Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Svarstyklės

Abu Oro ženklai supranta vienas kitą iš pusės žodžio. Abiejų požiūris į gyvenimą toks pat, abiejų skoniai – vienodi. Tai – ideali pora. Jie gali visą gyvenimą pragyventi kartu, net jei šis ryšys nebus vienodai svarbus abiems. Šie oro ženklai puikiai tinka tiek intelektualiai, tiek ir visose kitose plotmėse. Tiesa, abiems sunku susitvarkyti su savo aistromis, tačiau tai tik įneša papildomos ugnies ir dažniausiai problemų nesukelia. Pora labai myli vienas kitą, tai ideali partnerystė. Abu ženklai nepastovūs, tačiau jų pomėgiai dažnai keičiasi vienu metu ir ta pačia linkme. Paskutinį žodį dažniausiai taria Svarstyklės, tačiau visada atsižvelgusios į partnerio poreikius. Ženklai labai meniški ir intelektualūs, o būnant kartu jiems bus lengva tobulėti tiek vienoje, tiek kitoje srityje. Pora labai aistringa, tačiau nepavydi. Jų seksualinis suderinamumas puikus ir miegamajame jiems niekada nebus nuobodu. Tai tobula sąjunga, kurios santuoka bus šilta ir kupina meilės bei tarpusavio supratimo.

49 komentarai. Komentuoti>

 • 15 metų kartu su svarstyklem, esu dvynė. Tragedija, kuri vis tęsiasi ir turbūt 14 m skiriamės ir neišsiskiriam lyg būtumem užkerėti.

  Atsakyti
 • Aš turiu panele kurios zodijakas svarstyklės o aš dvynis sutariam kuo puikiausiai ir abu vienodai galvojam

  Atsakyti
  • Esu dvynys.Esu pagyvenes ir su kitais zenklais.Bet trauka yra su Svarstykle.Pirma santuoka su Svarstykle isiro,nes nutraukiau su ja del jos isgerinejimo.Dabar 9 metus gyvename su svarstykle.
   Pirmi metai skraidziau vel,dziaugiuosi ir dabar.

   Atsakyti
 • Anonimas
  2020-06-03 09:53

  Esu svarstikles ji Dvine. Bendravom tikrai ilgai nemažai metu. Tai buvo kažkas tokio ko neina apsakiti santikiai nerealus geri. Toks jausmas Ji ta vienintele. Be kurios giventi negalečiau.Tačiau man atejo sunkus metas, man reikejo demesio nes turejau sveikatos problemu kur man kieke daug streso. Tačiau ji man demesio neskire dar man palengvetu. Buvo užsujemusi savais darbai tačiau, kai baigesis jos darbai. Dvine mane paliko.
  Po keletu men. pasiuliau banditi dar siki nes Dvine buvo man visas pasaulis. Dvine grižo tačiau po kažkokio laiko Dvine pradejo bendrauti su kitais (susirado vainina kuris ja pakalbino), pati poto pasake mes galim būti draugai su privalumais. Žinoma man to nereikia draudau su privalumais. Bandžiau kovoti. Dvine sake gali del manes meginti kovti. Tačiau nieko nesigavo kovojau iki pat galo kol nusprende Dvine išeiti pas kita giventi. Ir tokiu budu sugriove givenima. Nors sakiau, kad del jos padaričiau bentka. Daug laiko praejo, tačiau vis dar norečiau būti su ja.

  Atsakyti
 • Aš pati esu Dvyniai. Teko pažinoti vieną žmogų ir galiu pasakyti, kad tikrai, kai susipažinome, atrodo, supratome vienas kitą iš pusės žodžio. Atrodo, su kitais turi ilgai kalbėti, pažindintis, o su juo bendravimas ėjosi lengvai nuo pat pirmų dienų, tarsi pažinotume vienas kitą ilgą laiką. Teisybė, kad vyrai, gimę po svarstyklių ženklu, labai vertina išorinį grožį. Buvau nuolat giriama, liaupsinama, nors ir ypač nesistengiau pabrėžti ir sureikšminti savo išvaizdos. Tiesa ir apie profesijas, jis buvo būtent vienos iš paminėtų profesijų atstovas.

  Atsakyti
 • Nesakysiu
  2019-02-24 18:14

  Man patinka vienas vaikinas…jis yra dvinys o aš svarstyklės. Bendraujam nelabai ilgą laika ,bet sutariam labai gerai. 🙂 Mes esame labai panašūs! Ir šis straipsnis tikrai atitinka!

  Atsakyti
 • Dvynukė
  2017-10-12 21:04

  Jau 10 metų esam neišskiriami su svarstyklinu… jis vis paklaidzioja nezino ko nori, bet ir as kartais mastau apie visokias galimybes… nesam susituoke, ir po ilgo bendravimo per atstuma vis dar susieinam… nei su vienu kitu zmogum neatrandam to, ka turim. Nors jis apgaudinėjo kito ženklo paneles, bet manęs negali apgauti – matau jį kiaurai ir iskarto „prigaunu” :)) Išsikalbam iki paryčių, ir tas ryšys yra toks, kad atrodo viskas išnyksta aplinkui, kai kalbamės, aplinkiniai turi priminti kas vyksta :))) taip kad tikrai oro ženklai vienas kitą supranta puikiai!

  Atsakyti
 • Hm, labai idomus cia tie jusu komentarai 🙂 esu dvynuke, ir pas mane tokia gyvenime situacija: pirmam kurse labai isimylejau svarstyklina, kuris tapo geriausiu mano draugu. Jam pasakiau apie savo jausmus, o jis pasirinko mano geriausia drauge, su kuria pradraugavo 7 metus ir ja vede. As apie ji pamirsau, leidau ramiai gyventi ir nelindau i akis, maniau pamirs ir viskas praeis… bet va susitikom po daugybes metu ir viskas kaip is naujo! Tik dabar jau yra atvirsksciai – jis manes negali pamirsti, o man jis nerupi… dvynys+svarstykles yra kazkoks jausmu labirintas! o gal cia likimas..?

  Atsakyti
 • Draugaujame 2 men. viskas taip kaip parasyta (is gerosios puses). I kampa dar neuzspeiciau dvynes, bet manau, kad viskas bus gerai. Dvyne istikruju labai gera lovoje, ner kalbu. Manau nieks del to nepriestaraus. Net nesvarstau apie tai, kaip tai butu budinga svarstyklei. Tikiu kad musu meile niekada nesibaigs. Aisku ji pradeda mane uzknist, bet gal praeis, manau, nes dar tik 2 men draugaujam. Ir dvynes istikruju yra labai geros, nes padejo man daryti namu darbus.

  Atsakyti
 • Mano vyras svarstyklės. Nu visiškai ne sugyvena me. Santuoka kabo ant Marytės plauko. Esame absoliučiai skirtingi žmonės 🙁

  Atsakyti
 • nesvarbu
  2014-02-19 12:55

  nebesvaikit cia svarstykles pyvudus kelia,o ne dvinei

  Atsakyti
 • Melas!!!
  Melas melas melas, Svarstykle isimylejo mane, Visos sako, kad jau nx siusciau, bet as vis suteikiu jam sansa,ir jis ji vis sugadina. Pykstames kasdien..

  Atsakyti
 • Renaldas
  2013-12-07 13:26

  Viskas atitinka pagal aprasyma, bet as 8 metus pradraugavau su dvyne ir issiskyre musu keliai jau pusantru metu mes nekartu , bet myliu as ja dar ir dabar gaila kad mes nekartu:(

  Atsakyti
 • zodziu visiska nesamone ir neteisybe kas rasoma apie svarstykles ir dvynius.pati esu dvyne,antra puse svarstykles.kritine situacija,nieko gero.ir plius galiu pridurt kad svarstykles ypac dideli melagiai,nes su tokiuo gyvenu jau 17metu.gyvename tik tiek kad gyvename,o dg nieko bendro.

  Atsakyti
 • Sveiki,
  Visų pirma norėčiau pasakyti, kad ne tik horoskopo ženklas įtakoja žmogų, bet ir jo gimimo metai, jį supanti aplinka ir tai, kokiame pasaulyje jis užaugo. Pats esu dvynys, bet tikrai ne dviveidis ar koks melagis. Esu linkęs sumeluoti tik mažmožius arba tam, kad nenuliūdinčiau kito žmogaus. Susipažinau aš su svarstyklių ženklo moterimi ir praleidau ko gero nuostabiausias tris dienaa savo gyvenime su ja. Beveik visą tą laiką ne savavališkai šypsojausi žiūrėdamas į ją ir tiesiog džiūgavau viduje, nes atrodė jog šiluma sklinda abipus. Deja, po tų dienų iš jos nebesulaukiu beveik jokio atsakymo… žinoma, aš žmogui nenoriu trukdyti jeigu jis užsiėmęs, bet tuo pačiu jaučiu, kad galiu ir būti labai save apsigavęs… taip ir sėdžiu tokioj „limbo” būsenoje. Dėl to galiu pasakyti tiek: kai leidžia laiką kartu dvynys ir svarstyklės būna išties nuostabu, bet jeigu svarstyklės pęadeda po to ignoruoti dvynį jausmas būna tikrai ne pats geriausias…

  Atsakyti
 • Visiska tiesa prasyta! Nes as dvynis o jis svartykles mes esam labai panasus, ir tikrai labai mylim vienas kita, nors draugyste prasidejo visai nesenai , o mes negalim issiskirt nei minutej, o tai ir parodo kad meile istiesu yra labai svarbi musu santikiuose. Taciau jis dabar Bulgarijoje ir man tai yra sunkiausia savaite , kai reikia sedeti ir laukti kol jis gris…

  Atsakyti
 • As svarstykles, jis dvinys. Esam daug kuo panasus, bet tuo paciu labai daug kuo ir skirting. As manau kad viskas priklauso nuo pacio zmogaus ir jo charakterio, as atlaidi, gerasirde ir istikima, bet labai uzsispyrus ir stipraus valdingo charakterio, jis dviveidis, megsta pameluot ir prisigerint jei ko nors reikia, viena minute geras ir meilus, kita minute uzsidega ir pyksta del nieko. Tikiu kad jei ko nors labai nori viskas imanoma, ir net patys nesuderinamiausi zmones gali buti labai laiminga pora 🙂

  Atsakyti
 • Tai tikra tiesa kad dvyniu moterys ir vyrai svarstykles pati tinkamiausia gyvenimo pora.Mes jau kartu 34 metus ir tikrai galiu pasakyti, kad tai gyvenimas kurio nenoretum keisti.

  Atsakyti
 • Dvynukė
  2013-02-14 22:33

  Nu tai aš esu dvynė,o jis svarstyklės.. Tikraaai geraaaai abu sutarem. Būna pykčių,bet po kelių minučių vėl taip pat mylim vienas kitą. Manaaau tikrai tiesą rašo čia. Tikrai vienas be kito negalim.. Ir viskas yra tiesiog idealu.. Bet nesutinku su tuo nepavydumu. Kaip tik pavydim vienas kito.

  Atsakyti
 • Aš svarstyklės, o mano brolis dvyniai. Pramogų atžvilgiu puikiai sutariam, o rimtuose dalykuose jis varo mane iš proto (blogąja prasme). Visiškai nesivadovauja priežastis – pasekmė principu… Atsakomybės jausmo praktiškai 0… nebent čia tas dviveidiškumas…

  Atsakyti
 • man per kelias dienas svarstykles sugebejo ilisti i sirdi, pirmas zmogus mano gyvenime kuris nuplese visas mano dvyniskas kaukes, man taip gera su juo, linksma ir nenuobodu, abu labai panasus 🙂

  Atsakyti
 • Heh…kokia ironija ;]

  Atsakyti
 • Mmm, draugavau su dvyne 2 metus (as esu svarstyklius). Trumpai pasakius, idokios tos dvynes, nezinosi kaip masto, ka masto, tai padarydavo issuki cia vienintelis pliusas kuri sugebejau izvelgti, nekalbant apie lovos reikalus. MINUSAI: kaprizingi, baisiau uz svarstykles – negali apsispresti, nes visada, visada, visada truksta laiko, duodi laisves joms blogai, neduodi – irgi blogai, labai, net labai daug sneka prisizada ir tai lieka tik zodziais. Jokio rupestingumo neimanoma sulaukti. Nori buti pricesemis kaip is pasaku, tu jai tik duok bet ji tau nieko neduos, o kad gautu pradeda meilikauti ir keitalioti savo kaukes. Na dar galeciau vardinti ir vardinti, kad dvynes yra sudetingiausios asmenybes, narcistes ir visada nori guleti ant lauru.
  Patarimas, susidedant su dvyne, ja reikia patikrinti, tai yra ispausti i kampa, jei bus pasakymas „man reikia daugiau laiko” ar pns, tai manau neverta gaisti laiko, nes anksciau ar veliau busi apvyniotas aplink pirsta ir bus daug nuoskaudu.
  Ps. Patirtis ne su viena dvyne.
  Pss. Norinciu padiskutuoti nieksas@live.com

  Atsakyti
 • Kara, Gerda ir visi kiti 🙂 Pasikartosiu dar karteli ka jau esu minejusi 🙂 Atminkime, kiekvienas zmogus, net gimes po tuo paciu zodiaku yra visiskai skirtingas. Identisku nebuna ir nebus. Tik jus patys galite nuspresti norite buti su tuo zmogumi ar nenorite, ir juo labiau nereikia remtis jokiais zodiako zenklais 🙂
  Jei norite sutarti su zmogumi, pasidomekite jo zodiaku, gimimo data – visa gimimo data, metais, menesiu, diena, issianalizuokite koks tai gali buti zmogus pagal metus, pagal zodiako menesi ir diena.. Neuztenka paskaityti apie zodiaka, ir viskas, jus jau zinote kas jis per vienas, reikia bendrauti su zmogumi, stebeti, klausytis ka sako,kaip sako. Ir neleisti saves zeminti, bei savimi naudotis, o juo labiau, kankintis tikrai del to neverta, nes jei zmogus masto su galva, jis neuzsispirs kvailai.. nebent uzsispiriate patys, tai parodote,kad gali ir jis uzsispirti ir elgtis taip su jumis kaip jus elgetes su juo.. Kiek pazistu zmoniu gimusiu po dvyniu zenklu visi jie skirtingi 🙂 Po svarstykles taip pat ir tt 🙂 Santykiu statymas yra pats sunkiausias darbas zemeje vien todel, kad su tuo zmogumi gyvensime visa gyvenima, todel turime pradeti statyti nuo pat pirmo susipazinimo dienos.. apie ka daugelis ne nesusimasto.. neverta gailetis to, ko nebeturi, kai nedarai nieko, kad butum laimingas kad turetum.. paprasciau yra neskaudinti, kad nereiketu atsiprasineti. Bukime garbingi ir saziningi su savimi ir nekils jokiu problemu, juo labiau kai i viska paziuresime placiau.. Kiekviena siela sutinka sau skirtaja, nenusiminkite, o dziaukites kad tenka pazinti ivairiu zmoniu 🙂
  dana.racaite@gmail.com

  Atsakyti
 • „Svarstykles”
  Na jei ji tau kazko nepasake- vadinasi nenorejo taves skaudinti 🙂
  Ka galiu pasakyti apie dvynius, jie tolerantiski zmones, bet ne visi save atvers, kad jie turi geru ar blogu savybiu 🙂 Jie tiesiog prisileidzia tuos, kurie jiems imponuoja ir kurie yra ju verti. Jie gali save ir nuvertinti noredami suzinoti koks esi istikruju zmogus ir kaip mastai, kad nusoresti ar su tavimi verta toliau bendrauti.Tiesiog as asmeniskai budama dvyniai – galiu sutarti su bet kuriuo zodiako zenklu, todel, kad jei moki prieiti prie zmogaus, zinai kas etiska garbinga santykiuose, kas ne, tuomet bus labai paprasta. Zinoma, to reikia noreti, prieiti, nes kartais tiesiog nesinori prasideti.
  Jus gal kazko neissiaiskinote iki galo. Dvynio zodiako zmonems nepakanka tik sekso, nors bunant su mylimu zmogumi jiems jis butinas kaip oras. Be to, tokiame amziuje (18m) zmones dar ne visiskai susivokia ko nori is gyvenimo, nes ne visuomet dar buna tokiame amziuje speja pazinti gyvenima istikruju, nes ir poreikiai ir prioritetai ir gyvenimo vertybes formuojasi kaip ir paties zmogaus asmenybe. O kenteti nereikia. Reikia tiesiog tai priimti kaip pamoka, nes patirtis yra naudinga, o pati zmogu mintyse paleisti, tada nebus jokios kancios. Zmones kankinasi tik todel, kad nenori is savo minciu paleisti zmogaus, kuris nenorejo su juo buti, is dalies tai yra savanaudiskumas, kuris pakenkia paciam sau 🙂 Taip kad, bukime garbingi patys su savimi.
  dana.racaite@gmail.com

  Atsakyti
 • Svarstykles
  2012-08-26 22:02

  esu svarstykles, mano buvusi dvinys. isdraugavau pusantru metu, bet paliko nes norejo gyventi viena, be santykiu, nors sake kad labai myli ir kad buvo laiminga su manimi. Nieko nesuprantu, o skausmas nezmoniskas… Aiskus mes gal per jauni tokiems santykiams, man tuoj 18, jai 17

  Atsakyti
 • Gyvenau 3 metus su dvyniu.pati esu svarstykle.iissuskyriau nes jis buvo melagis.tokio dviveidzio nebuvau dar maciusi.Ir nuo to laiko vengiau dvyniu.bet vistiek ju Mano gyvenime atsirasdavo.bet jie buvo kitokie.labai skyresi nuo pirmojo.taciau visgi turejo keleta vienodu bruozu tai – mokejimas prisimeilinti ,uzsispyre ir nerealus sexas lovoje.:)

  Atsakyti
 • Taip, tai buvo nuostabus santykiai, vis dar turiu vilciu, kad tai mano busimas vyras.

  Atsakyti
 • esu Svarstykles, buves vaikinas dvynys, buvo 2metus viskas puiku, db jis jau turi kita … ir lb tai skaudziai isgyvenu

  Atsakyti
 • Dana-visa tiesa pasaket apie dvynius,bent jau as tokia 🙂

  Atsakyti
 • dana.racaite@gmail.com
  Manau turi buti bendras poziuris i gyvenima, taip pat poziuris turi buti platus, zmogus turi buti subrendes, zinantis ko nori. Esu gimusi po dvynio zenklu ir nesu vejavaikiska, nors turiu savybiu, kurias vadinu nesugadintomis, kaip pvz tyrumas, esu rimta, mastau giliai, kartais pamastau ar as is viso dvyniai 😀 Man yra svarbu viskas.
  Manau kiekvienas dvynys yra kitoks, nes gimes skirtingu metu laiku ir priklauso kokioje seimoje auges.
  Tokie kaip tustuciai na neterskime dvyniu zenklo, reikalaujantys demesio, taip pat, tai tikriausiai nesubrendes zmogus. Dvyniai subresta veliau kai kurie, yra nuosirdus, tik jo demesi reikia uzsitarnauti. Del to kad jie turi du veidus, jie gali uzsideti kauke, kad patikrinti koks zmogus, jog gyvenime nebutu iskaudinti. Ismintingi, orus, garbingi, neizeidus, supratingi, be galo istikimi, atsakingi, tolerantiski, draugiski, rupestingi, sumanus, linksmi, energingi, ramus, nemegstantys rutinos, saziningi, jausmingi, etiski, turintys gera jumoro jausma, lankstus, komunikabilus, protingai uzsispyre, mastantys, drasus, svelnus, mylintys, atidus, kruopstus, ir isimyleja gali pamesti galvas, kas paskatina juos dar daugiau visko padaryti del poros asmenines geroves, ne savanaudziai, taip pat kalbantys faktais. Juos islaikyti galima, tik parodant, kad nori su jais buti, kad jis yra tau svarbus, nes priesingu atveju jie atitola patys, nemegsta lysti i akis, nors pakankamai atkakli esu ir galiu padaryti tiek daug kiek kiti ar isdristu, jie suvokia kad gyvena viena karta, todel gyvena taip, kad dziaugsmas butu pastoviai su jais. Logiskos asmenybes. Kas turi salia subrendusi dvyni, tam pasiseke. Zmogus, su tikrosiomis vertybemis. Nereikia rozes, uztenka ir mazos lauko gelytes, svarbiausia ji is sirdies.
  Manau vyrui su manimi kaip asmenybe butu gera gyventi, tik kur jis .. Esu zmogus, kuriam gali pasakyti viska ir zinoti, kad busi suprastas.
  Svarstykliu vyrai.. tolerantiski, komunikabilus, protingi, turtingi vidumi, lakia vaizduote, mastantys, sumanus, be galo atsakingi, rupestingi, linksmi, megsta gilius jausmus, patinka kokybe, megsta keliauti, su jais jautiesi saugus, megsta megautis, visuomet zavus, nesusireiksmine, ramus ir aktyvus, rimti ir siekiantys uzsibrezto tikslo, su vertybemis ir tt 🙂

  Atsakyti
 • mes su vyru 10metu.ne turiu kur pabegti.nieko gero.absoliuciai skirtingi zmones.nieko bendro.

  Atsakyti
 • Na aš asmeniškai kiek nustebau jog dvyniai gali būti ideali pora su svarstyklėmis. Kadangi vieni yra vėjavaikiai, greit keičiantys veidus ir per daug nemastantys apie pasekmes (pats aš dvynys, tad žinau ta tikrai), o kiti viska pasveriantys, ir regis besielgiantys pakankamai apgalvotai.

  Atsakyti
 • As svarstykles,jis dvynis…drasiai galiu patvirtinti,jog ideali pora 🙂

  Atsakyti
 • esu dvinys, mano draugas svarstykles, nieko gero kaip kazkas rase satas, nerodantis jausmu, negalintis apsispresti, nors jie nepiktybiski, ramus labai, bet tas erzina,turint kantrybes aisku puikus butu partneris, bet jei esi dvinys nenustygstantis vietoje tai nieko gero, mes jau 9m, bet galvoju apie skirybas,ne visi zenklai atitinka jug nuo gimimo metu irgi daug kas priklauso, kai pasiziuri kosmograma, tai sitie suderinamumai visiskai netinka

  Atsakyti
 • svarstikles :D
  2012-01-01 13:11

  Su dvyne draugauju jau 4 metai ir nežadu išsiskirt . Jos labai idomios asmenybes ir demesio per daug nereikalauja,lygei tai pat kaip kaip ir visi horoskopai,moka suprasti,isklausyti,rodyti demesi.
  Tikrai labai idomi , manau sito zodiako paneles svarstykliu vaikinams labausiai tinka 🙂

  Atsakyti
 • Svartyklinas :D
  2011-12-18 06:31

  Draugavau su dvyne 2 metus ziauriai ja mylejau buvo velniskai grazi is pradziu atrode tokia normali bet kai padraugavom pasimate tikras veidas baisiai mego demesi is visu noredavo buti draugu apsupty jai is visu patiko girdeti kokia ji nuostabi drauge kaip ji moka visus suprasti ir uzjausti nors jos draugiu problemos buvo tokios vaikiskos taip pat ir jos humoro jausmas buvo toks vaikiskas kaip 12 metu mergaites jai daznai reikedavo kartoti kokia grazi kaip as ja myliu (nors tai man patiko :D)bet tai toks labiau demesio trukumas sakyciau pati mokejo myleti bet taip pavirsutiniskai pasiglaustydavo kokius meilius zodzius pasakydavo zuiki kaciuk ir panasei jokiu gylesniu jausmu nu uz zmogaus vidu negaliu kalbet bet man atrode tustute bet gal neatsiskleide iki galo ziurint is mano puses man reikejo tokio zmogaus linkusio i vienatve kad butume tik mes du aisku reikia ir draugu bet su saiku prie jos jauciausi lyg suniukas kur sekioja is paskos nes vat reikejo tuometu draugo ir ciupo pirma pasitaikiusi nors gyventi imanoma buvo ir graziu dalyku bet prisiminus ta jos demesio troskima vemt vercia nors pats horoskopai nelabai tikiu bet jai tiko

  Atsakyti
 • Mano vyras -dvinys,esu laiminga,mylima ir mylinti.Tiesiog ačiū likimui.

  Atsakyti
 • Draugauju su svarstyklemis beveik 6 metus. Suderinamumas neblogas, taciau svarstykles labai turi stipru savininkiskumo jausma partneriui, taip pat yra sykstus komplimentu atzvilgiu, gana salti ir uzdari. Santykiai turi daug geru dalyku, bet ir blogybiu yra nemazai.

  Atsakyti
 • Esu svarstyklės.Su vyru dvyniu išgyvenau 15 metų ir išsiskyriau.Buvo ne gyvenimas, o katastrofa.Nesuprantu,kodėl taip ilgai tempiau su juo.

  Atsakyti
 • Hmm.. As esu dvinys jis svarstykles.. Ir man jis patinka, o jam patinku as.. Ar verta mums kazka pradet..?

  Atsakyti
 • Kristina
  2011-08-01 07:24

  mano vyras yra svarstykles ir labai pritariu, kad tai labai tolerantiskas, nuosaikus zmogus, o as dvyne, tas varikliukas… ;)))
  sajunga sekminga ;)))

  Atsakyti
 • Pati esu Dvyniai, draugauju su Svarstyklėmis, kol kas esame neilgai, tačiau kartu praleistas laikas idealus, niekuomet gyvenime taip puikiai nesijaučiau… Manau, jog tai man skirtasis 🙂

  Atsakyti
 • Alfredas
  2011-06-05 01:03

  Pats esu svarstykles. Draugavau su panele dvyne ir ka.. Is tikro, viskas atrode puiku 🙂 Deja, po metu draugystes paliko mane ;/ Taciau ir prajus metams, jausmai is mano puses liko, ir vis dar lbj tvirtai tikiu, kad vel busime kartu.. Atrodytu, kad tik ji man skirta 🙂 Tai sakyciau tiesos cia yra labai daug 🙂

  Atsakyti
 • Super:)) viskas idealiai atitinka:)

  Atsakyti
 • Živilė
  2011-05-14 12:32

  Ir aš kartu su dvyniumi. Super 🙂 turbūt tinkamiausias man

  Atsakyti
 • su dvyniu zenklo vaikinu draugauju ir zadam tuoktis esu labai laiminga ir galiu pasakyt esam abu labai panasaus poziurio i beveik viska jis labai tolerantiskas ir supratingas visada mane supranta ir palaiko, nezinau ar galeciau rast geresni vyra:)

  Atsakyti
 • su svarstyklem isgyvenau 22metus jau.nuostabus atitikimas

  Atsakyti
 • Jei sugebi pasiekti Svarstyklių uždarą pasaulį, atvirai kalbėti, tada poroje tikrai viskas yra tobula 🙂 pats geriausias suderinamumas 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.