Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Šaulys

šaulys ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

„Apie tuos, kurie mėgsta pavalkatauti…”


Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš matau”
Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona
Akmuo: ametistas, topazas, chrizolitas
Valdomas namas: Devintas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Žiurkė
Priešais esantis ženklasDvyniai

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Šaulio ženklą simbolizuoja įtempta strėlė – ji reiškia platesnius, pranokstančius kasdienybę interesus. Tiesioginis ryšys su gamtos įvykių eiga yra silpnas. Šaulys jau pažino kasdienybės būtinumą, meilę ir mirtį – visa tai liko toli užnugaryje. Dabar jis stengiasi atrasti visų šių įvykių gilesnę prasmę, o tam tikslui būtina platesnė erdvė. Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti.

Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Pirmasis dekanas (lapkričio 23 – gruodžio 1 d.). Pagrindinis devizas – sąžiningumas.
Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.

Antrasis dekanas (gruodžio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – skrupulingumas.
Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilaukia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.

Trečiasis dekanas (gruodžio 12 – 22 d.). Pagrindinis devizas – intuicija.
Žmogus elgiasi pasiduodamas savo įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra į narkotikų ar alkoholio sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.

Charakteris

Šauliai – tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Privalumai: įgimtas pasitikėjimas savo jėgomis bei kitais žmonėmis, nuotykių pomėgis, gebėjimas džiaugtis šia diena, noras padėti kitiems.
Trūkumai: pasipūtėliškumas, per didelis nerūpestingumas, siekimas visur būti superšiuolaikišku, polinkis į avantiūrizmą.

Vaikystė

Mažyliai Šauliai dažniausiai savo tėvams nekelia daug rūpesčių. Jie mielai užsiima savo žaidimais, skaito, labai myli naminius gyvūnėlius, kuriais nuoširdžiai rūpinasi nuo pat vaikystės. Iš prigimties jie pasižymi gerais intelektiniais sugebėjimais, skvarbiu protu, gebėjimu greitai įsisavinti naują informaciją. Bendraudami su bendraamžiais, Šauliai nemoka klausytis ir mėgsta ginčytis, tačiau nesunkiai atranda kompromisą žaisdami. Mokykloje jiems geriausiai sekasi tikslieji mokslai. Šauliams ypač patinka visokiausi cheminiai eksperimentai. Paauglystėje Šauliai gali kuriam laikui tapti užsispyrę, tačiau jeigu suaugusieji jų per daug nespaudžia, šie trūkumai netrunka patys praeiti.

Vyras – Šaulys

Darbas. Darbe Šauliai visada žvelgia tik į priekį ir yra kupini optimizmo. Pasižymėdami greita reakcija, Šauliai viską suvokia akimirksniu ir lengvai susidoroja net su sudėtingiausiomis užduotimis. Jiems neretai būdingą neatidumą kompensuoja greita nuovoka ir skvarbus protas.

Kolegos mėgsta Šaulius dėl jų mokėjimo visada išklausyti pašnekovą. Vienintelis aplinkinius kiek erzinantis dalykas yra nuolatinis Šaulių polinkis visiems dalinti patarimus – kartais ir visai be reikalo. Šauliai visada pasirengę ginti savo įsitikinimus. Jiems pinigai reiškia daug mažiau negu šlovė ir pripažinimas. Jie savarankiškai pasirenka gyvenimo kelią ir karjerą, pirmenybę teikia su kelionėmis ir komandiruotėmis susijusiam darbui. Gyvenime Šauliams labai padeda įgimta iškalba ir jų galvose nuolat gimstančios naujos idėjos, o trukdo dažna nuotaikų kaita ir lengvabūdiškumas. Tinkamiausios Šauliams profesijos siejasi su kelionėmis, elektronika, mašinų gamyba, komercija, teise. Šauliams būdingas ir domėjimasis kultūra, dėl to tikrai turėtų būti patenkinti, vadovaudami muziejui ar teatrui, taip pat rašydami ar būdami žurnalistais. Misionieriai, kunigai, mokytojai bei dėstytojai – taip pat tinkamos šiam ženklui profesijos. Šio ženklo atstovai dažnai tampa garsiais keliautojais, jūrininkais, archeologais, geologais, sportininkais. Nemažai Šaulių tarp pasižymėjusių karo vadų ir politikų.

Draugystė. Prisiminus legendą apie kentaurą Chironą, Šaulio ženklo simbolis yra pusiau žmogus, pusiau gyvūnas. Tai reiškia, kad šis ženklas simbolizuoja prieštaringumą vienovėje. Šauliai principingi ir tiesūs bendraudami, kritikuodami draugą kartais gali pasirodyti netgi negailestingi. Tačiau aplinkiniai jiems vis tiek jaučia meilę ir pagarbą. Patys Šauliai būdami impulsyvios prigimties ir mėgstantys elgtis spontaniškai, savo draugais laiko didesnę dalį visos žmonijos. Ir yra pasirengę bet kurią akimirką ateiti į pagalbą – tai yra vienas ryškiausių šio ženklo bruožų. Drauge Šauliai taip pat gali įpainioti savo draugus į įvairiausias avantiūras ir nuotykius, nes nuo vaikystės jaučia širdyje aistrą klajonėms ir žygdarbiams.

Meilė. Meilėje Šauliai aktyvūs ir neslepia savo susižavėjimo nuo mylimųjų. Tačiau nusivylę, rėžia tiesą į akis ir taip visam laikui atstumia nuo savęs kai kuriuos žmones. Šauliai mylėdami yra labai reiklūs, vertina interesų bendrumą, sąžiningumą ir humoro jausmą. Dažniausiai jie aistringi meilužiai, tačiau seksualinės energijos perteklių nukreipia į kūrybinę veiklą, o ne į meilės nuotykių paiešką. Nors kartais pasitaiko Šaulių, vienu metu palaikančių artimus santykius ir su keliomis mylimosiomis. Todėl šio ženklo atstovai, nors ir yra puikūs meilužiai, tačiau kaip vyrai – nepatikimi. Didžiausia tvirtos santuokos galimybė yra tarp vyro Šaulio ir Svarstyklių, Avino ar Liūto ženklų moterų.

Moteris – Šaulys

Darbas. Šio ženklo atstovės moterys išsiskiria gyvenimo džiaugsmui atvira širdimi ir smalsumu. Moteris Šaulys sugeba užsiimti keliais dalykais iš karto ir mėgsta sensacijas. Tačiau pačios niekada nepraranda pusiausvyros, yra atviros bendravimui ir geranoriškos, nors ir nelabai įvairiapusiškos. Moterims Šauliams geriausiai rinktis darbą turistinėse agentūrose, viešbučiuose. Tarp jų taip pat yra nemažai pedagogių, auklėtojų, talentingų gydytojų, dėmesingų slaugių ir įžymių meno atstovių.

Draugystė. Moterys Šauliai mėgsta žmones ir turi pakankamai bendravimui reikalingo optimizmo bei humoro jausmo. Jos yra ganėtinai nepriklausomos. Šio ženklo atstovės nuo pat vaikystės turi daug draugių, su kuriomis puikiai sutaria, nors ir retai kada dalinasi pačiomis intymiausiomis savo paslaptimis. Draugystėje labiausiai nepriimtini dalykai joms yra veidmaniškumas ir nenuoširdumas. Pačios jos visada atviros ir teisingos bei neretai nukenčia dėl savo pernelyg didelio tiesmukumo.

Meilė. Meilės santykiuose moterys Šauliai yra nepasotinamos, svarbiausia joms yra emocinis suderinamumas tarp partnerių. Santykiai ypač gerai joms susiklosto su temperamentingais vyrais. Vaikus moterys Šauliai myli ramia, išmintinga, motiniška meile. Nors egzistuoja ir kitoks šio ženklo moterų tipažas – nenuoramos, mėgstančios ypač aktyvų gyvenimo būdą. Tokios moterys retai kada save pašvenčia šeimai. Užtai jas dažniau lydi sėkmė profesinėje veikloje.

Patarimai vyrams: Šaulio ženklo moterys elegantiškos, idealistės. Jos gali būti puikios savo vyrų draugės. Jos mėgsta keliauti. Namuose viską mėgsta daryti kartu su vyru. Padėkite žmonai nudirbti buities darbus, o tada išeikite kartu pasivaikščioti.

Sveikata

Daugelis Šaulių – ilgaamžiai. Jeigu jie nesusigadina sau sveikatos vien per savo lengvabūdiškumą, tai turi visas galimybes iki gilios senatvės išlikti guvaus proto ir geros atminties. Šauliams pavaldžios plaučiai, kepenys, žarnynas, šlaunys, klubai ir nervų sistema. Jis yra linkęs pervertinti savo dvasines jėgas, dėl to turėtų reguliariai atsipalaiduoti, pabūti ramybėje. Jupiterio, ypatingai veikiančio šio ženklo atstovus, įtakoje taip pat gali pasireikšti kraujodarai svarbių kepenų funkcijų sutrikimai. Šauliams reiktų saugotis ir infekcinių plaučių bei peršalimo ligų. Tačiau laiku pradėjus gydytis, paprastai šios negalios greitai praeina.

Dažnai išgyvenant stiprius susijaudinimus, stresus bei nuolat patiriant fizines perkrovas, gali nusilpti Šaulių širdies ir kraujagyslių sistema bei pakilti arterinis spaudimas. Tai būtina gydyti vos tik pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo Šauliai neretai patenka į avarijas, patiria kaulų lūžius ir įvairias kitas traumas. Šio ženklo atstovai, mėgstantys daug ir skaniai pavalgyti, dažnai kenčia nuo antsvorio ar netgi nutukimo.

Ligas Šauliai išgyvena sunkiai, nes nėra įpratę ilgai gulėti bei apskritai neįsivaizduoja savo gyvenimo be judėjimo. Tačiau Šauliams depresijos dėl to negresia, nes jų bloga nuotaika ar nuovargis paprastai netrunka išsisklaidyti dėl įgimto optimizmo. Šis Šaulių bruožas padeda jiems susidoroti su įvairiausiomis sunkiomis situacijomis, taip pat ir sparčiai pasveikti susirgus. Tuo labiau, kad šio ženklo žmonės pasitiki gydytojais ir paprastai laikosi jų nurodymų.

Į oro permainas Šauliai reaguoja pakankamai ramiai, nes kasmetinis Žemės magnetinio aktyvumo minimumas kaip tik ir pasiekiamas apie žiemos vidurį, t.y. artimu ženklo apimamam laikotarpiui. Liaudies medicina vis dėlto Šauliams pataria prieš pavojingesnes dienas laikytis organizmą tausojančių dietų, gerti jonažolės ar kraujažolės nuovirus, pakvėpuoti kėnio eterinių aliejų garais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – citrinos, mandarinai, persimonai, slyvos, persikai, granatai, figos, arbūzai.
Daržovės – morkos, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, agurkai, ropiniai svogūnai, ridikai, ropės, bulvės, petražolės, salierai, baklažanai, špinatai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – lęšiai, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – spygliuočių ir mėtų medus, bičių pikis.
Riebalai – avienos lajus, ančių riebalai.
Aliejus – kukurūzų.
Mėsa – aviena, triušiena, jautiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – fermentinis sūris, grietinėlė, grietinė, varškė, rūgpienis, pienas, kefyras.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Gimusieji po šiuo ženklu paprastai nežino, kas yra depresija, melancholija ar ilgai besitęsiantis liūdesys. Tai – patys gyvybingiausi, kupini gyvenimo džiaugsmo žmonės. Jei jie kada nuliūsta, tai dažniausiai ne dėl asmeninių, o dėl visuomeninių problemų. Šauliai geriausiai nurimsta vienumoje, ypač gamtoje, todėl jiems patartina pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu, pabūti miške, pažvejoti prie ežero.

Šauliams tinkamiausi pratimai yra skirti judėjimui tobulinti. Judesiai turi augti patys iš savęs, jaučiant savo paties energiją. Atsistojus reikia truputį sulenkti kelius; pasistengti sąmoningai perkelti svorį taip, kad pėdos taptų lengvos, o svoris beveik nejaučiamas. Eiti lėtai, tarsi nežinant, kas yra po kojomis. Kvėpavimą nuolat kreipti į svorio centrą.

Geraširdžiai Šauliai mielai bendrauja, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tai optimistiškos ir veržlios asmenybės. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir apsiskaičiusius žmones. Šauliams (ypač per atostogas) sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje. Jeigu atostogoms turite nedaug laiko, pasirinkite tokią vietą, kurioje niekas nevaržytų ir galėtumėte patirti naujų įspūdžių. Bene didžiausias malonumas Šauliams – tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama jų būties dalimi ir yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą. Šie žmonės bene geriausiai iš visų prisitaiko, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas paprastai jų neišsekina. Pasirinkę gyvenimą užsienyje, Šauliai paprastai nejaučia vidinio diskomforto ir efektyviau negu kitų ženklų žmonės išnaudoja esamas galimybes.

Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir jie negali pasiekti savo tikslų – Šauliams paprastai būna sunku susivaldyti kritinėse situacijose. Labai pavojinga įpykusiam Šauliui sėsti už vairo. Kelionėje nepervarkite ir nepersivalgykite, o jeigu jaučiatės kad negaluojate, geriau visai atsisakykite kelionės.

Šaulys puikiai pailsi jaukiuose gamtos kampeliuose, pirmiausia, kur išvystyta sodininkystė, kur daug gėlių. Jie gerai jausis Toskanoje ar Provanse, taip pat Australijoje, Arabijoje ar Ispanijoje. Vokietijoje vertėtų nukeliauti į Viurtemburgą.

Suderinamumas

Šaulys ir Avinas
Šaulys ir Jautis
Šaulys ir Dvyniai
Šaulys ir Vėžys
Šaulys ir Liūtas
Šaulys ir Mergelė
Šaulys ir Svarstyklės
Šaulys ir Skorpionas
Šaulys ir Šaulys
Šaulys ir Ožiaragis
Šaulys ir Vandenis
Šaulys ir Žuvys

196 komentarai.

 • Didžiuojuosi budama šaule :*

 • Sveiki, as Gerda šaule,as su ozeragiu gyvenu pus antru metu ir nematau jokiu problemu, taip jie yra užsispyria, bet geriausia viso to nepaisyti,ir santykiai bus nuostabus,kurybingi,grazus….Mes šaules esam labai energingos o ožiaragiai tvirti ir nuostabus vyrai kurie eina ragais i prieki uz savo moteri,as kalbu ne apie viena vira o apie kelis ar net visus…

 • Iš tiesų viskas atitinka mane ,tačiau pagal dekanus galima sakyti ,jog beveik viskas ,kas buvo parašyta netiesa.

 • Ernestas
  2012-03-04 18:07

  Sutinku su „Neji” nuomone.

 • Man ištiesų, gaila tų žmonių kurie tiki horoskopais, daugelio čia pasirašiusių žmonių komentarai rodo jų bukumą. Viskas priklauso ne nuo horoskopų, o nuo charakterio tipų, o jie dar skirstosi į smulkesnius. O pagal jus, tai jau visi tie žmonės kurie gimę po po kuriuo nors ženklu turės būti tokie patys. Jau geriau domėtumėtės psichologija kuri yra mokslas, o ne astrologija-pseudomokslu, išvis astrologija kažkokios pasakaitės.

 • Pritariu Dagnei. Aš vandenė,o mano geriausia draugė šaulė. Viskas būna gerai,juokiamės,kalbam rimtom temom ir šiaip kaip geriausios draugės,bet būna kai pradedam kalbėt kokia tema ir ji vis įkiša : o mano mama sako,o mano sesuo sako,o mano brolis sako… Tai taip nervina ir dėl to visą laiką kyla ginčai. Šauliai per daug priklausomi nuo savo šeimos,jei taip juos sudievina,kad vaje juokinga net klausytis. Bet dėl to,kad nepripažįsta jog buvo neteisi,tai visiškai pritariu.

 • Labai teisingai pavadinta, tie kurie megsta pavalkatauti. Taip pat teisingai uzmatyta, kad tikrai truksta kuklumo, tiesiog kartais atrodo, kad sauliai ne tiek be komplekstu, bet paprasciausi storzeviai. Visad ras progu pasigincytis, tikrai neromantinkai, neskraido svajose. Jie visad ras priezasti pykciams, skyryboms, jiems butini stresiniai santykiai. Dar viena isvada padariau, saulys turi rasti gan zenkliai stipresni zmogu uz save, kad daugmaz nuo jo priklausytu, jei susiporuoja su silpnesiu, tada patys kelia uraganus ir nezino ko patys nori, kol uzsimano laisves, tada skiriasi. Dar kita rusis sauliu (dazniausia motersikes) jau vyresniams amziuje nei 30, tada jos tampa is lakstuniu aukimis, aukojasi seimai, vyrui girtuokliui ir tt.

 • Gabriele, visiškai pritariu, aš taipat turiu pažystamą Žuvį, ir santykiai toki patys.

 • Aš esu šaulė, bet nelabai čia mane atitinka tas aprašymas. Tik tiek, kad mėgstu „pavalkataut”.. Daugiau neradau nieko tinkančio.

 • Sutinku su daugelio nuomone čia, tas tikrai teisybė, kad kiti žmonės šaulio nesupras, jis tikrai įrodinės savo tiesa, kad ir iki pykčių, tiesiog tai jo kraujyje, neteisybės jis nepakenčia, daug kas gali nekęst šaulių dėl jų tiesmukiškumo, bet aš jau geriau tiesiai į akis viską pasakau, nei veidmainiauju, esu šaulė galiu pasakyt, jog viskas čia tiesa todėl, nes viskas kas aprašyta, bent maža kruopelyte turi tiesos, šaulys tikrai kartais gali pasakyti paslaptį, bet būna tuomet įsitikinęs, kad iš to žmogaus niekas nesužinos:D, bet šiaip yra pats geriausias draugas artimam žmogui, nes vertybes turi labai stiprias, pati draugauju su žuvim ir suprantu dėl ko jie mum netinka, nes tai pasroviui plaukiantys žmonės, o šaulys liks šauliu, kad ir kartais tinginys, bet turi polėkį kažkokiai veiklai, o jei šalia esantis jo artimas žmogus ilga laika bus stovintis vietoje, kad ir kaip būtų gaila šauliui šiluma gali išblėsti:)

 • chebra, jei esat gimę iki 5 dienų po skorpiono arba iki 5 dienų prieš ožiaragį, tai paskaitykit ir tuos horoskopus ir mėginkit suderinti, nes aš šaulė, bet 5 dienos po skorpiono ir turiu velniškai daug skorpiono savybių, mano draugė ožiaragis, bet 5 gimus 5 dienos po šaulio ir ji turi velniškai daug šaulio savybių. o kai čia paskaitot ir komentuojat vaikai, kad neatitinka, tai nepergyvenkit-jūsų asmenybė dar susiformuos. Bėje, vienas minusas-visur rašo, kad šauliai sutaria su liūtais ir nesutaria su žuvim ir mergelėm, tai galiu drąsiai pasakyti, kad yra visiškai priešingai. Grynų liūtų negaliu pakęsti, o žuvų turiu daug labai artimų ir mylymų 🙂

 • taiklus_ siaulys :]]
  2011-01-13 13:47

  va as esu siaulys, na ka cia raso istikruju yra tiesa :]] ei! as su dvynies ir su mergelem gerai sutariu ka cia raso per nesamones kad netinkami partnerie :O:O nu tai cia pavaro…. ;]] 🙂

 • Dominyka
  2010-12-07 17:19

  tai wa, labai sutinku su siuo horoskopu siaulio… pati as liute, bet va mano sirdies draugas saulys…is pradziu, kai tik susipazinom, nezinojau tikslios jo gimimo datos, tik zinojau kad gruodi..nu galvojau, jei gruodi, tai tikriausiai saulys bus… kazkur pasiskaiciusi apie sauli suzinojau, kad siaulys ir liutas puiki pora… dabar mes jau dvejus metus kartu.. tai dabar, kai jau gana gerai pazistu savaji sauli, galiu pasakyt, kad sis horoskopas tikrai ji atitinka!!!!!

 • Esu Saule esu uzsispyrus bet kartais tenka duoti kelia kitiem. Seio turiu geriause drauge jaute mes pykstames aisku seniau buvom mazos tai nesutardavom o dabar kitaip. Turejau drauga avina ir raso kad mano horoskope jis tinka gal kam ir tinka tik ne man mes labai nesutariam su avinais pykstuosi del vieno s*** tai pagal mane avinai man netinka seip tik 70% cia man atitinka o seip kita nusipasokoja labai. 🙂

 • Esu šaulė ir dauguma tikrai atitinka.Tik tikrai nemėgstu skaityti ir neišduodu paslapčių.galbūt kai buvau labai jauna,net nepagalvojusi pasakojau kitiems draugų paslaptis ir turbūt dėl to,kad jiems įtikčiau.dabar gailiuosi,nes negerai taip elgits,nors tokios ten ir buvo paslaptys.dabar prieš norėdama pasakyti paslapti,pagalvoju apie tai,jog tai yra paslaptis ir nutyliu.tikrai labai mėgstu keliauti ir nemėgstu suvaržymu,bet įvairių daigčiuku iš kitų šalių tikrai neturiu.

 • esu saule, bet ne viskas atitinka. Esu labai linkus i mena ypac muzika, paslaptys saugau, neesu isplepejus nei vienos paslapties. noreciau suzinoti kaip dera vezys ir saulys?

 • noreciau paklausti o kaip saulys su jautuke ? pagal horoskopus mes visiskai nesutampame,kaip kitiems sekasi?

 • Esu šaulys daug kas atitinka mane tik kad nemėgstu knygų skaityti o taip tai tikrai daug kuo duomiuosiu mėgsu sporta ir t.t Nu su paslaptim tai ir moku saugot ir nelabai net nežinau ;D

 • Karolina
  2010-08-23 12:05

  Geras beveik viskas atitinka žodis žodin. 😀 išskyrus tai kad nemėgstu skaityti ir kad man nederėtų patikėti paslapčių.

 • bet cia neblogas prikolas atitinka beveik viska na nebent isskyrus tai kad nesidomiu literatura 😛 bet daugiau viskas kaip priklauso

 • Esu Saulys ir kas cia parasyta tai atitinka 98%

 • zinokit cia gryna tiesa sako nes pati esu saulys.viskas taip tikslei pasakyta kad net kiesta ant kiek galima spresti pagal horoskopa..

 • Labai teisingai pasakyta,kad sauliai turi gera nuojauta. 😉

 • Čia yra tiesios, bet nemažai ir neteisybės pagal mane. Aš esu šaulys. Ketvirtadienis yra mano sunkiausia diena. Spalvos kurios čia parašyta man visos patinka. Apskritai man visos spalvos patinka. Beveik. Mano laimingas skaičius 17. Mano šeimoje yra ir ožiaragis ir vandenis. Aš savo nuomonės nieko negalvodama nereiškiu ir paslaptis išsaugau. Niekam jų nesakau.Teisybė, kad aš labai mėgstu džinsus 😀 . Mėgstu keliauti. Ir esu gan stipriai prisirišusi prie šeimos ir namų. Taip pat teisybė, kad esu prie meno ir turiu neblogą nuojautą. Mėgstu kažką naują ir skaityti knygas, bet ne filosofijos ir religijų. Labai daug nesportuoju, bet traumų patiriu nemažai. Galbūt esu šiek tiek nerangi. Bet netesybė, kad galiu apleisti šemą ir namus. Na, bet visokių šaulių yra. Vieniems parašyta visa tiesa, kitiems visiška nesąmonė.

 • Su paslaptimis – jokių problemų… nors turiu pažįstamą šaulį, kuris tikras pletkininkas, nors vėžį tokį pat žinau – tarnavęs Afganistane, vyras turėtų būt, bet nešioja paskalas kaip bobutė.
  Daugiau kas surašyta – labai labai arti tiesos, net nustebau! Tik namai, šeima man yra brangūs, bet laisvės nusigvelbiu visviena po truputį ;D

 • Esu šaulys. Drįsčiau teikti, kad atitinka 50-60 proc. to kas parašyta. Dalis neigiamų savybių sutirštintos ir nėra taip baisiai 🙂

 • Sauliuke
  2010-06-18 05:04

  As esu Saule, kaip ir dauguma nepritariu kas paslapciu nemokam saugot, mokam jei jos artimu zmoniu ir savasias puikiai saugom, nuotaikos blogos beveik niekada nerodau, jei liudziu tai darau viena, pralinksminti ir uzkresti gera nuotaika kitus sugebu. Kas liecia laisve, taip jos reikia, bet ne tokios kaip cia parasyta, megstu nepriklausomybe finansiska, megstu buti nevarzoma poelgiams kai kuriems, bet kas liecia seima ji man didziausia vertybe, ir visa kita su savo vyru noriu patirti ta laisve, keliones, nuotykius, kompanijas visas, tiesiog butent su juo ir laisve tureti noriu tiesiog buti savimi. be jo man neidomu nei keliones nei knygos nei nuotykiai, kaip ir buvo pasakymu jog sauliai kazkieno draugai yra namisedos, sutinku su tuo, nes be savo vyro kuris mane papildo man neidomnu kiti potyriai.

 • Hmm.. paskaicius jusu nuomones, galiu pasakyti viena. manau, jog cia parasyta viskas tiesa.. ir net del tu paslapciu,.. galiu prisipazinti, jog nelabai moku saugoti paslaptis ;P bet kai reikai moku.

 • Mano geriausia drauge yra zuvis o as saulys ir mes kuo puikiausiai sutariam . o paslaptis as moku saugot labai gerai..

 • viktorija
  2010-05-18 15:10

  as esu pati ir manau kad tai yra geras zenklas bent mano atvaizdui tai taip as sakyciau

 • Gabriele15
  2010-04-10 15:47

  As pati esu saule. ;Dp Skaitau ir stebiuosi kaip taip gali teisibe rasyt. Viskas beveik tiesa tik vat visru kur skaitau raso kad gali but susidomejimas religijom ir t.t. Vat kuo nesidomiu tai religijom. 😀
  Seip tai daug tiesos , esu tesmukiska, sakau tiesiai sviesiai , kartais net lbj grubiai . Ziauriai uzsispyrus , gali gincitis iki pamelinavimo 😀 . Seip megstu but geriausia ir taip toliau , ir jei kas man pastoja kelia ar padoriau geriau uz mane tai ziauru , iskart man tas zmogus nepatinka. :DD Keliaut LABAI megstu , bet tik su GERA kompanija 😀 .
  Seip geriausiai sutariu su Dviniais ir skorpijonais, dar visai neblogai su Avinais. Dabartinis mano vaikinas Jautis , tai zesim kaip cia sutarsim ;D , gal kas su Jautukais bendrauja is sauliu ? 😛
  Seip tai lbj patenkinta kad saule esu , nors ir esu didele uzsispirele , niekad nenusileidziu , kartais net agresivi …
  O vat ka dievinu tai ekstremaluma, mena ir SPORTA!!
  Bet pavydas pas mane neregetas ;DP

 • 70% Dau kas tinka.Bet keli dalykai tikrai neatitiko Paslaptys:Moku as jas laikyt :Sportas nepakenciu Keliauti: Megstu Linksmumas: OhOo dar koks.

 • Norėjau pasidalint ir aš… 🙂 Aš esu šaulė. Susiginčiju dėl menkiausių dalykų, ir dažniausiai būnu neteisi…
  Kariauju su mama (skorpijonas)ir tėčiu (žuvys) turiu sesę (ožiaragis) su ja nesutariu nors nusišauk :D. Apie paslaptis niekam ir niekada… Esu patlaižė noriu būti lydere ir pnš. Dėl ko nors galiu net draugyste paaukoti, tai va esu žiauri, bet stengiuosi keistis. Ir man pavyksta.

 • tiesa, tai tiesa, bet kai pati gyvenu su mama zuvim, tevu mergele ir broliu dvyniu, tai galiu tik pasakyt, kad mergeles yra tikrai netinkamas variantas… daznai neina rast bendros kalbos su dvyniu, o va su visom zuvim sutariu puikiai 🙂 viena ju – geriausia mano drauge. o siaip manau geriausia kompanija ir yra tas ugnies trejetukas – saulys, avinas ir liutas. visada sugalvos ka kartu veikt, bendru uzsiemimu ir minciu visada atsiras

 • Aš pati esu šaulė, ir manau kad kai kas atitinka. Aš visada stengiuosi ieškoti naujovių, nepagalvoju prieš sakant, labai labai mėgstu keliauti, o mano mėgstamiausia apranga mėlyni džinsai 🙂

 • Laiminga
  2010-03-22 11:19

  Nesutinku su zenklu suderinamumais jokiu budu.Esu saule,gimusi tigriuko metais.Istekejau gana jauna,jokiais horoskopais nesidomejau.Mano vyras tipo Mergele ir gimes kates metais.nors esame skitingi,bet puikiai vienas kita papildom.Gyvenam kartu jau beveik 10 metu,bet mums idomu buti kartu,keliauti.Apskritai,man su juo idomu gyventi,jauciu kad ir jam taip pat.
  O kas liecia nesutarimus poru santykiuose,tai cia priklauso nuo kitu dalyku:issilavinimo,apsiskaitymo,vidines kulturos,auklejimo,tevu genu ir t.t.
  Juk gyvename ne su jauciu,avinu,tigru,gyvate,o su zmogumi.Prie kiekvieno zmogaus reikia taikytis,nesvarbu koks jo horoskopo zenklas,tada ir bus sutarimas.Ne i zenkla reikia ziureti,o i jo charakteri,budo bruozus,elgesi.
  Pav.man turetu labai tikti avinas,liutas,vandenis-visiskas briedas!Nesamone!Juk kiek yra avinu ar kitu ir kie visi labai skirtingi……………………..

 • Na pasakytciau jog dauguma sio teksto ira tiesa.
  O del paslaptciu manau tikrai tiesa. 🙂

 • Ne šaulys
  2010-02-28 09:52

  Kai kas užsiminė, jog knygų nemėgsta skaityti. Tačiau ar jūs bandėt? Gal skaitėt, tiesiog netinkamą? Panašiai ir su filmais, jug ne visi geri, tačiau yra tokių, po kurių norisi dar ir dar. Taip kad pasieškokit sau patinkančiu, ir tinkančių pagal amžių 🙂

 • As su situ straipsniu nesutinku. As pati esu saule bet as gyvenu atvirkciai . Kaikurie dalykai su manimi tinka palyginimui bet… As nemegstu tokiu spalvu. Ketvirtadienis nemegstamiausia mano diena. 😀 Apie planeta jupiteris nezinau? As nezinau kaip tie akmenys atrodo 🙁 ;( .Skicius 3 nelyginis tuomet labai blogai. 🙁 Mano labai gera drauge mergele mes kaip du angeliukai . 😀 Mano geriausia drauge vandenis mes kaip Dievas su Velniu. Apie paslaptys nusisnekejo nu nienu zodziu ;(

 • Lilijana
  2010-02-18 15:12

  Visa, kas parašyta, apie mane. Net mėlyni džinsai, iš kurių neišlendu. Tik va su tinkančiais ženklais man mįslė. turėjau du vyrus – vieną ožiaragį, kitą aviną. Su abiem negalėjau gyventi. Matyt, laisvė buvo brangesnė. Gaila, kad sūnus žuvis. Jaučiu, kaip kasdien tolstame vienas nuo kito. O gal taip tik atrodo?

 • as irgi saule, daug kas pagal aprasyma tinka.
  O del tinkamu partneriu,tai blogiausiai sutariu su oziaragiais, tiesiog kibirkstys kyla (blogaja prasme) tarp musu, o geriausi draugai-vandeniai, svarstykles.
  Prie sauliu sakyciau traukia dvynius,zuvis.
  Tarp saulio ir zuvu yra stipri trauka,bet kaip horoskopai raso, ji niekur nenuveda.
  Dabartinis mano draugas vezys,tai tikras issukis sauliui…

 • Daug atitinka kad paslapciu nesaugo-nesamone.Nesutinku del to kad netinka Dvyniai su juom jau 22m.gyvename ir su Mergele gerai sutariu ir knygu neskaitau.Per daug pasitikiu zmonemis del ko nekarta nukentejau bet vis nepasimokau is tu skaudziu klaidu -tik realistiskiau ir atsargiau pradedi viska vertinti.Labai vertinu draugus kurie nepaveda ir nemeluoja.

 • na panasumu ira ir daug bet ir siek tiek nukripstama i sona 🙂

 • maliuskas
  2010-02-06 19:08

  na as irgi esu saulys. man tiesiok prilipo sitie teiginai esu lygiai tokia pati kaip cia parase, bet labai megstu sportuoti ir traumu dar neivienos neturiu o man jau 15 metu + nuo pat mazu dienu dar net negulejau lygonineje. :]

 • Vat sauliai puikiai sutaria su oziaragiu.Jie ikvepia oziaragiui gyvasties.Sauliai tie zmones,kurie privercia aplinkinius sypsotis.Jie akimirksniu pakelia nuotaika,jumoras ju smaikstus ir nepiktas.Ir jie tikri istikimi draugai.Be falso.

 • Aš tikrų tikriausia šaulė. Na nesiskundžiu dėl savo charakterio, aišku kyla daug konfliktų dėl „nieko”, bet tokie mes jau esam 😀 Lengvai sutariu su visais išskyrus žuvis. tiesiog esam didziausios priesingybes. 😛

 • lankininks
  2010-01-31 12:26

  Esu šaulys, sutinku su didžiąja šito aprašymo dalimi, bet manau, kad moku saugoti paslaptis, draugai manim pasitiki ir išsipasakoja, o aš niekam nieko nepasakau.

 • mano geriausia nu buvusi geriausia drauge yra dvinys as saulys kodel mes nesutarem niekada dabar jos geriausia drauge ira vandenis gal galite duoti astrologiniu patarimu kaip man ja susigrazinti ? atsiprasau ten buvau parasiu savo bloga e-mail .