Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jupiteris

jupiterisJUPITERIS – autoritetas, valdžia, įstatymai, plitimas, sėkmė. Palankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis padeda stiprinti autoritetą ir bendrauti su įtakingais žmonėmis, atveria naujas galimybes ir yra susiję su visokeriopa sėkme. Nepalankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis mažina sėkmę, kelia pavojų autoritetui ir nepasitikėjimą savimi, provokuoja konfliktus su valdžia.

Jupiterio ženklas kryžius, kairėje išlenktas puslankiu, yra materialiojo pasaulio simbolis. Aplinkai atsiskleidžia materialus, kasdieniškas pasaulis. Nors centre – žemė, žemiškumas, tačiau dvasinės „antenos” atvirumas suteikia jai gyvumo bei harmonijos.

Jupiteris – tvarko laimingus atsitikimus, sveikatą, optimizmą, gyvenimo laimę, sėkmę ir garbę. Simbolizuoja geras aplinkybes, globoja artistus, akademikus, politikus, leidėjus, religiją. Dar vadinama – dižiosios laimės planeta.

Jupiteris žmogaus kūne valdo augimo procesą, riebalų susidarymą, kepenis.

Jupiteris valdo Šaulio ženklą ir devintąjį astrologinį būstą

Jupiteris yra didžiosios sėkmės planeta. Ji simbolizuoja evoliuciją, plėtrą. Jupiteris parodys gyvenimo sritis, kuriose seksis ir bus perteklius arba tas sritis, kuriose bus pernelyg perdėtas ir nepagrįstas optimizmas.

Tai didžiausia Saulės sistemos planeta, aplink saulę apsisuka per 12 metų, viename zodiako ženkle išbūna 1 metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.