2016 Kinų horoskopas

ŽiurkėJautisTigrasKiškisDrakonasGyvatėArklysOžkaBeždžionėGaidysŠuoKiaulė

Pagal Kiniečių kalendorių raudonosios ugninės Beždžionės metai prasidės 2016 metų vasario 8 dieną, o baigsis 2017 metų sausio 28 dieną.

Beždžionė yra nerūpestinga gudruolė. Dažnai ją matome bebaimę ir ryžtingą, linkusią rizikuoti dėl savo tikslų. Ji vieniša kovotoja, kuriai būtina išmokti derintis prie kolektyvinės veiklos ir tikslų. Ji puikiai jaučia aplinką, yra linksma ir žaisminga. Be to, nusiteikusi be išankstinio pasirengimo sutikti bet kokius netikėtumus. Beždžionė galėtų save apibūdinti taip: “Nesu praeityje, nesu ateityje, esu čia ir dabar. Sutinku gyvenimo įvykius daug nemąstydama, esu gyvenimo upės tėkmėje”.

Beždžionė labai draugiškas gyvūnas. Ji lengvai bendrauja ir mezga naujus kontaktus. Ji yra išsilavinusi ir intelektuali. Jos interesų ratas labai platus, todėl pastoviai kažkuo domisi. Jai taip pat būdinga kūrybinė energija. Beždžionė labai linksma ir nerūpestinga būtybė, kuri iš gyvenimo ima viską ir niekada nepraranda optimizmo. Jai taip pat būdingas laisvės poreikis, paprastas ir nerūpestingas gyvenimo vertinimas. Beždžionė mažai jaudinasi dėl rytojaus, džiaugiasi ir mėgaujasi dabartinės akimirkos malonumais. Tai reiškia, jog kryptingiems ir stropiai gyvenimą planuojantiems metai nebus malonūs ir sėkmingi. Beždžionė nemėgsta nuobodžių žmonių ir rimtuolių, taigi palaikymo iš metų globėjos tikrai nesulauks.

Gimusieji Beždžionės metais – 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 – turėtų atminti, kad Beždžionės kryptis pagal kompasą – 217,5 ir 247,5 laipsnio. Tai Vakarų-Pietvakarių kryptis. Taigi, jei Naujaisiais metais sumanėte pagerbti Beždžionę ir nusprendėte jos simboliu papuošti patalpas, raskite savo būsto centrą ir, stovėdami jame, kompasu nusistatykite Vakarų-Pietvakarių kryptį. Patariama nurodytą laipsnių ruožą papuošti daiktais su beždžionės atvaizdu.

žiurkė ŽIURKĖ

2016 metai bus sėkmingi su viena sąlyga – jūs turite pasitikėti savo jėgomis ir vengti save stabdyti ir trukdyti. Finansinės galimybės, naujas darbas arba verslas yra įmanomi jūsų asmeninių pastangų dėka. Sveikatos būklė bus vidutinė, didelių problemų išvengsite.

jautis JAUTIS

Metai stabiliais ir pastoviais būti nežada. Panašu, jog bus kilimų ir kritimų. 2016 metų devizas jums turėtų būti – “konfliktams ir ginčams ne”. Geriausias puolimas yra atsitraukimas ir nieko nedarymas. Laukia netikėtas romantiškas jausmas.

tigras TIGRAS

Seksis visame kame, sulauksite palaikymo iš aplinkinių ir įtakingų žmonių. Jausite energingi, todėl šturmuosite karjeros viršūnes, pildysite finansinius užmojus. Gausite visko, ko trokštate, tik turėsite dėl to pasistengti – dirbti.

kiškis KIŠKIS

Atsivers naujos galimybės ir perspektyvos. Metai bus vieni geriausių per pastaruosius metus. Jausitės energingi ir entuziastingi, todėl pademonstruosite lyderio savybes. Sveikata ir gyvybingumas džiugins.

drakonas DRAKONAS

2016 metai bus ne patys geriausi. Tiesa, sėkmė galima, tik turėsite dėl jos nemažai pasistengti. Labai tikėtina dvasinė krizė, prastas emocinis nusiteikimas. Tačiau nežiūrint šių sunkumų, atsivers galimybės, leidžiančios pagerinti kasdienybę.

gyvatė GYVATĖ

Žvaigždės žada daug sėkmės. 2016 metais jūsų svajonės gali pildyti taip greitai, kad net patikėti bus sunku. Tačiau pernelyg neatsipalaiduokite, venkite pasiduoti malonumų impulsui. Išnaudokite galimybę sužibėti, pasikelti savo autoritetą.

arklys ARKLYS

2016 metai bus ne patys geriausi. Pirmiausia dėl to, kad jausite jėgų stygių. Tai įtakos nenorą siekti rezultatų ir apatiškumą. Galite daug sirgti, tai susiję su nusilpusiu imunitetu, kuriuo būtina pasirūpinti. Pasistenkite išsaugoti turimą pajamų lygį.

ožka OŽKA

Laukia pakankamai sėkmingi metai. Finansinė padėtis išsilaikys stabili visų metų bėgyje, stygiaus nejausite. Džiaugsitės puikia savijauta. Bus galimybių pakeisti darbo vietą į geresnę ir prestižiškesnę arba pakeisite veiklos pobūdį.

beždžionė BEŽDŽIONĖ

2016 metai bus tikrai įsimintini, atsivers naujos galimybės. Būsite nusiteikę optimistiškai ir energingai, ir tai padės veržtis visomis kryptimis. Metai jums svarbūs tuo, tai ko imsitės taps atspirties tašku ateinantiems metams.

gaidys GAIDYS

Laukia gan sunkūs metai. Patirsite visko: išbandymų, nesėkmių, bus patikrinta jūsų valia ir asmenybės tvirtumas. Sveikata rimtų problemų nekels, tačiau negalavimų simptomus reiktų vertinti kaip kūno pagalbos prašymą, jokiu būdu neignoruoti.

šuo ŠUO

2016 metai bus sunkūs daugiausia sunkumų patirsite darbo, karjeros, profesinėje srityje. Tačiau meilės fronte atsivers naujos perspektyvios galimybės. Energija ir fizinė sveikata bus minimalios, todėl sunkiai kovosite su stresu ir įtampa.

kiaulė KIAULĖ

2016 metai žada pozityvias permainas darbo ir karjeros srrityje. Turėsite galimybes sustiprinti savo profesionalo pozicijas. Yra galimybė pakilti karjeros laipteliu aukštyn. Energija bus vidutinė, o finansinė situacija stabili. Meilės tema bus aktyvi visus metus.

Astrologė Rasa Kungienė
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)
www.asmeninisastrologas.lt