Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Uranas Jautyje – svarbiausias 2018 metų astrologinis įvykis

2018 metų gegužės 15 dieną išgyvensime ypač svarbų astrologinį įvykį – Uranas pereina į Jaučio zodiako ženklą. Tai ilgalaikė planetos ingresija (įėjimas) zodiako ženkle, kuri kartojasi maždaug kas 7-8 metus. Visų laukia rimtos ir reikšmingos permainos.

Norėdami suprasti, kur ir kokių permainų galime tikėtis, turime įvertinti planetos Urano simbolizmą, tuo pačiu ir Jaučio zodiako ženklo specifiką.

Uranas yra netikėtumų, perversmų ir reformų planeta. Ji yra atsakinga už revoliucinius įvykius bei išsilaisvinimą iš senų struktūrų. Ji neša naujoves ir grandiozinius pokyčius.

Jautis yra zodiako ženklas, kuris siejamas su finansais ir materialiniu stabilumu/saugumu, grožiu ir menu, maistu ir bendrai mityba. Tai yra kūniškumas, seksualumas, malonumo siekis.

Taigi, nuo 2018-05-15 iki 2026-04-26 dienos galime stebėti rimtus pokyčius finansų, bankų sektoriuje. Neatmetama galimybė, jog vietoj popierinių pinigų vis aktyviau bus pereinama prie virtualių. Yra tendencijų, kad bankai gali patirti rimtas krizes, todėl yra prasmės pasirūpinti savo finansų saugumu jau gerokai iš anksto. Uranas yra ta planeta, kuri griauna senas formas, todėl gali keistis visos finansinės, bankų sistemos veikla.

Patys bankai gali reformuotis, reorganizuotis ir tai vyks tokiu būdu, kas mažiausiai buvo tikėtasi.

Kitas svarbus Urano tranzito Jaučiu aspektas – ryškūs pasikeitimai maisto pramonėje. Uranas yra atsakingas už genų inžinieriją, todėl labai tikėtina, kad bus genetiškai kuriami maisto produktai, pasitelkiant pažangiausius technologinius laimėjimus. Bus sukurta naujų mitybos produktų, stipriai keičiančių stereotipinį to supratimą. Tuo pačiu atsiras naujų inovatyvių mitybos krypčių (pvz vietoj maisto porcijų tiesiog išgersime tablečių rinkinį).

Grožio ir mados sritys įgaus vis daugiau novatorizmo ir futurizmo idėjų. Gali labai ryškiai sumažėti skirtumai tarp vyriškumo ir moteriškumo madoje (Uranas yra belytė planeta, aseksuali). Gali būti visiškai atsisakyta šiuo metu perdėto seksualumo. Bendrai pasikeis kūno samprata. Atsiras kitokio kūno kultas.

Vis tik pagal planetos simboliką panašu, kad vis labiau tai bus nutolta nuo tradicinio moteriško ir vyriško kūno suvokimo. Gali visiški išsitrinti ribos tarp lyčių išoriškumo.

Jautis turi stiprų ryšį su seksualumu, todėl bus pokyčių ir čia. Gali dar labiau stiprėti laisvos sąjungos tendencijos, bus atsisakyta archetipinės šeimos modelio. bendrai, grius viskas, kas iki tol atrodė stabilu. Ilgalaikiai santykiai taip pat.

Didžiausių pokyčių gali tikėtis Jaučiai, Skorpionai, Vandeniai, Liūtai. Arba tie, kurie turi asmeninių planetų šiuose zodiako ženkluose.

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė
Asmeninisastrologas.lt

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.