Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

SERGĖJUS

Vardo diena: 09.09.
Vardo skaičius: 5
Vardo reikšmė: Sergėjus iš rom. “labai gerbiamas”. Taip pat spėjama, kad vardas gali turėti sąsajų su lotynišku žodžiu serviens „tarnas, vasalas, kareivis”.

Pagal pirmą vardo raidę: S – blaivus protas, tvirtos padėties ir materialinio apsirūpinimo siekimas. Šiluma, žavingumas, ištikimybė. Jums svarbu rasti savo kelią gyvenime. Galima dažna nuotaikų kaita; būdingas impulsyvumas. Esate produktyvus, greitos reakcijos. Išmokite, prieš priimdamas sprendimą, truputį palaukti ir kontroliuoti emocijas. Esate aistringas.

Panašūs ir giminingi vardai: Sergei, Sergej, Sergejus, Sergiejus, Sergijus, Sergius, Serigne, Serž, Seržas.

9 komentarai. Komentuoti>

 • Nu dieve mano, sulietuvint normaliai išmokit…. Ne Sergėjus, o SergIEjus. Tai yra rusiškas vardas, jomajo. Pas juos nėra ė raidės..

  Atsakyti
 • Visiškai neatitinka, kaip tik priešingai

  Atsakyti
 • Nesutiksiu kad mes gobsus, kad blogi draugai, zodziu nieko gero tie Sergejei gaunasi pagal ši straipsti 🙂 gal kazkiek tiesos ir yra bet toly grazu iki pilno sutapimo. kitose puslapiose buvau rades geresnius aprashymus, labiau sutapo.

  Atsakyti
 • Sergejus
  2011-11-06 15:07

  Gryna nesamone,net juokas uzpuole perskaicius :-DDD

  Atsakyti
 • Sergejus
  2011-11-04 16:45

  Man pasirodė, jog šis straipsnis buvo parašytas nepatenkintos moters, kurios buvęs vyras buvo Sergėjus, kuri tam, kad išlietų visą pykti jam, parašė visa tai. Iš viso aprašymo man atitiko tik ta dalis, kur kalbama apie geidulius.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.