Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Liūtas

Abu temperamentai traukia vienas kitą, jie greitai suranda tarpusavio supratimą. Dvyniai tarsi žaisdami iš savo partnerio mokosi būti gilesni ir ištvermingesni, o Liūtas žaisdamas mokosi nusileisti, nesijausti tokiu labai svarbiu. Tokia sąjunga žada sėkmę. Jiems abiems svarbu platus pažįstamų ratas, daug vakarėlių ir švenčių. Liūtai labai vertina savo aistrą ir širdį, o Dvyniai mėgaujasi savo protu ir mintimis. Dvyniai Liūtams yra pakankamai romantiški, o jų stabilumą menkai paveikia dažnai besikeičiančios Liūto nuotaikos. Liūtai tiek pasitiki savimi, kad jų neerzina Dvynių poreikis flirtuoti su kitais žmonėmis, tačiau Liūtai kartais gali norėti daugiau dėmesio iš savo partnerio nei šis gali suteikti. Tiesa, tai nekels problemų, kadangi šios poros santykiai labai nuotaikinti ir aktyvūs, o maži nesutarimai greitai pasimiršta. Tiek Dvyniai, tiek Liūtai siekia savo gyvenimą pripildyti aistra ir emocijomis. Miegamajame Liūtas sutelkia visą dėmesį ir jį kartais glumina dažnai besikeičiantys Dvynio norai, tačiau abu partneriai norės greitai išsikalbėti ir išsiaiškinti kylančias problemas. Tai tvirta sąjunga, kuri gali pavirsti sėkminga ir stabilia santuoka.

47 komentarai. Komentuoti>

 • Teisybė
  2020-06-05 10:20

  Horoskopai duoda gal tik pusė to, daug priklauso ir nuo pačio žmogaus, tad jei pas jį visiškai nebus supratimo, stebuklų nesitikėkite

  Atsakyti
 • Parasysiu as. Mielos moterys. kuriuos dar skaitys sita. Atsipeikekit viena karta. Tos kurios raso Liutukai,kaciukai pazaiskit issiaukleit. Jus klystat. Tai toks zenklas, kad jeigu paspausi jis spaus jums i veida ir iseina. Kas turi katinus supranta, katinas nori ateina papraso paglostot. Kai jis nenori ir ji glostote jis nueina i kita vieta. Taip ir cia. Labai isivaizdina moterys ir galvoja, kad supranta Apie sita horoskopa. Pasiziurekit i gyvenima, i katinus. Kada nori ateina iseina ir t.t Cia tas pats. Demesi rodo, bet jeigu nepriemi jo ir nereikia jis nueis kuri priims. Patikekit neprisijaukinsit , ateis diena kai jis nueis, tik jus galvojat kad esate be proto protingos 😀 😀 Kol kaciukas neparodo dantuku. Ir sitas horoskopas eina kiaurai visur jeigu jam kazko reikia, jis padarys maksimuma visada, pasiseks ar ne ne cia esme. Neveltui devizas,kuris man atitinka kaip vyrui liutui.
  Jeigu tau manes nereikia, tu man irgi nereikalingas.
  Ne karta paneles buvo mandrios, ko suveike grynai devizas. O paskui pacios kariasi, Bet jau isdidumas nebeleidzia, nemoki zaisti ir paskui laimeti abu, nereikia, dabar ir tu nebereikalinga :DDDDDDDDD

  Atsakyti
 • Visiškas protų bukinimas. Kita vetrus, natūrali atranka. Vargšai vargšai jūs ir jūsų vaikai.

  Atsakyti
 • KRISTINA
  2017-03-07 16:33

  Aš esu dvynė, mano vyras liūtas. Tai yra visiška tiesa. Mes susipykstame visada kokiom 5 minutėm dėl to, kad man jis neleidžia prieš miegą prisivalgyti saldainių! Taip ir gyvenam… ??

  Atsakyti
 • Dvynukas
  2016-09-01 10:20

  Vieną dieną sutikau liūte, neplanavau, neieškojau, tesiog taip nutiko, kartu bežvelgiant į dangų supratau, kad noriu praleisti su liūte visą savo likusį gyvenimą. Ir tas trumpas laikas, buvo kaip sapnas, vis save budinau, kad taip nebūna,ir tik ne man, o dabar tie nuostabūs prisiminimai, man sukelią vien tik liūdesį ir kančia.. man vis dar ikišiol plyšta širdis galvojant, kaip viskas būtų buvę kitaip – tiek daug galimybių, net nepradėta, neužbaigta, jeigu aš būčiau nustojęs sapnuoti ir pradėjęs gyventi … dabar lėtai ir skaudžiai skęsta manyje supratimas, kad vis dėlto, buvo išminties išsiskyrime … Aš negaliu sau atleisti, kad įtraukiau tave , į savo šūdų cirko pasirodymą, kurio programa visada ta pati, vienas didžiulis, grandiozinis fuckup’as, po kito .. Ironiška, bet niekas nesikeičia, po visų tų metų …. Sunku sau pripažinti, bet esu dar vaikas ,liūte, didelis vaikas, kuriam rūpi viskas ir niekas – vienu metu. Ir gražūs žodžiai, ir tušti darbai, visada lydi mane. Vien mylėti neužtenka, zuiki.

  Tačiau kai žiūriu į dangų ir matau tavo žvaigždyną, paskęstu jo begalybėje, ir galbūt ne šiam gyvenime, ir ne šioj visatoje, bet mes vėl surasim viens kitą berghaino rūke. Vis Dar Myliu.

  Atsakyti
 • Esu dvynė, ir niekas niekada gyvenime taip netraukė, taip liūtai:D

  Atsakyti
 • nuostabu
  2015-09-04 16:35

  As su savo dvynuku gyvenu jau 26 metai .Galiu pasakyti tik tiek,geresnio vyro nei su ziburiu nerasi.Meile ir aistra tarp musu tik stipreja,kadangi abu tai pakurstome,nepaliaujam vienas kito stebinti,ir tikimes nugyventi kartu dar bent 50 metu.
  Kita vertus manau kad ne zodiako zenklai tai lemia,o demesys ir pagarba vienas kitam,meile ir supratimas ,jog nei vienas nesame idealus.Sekmes visiems kuriant savo idealius santykius.

  Atsakyti
 • As liute turejau drauga dvyni. Taip liutems reikalingas demesys bet ir dvyniams taip pat. Nors ir aistra ir gal gylesnis jausmas buvo bet teko isiskirti del dvyniu nuotaiku kaitos. Sunku suprasti juos.

  Atsakyti
 • As esu Liute ir man patinka vaikinas dvynys mes puikiai sutariam ir suprantam visas kita tik jis visad buva su savo draugais ir as negaliu su juo labiau pabendrauti nes gedyjuos…o seip visalaik man pritaria ir nusisypso… tik bijaj su juo susipazinti artimiau. Kaip galeciau jam labiau patikti ir susibendrauti?

  Atsakyti
 • esu jau 24metai su liutu kartai varo isproto o kartais svelnus juk tai liutas jis jusu ranku zaisliukas juk tai kate tai pirmin pazaiskit ir auklekit jis seimoj puikus tik tramditi reikia sekmes visoms

  Atsakyti
 • viskas tarp musu puiku, dziaugiuosi, ir viskas cia labai gerai atitinka 🙂

  Atsakyti
 • Kažkada labai mėgau žaisti šachmatais, mano tikslas visame žaidime buvo ne pergalė, bet sudėlioti situacijas taip, kad priešininkas eitų mano sudėliotu taku (aukojam patrauklų pėstininką, kad turėti „žirgą” teisingoje pozicijoje), analitika ir būsimos veiksmų sekos numatymas. Dvyniai yra būtent tokie, kada atrodo kad tu jį visiškai perpratai – pasirodo, kad nė velnio. Liūto išdidumas ir noras dominuoti neretai užtildo jo sveika protą ko pasekoje liūtas puikiai eina dvynio sudėliotu patraukliuoju taku net to nenumanydamas. 🙂

  Atsakyti
 • Energetinis Gerimas
  2013-11-03 02:41

  nu as esu dvinys, o mano panele liute 🙂 su liutais reikia moket sutart ir jiems nusileist, ji nori santykius ir ateiti viena suplanuot. Daznai pamirsta kad santykiai susidaro is dvieju asmenu. Liutai kovotojai yra tik nesuprasi del ko jie kovoja kur reiktu nusileist 🙂 o siaip tai horoskopas nusako bendras savybes ir t.t. Neisisavinkit i save horoskopu, nes jus esat visai skirtingi zmones. O del tu pykciu seimoj ar draugystej, jie turi buti ir bus. Neveltuj ismintis byloja- Nebus namu, be dumu

  Atsakyti
 • Viskas atitinką mano vaikinas dvynys tai tiesiog visa tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Gyvenam santuokoje jau 23 metus. Aš – Liūtas, jis – Dvynys. Pažįstam vienas kitą – 25 metus. Galiu pasakyti, jei ne jo nuolaidumas – seniai būtume išsiskyrę, nes mano būdas – neduok, Dieve. Tačiau…vienas be kito ir po šitiek gyvenimo metų negalim,nors buvo visko…tačiau visada, dėka jo diplomatiškumo ir kompromisų ieškojimų – mes dar vis kartu. ir,tiesą pasakius, kito vyro šalia savęs neįsivaizduoju…

  Atsakyti
 • Sveiki. 🙂 Dalinuosi ir aš savo patirtim. Buvau ilgai ilgai ilgai susižavėjusi vėžiuku tokiu. O dabar, prieš kiek daugiau nei mėnesį ėmė ir atsirado toks liūtas mano gyvenime. Išvis aš pirma nekreipiau dėmesio į jį. O dabar.. Atrodo, toks trumpas laikas praėjo, bet dar nebuvau sutikusi į save panašesnio žmogaus. Visai nesiginčijam, visus sprendimus kartu priimam arba jis man nusileidžia (ir neatrodo, kad dėl to būtų kažkoks užguitas. tiesiog. jam gera kartu su manimi. ir man gera su juo). Visada labai daug dėmesio gaunu.
  Galvodama apie savo išsvajotąjį vėžį net nemaniau, kad būna tokių dėmesingų vaikinų, su kokiu esu dabar. Supratau, kad labai teisingai sako žmonės – if you’re brave to say „good bye”, life will reward you with a new „hello”. Sėkmės visiems. 🙂

  Atsakyti
 • Domantas
  2013-01-05 23:48

  Elgiates kaip asilai taip rašydami. Juk ne visi Liūtai vienodi ir ne visi Dvyniai… 40 proc. priklauso nuo žmogaus charakterio. O jūs čia skiedžiat kad visiškai netinka vienas kitam. Aš Liūtas ir draugauju su panele dvyne. Nu ir sutariam gerai. Paprasčiausiai ji žino ko reikia liūtams o aš žinau kas mielai paperka dvynius. Dovanoju jai rožes. Ir lepinu gražiais žodžiais…

  Atsakyti
 • ne ne manau visai nesutampa… dvinei dviveidziai liutui painka tiesa.. manau jie neisbutu

  Atsakyti
 • nezinomoji
  2012-11-16 13:44

  Sveiki as esu Liute jis Dvinys,mes akrtu jau metai laiko,tik neusprantu jo charakterio visiskai,jis eip labai geras ruoestingas,bet nenori prisiristi prie rimtu santykiu ir skrajoja vienas sau padebeseis,nezinau kaip man tesingai pasielgti ar duoti jam laisve,nors jis nenori neva jos,ar ir toliau taip susitikineti ir leistis i tuos paciu zaidimus?

  Atsakyti
 • Tiesiog visiškai sutampa:)

  Atsakyti
 • mano antra puse yra liutas.esame jau penkti metai kartu,is tiesu turiu nuostabu zmogu ,labai ji myliu ,uz viska-supratinguma ,demesi ,rupesti manimi.manau sie zenklai is tiesu dera vienas kitam.turiu pastebejima,kad liutai kazkiek megsta buti isdidus.aisku,pacioje draugystes pradzioje buvo visko,bet laikas nugludino astrius kampus,ir nera kuo stebetis,juk sueina kartu gyventi du skirtingi zmones.laikas pataiso viska.

  Atsakyti
 • menas- apgauti zmogu- as su jusu nuomone sutinku

  Atsakyti
 • Menas- Apgauti Zmogu
  2012-08-18 16:03

  juokas ima, kad jus viska su tais zenklais tapatinat. Jei busi protingas gali sugyvent su bet kuo.. Kad jus pasiskaitot apie zodiako zenklus ir susidarot pasamonet to zenklo apibrezima. Nes jis pagal zenkla turi but toks ir toks.. Niekada neapibrezkit zmogaus budo nematomu skrituliu.. Kai sakau mokomes gyventi visa savo gyvenima, ir nebus namu be dumu.. Gali but ir nuostabiausias tas suderinamumas bet jei zmogus neturi smegenu jam jokie zenklai nepades :))

  Atsakyti
 • Tikra Liūtė :)
  2012-07-05 03:17

  raso suderinami…bet istikro ne velnio:)liutui manau, tinkamiausias zenklas tik saulys :)svarbiausia metu skirtumas priedo 🙂

  Atsakyti
 • Alfonsas
  2012-06-20 10:31

  Turejau drauge.. Liute.. 😀 Du su puse metu prabuvom kartu. Si sajunga buvo pati blogiausia per visa mano gyvenima. 😀 Pasakykit, kaip reikia elgtis su moterim (liute), kad ji butu patenkinta viskuo? Ir kaip su ja bendrauti?

  Atsakyti
 • as liutuke o mano vyras dvynys kartu jau 13 metu buvo metas kai sutareme puikei gal del to kad siek tiek nuolaidziavau daug ko nemaciau, o dabar tai kosmaras susikalbeti neina eina kur nori ,daro ka nori , negali nei paklausti ka veikia , kada gris zodziu siaubas atrodo visai nebetas zmogus ,kaip dviveidis nuotaikos mainosi per diena n kartu zodziu krize turbut reikia ko gero daryti isvadas

  Atsakyti
 • Esu dvynys, o vyras liūtas. Kartu mes 21 -neri metai…. ir jie nuostabūs…

  Atsakyti
 • as esu liutas, partneris mano dvynys..esame kartu jau 7 metai..is pradziu buvo didele trauka labai, bet kuo toliau tuo labiau suprantu kad mums nepakeliui…nuolatiniai barniai, kartais visai nesnekam…o jei snekam vienas apie batus kitas apie ratus…taip pat dvyniai yra labai dideli veidmainiai ir savanaudziai.

  Atsakyti
 • as liutas o mano antroji puse dvinys,kartu jau 14metu,bet galiu pasakyti kad tai vieni is blogiausiu mano gyvenimo metu.Jau galvoju skirtis nes nebegaliu daugiau kenteti,toks jausmas kad dvyniam kazkas negerai su galva,snekam apie viena,lyg ir sutariam,o ji viska daro atvirksciai

  Atsakyti
 • as su drauge dvune labai gerai sutariu labadaznai pykstmes bet as ja myliuuuu

  Atsakyti
 • Turiu pora draugu gimusio liuto zenklu ir is tiesu labai lengvai randu kalba su jais. Vienas kita suprantame:)

  Atsakyti
 • Dvyniuke69
  2012-02-04 09:47

  Mes daznai pykstames ir mums vis nepavyksta po barniu vel suarteti, santykiai griuva ir griuva, dar pries kelis menesiuis vien kita mylejom, taciau ivyko barnis, po jo santykiai atsistate, bet jau nebe taip, ivyko antras ir vel santykiai paprastejo, o dabar isvis beveik nebendraujam, tiesa mano meile jam neisbleso, taciau nezinau kaip jo, dauguma jo draugu man sako, kad jis vis dar myli mane, taciau to neparodo man, ka man daryt???!!!

  Atsakyti
 • O as su savo dvynuku esam beprotiskai laimingi ! 🙂 kaip sako artimieji: atitiko kirvis kota 😀 nors kaip budama liutas kartais pariaumoju ant jo 😀 bet po biskuti mokomes vienas kita suprasti ir slifuojames 🙂

  Atsakyti
 • indrute :D
  2012-01-20 13:20

  gal ir tiesa bet as su savo bx kuris ira liutas isiskyriau ir ne karta susitaikiau , bet po paskutinio karto mes nelikome netgi draugais, bet jis vistiek prie manes kabinejasi, nesuprantu kaip cia iseina, beto mane paliko jis pats…

  Atsakyti
 • mes su vyru sutinkam gerai .jis visda man nusileidzia;susipykstam tik del menkniekiu;]

  Atsakyti
 • Esu Liūtas,turėjau 2 vaikinus ir jie buvo Dvyniai.
  Traukėm vienas kitą,bet praėjo šiek tiek laiko ir buvo nebe tas pats,gal todėl kad viskas per greit?

  Atsakyti
 • esu dvinys o draugas liutas gyvename jau 6metai kartu ir labai gerai sutareme vasara jau svesime savo vestuves:)

  Atsakyti
 • Mes su savuoju kartu jau treti metai. As Liutas, jis Dvynys. Buta visko, Svarbu zinoti kada reikia nusileisti ir patyleti, nors man kaip liutei tai yra labai sunku 😀 Esam lainimgi. 🙂

  Atsakyti
 • Mažytė.
  2011-11-15 20:56

  Tikra tiesa. 😀

  Atsakyti
 • Gabriele
  2011-11-02 14:39

  Taip, mes irgi daznai pyktames, jau uzknisa. Bet cia tikra tiesa, kad nusileidzia.. Nevaidina svarbaus asmens.. 🙂

  Atsakyti
 • Na sunku istikro mes jau du metai su virsum kartu turime maza sunu 6 men. Nesame zenoti,bet man jau nebelaiko kantrybe visada jam vikas blogai pastoviai priekaistai del nieko kur butu galima ramiai pasakyti isai pastoviai draskosi puola kaip atrodo kazin kas butu buve. Ir daro ka nori iseina kada nori grysta kada nori kad ir visa nakti negrys bet nei sms parasyti nieko. Nebezinau daug tylejau kadangi buvau nescia nenorejau nervu gadintis paskui maitinau vaika taip pat o dabar isai sako as mandra. As nemandra bet kaip ir visi normalus ir supratingi zmones nori demesio siluos ir bent zinoti ka mylimas daro ir kada grys. iseiti kartu ir grysti kartu is baliaus.bet pas ji to supratimo nera elgiasi kaip nori gal todel kad dar jaunas tik 24 metai,bet manau turetu tureti proto kaip elgtis.

  Atsakyti
 • Esame kartu jau 8metus is ju 3metus kaip susituoke.visiskai pritariu siam komentarui jis 100% pataike:)

  Atsakyti
 • Del liuto ir dvynio santykiu. Liutas vyras visada turi but apzertas komplimentais.. ta ir dariau. Santykiai buvo nuostabus 🙂 tiesiog daviau ko norejo jis visada atsilygino tuo paciu.. 🙂 Tai kad reikia tik moket suprast kiek mazai Liutam reikia 🙂

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2011-06-21 23:17

  Beveik viskas atitinka,reikia tik sau tinkama zmogu rasti

  Atsakyti
 • Nu mes jau du metus kartu, ir laaabai vienas kita traukiam, bet irgi nemenkai pykstamės, tik tie barniai užtrunka vos kelias valandas. 😀

  Atsakyti
 • Gal kad jauni arba maŽai dar kartu ir pysktatės. Reikia mokytis sugyventi, nepykti ten, kur galima praleisti.

  Atsakyti
 • auksuole
  2011-05-31 18:34

  gal tiesa,bet kodel pykstames?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.