ŽiurkėJautisTigrasKiškisDrakonasGyvatėArklysOžkaBeždžionėGaidysŠuoKiaulė

Pagal kinų kalendorių nuo 2015 m. vasario 19 d. prasideda medinės Ožkos metai, o pagal japonų – Avies. Kadangi medis yra susijęs su žalia spalva, tai ir 2015 metai vadinami žaliosios medinės Ožkos metais.

Ožka yra mielas, baukštus, naminis gyvulėlis, todėl tikėtina, kad ir 2015 metai bus ramesni nei buvusieji. Ožka yra visiškai neagresyvi, atsargi ir netgi drovi, tačiau visiškai atsipalaiduoti neverta, nes ji yra kartu ir raguota, bei linkusi badytis. Ožka yra moteriškas ženklas, todėl 2015 metais dominuos meilė, taurūs jausmai. Ožka vaisingas gyvūnas, todėl metai žada vaisingumą ir gausą. Ožka priskiriama prie sumanių ir kūrybingų būtybių, todėl ji globoja poetus, dailininkus, muzikantus, mokytojus, dėstytojus ir socialinių profesijų atstovus.

žiurkė ŽIURKĖ

Ožka, kaip ir Arklys, kaprizinga, ji veikia Žiurkę tarsi savitas dirgiklis ir stichinė jėga, žadindama emocijas ir aistras. Todėl daugeliui Žiurkių 2015 metais svarbu neprarasti savikontrolės ir gebėjimo kontroliuoti situacijas arba atskirus žmones. Suprantama, kad tai pavyks tik protingoms ir praktiškoms Žiurkėms. Priešingu atveju, metai bus kupini sumaišties ir jaudulio. Be to, 2015 metais Žiurkių laukia kelionės, siurpizai ir pramogos.

jautis JAUTIS

Skirtingai nei dauguma kitų ženklų, Jautis 2015 metais galės sau leisti gerokai daugiau: yra didelė tikimybė, kad reikalaujantys daug energijos ir rizikingi reikalai bus sėkmingi. Geriausių metų gali tikėtis veiklūs, aktyvūs ir savo verslu užsiimantys Jaučiai. Tuo tarpu mėgstantiems ramų monotonišką gyvenimą šie metai nežada jokių ypatingų įvykių. Nenusimato ir jokių kardinalių pokyčių įprastiniame Jaučio gyvenime. Jam belieka dirbti, siekiant neprarasti buvusių pozicijų.

tigras TIGRAS

2015 metais Tigro laukia išbandymai. Ožkos metai šiems katinams bus įtempti ir sunkūs, bet galimas asmenybės augimas, sąlygojantis finansinį stabilumą ateityje. Tigrams patartina vengti impulsyvumo, paviršutiniškumo, lengvabūdiškumo. Sėkmės gali tikėtis tie Tigrai, kurie pasišvęs mėgstamam darbui ir veiklai, teikiančiai jiems pasitenkinimą. Ypatingai seksis darbai, prie kurių linksta siela. Be to, Ožka žada Tigrams sėkmę meilės sferoje, tačiau sąlyginai – tik jeigu jie prislopins savo egoistiškumą.

kiškis KIŠKIS

Ožkos energija suteikia dinamiškumo daugeliui Kiškio gyvenimo sferų. Jeigu praėjusiais metais Kiškis susidūrė su kliūtimis ir apribojimais, tai 2015 metais bus daug geresni tuo atžvilgiu. Netgi labiausiai apleisti Kiškio reikalai pajudės iš “mirties taško”. Aišku, jei idėjos buvo imtasi ne pernelyg vėlai. Kiškiams šiais metais bus sudėtinga mokytis, reikės labai stengtis.

drakonas DRAKONAS

Ožka padeda atsiskleisti Drakono individualumui, jo kūrybinei saviraiškai, bet trukdo bendradarbiauti, dirbti kolektyve, suderinti draugiškus ir dalykinius ryšius. Ji pozityviai veikia Drakoną meilės sferoje, bet kituose santykiuose su žmonėmis kelia įtampą. 2015 metais Drakonui rekomenduojama savarankiškai priimti sprendimus ir veikti vienam, ne ypatingai pasikliaujant pagalba iš šalies.

gyvatė GYVATĖ

Ožkos metais Gyvatei negalima atsipalaiduoti, nes tai įtempto darbo periodas tiek profesinėje veikloje, tiek santykiuose. 2015 metais Gyvatėms bus sudėtinga siekti numatytų tikslų, gali strigti reikalai. Sudėtingose situacijose reikia remtis praeities patirtimi, siekiant išvengti klaidų pasikartojimo.

arklys ARKLYS

Ožka suaktyvina Arklio energetiką socialinių ir partnerystės santykių sferose. Svarbiausia sąlyga jam bendraujant su žmonėmis, siekiant pelnyti jų pagarbą ir tapti jiems autoritetu, būti sąžiningam ir teisingam. Tie Arkliai, kurie linkę į avantiūras, intrigas ir apgaules, 2015 metais susilauks neigiamų pasekmių.

ožka OŽKA

Ožkos ženklo atstovai 2015 metais dominuos, todėl būtent jiems teks sunki atsakomybės našta už daugelį vykstančių procesų. 2015 metai Ožkoms bus neįtikėtinai sėkmingi, leis pasiekti viską, ką šie žmonės planuoja ir apie ką svajoja. Jų laukia gyvybingi ir dinamiški metai, kuriais svarbiausią vaidmenį reikia skirti draugams ir artimiesiems, galintiems padėti sunkią minutę. Šių metų dinamika neleis Ožkoms deramai pailsėti, todėl jau nuo pat pradžios būtina galvoti apie racionalų laiko paskirstymą darbui ir poilsiui.

beždžionė BEŽDŽIONĖ

2015 metais Beždžionėms galimos ženklios permainos arba svarbūs įvykiai, atsiliepsiantys ateityje. Tai yra puikūs metai naujos patirties ir naujų žinių įgijimui. Ožkos metais padidės Beždžionių intuicija, kuria joms svarbu pasikliauti. Beždžionės dažnai laimės savo neracionalios mąstysenos, o ne logikos dėka. Netikėtas praregėjimas padės išspręsti visą eilę problemų.

gaidys GAIDYS

2015 metais Gaidžiui rekomenduojama demonstruoti santūrumą ir neskubėti. Derėtų stengtis pašalinti potencialaus jaudulio ir nerimo šaltinius. Jeigu Gaidys nusprendė kurti šeimą ir susilaukti vaikų, tai Ožkos metai yra labiausiai tam tinkami. Daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikatai. Metai palankūs saviugdai, intelektualiniams ir dvasiniams ieškojimams.

šuo ŠUO

Ožkos metai bus patys prieštaringiausi Šunims. Susiklosčius sudėtingoms aplinkybėms, Šuniui nerekomenduojama būti pernelyg aktyviam, verčiau pasirinkti laukiančio poziciją. Malonus faktas, kad 2015 metais pagaliau jis galės įsikurti savame būste.

kiaulė KIAULĖ

Kiaulė 2015 metais visur bus dėmesio centre. Energetiniu požiūriu Ožkos metai Kiaulėms vienas iš geriausių periodų. Tai paskatins imtis naujovių, išplės galimybių ratą visose sferose. Toms Kiaulėms, kurioms rūpi asmeninis gyvenimas, Ožkos metai padės rasti partnerius. O tiems, kuriems svarbesnė karjera ir finansinė gerovė, Ožka taps augimo ir vystymosi stimulu.

Šaltinis: Sergejus ir Vladimiras Azanovai