Svarstyklės ir Ožiaragis suderinamumas

Ožiaragis yra kiek užsidaręs ir sustabarėjęs, o Svarstyklės priešingai, atviros pasauliui. Jie abu per daug skirtingi, kad ką nors jaustų vienas kitam. Kasdieniniame gyvenime tokia pora greičiau jau ardys, negu praturtins abiejų santykius. Neprieinamas, lėtas Ožiaragio būdas slėgs Svarstykles, o lengvą, diplomatišką Svarstyklių būdą Ožiaragis laikys nepateisinamu paviršutiniškumu. Nepaisant to Ožiaragius Svarstyklės labai domina seksualiai. Svarstykles žavi Ožiaragių sugebėjimas uždirbti pinigus, tačiau darbščius Ožiaragius erzina Svarstyklių tingumas. Svarstykles ilgainiui pradeda slopnti iš pradžių žavėjęs partnerio ramus charakteris ir poreikis viską apskaičiuoti. Tuo tarpu Ožiaragius erzins Svarstyklių noras būti dėmesio centre, jie norės daugiau laiko skirti darbui, o ne pramogoms. Šių ženklų sąjunga neturi ateities.
Suderinamumo Horoskopas

Raktažodžiai:

Zodiako ženklų tinkamumas Zodiako ženklų suderinamumas Horoskopo ženklų tinkamumas Partnerių tinkamumas Poros tinkamumas Tinkamumas pagal horoskopą Poros suderinamumas Suderinamumas pagal horoskopą Zodiako suderinamumas Horoskopo ženklų suderinamumas Partnerių suderinamumas
76 komentarai(-ų).
Laiminga

Esu Oziarage, vyras Svarstykles. Esame kartu jau 39 metus. Uzauginome laimingai vaikus ir esame vienas kitam idealiausi partneriai kokie tik gali buti. Nekreipkite demesio i horoskopus, jie ne visada sako tiesa. Kiekvieno zenklo elgesys daug priklauso ir nuo seimos, kurioje jie augo ir vystesi. Tad, jeigu esate pora Oziarage ir Svarstykles verta pabandyiti, gal ir jums pasiseks suradus ta vieninteli iki gyvenimo pabaigos. Sekmes!

Laimonas

Esu Ožeragis ir tuom labai džiaugiuosi, galiu pasakyti taip: Ožeragiai yra sėslūs, jie šeimyniški,vertinantys šeima, be darbo nesėdi, o ne kažkur bastytis, keliauti jie labai nemėgsta - SUPRASKITE, mane tiesiog erzina tos kelionės kitaip sakant tik laiko švaistymas, nesuprantu tokių lengvabūdžių žmonių...

xoxo

Oj, toli gražu ne. Aš svarstyklės, draugas ožiaragis ir tas aprašytas NEsuderinamumas kaip pirštu į akį... Mes ant tiek skirtigi...laikui bėgant pradeda viskas erzinti, atrodo, kad santykiuose dūsti... Aš noriu kažką veikt-jis nori būt namuose, šventėse noriu bendraut ir susipažinti su kitais žmonėnis, o jis būna prilipęs prie manęs... Kažkoks susikaustęs, pilnas baimių... Tikrai nelaimingi santykiai

Pandora

Nesutinku, esu oziaragis ir man labiau tinka svarstyklių apibūdinimas, tai gal jus baikit tuos horoskopus skaityti nes jie tik kartais pataiko, o kai pataiko tai jau tikit kad tai šventa tiesa. Man patinka linksmintis, nelabai megstu dirbti, megstu judeti, lengvabūdiškumas man taip pat budingas, esu atvirai tai like whaat? As panasesne i svarstykles. Žmonės atsipeikėkit jūs suprantat, kad patekot i apgaules rata tai visiška nesamone mes visi turim ir tokiu ir kitokiu savybiu viskas priklauso kokioj aplinkoj augom, kas buvo mums sakoma, o ne ka zodiako zenklai mums sako, perskaicius tai kas parasyta pradedi tuo tikėti, o musu mintys yra laai galingos tai ka mes sakome sau po truputi pradedame tokiais ir tapti tai reikia labai gerai apgalvoti ka sau kartoji, kuo tiki, koks zmogus sakai esąs. No offonce čia tik mano nuomone tai galit ir nekreipti dėmesio ;)

sonka

As svarstykles, mano vaikinas oziaragis. Buna pasipykstam, pasigincijam, bet viska greitai baigiam. Jau daug laiko draugaujam ir tikrai nezadame issiskirti dar artimiausiu metu:) Pastebejau kad oziaragius traukia svarstykliu seksualumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus ilgis: 70 simbolių