Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Svarstyklės

svarstyklės SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Apie tuos, kurie sunkiai apsisprendžia…”


Stichija: Oras
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš svarstau”
Spalva: mėlyna, žalia
Akmuo: opalas, lazuritas
Valdomas namas: Septintas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Šuo
Priešais esantis ženklasAvinas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Po to, kai baigti derliaus nuėmimo rūpesčiai, prasidedantis margalapis ruduo pakviečia neskubant, ramiai pasimėgauti gamtos grožiu. Svarstyklėms būdingas raiškus estetikos pojūtis. Neveltui Venera globoja šį ženklą. Tai taip pat ir laikas, leidžiantis rimčiau pasižiūrėti į kitus žmones. Svarstyklių ženklas gyvenimo eigoje reiškia partnerio ieškojimą. Dėmesio centre jau ne vien malonumai ir žaidimai, kas būdinga Liūto ženklui – bet ieškoma kito žmogaus – asmenybės, su kuriuo bus kuriamas harmoningas gyvenimas. Mergelė išmoko su kitais dalytis praktiškumu, Svarstyklės – grožiu ir žavumu.

Tai yra kardinalusis Zodiako ženklas. Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą. Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios.

Pirmasis dekanas (rugsėjo 24 – spalio 3 d.). Pagrindinis bruožas – magnetizmas.
Jis stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprus ir pasiekia norimą rezultatą. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jis yra puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jam žavingas todėl, kad jis pats suteikia jam tam tikrą prieskonį.

Antrasis dekanas (spalio 4-13 d.). Pagrindinis devizas – ištvermingumas.
Ir iš tikrųjų Svarstyklės labai ištvermingos. Pasižymi ilgaamžiškumu. Tačiau nerviškai persitempus, pritrūksta kantrybės. Po kiek laiko atsiranda antrasis kvėpavimas. Toks žmogus turi vaidybos dovaną, kantriai klausosi. Niekas taip nepakelia jo nuotaikos kaip artimieji ir džiaugsminga atmosfera. Talentai pasireiškia dirbant su didesne žmonių grupe.

Trečiasis dekanas (spalio 14-23 d.). Pagrindinis devizas – atkaklumas.
Didžiulė gyvenimiška energija verčia šio periodo žmogų ginti pačias kilniausias idėjas, nes jos jį traukia ir tai atitinka jo prigimti. Iniciatyvus ir veikia pats be kieno nors paraginimų. Įsitikinimas savo veiklos teisingumu leidžia nugalėti visas kliūtis. Kartais atrodo agresyvus, tačiau vis dėlto sugeba save kontroliuoti. Geriausiai pasireiškia literatūrinėje, pedagoginėje ar artistinėje veikloje.

Charakteris

Svarstyklių gyvenimą valdo grožio, harmonijos ir teisingumo jutimas. Būdami taktiški, kilniaširdžiai ir emociškai pastovūs, šie žmonės niekada nestokoja malonios draugijos. Jie retai turi priešų, yra pareigingi, dauguma jų turi puikių verslininko savybių.

Privalumai: vidinė harmonija, teisingumas, gebėjimas tinkamai vertinti grožį, draugiškumas, mokėjimas pasverti visus „už” ir „prieš”.
Trūkumai: neryžtingumas, perdėtas drovumas, paviršutiniškumas.

Vaikystė

Svarstyklių ženkle gimę vaikai dažnai užsidarę, ne itin kalbūs, nors augdami atranda vis daugiau pasitenkinimo bendraudami su kitais žmonėmis. Iš prigimties vaikai Svarstyklės yra kiek paviršutiniški, tačiau nesudėtingą informaciją įsisavina greitai ir užtikrintai. Jie nemėgsta, kai jiems skaito pasakas, tačiau su pasimėgavimu žiūri animacinius filmukus. Svarstyklės vaikystėje neretai serga, ir tos ligos, nesant pakankamo dėmesio, ilgainiui gali tapti lėtinėmis. Mažosioms Svarstyklėms yra būtinas suaugusiųjų rūpestis, tačiau bet koks spaudimas iš jų pusės tiesiog neleistinas. Savo mažesnius broliukus ir sesutes Svarstyklės nuoširdžiai myli, tačiau labiau pasirūpinti jais pritingi. Mažąsias Svarstykles galima pamėginti sužavėti muzika, šokiais, piešimu. Jos mėgsta žaisti, įsivaizduodamos savo būsimą profesiją – pavyzdžiui, mato save kaip aktorių ar žurnalistą. Tokius pomėgius tėvams reiktų skatinti.

Vyras – Svarstyklės

Darbas. Svarstyklės stengiasi nepervargti, vengia sunkaus fizinio darbo. Jų nuomone, darbas pirmiausiai turi būti prestižiškas ir malonus. Svarstyklės moka sutarti su kolegomis, pasižymi asmeniniu žavesiu ir patrauklumu, bet joms aiškiai trūksta ryžtingumo bei atkaklumo siekiant tikslo. Tai yra geri partneriai, mėgsta dirbti kolektyve. Mokėjimas prisitaikyti prie bet kokios aplinkos ir ištobulinti darbo įgūdžiai daro juos nepakeičiamais bendradarbiais. Dar ankstyvoje vaikystėje pasirinkusios mėgstamos veiklos sritį, Svarstyklės lieka jai ištikimos visą gyvenimą. Šio ženklo atstovus mažai domina karjera, jiems svarbiausia – vidinė dvasinė ramybė. Jie yra puikūs oratoriai, ir geriausios profesijos Svarstyklėms yra susijusios su menais, pedagogika, teatru, diplomatija. Dar su tekstilės pramone, mados verslu, dizainu. Kai kurie šio ženklo atstovai savo pašaukimą atranda dirbdami ekskursijų vadovais, moksliniais bendradarbiais.

Draugystė. Palaikydamos draugiškus santykius Svarstyklės sugeba sėkmingai išvengti jų tėkmėje atsirandančių „povandeninių akmenų”, moka apeiti aštrius kampus, užgesinti ginčus tarp priešininkų. Svarstyklės su savo draugais elgiasi diplomatiškai, jos visada taktiškos, mandagios, nes labiausiai vertina harmoniją ir ramybę. Bei taip pat su džiaugsmu padeda draugams. Tačiau su Svarstyklėmis neverta ginčytis – savo nuomonę jos laiko vienintele teisinga. Draugiškuose santykiuose Svarstyklės labiausiai mėgsta atlikti tarpininko vaidmenį.

Meilė. Meilėje Svarstyklės romantiškos ir jautrios. Labiausiai nepakenčia vienatvės, ir todėl nuolat yra linkusios ieškoti sau meilės objekto, kurį vertina lygiai taip pat, kaip ir meno kūrinį. Fizinę meilės pusę jos slapta laiko šiurkščiu ir neestetišku dalyku. Meilėje, kaip ir draugystėje, Svarstyklėms svarbu harmonija ir ramybė, o ne aistrų siautulys ir skandalai. Partneriuose joms reikšmingiausia išorinis patrauklumas bei tarpusavio supratimas. Sėkmingiausių santuokų vyrai Svarstyklės gali tikėtis su Vandenio, Dvynių, Šaulio ženklų moterimis.

Moteris – Svarstyklės

Darbas. Jau priežodžiu virtęs Svarstyklių apsisprendimo sunkumas verčia jas labai ilgai galvoti, kol galiausiai atranda joms patinkančią profesiją. Tėvams nereikėtų mažųjų Svarstyklių versti tai daryti sparčiau, nes kyla pavojus, jog jos leisis perkalbamos ir imsis nemėgiamo darbo. Svarstyklės mėgsta bendrauti su žmonėmis, todėl joms atitinkamai ir reikėtų rinktis reklamos agentės ar pardavėjos profesijas. Čia geriausiai atsiskleis jų talentai ir diplomatiškumas. Kadangi Svarstyklėms patinka viskas, kas gražu, tai jos gali užsiimti ir menine veikla, pagražinančia žmogaus kasdienybę: tapti modeliuotojom, interjero dizainerėm ar kosmetologėm. Jeigu gyvenimo sąlygos yra palankios, šio ženklo atstovės tampa visapusiškai harmoningomis asmenybėmis, patenkintomis savimi ir aplinkiniais. Įspūdingiausiai moterys Svarstyklės pasireiškia ir kūrybinėse profesijose, susijusiose su scenine veikla. Nemažos sėkmės dėl savo įgimto teisingumo siekio jos gali sulaukti teisinėje srityje. Šio ženklo atstovės mielai užsiima ir visuomeniniais reikalais.

Draugystė. Santykiuose su draugėmis Svarstyklės gana kandžios, gali nepraleisti progos atkreipti dėmesio į bičiulės išorės trūkumus, taip pabrėždamos savo pačių pranašumus. Bet šio ženklo atstovės būtent draugystėje randa atokvėpį nuo darbo ir šeimos rūpesčių. Jos svetingos, dažnai savo namus paverčia tikrais aristokratiškais salonais, rengdamos draugiškus vakarus su muzika, rinktiniais valgiais ir įdomiomis pramogomis.

Meilė. Daugelis šio ženklo moterų yra beveik nuostabios svajonių mylimosios idealas. Jos gražios, subtilios, koketiškos, artistiškos, tikras moteriškumo įsikūnijimas. Moterys Svarstyklės taip pat nuolat ieško meilės. Jos įnoringos ir dievina komplimentus, dovanas, kitus dėmesio pareiškimus. Santuokoje Svarstyklėms svarbu atrasti tokį partnerį, kuris galėtų tapti jos atrama. Jeigu jos jaučiasi laimingos šeimoje, tampa švelnesnio būdo bei ramesnės ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Patarimai vyrams: Svarstyklių moterys yra labai geros žmonos. Jos lengvai prisitaiko prie aplinkinių žmonių, kuria harmoniją namuose. Šios moterys mėgsta namuose nuolat kurti grožį. Apgaubkite savo žmoną švelnumu ir dažniau išeikite pasivaikščioti dviese. Svarstyklių moterims tai labai patinka.

Sveikata

Svarstyklės iš prigimties nepasižymi stipria sveikata, o jų nuotakos nuolat svyruoja, visiškai pateisindamos šio zodiako ženklo pavadinimą. Svarstyklės instinktyviai vengia psichines komplikacijas galinčių sukelti stresų bei fizinio pervargimo. Kai kurie šio ženklo atstovai gali būti linkę į nesaikingumą valgant, apskritai į neteisingą maitinimąsi arba piktnaudžiavimą alkoholiniais gėrimais. Jautriausios sveikatos požiūriu Svarstyklių vietos – kepenys ir inkstai. Moterys Svarstyklės taip pat neretai kamuojasi galvos skausmais. Be to, Svarstyklėms gali grėsti odos ligos ir įvairios grybelinės infekcijos, kamuoti nugaros skausmai, pasireiškiantys dažniausiai dėl persitempimo ar peršalimo. Tačiau laiku ėmus gydyti, tokie priepuoliai paprastai nebesikartoja.

Svarstyklių regėjimas dažniausiai yra neblogas. Todėl norint ir pagyvenusiame amžiuje išvengti tokių pavojingų ligų kaip glaukoma, tereikia nuolat teisingai rūpintis regėjimo palaikymu. Svarstyklės neretai tampa cukrinio diabeto įkaitėmis. Todėl jau nuo pat ankstyvos vaikystės reikia rūpintis šio ženklo atstovų endokrininės sistemos stiprinimu.

Gripo epidemijos paprastai apeina Svarstykles, tačiau peršalimo ligos gali kartotis reguliariai. Išvengti to gali padėti nuolatinis rūpinimasis savo imunitetu. Liaudies medicina pataria Svarstyklėms daugiau valgyti vaisių ir daržovių, taip pat neužmiršti rytinės mankštos.

Svarstyklės pasižymi viena įdomia dvasine ypatybe – joms būdinga pulti į kraštutinumus. Šio ženklo atstovai yra tokie jautrūs išorės įspūdžiams, jog gali susirgti tiesiog nuo šiurkštesnio žodžio arba artimo žmogaus parodyto neatidumo. Tokie nerviniai sukrėtimai Svarstyklėms gali sukelti nemigą, todėl joms būtina stengtis išsiugdyti santūresnį, ramesnį požiūrį į iškylančias problemas. Tačiau nepaisant visų šių sunkumų, šio ženklo atstovai dažnai sugeba išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ligi pat senatvės.

Svarstyklės yra jautrios meteorologinėms permainoms, ir sunkiomis dienomis tai joms gali pasireikšti, pavyzdžiui, ūmiais alergijos priepuoliais. Tokiais atvejais reikia stengtis vengti staigių aplinkos temperatūros pokyčių, dažniau lankytis pirtyje, gerti lakišiaus užpilus.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai.
Vaisiai – vynuogės, bananai, mandarinai, abrikosai, citrinos, persimonai, granatai, slyvos, arbūzai.
Daržovės – agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, petražolės, salierai, morkos, ropės, žalieji žirneliai, česnakai, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, pomidorai.
Ankštinės daržovės – lęšiai.
Riešutai – žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikiai, kviečių ir kukurūzų kruopos.
Bitininkystės produktai – bičių pikis.
Riebalai – ančių taukai ir avienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų, sezamo.
Mėsa – kiauliena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – rūgpienis, varškė, kefyras, pienas, grietinėlė, fermentinis sūris, grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Šie visada malonūs ir geraširdžiai žmonės labai jaudinasi, jei juos kas nors išmuša iš vėžių ir sutrikdo dvasinę pusiausvyrą. Svarstyklės tokios nuotaikos stengiasi kaip įmanydamos atsikratyti, tačiau tai sunkiai pavyksta likus vienumoje. Šiems žmonėms geriausias vaistas – vizitas į kirpyklą, nauja šukuosena, geri kvepalai, linksma kompanija. Pamatęs, kad aplinkiniai gerai įvertino pasikeitimus, Svarstyklių ženklo žmogus greitai pamiršta negandas.

Svarstyklės vidinės darnos pasieks atlikdamos tokius pratimus: sėdint lotoso ar pusiau lotoso pozoje reikia susikaupti, skaičiuoti savo kvėpavimą, kartoti kokį nors bereikšmį žodį ar sakinį. Skaičiuojant kvėpavimą, reikia vėl visada pradėti nuo vieno, kai tik rimtį sutrikdo kokia nors mintis.

Bet kokiame amžiuje po šiuo ženklu gimę žmonės susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje kartais galima pasigesti tik praktinę paskirtį turinčių daiktų. Planuodami savo laisvalaikį ar išvyką, Svarstyklių ženklo žmonės ypač daug dėmesio kreips į malonią draugiją. Kadangi labai dažnai Svarstyklėms būna sunku apsispręsti, joms pravers svarūs kitų argumentai. Dažniausiai šie žmonės yra pirmieji, kurie rodo iniciatyvą sutaikydami besiginčijančias puses. Paprastai Svarstyklės būna tarsi gelbėjimosi ratas didelėje keliaujančiųjų grupėje, kur dažniausiai išsiskiria poreikiai ir nuomonės. Po šiuo ženklu gimę žmonės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse – greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo.

Jeigu į kelionę vykstate automobiliu, geriau nesėskite už vairo, pasimėgaukite keleivio laisve. ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis. Ilgiau keliaujant, būtina patogiai sėdėti, dažniau sustoti ir prasimankštinti, o pajutus skausmą juosmens srityje, neleisti jam progresuoti.

Kaip ir Mergelei, taip ir Svarstyklėms patinka derlingos žemės, kur išvystyta žemdirbystė. Toks kraštovaizdis atitinka jos estetinį skonį. Vertėtų nukeliauti į Savoją, Elzasą bei Austriją, galbūt Japoniją.

Suderinamumas

Svarstyklės ir Avinas
Svarstyklės ir Jautis
Svarstyklės ir Dvyniai
Svarstyklės ir Vėžys
Svarstyklės ir Liūtas
Svarstyklės ir Mergelė
Svarstyklės ir Svarstyklės
Svarstyklės ir Skorpionas
Svarstyklės ir Šaulys
Svarstyklės ir Ožiaragis
Svarstyklės ir Vandenis
Svarstyklės ir Žuvys

273 komentarai. Komentuoti>

 • elizabeta
  2015-11-09 20:13

  tikrai nemanau kad ce apie mane as esu svarstykle
  1mano stichyja yra ugnis
  2 mano spalva yra rozine ir juoda
  3 megstu trumpas keliones automobiliu bet ilgas dviraiu
  4 man labai nelengva issirinkti jai yra pasirinkimo
  5mano planeta yra vanera
  6 megstu kai manes kaskas iesko o ne kai as kasko ieskau
  7 nemegstu tinginiauti atvirksciai negaliu ietoi pabud ne minutes

  Atsakyti
  • Lmao dabar paklausyk stichijas:
   Ugnies- Avinas, Liūtas, Šaulys.
   Žemės- Jautis, Mergelė, Ožiaragis.
   Oro- SVARSTYKLĖS, Dvyniai, Vandenis.
   Čia ne tu pasirenki stichijas, o jau yra parinkta xD

   Atsakyti
 • Bertutis
  2015-06-17 13:48

  Kad Meiles pastoviai iesko tai tikrai tiesa

  Atsakyti
 • nu100%,kad neturiu su kuo gincytis 😉

  Atsakyti
 • Daug tiesos 🙂 nors galiu pasakyti, kad kai kurie faktai visiškai neatitinka :), net gi priešiškai :))

  Atsakyti
 • Karolina
  2015-01-04 16:09

  Labai daug tiesos pasakyta apie mane:):)

  Atsakyti
 • tikra tiesa:)

  Atsakyti
 • Esu svarstykles, daug neatitinka, kaip tik megstu ilgas keliones, ypac su masina ir ypac kai pats vairuoju, negaliu ilga laika sedet keleivio vieto, tiesiog mirstu is nuobodulio. Vairavimas o ypac jei kur keliaut reikia, teikia didely malonuma. 7metai dirbu furistu, y diena suku vidutiniskai 1000km, vairuoti be pertraukos 6-9val nemayau problemos. Bent jau is mano puses cia buvo tiesos, bet yra ir daug netiesos. Ir netiesa kad mes neapsisprendziam, as bent jau jei ilgiau ir pamastau tai tik del to, kad padaryt teisinga sprendima. O pas mane sprendimai daromi zaibiskai. Esu kinomanas, dievinu ziuret filmus, eiti y kina ir jei rodomas man patinkamas filmas as y jy ir einu, o jei filmai vienodo lygio ir drauge klausia kury noriu ziureti? O as pasakau kury yjungsi tas man bus gerai, tada man aiskina, kad as be nuomoned ar neapsisprendziu 😀 ir niekaip jai neina issaiskinti, kad man istikruju yra visiskai vienodai koky ji ta filma yjungs. Vienintele vieta kur tikrai neapsisprendziu tsi vis ar dabar stot nusipirkt arbatos isgert at dar po 100km 😀

  Atsakyti
 • Norėčiau pasakyti – „kaip pirštu į akį!”, tačiau taip toli gražu nėra!
  1.) Dekanas 1,2,3 apibūdina manę.
  2.) Aš nuo vaikystės bendrauju laisvai ir daug(Tiesa, kad man tai teikia malonumą, bet kam neteikia malonumo gera kompanija?).
  3.) Laaabai retai bandau išlaikyti vidurį, taip, man sunku apsispręsti, bet kai apsisprendžiu mano nuomonę yra be galo sunku pakeisti ir ji tikrai nėra vidurys, kad ir tam ir tam tiktų…
  4.Spalvos(atsivėrus plačiau apie jas irpaskaičius, teisybė), bet visgi mano mėgstamiausia violetinė su juodos priemaišomis… :/
  Pabaigai pasakysiu taip: Įsivaizduokite, kad esate ne svarstyklės, o liūtai, nueikite į tą puslapį kur rašo apie liūtus ir pamatysit, jum vėl beveik viskas tiks, tik nebus fato kad svarstote, nes tai įkalta į galva pavadinimo „svarstyklės”, o bus žvėriškumas, valdžia „liūtai” 😉

  Atsakyti
 • Nu rimtai cia vien tiesa raso O.o

  Atsakyti
 • Niekad horoskopais netikejau, bet ka perskaičiau tikrai nustebino, aišku nera kad 100% atitiktu, bet tikrai, didžiiji dalis yra tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Ir as svarstykles atitinka 99%

  Atsakyti
 • Mano vaikinas gimes po svarstyliu zenklu, deja viskas sutampa, taip pat ir tai kad santykiai tarp svarstyliu ir oziaragiu neimanomi…Todel ir pykstames istisai-mes per daug skirtingi.

  Atsakyti
 • tikrai viskas , gryna tiesa

  Atsakyti
 • Šiaip horoskopais netikiu, ypač tais, kuriuose parašyta kokia bus tavo diena, ką sutiksi, kaip seksis ir t.t bet mane sudomino šis puslapis, nes kiek skaičiau apie save, blogosios, gerosios savybės, visa tai yra 100% tiesa! Džiugu, kad Lietuvoje dar liko normalių Astrologų, taip ir toliau! :))

  Atsakyti
 • Kad moterys gymusios svarstykliu zenkle nuostabios tai cia faktas,netinkamiausias joms bruozas ira,neapsisprendimas,svarstymas to labiausiai,pati savyje nemegstu,bet svarstykleles labai geros psihologes tai gal tik savyje randu.Ir negaliu nepamineti jos labai nuostabios ir istikimos zmonos,berniukai neprasaukite pro svarstykles,busite laimingi

  Atsakyti
 • Stanislav
  2013-01-31 20:33

  100 procentu viskas atitinka

  Atsakyti
 • is kur jie viska zino apie mane ?????????????????? :))))

  Atsakyti
 • Modesta*
  2012-07-21 13:57

  O Taip! Tikra tiesa, ir ji man patinka :)*

  Atsakyti
 • Žodžiu, horoskopas daugiau už mane žino nei aš apie save : D

  Atsakyti
 • Oro stihijos zmogutis :)
  2012-04-26 20:06

  As esu svarstyklė ir cia 99 procentai yra tiesa.Daug kas sutampa.

  Atsakyti
 • Ta vienintele :*
  2012-04-12 17:36

  100% Liuks kakip tinka. 😀 😉

  Atsakyti
 • Nieko panasaus, svarstykles lygiai tokios pat jausmingos kaip ir veziai, tik … cia jau nesuderinama ir tiek , vieni veziai jausmingi, galintys isrekti visam pasauliui apie jausmus , o kiti sedi savam kiaute. Tai gal pats is tu vezio tipo , kuris sedejo savam guolyje, po akmeneliu palindes..Ir svarstykles nera savanaudiskos, jos mielos, taktiskos , diplomatiskos asmenybes.
  Tik tas isdavikiskumas neaisku ka turejai omeny, kaip partneres ar kaip draugai… ?

  Atsakyti
 • be nuomones tos svarstykles o slapta nekencia paskui kad pacios negali issakyt ko nori.
  dazniausiai pasitaike savanaudiskos,isdavikes svarstykles su kuriomis teko bendraut.
  Vezys.

  Atsakyti
 • daug, kas tinka, tik va melynos ir zalios spalvos nemegstu.Mano spalvos rozine raudona alyvine.Siaip galvoju, jog vienintelis minusas , kuris man trukdo, tai didziulis svarstymas, visuomet del kiekvieno klausimo ir gilinimasis , kur nereiketu.

  Atsakyti
 • zzzzzute
  2012-02-22 13:49

  esu gimusi spalio 23. siaip visada galvojau kad esu skorpionas, paskaicius cia man irgi beveik viskas atitinka. Taip iseina esu ir skorpionas ir svarstykles. 🙂

  Atsakyti
 • Gabriele
  2012-02-07 15:25

  na.. teisybe. esu gimus spalio 21.

  Atsakyti
 • baisu yra kas parasyta, nes apie darba ir kita viskas netinka iskyrus spalva ir stichija xD 30%

  Atsakyti
 • dalis tiesos yra,procentais vertinciau 70%

  Atsakyti
 • Gimiau spalio 1d., esu pati nuostabiausia, principinga, kaip prezidente,kuri yra gimusi irgi 1d., tik kova.

  Atsakyti
 • Gyvenu 7 name, mylimiause spalva melyna, esu kuribinga, nenustygstu vietoj, nusileidziu jei reikia, tik labiau megstu vandeny nei ora tai galima sakyti 99% 😀

  Atsakyti
 • Svarstytoja
  2011-09-20 20:41

  Galima sakyti 99% tiesa 🙂 neitiketina 🙂

  Atsakyti
 • Svarstykliuke
  2011-09-09 12:18

  Labai viskas atitinka 🙂

  Atsakyti
 • Su dvyniais svarstykles typ top kaip aprasyta:)ideali partneryste,nuosirdumas,isklausymas,uzjauta,siluma ir visa kas gali but geriausia:)

  Atsakyti
 • 100 procentų atitinka aprašymas, skaitau ir matau save

  Atsakyti
 • Daug tiesos, apie spalvas ir apie mena pataikyta.Gal kokia 96%

  Atsakyti
 • Svarstykliukes
  2011-06-23 14:18

  100% tiesa. Nu tiesiog tobulai 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.