienatvės. Siekiant išvengti ligų, būtina rūpintis savo sveikata: dažniau rasti progų pakvėpuoti grynu oru, atsisakyti žalingų įpročių ir pernelyg nesistengti visur ir viską suspėti. Geriausias patarimas Dvyniams – vengti peršalimų ir užsiiminėti kvėpavimo pratimais.

Dvyniai gerai prisitaiko prie oro permainų. Kai kurie Dvyniai į magnetines audras reaguoja padidėjusiu nervingumu. Liaudies medicina pataria Dvyniams magnetinių audrų dienomis stengtis kuo įvairiau maitintis ir gerti žolelių arbatas su kmynais ir pankoliu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, slyvos, bananai, granatai, persikai, vynuogės, arbūzai.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, agurkai, žalieji žirneliai, moliūgai, bulvės, ropiniai svogūnai, špinatai, baklažanai, svogūnų laiškai, ridikai, morkos, aguročiai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – graikiški riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – mėtų medus ir bičių pikis.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – triušiena, elniena.
Paukštiena – vištiena, antiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – varškė, kefyras, fermentinis sūris.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Gindamiesi nuo pykčio ar blogos nuotaikos, Dvyniai turi kuo greičiau atsiriboti nuo to, kas sukėlė įtampa ir nukreipti savo dėmesį kitur. Netikslinga užsisklendus savyje liūdėti ir laukti, kol nuotaika pati pasitaisys. Labai tiktų paskaityti įdomią knygą ar pirmą po ranka pasitaikiusį žurnalą – įpykę Dvyniai geriau sutelkia dėmesį, todėl gali perskaityti ką nors ne tik įdomaus, bet ir vertingo. Dvynius taip pat ramina pokalbis su kaimynu, telefono skambutis draugui. Tik nereikia gilintis į situaciją, sudrumstusią nuotaiką.

Dvyniai turėtų įvaldyti autogeninę treniruotę. Galima sau įteigti, kad esi visiškai sveikas. Atsipalaidavus įtaigūs žodžiai daug lengviau pasiekia pasąmonę ir todėl turi kūnui didesnį poveikį.

Gimusieji po šiuo ženklu žmonės dovanoja pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir labai mėgsta bendrauti. Niekas nesugebės Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Jeigu auginate vaiką Dvynį, pagal galimybes sudarykite palankias sąlygas plėstis jo akiračiui. Suaugusių Dvynių vienatvę kompensuoja naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška. Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute, jiems pėsčiųjų žygis teikia daug malonumo. Dvyniai niekada neturi pamiršti, kad po dienos įspūdžių ir nuovargio jiems būtinas poilsis ir patogus miegas, nes šio ženklo atstovų nervų sistema yra gan silpna. Dvyniai sunkiai atleis, jeigu bus sutrumpintas kelionės maršrutas. Jie gerai jaučiasi dideliame keliautojų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu.

Kad Dvyniai kelionėje nepajustų diskomforto, jie turi pasiimti kuo lengvesnį kelionės lagaminą. Šio ženklo žmonės gali jautriai reaguoti į klimato pasikeitimą. Kelionėje turėkite vaistų nuo peršalimo.

Dvyniams vertėtų aplankyti saulėtus bei šiltus kraštus, pirmiausiai esančius kalnuose. Be to, tinka Belgija, Sardinijos sala, Egiptas ir JAV.

Suderinamumas

Dvyniai ir Avinas
Dvyniai ir Jautis
Dvyniai ir Dvyniai
Dvyniai ir Vėžys
Dvyniai ir Liūtas
Dvyniai ir Mergelė
Dvyniai ir Svarstyklės
Dvyniai ir Skorpionas
Dvyniai ir Šaulys
Dvyniai ir Ožiaragis
Dvyniai ir Vandenis
Dvyniai ir Žuvys

361 komentaras. Komentuoti>

 • Nesvarbu
  2016-12-04 14:40

  Sveiki viskas beveik atitinka iš tiesu aš neprisileidžiu prie saves arti svetimus žmones ir man labai įdomiu žinoti viska ka rašo apie mane

  Atsakyti
 • Ne viskas kas cia parasyta apie dvynius yra tiesa. Pagal mane yra kas neatitiko mao gyvenimo budo nors ir esu dvyne 🙂

  Atsakyti
 • taip mano manymu viskas teisinga kas parasyta.

  Atsakyti
 • Viskas tiksliai apie mane viska patyriau jokio melo 😉 🙂

  Atsakyti
 • dvyniai patys geriausi žmonės ,kiek pažystu ir vyrai labai šeimyniški o žmo os pačios geriausios …tik nemėgstam momotonijos…

  Atsakyti
 • „Santykiuose mes nepastovūs”.Pastovūs netgi labai…sakyčiau net patys pastoviausi iš visų ženklų, tiesiog kiti ženklai yra per lėti, kad spėtų koja kojon su mumis ir dėl to savo neįgalumo turi mums priekaištų. O jei pasiseka ir randam tokį patį vijurką, įvairiapusį, nenuobodą, minties genijų nepaleisime jo niekada, nes žinome, kad tokių eksponatų gyvenime gali daugiau ir nebepasitaikyti.

  Atsakyti
 • Esu Dvynys ir visą savo gana netrumpą gyvenimą tuo džiaugiuosi. Optimizmas, meilė žmonėms, aštrus protas ir komunikabilumas daro mano gyvenimą įdomų, malonų ir gražų 🙂
  Jaunieji Dvynukai, jūs tuo dar įsitikinsite, džiaukitės, kad gimėte po pačiu šauniausiu ženklu! :)))

  Atsakyti
 • As pirmasis dekanas heh tik be pavyzdžiui komentarų ~~~q(:

  Atsakyti
 • Nesamonė. Tik pradžia ir dar kelis dalykus teisingai parašė pvz: Aš dvinys mėgstu klausytis muzika normalia bet pamoku nemėgstu jos. (Labai nemėgstu) Dailė. Gal kartais ir buna noras bet nedažnai aš mėgstu daile. Tiesog sakau kad būtent apie mane neviska gerai apraše. O apie kitus tikriausiai tiksliai nes mačiau teigiamu komentaru.

  Atsakyti
 • Čia viskas aprašyta gan labai tiksliai apie dvynius nes kas čia aprašyta panašaus aš patyriau.

  Atsakyti
 • man dabar net baisu pasidare kaip pamaciau kad viskas apie mane surasyta…

  Atsakyti
 • Sveiki. Matau, kad gan seniai parašytas straipsnis, bet tikiuosi, kad kas nors atsakys. Gimiau gegužės 21 dieną, tai aš dvynys ar dar ne? Ar nėra labai didelio skirtumo?

  Atsakyti
 • nu bet ir pasakyta tiesios apie dvynius, net skaitydama išsigandau;D

  Atsakyti
 • Viskas atitinka 94%, o tie 6% – as neesu labai iskalbus. Dazniausiai klausausi.

  Atsakyti
 • Gintarė
  2014-03-14 21:49

  Visiškai neatitinka…

  Atsakyti
 • Ramute Ramute K
  2014-03-02 20:25

  Tai apie mane…:-)

  Atsakyti
 • Dalinai nusako mano gebejimus. O eglei pasakysiu protinga minti. Vieni gebejimai yra paveldimi, kiti priskiriami tarkim astrologijai, dar kiti issiugdomi gyvenant. Nu as pvz anksciau lakstydavau i pasimatymus lb lb daznai, db truputi uzaugau ir stengiuosi rimtiems santykiams isipareigot:) tai cia nk tokio kad kazkas neatitinka realybes tavo gyvenime.. Cia visiems Astrologija nesako gi kad tu esi butent toks ir toks arba tu ryt susirasi gyvenimo meile:) tai labai abstraktus dalykas. As manau nereikia gyvent pagal horoskopa, horoskopas turi gyvent pagal tave..

  Atsakyti
 • tobulai atitinka!!!!

  Atsakyti
 • sveiki,turiu didele patirti nes ir metu turiu nemazai.esu dvinys gimusi21d.del suderinamumo..dera visi zenklai,nes asmenybes tai yra individualu,kiekvienas zmogus yra kitoks,bet su zuvimis ir mergelemis gyventi nepatariu,su avinais puiku,rasite kalba,idomus pasnekovai,su jauciais taip pat sutarsite,su dvyniu,vezys gera partija ir t,t..kieviename galima atrasti pliusu ir minusu,bet kad ir12m gyvenau su zuvimi,maciau,kad mane zudo jo tylejimas,mergeles supratimas man taip pat buvo svetimas..ilga laika esu viena ir eksperimentuoju su visais zenklais.meiles trukumas kankina,bet patikekit,esam toks stiprus zenklas,kad greit viska isisavinam ir visai neblogas dalykas ir geriausias variantas yra ilgam isvykstantis vyras arba..jis turi taip jus suzaveti,kad pacios leksit paskui ji.man patiko vezys,jis stengesi ivairinti mano gyvenima,tikrai atitiko visus lukescius,netgi lovoje.jei turit laiko,neskubekit.rasti tinkama partneri nera langva ir ne pats svarbiausias dalykas yra horosopas,o tai kaip abu sugebesite prisiderinti vienas prie kito.sekmes

  Atsakyti
 • Nesutinku su astrologų nuomone apie dvynių ženklą.esu dvynė ,mėgstu pastovumą,vertinu ištikimybę gyvenime.į viską žiūriu atsakingai ,atsakomybės reikalauju ir iš savo vaikų ,ir iš kitų.manau,jog zodiako ženklo savybes lemia aplinkybės .patobulinkit dvynių ženklo horoskopą,nes yra įžeidžiantis ir neatitinkantis tikrovės.

  Atsakyti
 • labai tiksliai apibudina mane

  Atsakyti
 • visiskas tiesa na nebent tik del ejimo i kair tikrai ne.:)

  Atsakyti
 • Pritariu viskam išskyrus, kad lengvai įsimylim, ir nesugebam įsiparegoti. Mes su vyru(vyras svarstykles) gyvenam jau 10 metų, ir nekilo man joks noras pabegti, ar pasukti į kairę. Ir dar pritariu, kad dvynys ir svarstyklės ideali pora, nenuobodu niekada, norai ir mintys sutampa-jei ilsėtis tai ilsėtis, jei pramogaut tai pramogaut.Žiurim viena kryptimi, dažnai vienas mintį pradeda, o kitas pabaigia.

  Atsakyti
 • kas pasake jog dvyniai nemoka myleti,nezinau apie vaikinus,bet esu mylejusi tikrai visa sirdimi 2 kartus gyvenime,partneriai nesiskunde,gal tik mano pokyciu noras ir pan trugde vadinasi netinkami buvom.

  Atsakyti
 • Nu nei pridesi nei atimsi. Esu dvynuke ir draugauju su vandeniu esu patenkinta kad toki pasirinkau. o seip kazkas rase kad skorpionas su dvyniu nesutaria, nezinau kaip del priesingu lyciu bet skorpione su dvyne gerai sutaria nes dvyne psichologiskai stipresne uz skorpione;)

  Atsakyti
 • tiesiai i taikini

  Atsakyti
 • OMG gryna as kokia gedaaa vietomis… ;DDD

  Atsakyti
 • Aidas Dvyniai
  2012-11-21 19:38

  tai tikslus pasakymas apie mane 92% api mane 🙂

  Atsakyti
 • Tikra tiesa, atrodo lyg pažinotų mane nors dar pati apie save visko neišsiaiškinau 🙂

  Atsakyti
 • tikra tiesa!

  Atsakyti
 • Pats esu dvynis ir galiu pasakyti kad daug kas ir atitinka yra kad neatitinka kai kas dėl sutarimu pvz su kai kurias veziais blogai sutaru arba net su svarstyklemis o vat kaip tik sutariu mergelem ar net su saulias bet nedaug tokiu yra.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.