Svarstyklės ir Svarstyklės suderinamumas

Dviems tokiems maloniems ir draugiškiems bei mokantiems diplomatiškai elgtis su kitais žmonėmis ženklams, vargu ar iškils problemų bendraujant tarpusavyje. Savo energiją jie panaudos kurdami skoningą ir kultūringą gyvenimą. Kadangi abu mėgsta bendrauti, tai turės daug draugų bei gyvens turiningai. Tai labai energingi ir daug iš kitų bei savęs reikalaujantys žmonės. Partnerius sies aistra bei daugelis bendrų pomėgių. Tai linksmi ir atsipalaidavę žmonės, kurie nenori pripažinti akivaizdžių faktų. Tai žmonės, kuriems patinka grožis ir harmonija, tačiau pastarosios santykiuose mažai – partneriams sunkiai seksis išsiaiškinti kilusius konfliktus, tad įtampa nuolat augs. Ieškodami ramybės jie ims daugiau bendrauti su draugais, palaipsniui nutols. Pirminis susižavėjimas stiprus, tačiau rimtiems santykiams reikia vidinės brandos.
Suderinamumo Horoskopas

Raktažodžiai:

Zodiako ženklų tinkamumas Zodiako ženklų suderinamumas Horoskopo ženklų tinkamumas Partnerių tinkamumas Poros tinkamumas Tinkamumas pagal horoskopą Poros suderinamumas Suderinamumas pagal horoskopą Zodiako suderinamumas Horoskopo ženklų suderinamumas Partnerių suderinamumas
32 komentarai(-ų).
Monika

Esu su vaikinu kuris yra taip pat svarstyklės,mes sutariame gerai,turim daug panašumu,viskas atrodo gerai,būna ginčai ar kas ,bet tai tik menki dalykai,turbūt ir toliau viskas eisis gerai.Na galiu pasakyti kad tai kad abu vienodi daug nepasako,kadangi vistiek priklauso dalis ir nuo pačio žmogaus charakterio, kas jau sakoma dar niera taip,tai skirtumas tarp charakterio,metu gimimo ir t.t :) bet su svarstyklėmis labai miela ir gera bendrauti :)

Vyras svarstyklės

Sutikau merginą, svarstyklę, jau ir dabar pagalvojus apie ją, kūną užlieja nuostabus jausmas, manau tai auganti meilė, bet tokia, kokios niekada nesu jautęs :))

Lina

Turiu draugą- "svarstyklių"( aš taip)- bendraujam metus,nė vienam vyrui nejaučiau tokios aistros,tokių stiprių jausmų, norėčiau būt kartu iki gyvenimo pabaigos...

Robertas ir Geida

Aš ir mano mergina esam svarstyklės (gimę spalio 3/4 dienomis), bendraujame septynerius metus, būdami jaunesni bandėme užmegzti artimą ryšį, tačiau tam tikrai trūko brandos, nors ir nieko nepavyko, toliau bendravome, dabar yra septyneri su puse metai ir mes esame pora, labai gražūs santykiai, tačiau taip - konfliktus spręsti sunku, vienas kitą mylim be saiko, tačiau kartais norim pakąrti. Nepaisant visko - žinau, kad liksim kartu iki paskutiniosios :)

Lina

turiu vyra svarstykles sutarem puikiai . jau 30 metu kartu , buna visko bet nusileidzia kazkuri puse ir buna viskas labai gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus ilgis: 70 simbolių