Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vėžys ir Šaulys

Jie turi skirtingus tikslus ir poreikius, abu nelabai supranta vienas kito jausmus bei mintis. Šaulio idealai ir toli siekiantys tikslai turi nedaug ką bendro su Vėžio polinkiu į praktiškumą bei jausmingumą. Tokioje sąjungoje vienas su kitu jie nors ir nekariautų, bet gyventų daugiau vienas šalia kito, o tas ryšių nesutvirtintų. Šaulys yra klajotojas ir negali nei sustoti vienoje pozicijoje, nei turi poreikį ją ilgesnį laiką išlaikyti nekintančią. Vėžiui privaloma įsitikinti savo partnerio jausmų nuoširdumu. Šaulys gyvena šiandiena, o tai erzina vėžį. Konfliktui įsižiebus Šauliai jaučiasi suvaržyti ir nelaimingi. Namisėdos Vėžiai jausis įskaudinti, kai nuobodžiaujantis ir seksualiai nepatenkintas Šaulys ims ieškoti naujų draugų ar sekso partnerių. Išvada viena – jokių šansų nei ilgalaikei draugystei, nei santuokai.

58 komentarai. Komentuoti>

 • sunkios asmenybes nesuprantamas charakteris

  Atsakyti
 • sutikau vėžiuką… aš šaulė. tokio šilto ir romantiško vyro nesu sutikus… yra daug kliūčių, kurios trukdo pabandyti būti kartu… vistiek apie tai svajoju….Su miekuo nebuvo taip jauku, intymu ir gera, kaip su juo….

  Atsakyti
 • Aš esu vežys, nei man televizoriaus reikia, nei aš namiseda, ir keliauti patinka, ir judėti, ir sportas, ir kitokia aktyvi veikla, apskritai nepakenčiu monotonijos, ir dažnai reikia judesio, vyras mano šaulys, 14 metų kartu, gal ir santykiai neidealūs, bet nelabai turiu su kuo palyginti, čia turbūt kaip pati pora jaučiasi svarbiau,apskritai nemėgstu monotoniško vienodo gyvenimo tempo, visada reikia naujovių, įspūdžių, pojučių, tai kiek žmonių tiek charakterių…

  Atsakyti
 • As saulys, vaikinas vezys. Gyvename kartu ir viskas labai atitinka… Ypac tai, ka zmones raso komentaruose.

  Atsakyti
 • Sveiki as pats esu vezys mano mergina saule mes dar labai nedaug laiko kartu bet santikei grazus silti ir artimi tai ka raso horoskopai ir tai kas yra rasoma del suderinamumo yra teisybes bet viskas priklauso nuo zmoniu ir nereike imti i galveles tai kas parasyta kuo daugiau tuo tikesi ir galvosi apie tai tuo sunkiau bus patiems sukurti kazka bendro gyvenime.

  Atsakyti
 • Mano vyras vezys, as saulys. Tikra tiesa jei meiluzio netureciau ir savo fantaziju negaleciau ispildyti tai turbot ir issiskirciau su veziu. Labai nuo bodus zenklas.

  Atsakyti
 • šauliukė
  2014-12-06 11:58

  Savo vėžiuko į nieką nekeisčiau, mūsų tikslai ir poreikiai panašus, puikiai vienas kitą suprantam. Nuo pat pirmos dienoa negalime vienas nuo kito atsiplėšti. Ankščiau tykėjai zodiako ženklų suderamumu, vėžiai ir šauliai ne pora, bet kai sutikau savo vėžiuką supratau, kad tuo tykėti nesamonė, juk žmones skirtingi, taip galbūt yra tų bruožų zodiako ženklų, tačiau viskas priklauso nuo pačių žmonių!:)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.