Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Vėžys

Abu gali sutikti vienas su kitu: Dvyniams būdingas protas, o Vėžiui – sugebėjimas atjausti. Dėl to jų temperamentai bei gyvenimo pasauliai gali būti naudingi abiems, papildyti vienas kitą. Bendras gyvenimas jiems suteiktų vaikiško šviežumo. Dvynių aktyvus būdas intriguoja Vėžį, tačiau pastarasis bus nelaimingas negalėdamas surasti stabilumo. Vėžio pasitikėjimas savimi smarkiai mažės, kai jam nepavyks palaikyti dialogo su nuomonę greitai keičiančiais Dvyniais. Dvyniai mėgsta malonumus ir daug dėmesio skiria seksui, o tai nėra tiek svarbu ramesniems Vėžiams. Vėžiai yra namisėdos, kurie mielai atsiriboja nuo pasaulio savo namų erdvėje, o Dvyniams reikalingas bendravimas su aplinkiniais žmonėmis, ilgą laiką praleidę namuose jie jaučiasi įkalinti. Tai kels nuolatinius barnius, kol Vėžiai supras, jog Dvynių nulaikyti namuose neįmanoma. Sąjunga labai emocinga, tačiau nieko gero nežadanti.

59 komentarai. Komentuoti>

 • Jonas Basanavičius
  2020-07-01 01:41

  as duchas ji dvinys viskas zjbs jei ka

  Atsakyti
 • Esu dvynė, gyvenu su vėžiu. Manau, gyvensim tiek, kiek leis mano vidinis nusivylimas. Žmogus geras, darbe savo srities specialistas, myli stipriai. Svajonių vyras…. Bet.. Visiškai nesuteikia asmeninės erdvės, kasdien esu spaudžiama į kampą, dūstu. Nepakenčia naujų dalykų, net sriubą prašo gaminti vienodai, kad esant norui galėtų paprašyti tokios pačios.. Esu šiektiek meniškos sielos, tad rankos man svarbiausia kūno dalis, su jomis aš kuriu, sveikinuosi, apkabinu ir viską viską, o jis net fiziškai man jas užspaudžia apkabindamas, arba parduotuvėj užsispyręs draudžia pirkti pieštuką už centus ir net iš nuosavų pinigų!!!!…….juokingiausia, kai perverti priežastis kaskart dėl ko netekau kantrybės, tai jos būna tokios menkos…. o žmogus kasdien sugeba išvesti iš kantrybės… turiu šaukti, ko niekada nemaniau, kad darysiu… nuvilia kasdien kvailais sprendimais, o juk žinau, kad smegenų turi! Kaip kiti sugeba susiderinti, nesuprantu, nes aš pastangų įdedu daug, o rezultatas būna tik tam kartui…

  Atsakyti
 • vceziuke
  2015-07-08 09:41

  Galiu patvirtinti,dvyniai vyrai yra labai dinamiski, neuzsisedi vienoje vietoje, jiems patinka keliauti ir patirti naujus nuotykius. Pati esu vezys tai esu ramesne ir seslesne, bet ne flegmatiska, megstu taip pat pakeliauti. Su vyru kartu jau beveik dvidesimt metu, sajunga patikima, gal ne visada viskas sklandu, bet mokomes viens is kito ir tobulejame.

  Atsakyti
 • Vėžiukė
  2014-12-18 02:43

  Mano draugas dvynis, na 4metai kartu, aišku visko pasitaiko, bet šiaip sutariam puikiai.

  Atsakyti
 • As su veze pragyvenau septynis metus susilaukem dviju dukru. Ir as tik isvariau i europa iskart pabwgo pas kita. Ir dar laukiu skyrybu. Veziai yra savanaudziai. Kol kisi tol gerai o kai neduodi tada tu nereikalingas.

  Atsakyti
 • Vyrai dvyniai dviveidziai ,sako viena o galvoja kita ir labai neistikimi.

  Atsakyti
 • Turejau drauge vezy, pirmi 3 menesiai buvo nerealus, po to pradejo po biski viskas keistis, abieju principai labai maisesi, abu raguoti kiekvienam zingsnyj, aisku tie barniai del principu baigdavosi geruoju ir poto uzvirdavo kraujas nuo meiles pliupsniu, taciau po kiek laiko mane pradejo viskas po biski nervuot, visi jos judesiai, jausdavausi pavarges su ja budamas, galu gale pradejau visiskai nebegerbti nes labai mane nervindavo kiekvienas jos veiksmas. Taipogi mus skyre didelis atstumas (Kalbu apie uzsienio sali). Santykius pradejome sunkiai, teko apie 8 menesius papluset kad ja gaut, prabuvome 9 menesius ir issiskyrem. Is tu 9 menesiu kokius 3 menesius realybeje tepradraugavom.

  Atsakyti
 • Veziuke28
  2013-12-30 19:13

  as ir susipazinau su dvyniu internetu, is pirmu zodziu puikiai susidraugavom, kazkas sprogo viduje po pirmu sakiniu, nerealiai graziai bendravome, pasiilgdavom vienas kito, is karto kilo noras susitikti. Bet skyre didziulis atstumas, bet palaikeme bendravima, su niekuo taip nebuvo gera bendrauti, net numeriais apsikeitem, susiskambindavom. Bet staiga tas bendravimas pasikeite, stengiausi visais budais ji islaikyti, bet…sunku kai noras vienpusis…sunku, bendrauji su kitais ne tas, truksta man jo…turiu vilti gal kada vel susibendrausim, plysta sirdis, bet man jo labai truksta…parasau, neatraso, neskaito, tik sveikinima nusiunciu per sventes, sulaukiu graziu zodziu ir jau skraidau padebesiais is laimes…nebezinau ka man daryti, bendrauti ar kokiais nors budais pamirsti…tikrai vezys ir dvyniai idealiai tinka vienas kitam.

  Atsakyti
 • dvynukė
  2013-07-18 08:04

  Aš dvynukė, o vyras vėžys, neseniai susituokėme, o kartu jau 7 metai per kuriuos buvo visko 🙂 kiek bandėm skirtis nesugebėjom išsiskirti, anksčiau barniai būdavo dėl neišsilakstymų. Dabar jau kuriam savo šeimą ir suprantam vienas kitą iš pusės žodžio, vienas kitą papildom. Visada surandam kažkokį kompromisą, jeigu vėžiui nėra nuotaikos tai visada jį pralinksminu ir nugesinu, jeigu man kas negerai jis randa būdą kaip pataisyti situaciją 🙂 , neatsimenu kada buvome susipykę jau.

  Atsakyti
 • veziukea as tau patariu bendraut as tai bendrauju kaip tu sakai ir tarp musu didelis atstumas aisku sunku ira bet kenciam abu bendraujam nors pamatom vienas kita biski lengviau ira bet kai man reikejo isiskirt tai buvo sunku net verkem abu….

  Atsakyti
 • veziukeA
  2013-04-05 10:41

  susipazinau ne seniai su dvyniu..labai gerai is kartp bendravom, susirasynejom, kalbedavom per skype, visada turejom apie kazka pasikalbeti, issipasokadavau jam apie savo problemas jis visada man patare labaj gerai su juo sutariu:) ir tarp musu didelis atstumas as dabar isvykusi is Lietuvos. Dabar tie santykiai biski pasikeite, kazkaip ne taip bendraujam…ne galiu suprast gal manyje kas ne taip..(toks jausmas kad jis nebenori jau bendraut su manimi) o as lbj noriu su jo bendraut ir man 19 o jam dvyniu 25m. as neparodau jam tai, kad jis man patinka ir kad noriu su juo bendraut….zmones patarkit ka nors??:(

  Atsakyti
 • kristina
  2012-12-16 21:18

  Esu dvyne,mano draugas vezys. isimylejau ji neis karto,bet jis puikiai suprato kas man patinka ko as nenoriu,mokam papildyt vienas kita,budami salia vienas kito 24 valandas per para vistiek beprotiskai vienas kito ilgimes,praktiskai viskas sutampa,tiek lovos tiek buities klausimais

  Atsakyti
 • turiu drauga dvyni, mes neseniai pazystami, bet taip gera mums kartu,labai pukiai sutarem,joki barniu ar nesutarimu nekyla:)bendraujam lyg atrodo butumem labai seniai pazystami,

  Atsakyti
 • Draugavau su veziuke, issiskyrem, bet net ir praejus daug laiko jauciu dideli nora buti su ja…
  manau sie zenklai tikrai tinka vienas kitam, bet kartais to gali neuztekti, del per didelio charakteriu skirtumo.

  Atsakyti
 • Dviniuke ;)
  2012-07-13 14:03

  kaip ir gerai su draugiu sutariu ,kartu gyv , nu kartas buna kad susipyktam kaip ir gerai viskas buna . mano vardas vaida man 19 metu , o draudo vardas Algirdas 23 metu .kaip ir gyv, o draugiaume 7m ,

  Atsakyti
 • Aš – dvyniai, o jis – vėžys. Jau 3 metus tai susibėgam, tai vėl išsiskiriam. Pirma buvo skaudu, po kokio trečio išsiskyrimo jau tarsi žaidimu viskas tapo ir tik laukiu, kol vėl pradėsim draugaut. Juokingi santykiai, bet tokie jau jie yra. Savo vėžiuko ilgai nulaikyti negaliu. Mano nuomone, šitai ne horoskopas lemia (nes, pasak horoskopų, esu nenustygstanti vietoje), o amžius. Abu esam neapsisprendę iki galo, bet maniškis yra dar neišsilakstęs, o aš norėčiau pastovumo, todėl esu linkus pabandyti draugauti normaliai. Deja, neseniai jau šimtąjį kartą išsiskyrėm ir pasilinkėjom vienas kitam daug laimės ir šaunios antrosios pusės…

  Atsakyti
 • Aš pati vežiukė o mano berniukas dvyniai, ir mes tikrai puikiai sutariam. niekada nekila jokiu problemu bei barniu kurie būtų mūsų išsiskirimo priežastimi. Jau daugiau nei metus esame kartju ir tarp mūsų vis dar dega didelė meilė:)

  Atsakyti
 • Aš-vėžiukas,o vyras-dvynys,mums tai antros santuokos,sutariam puikiai,nors aš pakankamai valdinga,bet jo ramumas duoda pusiasvyrą:)

  Atsakyti
 • dviniuke
  2012-02-07 07:42

  tai jau tikrai su savo draugu neblogai sutariu

  Atsakyti
 • Manau, kad sie zenklai tikrai tinka kartu. Pries 9 metus issiskyriau su dvyniu, bet mes negaledavom vienas be kito, vis susitikdavom nors as jau draugavau su kitu. Neseniai vel matemes (po 7 metu) nors abu jau turim seimas, bet kazkas nerealiai traukia vienas prie kito, mums labai gera buti kartu, supratau, kad niekad ir nereikejo skirtis, manau tai meile 🙂

  Atsakyti
 • Eau dvyne, mano vyras vezys, man sunku su juo jis atvirkstinis, labai imlus ir organizuotas zmogus, o as menininke, todel mes papildome vienas kita, ir mylime vienas kita . santuokoje 13m auginame 2 vaikus.

  Atsakyti
 • mano vyras vezys lb gerai sutarem,bet yra bedele jis saltas lb,ka galit apie tai pasakyt?saltakraujis vezys gal todel?

  Atsakyti
 • Arijanda
  2011-12-07 22:56

  As vezys o vyras dvynys,abu gime ozkos metais tik 12-kos metu skirtumu :))) Buvo laikas kai gludinom kampus o dabar vienas kita is zvilgsnio suprantam :)))

  Atsakyti
 • mano draugas dvynys, o as-vezys. Abieju charakteriai yra sudetingi, daznai pykstames,taciau issiskirti mums niekada neisejo, net draugai sako,kad mus isskirs tik mirtis. veziai ir dvyniai turi didziulius principus, taciau jiems tai tik paivairina gyvenima, nera monotonijos

  Atsakyti
 • na gal ir tiesa gyvenu su veziu jau apie 20 metu,nesiskundziu:)zinau dar viena pora kuri gyvena 25…sako ir liuks

  Atsakyti
 • Cia tai tiesa…mano suzadetinis – vezys….isvis jokiu problemu neturime, pradejome gyventi kartu po keliu savaiciu kai susipazinom…vienu zodziu viskas gerai, geriau net negali buti:)

  Atsakyti
 • priklauso kokiais metais gime abu man kiaule jai jautis nesutariau

  Atsakyti
 • Mano vyras dvynis,mes jau 14metu kartu,ir auginame suneli,Esame laimingi.

  Atsakyti
 • Pritariu, as pats Dvynys, o mano drauge Vezys. Dideliu problemu nera

  Atsakyti
 • Zinau gyva pavizdy, kaip jis vezys ir ji dvynis gyvena, tarp ju tokia meile, kad net negaliu nupasakoti, matosi is sono labai, kiek zinau, dabar susituoke jau jie 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.