ŽiurkėJautisTigrasKiškisDrakonasGyvatėArklysOžkaBeždžionėGaidysŠuoKiaulė

2014-ieji pagal kinų kalendorių yra medinio Arklio metai. Jie prasideda 2014 m. sausio 31 d. Kadangi medis yra susijęs su žalia spalva, tai ir 2014 metai vadinami žaliojo medinio Arklio metai.

Arklys myli savo nepriklausomybę. Tai vienas iš temperamentingiausių, greičiausių ir judriausių ženklų, visuomet ieškantis naujų įspūdžių. Todėl 2014 metai visiems be išimties bus pilni gyvybiškos jėgos ir dvasingumo. Gyvenimas bus truputį neramus, pilnas netikėčiausių situacijų ir įvairių nuotykių. Pagrindinis metų žodis – “veiksmas”. Svarbiausia – neužsisėdėti vienoje vietoje ir stengtis. Tačiau taip pat svarbu neeikvoti jėgų, kur jos neduos jokių rezultatų. Arklio metais pasaulis suksis tarsi greičiau – viskas aplinkui įgis didesnį pagreitį. Gyvenimas bus greitesnis, neretai pasitaikys stresų, tad tam reikia pasiruošti iš anksto. Seksis tiems, kurie patys nebijos šokiruoti. Kinijoje arklys – gero draugo, kario simbolis.

žiurkė ŽIURKĖ

2014 metai Žiurkei vis dar sunkūs, nesekmės dar tęsiasi. Tačiau atsargumas gali padėti išvengti blogiausio. Stenkitės vengti beprasmių ginčų ir nereikalingų įsipareigojimų. Reikia susivokti, kada derėtų pasisaugoti, o kada imtis veiklos. Sunkiai klostysis piniginiai reikalai. Neretai aplankys liūdesio bangos, tačiau jos bus trumpalaikės, jas lengvai bus galima išgydyti trumpomis išvykomis, kurios jūsų gyvenimui suteiks daugiau harmonijos.

jautis JAUTIS

2014 metai Jaučiui nebus tokie sėkmingi kaip 2013-ieji. Galimi nemalonumai darbe, nesėkmės meilėje, gresia pinigų praradimai. Sunkiai sutarsite su pačiais artimiausiais žmonėmis. Kad ir ką bedarytumėte, niekaip negalėsite jiems įtikti, tad persistengti nederėtų. Prie viso to – ne geriausia padėtis šiais metais ir su sveikata. Tik metų pabaigoje jūsų reikalai pradės tvarkytis ir gerėti.

tigras TIGRAS

2014 metai Tigrui – susitelkimo laikotarpis. Palankus metas pasiekti geresnių rezultatų profesijoje. Investicijos bei piniginiai sandėriai šiais metais bus pelningi. Sėkmė jus ypač lydės kelionėse. Šie metai nebus tokie sėkmingi kaip praėjusieji, tačiau sugebėsite rasti laimę tuose dalykuose, kurie anksčiau jums atrodydavo visiškai nesvarbūs.

kiškis KIŠKIS

2014 metai Kiškiui bus taikūs, sveiki, be didesnių pakitimų. Tarnybinės kelionės arba malonūs svečiai paįvairins pilką kasdienybę. Galimas gyvenamosios arba darbo vietos pakeitimas. Ir už nedidelį neapdairumą bus skaudžiai baudžiama, tad reikia būti labai atidžiam. Tačiau jei susikaupsite ir pasistengsite, metai bus tikrai sėkmingi. Paguodos ir paramos visuomet sulauksite iš artimųjų.

drakonas DRAKONAS

2014 metai Drakonui bus sunkesni nei praėję, lengvos sėkmes tikėtis neverta. Drakonui nereikia taip jautriai reaguoti į blogas naujienas. Atrodys, kad gyvenimo vėjai jus bloškia tai aukštyn, tai žemyn. Vienintelis patarimas – pernelyg nesisieloti dėl nesėkmių, bandyti džiaugtis tuo, ką pavyksta pasiekti.

gyvatė GYVATĖ

2014 metais Gyvatė, kaip reta, bus pilna energijos. Tačiau reikėtų tiksliai apskaičiuoti savo jėgas, kad nepersitempti. Šiais metais seni rūpesčiai pasitrauks iš kelio, prasidės lengvesnis periodas. Visos pasitaikiusios kliūtys nebus pernelyg sudėtingos, jas įveikti bus netgi malonu. Piniginiai reikalai klostysis ne itin sėkmingai, tačiau nebus ir krizių. Puikus periodas meilei.

arklys ARKLYS

2014 metais Arkliui pagaliau nusišypsos laimė – pasibaigs praėjusių metų vargai. Gali sušlubuoti tik sveikata, ją reiktų labiau prisižiūrėti. Puikus metas meilei ir nuotykiams su priešingos lyties atstovais. Darbai klostysis puikiai, tačiau neskirsite jiems pernelyg didelio dėmesio. Piniginiuose reikaluose reikės šiokio tokio įžvalgumo – saugokitės apgaulės.

ožka OŽKA

2014 metais Ožkos gyvenime vėl įsivyraus ramybė. Tačiau ir šiuo laikotarpiu Ožka turi rūpintis savo sveikata, kartais save palepinti, daug ilsėtis. Patartina gyventi sėsliau, kadangi kelionėje gali tykoti nelaimė. Tausokite artimus žmones: jei su jais elgsitės blogai, jie gali nuo jūsų nusisukti.

beždžionė BEŽDŽIONĖ

2014 metais Beždžionei gresia daug nedidelių nemalonumų, kurie gali apsunkinti jūsų gyvenimą. Vienintelis teisingas elgesio būdas šioje situacijoje bus tik kantrybė. Kritiniais atvejais Beždžionei geriau reikėtų nusileisti. Reikėtų permąstyti, ko iš tiesų norite gyvenime. Ankstesnės vertybės atrodys ne tokios svarbios. Puikiai klostysis piniginiai reikalai, tačiau nereikia rūpintis vien tik materialinėmis vertybėmis – didesnį dėmesį kreipkite artimiesiems ir ypač mylimam žmogui.

gaidys GAIDYS

2014 metais Gaidžiui nusimato kliūtys darbe. Čia priešiškai nusiteikę kolegos gali sudaryti Gaidžiui sunkumų. Nepatariama konfrontuoti, geriau šiuo periodu siekti abipusiai naudingo susitarimo. Pasiruoškite daugybei smulkių sukrėtimų, nuo kurių jau atpratote. Jei sugebėsite prisitaikyti ir per daug nekreipsite į juos dėmesio, jūsų laukia išties neblogi metai.

šuo ŠUO

2014 metais Šuo sulauks savo užtarnauto pripažinimo. Tai sėkmingi metai, ir juos reikėtų gerai praleisti su artimiausiais draugais, ar net leistis į kokią kelionę. Jei sugebėsite prisitaikyti prie pasunkėjusių gyvenimo sąlygų, sėkmė jus lydės ir toliau, o jei ne, net ir dėdami didžiausias pastangas nieko nepakeisite. Reikėtų saugoti meilės ryšius, kadangi jiems grės gana sunkūs išbandymai.

kiaulė KIAULĖ

2014 metai yra Kiaulei palankūs. Laukia sėkmė finansiniuose reikaluose, o taip pat geras periodas ir šeimyniniam gyvenimui. Reikėtų pasisaugoti tik įvairių aferų. Darbe gali kamuoti nuolatinis stresas, bus sunku susikaupti. Taigi reikės įdėti pastangų, kad būtų pasiekti teigiami rezultatai.

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================