Svarstyklės ir Šaulys suderinamumas

Jie abu atsivėrę savo aplinkai ir juos supantiems žmonėms. Šaulys tiki ir skelbia žmogiškuosius idealus, Svarstyklės stengiasi juos įgyvendinti. Taigi jie gerai tinka vienas kitam ir jaučia abipusį potraukį. Šaulio ženklo žmonės labai mėgsta nuotykius, tad Svarstyklės su jais niekada nenuobodžiaus, tačiau Šauliams nerūpės Svarstyklių nuotykiai ir jie retai prisijungs savo partnerio veiklos. Žavios ir gudrios Svarstyklės gali galiausiai išmokti paveikti Šaulį ir jį nuolat intriguoti. Kita vertus, Šauliui labai sunku įsipareigoti, o Svarstyklės nori visiškai pasitikėti savo partneriu. Trumpalaikiai santykiai bus labai įdomūs ir smagūs abiems pusėms, o jeigu partneriai išmoks vienas prie kito prisitaikyti, tai ilgalaikė draugystė tikrai įmanoma.
Suderinamumo Horoskopas

Raktažodžiai:

Zodiako ženklų tinkamumas Zodiako ženklų suderinamumas Horoskopo ženklų tinkamumas Partnerių tinkamumas Poros tinkamumas Tinkamumas pagal horoskopą Poros suderinamumas Suderinamumas pagal horoskopą Zodiako suderinamumas Horoskopo ženklų suderinamumas Partnerių suderinamumas
22 komentarai(-ų).
Rolandas

As esu vyras saulys, man 50 metu, turejau keles moteris per savo gyvenima, bet ne svarstykles, skaitau jusu komentarus ir tiesiog faina girdet tokius komentarus, kaip zmones atsiliepe apie artimuosius, vienos nepatenkintos, kitos laimingos... Taip, kas sieja sauly su svarstyklem? tai galiu pasakyt... daug kas, nes turiu sesery svarstykles ir draugiu ir mes visada randam bendra kalba, bet cia yra tik bendravimas o ne seimos gyvenimas, tad bendras supratimas tarp saulio ir svarstykliu yra laaabai puikus, tik ne vien pagal menesius jus tinkat vienas kitam, reikia ziuret ir kas pagal metus, juk galit but visiskai priesingybes, siulau pasiskaityt kinu horoskopus pagal metus, gal suprasit kazka... Sekmes jums ;D

ramintas

na as svarstykles gyvenu 20 metu su sauliu tai kazkoks siaubas uzsispyres kaip kirviu nukirs, isdidus, saltas, abejingas nesuprasi ka galvoja, mastymo racionalau nera nors cia kazkaas rase apie svarstykles nu as gal ne tipini arciau mergeles gimus bet viska laikau ant savo peciu ir kai jis mane uzknis vadovaujuosiu racionaliu pusiau mergelisku protu supratau kad tik pati galiu viska susitvarkyti nes jam kaip uzplaukia gera nuotaika jis puikus sakyciau puikiausias is visu vyru o ki bloga nuotaika geraiu nesiartinti prie jo nesuprantu kodel gyvenu su juo siaip mano sualys mane daknises juodai

saule

Aš kadangi esu šaulys man yra labai gerai sutartį su svarstyklėmis ir man tinka svarstyklės

Ema

Aš šaulys. Žmogus, kuris mane supranta kaip niekas kitas- svarstyklės. Pažystami mes 7 metus. Labai gerai sutariam, net ir nebendraudami kasdien. Jei ryšys yra, nemanau kad jis nutrūks dėl laiko, atstumo, buitinio barnio. Tiesiog gal reikėtų vietoj supykimo ar ginčo paieškoti kito kelio kaip susitarti, kartais palaukti. Skaitau apie šaulį, kad jis visada teisus ir niekada neatsiprašo. Manau yra visokių. Dažnai jaučiuosi teisi ir ginčo atveju ginu savo nuomonę, bet jei gaunu tvirtą argumentą, kad aš neteisi moku tai pripažint ir atsiprašyti. Ženklas pasako galbūt esmines savybes, bet kaip mes su jomis tvarkomis jau čia kiekvino individualus reikalas

maja

As-svarstykles turiu vyra sauly jau 12m,bet kaip su juo sunku.Niekada nepadarys ko prasai,visada yra teisus ir nesvarbu kad klysta,niekada neatsiprasys visada saltas ir tik pabandyk pareiksti kitokia nuomone...Na bet viena gera savybe turi visada pades draugams.seniai butume pasuke skirtingais keliais jei ne mano silpnumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus ilgis: 70 simbolių