Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Šaulys

Mieliausias Šaulio tikslas – žvelgti tolyn ir gyventi savo idealais. Dvyniams tai dažniausiai per daug svetima, nes jie geriausiai jaučiasi betarpiškoje savo aplinkoje. Šie ženklai yra labai priešingi vienas kitam, vargiai sutaria tarpusavyje. Kaip ir visiems ženklams, Zodiako apskritime stovintiems vienas priešais kitą, atsiveria labai didelė dvasinio bendrumo galimybė, jei tik nugalimi iškylantys sunkumai. Yra ir panašumų – jie niekada nenuvargsta, dažnai keičiasi ir yra prasti meilužiai. Kita vertus, Dvyniai linkę kritikuoti Šaulio elgesį lovoje – nė vienas iš ženklų nėra linkęs aiškiai rodyti emocijų, o susierzinę Dvyniai tą būtinai prikiš. Skirtumų labai daug ir jie gali lemti greitas sryrybas, tačiau abu ženklai dažniausiai pernelyg daug iš savo partnerio nereikalauja, tai gali jiems padėti. Santuoka įmanoma, tačiau dažniausiai santykiai nutrūksta taip pat greitai, kaip ir prasideda.

44 komentarai. Komentuoti>

 • Taip pat turiu vaikina kuris yra dvynis draugaujame jau 3 metus planuojam gyventi kartu. Kaip ir dauguma merginu rašė apie dvynius kokie jie malunus ir geri tai su tuom visiškai sutinku. Pradžioje tai be galo pykomes nesupratom vienas kito bet dabar atrodo viskas pasikeite. Svarbiausiai merginoms kurios gimė po šaulio ženklo nusileisti dvyniams vaikinams išklausyti jų, skaitant hroskopus santykiu nesusitvarkysit

  Atsakyti
 • Sveiki, turiu vaikina kuris yra dvynis draugaujame jau 3 metus planuojam gyventi kartu. Kaip ir dauguma merginu rašė apie dvynius kokie jie malunus ir geri tai su tuom visiškai sutinku. Pradžioje tai be galo pykomes nesupratom vienas kito bet dabar atrodo viskas pasikeite. Svarbiausiai merginoms kurios gimė po šaulio ženklo nusileisti dvyniams vaikinams išklausyti jų, skaitant hroskopus santykiu nesusitvarkysit

  Atsakyti
 • Aš dvine simpatija šaulys istikro labai trauke tie pokalbiai aistra į pasauly draugą kaip šaulys gera turėti yra visada apie ką kalbėt.

  Atsakyti
 • Metaxa.. Puikiai parasete 🙂
  Erzina tai, kad pagal zodiaka nusprendziama, kad netiks.. Bet.. Vis del to manau – labai svarbu koks zmogaus poziuris, koks aukstas jo mentaliteto lygis.. Kiek stiprus jis yra save keisti.. Kisti, mokytis, o ne tik pyktis, matyti minusus..
  Taigi, prisiskaiciau iv nuomoniu, istoriju.. Ir planuoju kurti savaja 🙂
  As esu dvyne. Atrodo nera su kuo nesutarciau.. Tik nemegstu niurzgu, melagiu, grubiu ir tu, kurie nemoka be pykciu ieskoti sprendimo.
  Niekas nesako kad lengva, bet patikekite, daug lengviau, ir idomiau yra viska pamatyti optimistiskai, nes pesimizmas – jokios naudos neatnes..
  Tad manau reikalingas menas – sugebeti – parodyti kitam, kad viska galima matyti visai kitomis spalvomis.
  Nesmerkiu nei vieno zmogaus, bet jeigu yra tokiu, kuriems patinka buti piktiems, tai tegul.
  Gal kada isaugs is savo mazojo ego ir prades save pastebeti is didziojo savo ego.. Kaip ir turetu buti..
  Gyvenu ir mokausi, kiekviena diena.
  Su paciais savimi yra sunkiausia.. Kita pasmerkti yra lengva..Cia tiems, kurie pykstasi 🙂
  Bet kaip ten sakoma – nesirupink sniegu ant kaimyno stogo, kai paties slenkstis nenuvalytas.
  Jei mums kazkas netinka, vadinasi turime keisti save, o ne kita..
  Pabandykite, pamatysite kaip gyventi bus lengviau..
  Juo labiau turime viena o ne devynis gyvenimus 🙂
  Dar viska lemia ir metai 🙂
  Galvojau kad ”Kiaule” kazkas blogo, nuo zodzio kiaule, o pasirodo.. Sis zodiakas turi labai daug pliusu.. Taigi..
  Ijunkime smegenis, uzuot pykesi, mylekime..
  O kam norisi pabendrauti – fb esu Rami Siela.. Sviesiaplauke moteris..
  Sekmes ir Meiles, bei sypsenu veide mielieji 🙂

  Atsakyti
 • Aš dvynys, vyras šaulys, mes jau 12 metų kartu. Matyt ne zodiakas lemia santykių tvarumą, o visgi smegenys :))))

  Atsakyti
 • As esu Dvyne o mano vaikinas Saulys. Draugaujame jau 1metus ir dar nei karto neesam susipyke, tikrai tuo stebiuos. Sutariam labai puikei. Tai pat turiu keleta draugu sauliu tai pat vyr. gimines ir su jeis sutariu kuo puikiausei.:)

  Atsakyti
 • Kaškutis
  2015-12-17 22:03

  Mano Mama -Dvynė, o tėtis – šaulys. Abu puikiai sutaria. Barnių būna taip pat. Tėtis labiau į sportą, mama į mokslus. Abu gan dažnai leidžia laiką. Pritariu kad jie visiškos priešingybės, bet sutaria tikrai šauniai ???

  Atsakyti
 • Taigi, užsimaniau išreikšti ir aš savo nuomonę apie tai. Aš esu šaulė, mano draugas- dvynys. Esame kartu jau metus. Manau, kad priešingybės tikrai viena kitą traukia. Mes esame labai įsimylėję vienas kitą. Netikėjau ir netikėsiu niekada kad draugystei trugdo amžius. Tai didžiulė nesąmonė. Nors man dar tik 15, bet esu patenkinta viskuo ką jis man duoda ir ką jis man suteikia. Esu labai laiminga. Ir prašau nepagalvoti, kad esu labai jauna. Nuo pat vaikystės esu auklėjama visko. Beje, mes esame mažiau nei pora, daugiau nei draugai. Tiesiog mes nepasiryžtam vienas kitam įsipareigoti, neįsivaizduoju kodėl.. Mes esame pilnai ištikimi vienas kitam. Esu įsitikinusi 100% Mylime vienas kitą, ir visą laiką būname kartu, randam bendrą kalbą. Nesipykstam.. Džiaugiamės viskuo. Manau kad yra daug skirtingų dvynių ar šaulių. Tiesiog nereikia visko nusistatyti su horoskopais. Linkiu visiem surasti savo tikrąją laimę ir meilę <3

  Atsakyti
 • Na as saule, o mano draugas dvynys mes pradzioje labai gerai sutareme, bet kuo toliau tuo daugiau pykciu, o mes dar tik metus laiko kartu. uztat vienas pliusas mes nemokame vienas ant kito ilgai pykti, greitai randame kompromisus ir susitaikome.

  Atsakyti
 • susituoke
  2014-12-22 14:01

  As saulys o mano vyras dvynys! puikiai sutariame 🙂 kartu jau 8 metai 🙂

  Atsakyti
 • Aš šaulys, vyras dvynys. Kartu jau 26 metai. Tai kažin kur čia paslaptis? Žiūrint į pranašystes jau seniai turėjom gyventi atskirai. Galbūt įmanoma tarp visų ginčų ir nesusipratimų rasti kompromisų ir tęsti bendrą gyvenimą.
  Sėkmės kitoms šių ženklų poroms.

  Atsakyti
 • as esu saulys o mano draugas dvynys ir mes abu labai gerai sutarem 🙂 nors cia visi sako kad nesutaria o mes kaip tik gerai… buna pasipinkam bet tik tada kaip norim traukinukus stumdit: ))))
  kartasi buna visko…bet siaip labai gerai.:P tai vat…

  Atsakyti
 • Na, esu dvynys, o vyras šaulys (dauguma rašančių matau, kad moterys šauliai), tai pasak šio choroskopo ženklų suderinamumo visiškai pritarčiau. Nors kartu jau daugiau nei 15 m. visą šį laiką tik bandome įrodyti kažkam, kad galime būti kartu. Visiškai nesuderinami ženklai mano manymu, nors aš tikiu, kad dvynys per savo įvairiapusiškumą gali stengtis ir sugyventi su bet kuo, bet su šauliu per jo egoistiškumą ir savanaudiškumą tai yra sunki misija. Bendrumų yra tiek mažai, kad vienos rankos pusės pirštų pakaktų jiems suskaičiuoti, taigi išsiskyrimas manau tik laiko klausimas 🙂

  Atsakyti
 • Jolanta Jolanta
  2013-11-16 09:57

  As saulys mano vaikinas dvynys kartu jau greit bus 4 metai santykiai visiska duobe tik prisirisimas mus laiko tai po tiek laiko sunkoka ir skirtis atrodo jau tiek visko kartu isgyventa nors ir nieko gero nemaciau mes sudraugu visiskai skirtingi jokiu galimybiu gyventi kartu nes kompromisu prieiti bus labai sunku ir poziuriai labai skirtingi mazai sansu kad abu busit laimingi vienas kaskuris turi buti pasiruosias aukotis laime is abieju pusiu mazai tiketina.

  Atsakyti
 • as esu dvynys mano draugas saulys, drauge jau 7 metai, pykciai kyla dazniausiai del saulio kaltes nes jie yra nervingi zmones ( bent jau mano atveju ), nesugeba pripazinti savo klaidu ir nuomones buna issiskiria, bet kita vertus argi yra idealiu poru? Nevarzom vienas kito ir kaip bebutu esam laimingi kartu. Neįsivaizduoju gyvenimo be jo.

  Atsakyti
 • Man tai šis horoskopas tinka . Nes aš turėjau vaikiną dvynį mes pradraugavome tik 2 mėnesius. Nes labai daug pykomės ir vienas kito niekaip nesupratome . Dabar aš susiradau liūtą vaikiną ir mes jau beveik 1 metai kaip esame drauge ir mes puikiai sutarėme .Aišku yra keli neustarimai , bet netaip kaip su šauliu , nors liūtas už mane vyresnis 3 metais . O dvinys buvo mano bendraamžis 🙂

  Atsakyti
 • nieko gero iš tokios poros ;D praktiškai patikrinta

  Atsakyti
 • Nesamone, as esu Dvynys , o mergina mano Saulys – sntykiai TIKRI, PUIKUS ir … nezinau net kaip pasakyt, NUOSTABUS, kartu mes jau 3 metai.

  Atsakyti
 • As esu dvinys o mano vaikinas saulys mes sutarem kuo puikiausei 🙂

  Atsakyti
 • As esu gimus po Dvynio zenklu, bet turiu vaikina kuris yra gimes po Saulio zenklu, mes sutareme gana gerai, bet tik viena karta buvo apsirieje ir tai tik del kad buvome abu ne nuotaioje bet mes labai greitai susitaikeme, mes abu labai gerai sutariame ir tikrai dziaugiuosi kad as ji sutikau. :)) Beto as esu Lietuve o jis yra Anglas, ir nemaniau kad as kada su Anglu ir dar gimusiu po Aaulio zenglu tarsiu, nes as turejau drauge Angle ir gimuse po Saulio zenklu, niekada mes nesutardavome. :))

  Atsakyti
 • netikiu horoskopais bet malonu,kai viskas atitinka

  Atsakyti
 • as esu dvyne,mano vyras-saulys,susituoke esame jau 16m,visko buvo musu gyvenime ir silto, ir salto…tiesa,esame visiskai skirtingi,nuomones kartais visai nesutampa,bet….mums gera buti drauge…

  Atsakyti
 • Aš šaulė, o mano vaikinas dvynys. Mes sutariame puikiai, iš principo dvyniai yra taikaus charakterio, mes apskritai beveik nesipykstam, o jei kas ir būna tai tik iš mano pusės, jis iš viso nepiktybinis 😀 Kas galbūt erzina, tai , kad dvyniai nėra tolerantiški kitiems žmonėms, tiesiog šios savybės trūksta. O šiaip dvyniai kupini meilės žmonės, kuria nori dalytis su mylimu žmogumi 🙂

  Atsakyti
 • Keista skaityti visus horoskopus kur rašoma, kad šauliai su dvyniais nesutaria ir panašiai, aš esu šaulys, mano vaikinas – dvyniai, sutariam kuo puikiausiai, mažai pykstamės ir kartu jau 10 metų. Taip pat turiu labai daug draugų dvynių…taip kad, nesutinku kad dvyniai ir šauliai negali sutarti 🙂

  Atsakyti
 • As esu saule,o mano buves draugas dvynys.Galiu pasakyt kad sutarem puikiai,tik viena beda kad negalejau juo pasitiket visad ale uzimtas mazai laiko skirdavo man :(Gal del jo judrumo negalejimo nustygt vietoj sunku buvo pasitiket,galbut man reikia ramesnio :)siaip lovoj buvo super gerai ka kalbet apie trauka vienas kitam .Praejo kiek laiko ir dabar gailiuosi kad ji palikau,noriu sugrizt pas ji bet nezinau kaip tai padaryt 🙁

  Atsakyti
 • Vidmantas
  2012-03-18 00:09

  As tai draugavau su sauliu nes esu dvinys mes nesutikom musu harakteriai skirtingi,ir norai ir viskas skirtinga.bet ji nori sugryst atgal po ilgo isiskirymo bet as nebenoriu vel susitaikyt nes zinau kas vel prasides….nors ir isgyvenom kartu 8men. tai man buvo skaudu tai viska uzmirst kas buvo graziause bet as nusprendziau jei pasakyt ne tarp musu viskas baigta…..

  Atsakyti
 • Tai tiesa,as esu šaulys ir yra tokia mergina (dvyniai) kurios as tiesiog nekenciu, kazkada buvome geriausios drauges, bet kas minute susipykdavom. Dabar man patinka toks vaikinas (taip pat dvyniai) tai nemanau ar gerai sutartumem nors ir jis charakteriu panasus i mane

  Atsakyti
 • as taip pat manau jog priesingybes vieni kitus traukia. nors taip pagal suderinamuma dvyniai ir sauliai nelabai bendrauja gerai. semiuosi is patirties. esu dvyne o vaikinas saulys, mes be galo wienas kita mylime, bet labai neutariam, issiskiiria nuomones , sunku susitarti, bet kartu yra labai idomu ir smagu buti kartu . manau jog ta priesingybe ir traukia buti kartu. 🙂

  Atsakyti
 • pati esu dvynys, o mano vaikinas saulys ir mes puikiai sutariam:-)

  Atsakyti
 • As Saulys , drauge Dvyne. Daug pykciu budavo , bet greit susitaikydavom , buvom issiskyre pora kartu , bet po kurio laiko vistiek sugrizdavom vienas pas kita , nes per daug vienas kita mylim 🙂

  Atsakyti
 • as esu saule. mano draugas dvynys.sutariam labai gerai, draugaujam jau 4.5metu. jis ramus protingas o as judri smaiksti,manau sie zenklai vienas kita labai papildo.todel taip gerai suderinami jie,ir svarbiausei mylime vienas kita labai labai.jej susipykstam tai lb greit susitaikom.

  Atsakyti
 • Mano antrasis vyras dvinys ir kuo puikiausiai sutariam.as esu saulys.pirmasis vyras avinas.visur raso,kad tinka avinai sauliam,bet tai ne tiesa.

  Atsakyti
 • Mes kartu jau 10 metu as esu saule, o mano vyras dvynys…pirmais metais buvo visko, bet nezinau ar del zodiako zenklu ar, kad buvom labai jauni…siaip esam ne tik vyras ir zmona, bet ir geriausi draugai, sutariam puikiai, mastom beveik vienodai..zodziu santykiai yra idealus!

  Atsakyti
 • esu saulys, kiek turejau vaikinu arba simpatiju – visi dvyniai:D ir viskas ten puiku budavo, taip kad nesamone:D

  Atsakyti
 • Aš Šią Vasarą Susipažinau Su Tokiu Vaikinuku :)*, mes Draugaujam, jis Deje Iš Kito Miesto, bet Mum Tas Netrukdo, Jis Dvinys, o Aš Šaulė, iš Tikro Labai Dažnai Pykstamės :/, bet Susitaikom :*. O Šeip Abu Labai Mylim Vienas Kitą :***.

  Atsakyti
 • Aš myliu vieną vaikiną kurio zodijako ženklas yra Jautis, o mano Šaulys, ar mes tinkame vinas kitam.?

  Atsakyti
 • Aš esu šaulė, o mano brolis dvynys. Mes nesutariam, visada pykstamės. O su drauge dvyne labai gerai sutariam, niekada nesipykstam. 🙂

  Atsakyti
 • Saule :)
  2011-07-22 10:29

  As esu saule, o mano vaikinas dvynys. Is pradziu, kai pradejome draugauti sunkiai sutareme. As norejau, kazkokio judresnio, greitesnio zmogaus. Panasaus i mane. O jis buvo letesnis, bet ziauriai geras ir mielas. Tad, kuri laika elgiausi gan egoistiskai, kas budinga sauliams. Bet, kai praradau si zmogu supratau, koks jis man brangus, todel labai stengiausi istaisyti sia klaida 🙂 dabar viskas sekasi labai puikiai, stengiuosi nusileisti ir nepulti i barnius. Manau, dvyniai labai ramus, geri, mandagus ir protingi zmones. Kaip ir sakoma tarp siu dvieju zodijaku gali atsiverti labai stiprus dvasinis rysys. Suprantu apie ka kalbama 🙂 Skirtingi zmones vienas kita gali labai papildyti, nuolat pasidalinti skirtingu pasaulio suvokimu 🙂

  Atsakyti
 • Esu Dvynys. Iš 5 pažįstamų šaulių, sutariu tik su 1. Labai nervina šauliai, jų elgesys, jų egoizmas..

  Atsakyti
 • Gabyte :)
  2011-04-29 14:50

  Turiu as vaikina irgi Dvyni.O as esu Saule.Mes draugaunam pakankamai jau ilgai mano atzvilgiu.
  Jis labai mielas ir geras :)* Kartais susipykstam bet greit susitaikom.

  Atsakyti
 • as turiu berna Dvyni o as pati slepuosi po Šaulio zenklu kartais susipikstame o paskui susitaikome man ira 12 o jam 14 bet greitai jam bus 15m jis ira labai geras man labai patinka Dvyniai mano drauge ira dvynis ir as su ja nesipyksu o su savo bernu kartai man jis labai patinka as be jo negaliu gyventi jo ugis 86 uz mane aukstestis ir uz mano teti 😀

  Atsakyti
 • As taip pat turejau vaikiną dvynį, o pati esu gimusi po šaulio ženklu ir kuo puikiausiai sutarėme, draugavome apie du metus, ir išlikom puikiais draugais. P.S dauguma vaikinų kurie man tikrai patinka yra dviniai.

  Atsakyti
 • Man taip pat tokia situacija, tai gi priesingybės traukia ir skirtingi žmonės vienas kitam visada bus idomūs.

  Atsakyti
 • Mano vaikinas yra gimęs po Dvynių ženklu, o aš pati esu Šaulys. Tačiau galiu pasakyti, kad šis horoskopas abibūdinantis dviejų ženklų santykius – labai toli nuo tiesos. Mudu kuo puikiausiai sutariam ir labai retai kada pykstamės (tfu tfu tfu…). Nežinau, kodėl taip yra, bet aš labai tuo džiaugiuosi. Tai yra tikras stebuklas. : )

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.