Svarstyklės ir Šaulys suderinamumas
Raktažodžiai:
Zodiako ženklų tinkamumas Zodiako ženklų suderinamumas Horoskopo ženklų tinkamumas Partnerių tinkamumas Poros tinkamumas Tinkamumas pagal horoskopą Poros suderinamumas Suderinamumas pagal horoskopą Zodiako suderinamumas Horoskopo ženklų suderinamumas Partnerių suderinamumasAs esu vyras saulys, man 50 metu, turejau keles moteris per savo gyvenima, bet ne svarstykles, skaitau jusu komentarus ir tiesiog faina girdet tokius komentarus, kaip zmones atsiliepe apie artimuosius, vienos nepatenkintos, kitos laimingos... Taip, kas sieja sauly su svarstyklem? tai galiu pasakyt... daug kas, nes turiu sesery svarstykles ir draugiu ir mes visada randam bendra kalba, bet cia yra tik bendravimas o ne seimos gyvenimas, tad bendras supratimas tarp saulio ir svarstykliu yra laaabai puikus, tik ne vien pagal menesius jus tinkat vienas kitam, reikia ziuret ir kas pagal metus, juk galit but visiskai priesingybes, siulau pasiskaityt kinu horoskopus pagal metus, gal suprasit kazka... Sekmes jums ;D
na as svarstykles gyvenu 20 metu su sauliu tai kazkoks siaubas uzsispyres kaip kirviu nukirs, isdidus, saltas, abejingas nesuprasi ka galvoja, mastymo racionalau nera nors cia kazkaas rase apie svarstykles nu as gal ne tipini arciau mergeles gimus bet viska laikau ant savo peciu ir kai jis mane uzknis vadovaujuosiu racionaliu pusiau mergelisku protu supratau kad tik pati galiu viska susitvarkyti nes jam kaip uzplaukia gera nuotaika jis puikus sakyciau puikiausias is visu vyru o ki bloga nuotaika geraiu nesiartinti prie jo nesuprantu kodel gyvenu su juo siaip mano sualys mane daknises juodai
Aš kadangi esu šaulys man yra labai gerai sutartį su svarstyklėmis ir man tinka svarstyklės
Aš šaulys. Žmogus, kuris mane supranta kaip niekas kitas- svarstyklės. Pažystami mes 7 metus. Labai gerai sutariam, net ir nebendraudami kasdien. Jei ryšys yra, nemanau kad jis nutrūks dėl laiko, atstumo, buitinio barnio. Tiesiog gal reikėtų vietoj supykimo ar ginčo paieškoti kito kelio kaip susitarti, kartais palaukti. Skaitau apie šaulį, kad jis visada teisus ir niekada neatsiprašo. Manau yra visokių. Dažnai jaučiuosi teisi ir ginčo atveju ginu savo nuomonę, bet jei gaunu tvirtą argumentą, kad aš neteisi moku tai pripažint ir atsiprašyti. Ženklas pasako galbūt esmines savybes, bet kaip mes su jomis tvarkomis jau čia kiekvino individualus reikalas
As-svarstykles turiu vyra sauly jau 12m,bet kaip su juo sunku.Niekada nepadarys ko prasai,visada yra teisus ir nesvarbu kad klysta,niekada neatsiprasys visada saltas ir tik pabandyk pareiksti kitokia nuomone...Na bet viena gera savybe turi visada pades draugams.seniai butume pasuke skirtingais keliais jei ne mano silpnumas