Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Indigo vaikai: jie jau čia

Susirengusi į svečius, paprašiau, kad 11-metė dukra paruoštų vakarienę sau ir broliui. Tačiau jauniausioji atžala prokuroriškai pareiškė: „Šaldytuvas tuščias. Mes – alkani. Nepyk, būsiu priversta skųstis Vaikų teisių apsaugos tarnybai.” Kokia laimė, kad turiu ten pažįstamų, kad mūsų šalyje dar veikia blatas, kad manęs nenubaus kaip Amerikoje! Tačiau kas būtų jei kokia mergaitė apie tai prasižiotų kokiame mūsų kaime, kur gajūs papročiai – „lenkti medį, kol jaunas”? Oi, gimtų „Srovėse” dar vienas šiurpus siužetas apie primuštą vaiką ir nužmogėjusius tėvus. Tėvus, nežinančius, kad 21 amžiuje jau gimsta kitoniški vaikai. Vaikai su indigo spalvos auromis.

Naujas fenomenas

Pirmoji „indigo vaikų” fenomeną pastebėjo amerikietė kunigė-aiškiaregė Nansy Ann Tapp. Ji turi dvasios dovaną regėti žmonių auras ir tyrinėja aurų spalvas. Knygoje „Kaip spalva padeda geriau pažinti tavo gyvenimą” N.A.Trapp pastebėjo, jog nuo 1985 metų pasaulį išvydo pirmieji vaikai, kurių auroje dominavo tamsiai mėlyna – indigo spalva.

Amžių sandūroje jų dar labiau padaugėjo. Aiškiaregė spėja, jog šiandien pradinukų klasėse Indigo vaikų – jau 95-100 proc. Jų pirmtakai – žmonės su violetine aura, kuri pradėjo dominuoti 18 amžiuje. Dominuojančios auros, anot N.A.Trapp, kinta kas kelis šimtmečius Mėginimas įskiepyti „mėlyniesiems” senąsias pagarbos ir paklusnumo vertybes dažniausiai baigiasi psichotropiniais vaistais ar spec.ugdymo internatais.

Pažangesni Amerikos psichiatrai drauge su N.A.Trapp ėmėsi tirti šiuos vaikus ir pastebėjo, jog jų charakterio ypatumai netelpa į jokius tradicinės psichologijos rėmus ir nepasiduoda gydymui. Pagaliau psichologai L.Carol ir J.Tober parašė knygą „Indigo vaikai”, kuriuose sudėjo viską, ką sugebėjo suprasti apie šiuos vaikus, gimstančius kloti pamatus naujajai Vandenio erai. A.Trapp išskyrė netgi 4 Indigo tipus – humanistus, konceptualistus, menininkus ir gyvenančius įvairiamatėje erdvėje

Kokie jie?

1. Jie ateina į šį pasaulį suvokdami savo išskirtinumą ir savitumą, jie tiki savimi.
2. Jie jaučia, jog nusipelnė ir yra verti „būti čia” ir nustemba, kad ne visi tai pripažįsta.
3. Jie neabejoja, jog yra ypatingi ir dažnai vaikystėje praneša tėvams apie savo pašaukimą.
4. Jie neturi neginčijamų autoritetų, nesiteikia aiškinti savo poelgių ir pripažįsta tik pasirinkimo laisvę.
5. Jie pasimeta susidūrę su konservatyviomis sistemomis, kur vietoj kūrybiškų sprendimų reikalaujama griežtai laikytis normų ir tradicijų.
6. Jie dažnai siūlo greitesnius ir tikslesnius būdus, kaip atlikti kažką mokykloje ar užgesinti konfliktą, tačiau tradiciniai mokytojai drauge su nepažangiais psichologais vadina tai asocialumu, savivale ir mėgina gniaužti arba gydyti.
7. Neradę saviškių,panašiai mąstančių vienmečių, jie užsisklendžia savyje, patiria bendravimo sunkumų. Tuomet jiems atrodo, jog niekas šiame pasaulyje jų nesupranta. Tarp savų jie yra kolektyvistai. Neradę savo bendraminčių – laikini individualistai.
8. Jie niekaip nereaguoja į kaltinimus dėl disciplinos. Gąsdinimai ir grūmojimai diržu į juos atsimuša kaip žirniai į sieną arba iššaukia atsakomąją agresiją.
9. Jie nesivaržo atvirai išdėstyti savo problemų ir prašymų, jei yra tikri, jog tai nepakenks jų artimiesiems.

Kokia jų misija?

Indigo vaikų misija – padėti žmonėms pereiti prie visuminio intuityvaus , o ne loginiais ryšiais suliniuoto gyvenimo suvokimo. Jie auga neprarasdami ryšio su savo intuicija,tikėdami savo talentais ir nukreipdami juos kitų gerovei. Jie atėjo, kad parodytų mums rytdieną, jiems absoliučiai nusispjaut į kitų patirtį ir skaudžią praeitį. Astrologės požiūriu, tai natūralu. Įsigalint nenuspėjamoms Urano energijoms, tik orientacija į rytdieną ir į visų piliečių (nuo kūdikių iki senelių) lygiateisiškumą – turi gyvasties ir prasmės. Dabartinė auklėjimo sistema, grįsta mokytojo vienvaldiškumu, dažnai tiek užblokuoja šią naują žmonių padermę, jog išsivaduodami iš dogmų jie tarsi „sprogsta” ir gali net lengvai užmušti kitus vaikus. Tai paaiškina, kodėl daugėja smurtinių įvykių mokykloje. Štai „įtaisytas” vaikas supjausto už jį pranašesnius licėjaus pirmūnus. Natūralu – mama įkišo jį svetimą terpę. Štai ukmergiškis mokinukas duoda atkirtį Mažonui. Natūralu, nes jaunas pilietis jaučiasi lygus su pagyvenusiu vyru sprendžiant bendrą šalies ateitį. Tai ne svieto pabaiga, o naujo, teisingesnio pasaulio gimimas.

Štai pradinukas berniukas, pasibaisėjęs smurtaujančiu prieš mamą patėviu, jį užmuša. Natūralu, jis nemato kitos išeities palengvinti gyvenimą visai šeimai. Ne berniukas kaltas, ne jo šeima, o socialinės tarnybos ir kaimynai, užmerkę akis prieš neteisybę ir neparodę Indigo vaikui, laisvam nuo tramdančios pasąmonės atminties, kitos išeities. Štai jauna žurnalistė be gailesčio demaskuoja prie jos priekabiavusį dėstytoją. Man jo pagailo – tokį simpatišką vyrą panelė išprovokavo. O mano dukra-prokurorė triumfavo: „Taip jam ir reikia. Jei jo nesustabdysi, jis kenks kitoms.”Tuo mes ir skiriamės. Aš – violetinė, dukra – indigo. Mano karta turėjo pakeisti save, mano vaikams lemta pakeisti pasaulį. Ypač daug vilčių sieju su vaikais, gimusiais 1984- 1996 metais. Jų horoskopuose Plutonas – transformacijos ir dieviškų galių planeta- buvo Skorpione, stipriausioje padėtyje. Jie kelyje į savo tiesą nebijos jokių kliūčių, deja, net ir mirties.

Indigo vaikų neįmanoma paveikti gąsdinimais ir prievarta, kuriems jie tiesiog kurti. Daugeliui jų mokykloje ne tik nuobodu, jie nemato prasmės kimšti į galvą sausas žinias, kurių, tiesą sakant, jiems nelabai reikės. Taip, daug neginčijamų mokslo tiesų artimiausiais dešimtmečiais bus paneigta. Be to, mokytojo dėstomas žinias galima greičiau rasti internete. Bukas sėdėjimas ir paklusnumas nykiam pedagogui verčia juos nukreipti savo talentus asocialia linkme arba ieškoti fantazijos ir žaismės – narkotikų, interneto pasaulyje. Užtat Štainerio mokyklose – dirbdami kūrybinėse grupėse – šie vaikai netikėtai atsiskleidžia iš geriausios pusės. Jie žymiai jautresni meilės trūkumui. Jie atmes Žuvų eros veidmainystes ir prisitaikėliškumą vardan slaptos asmeninės naudos. Jei pelnysis, tai atvirai – su aukso grandinėmis ant kaklų ir demonstratyviai išvirtę pro limuzinų stogus. Jie skirsis tarpusavyje ne pagal rasę, tautybę, religiją ar išsilavinimą, o pagal energijas, kurias atstovaus. Vieni gins harmoniją, natūralią tvarką, kiti – negatyvą, destrukciją ir besaikį vartojimą. Sąlyčiai tarp jų – neįmanomi, tik kova. Gerai, jei garbinga konkurencija. Liūdna, jei teks kovoti kumščiais ir ginklais. Hakeris prieš genialų programuotoją, nepriklausomas žurnalistas prieš papirktą žiniasklaidininką, gelbėtojas prieš teroristą. Deja, daug mokytojų lig šiol vaikus skirsto pagal pažangumą ir nemato šios akį rėžiančios takoskyros, kai piktas pirmūnas terorizuoja visą klasę, o jį bando tramdyti kelios tylios mergaitės. Deja, tylenių pažymiai šiems mokytojams nekelia ūpo, ir jos jaučiasi vienui vienos šioje teisingoje kovoje.

Aiškiaregiai vizijose mato, jog netolimoje ateityje kis žmogaus kūnas. Organizmo išgyvenimą lems ne imuninė, o endokrininė sistema. Natūralu, jog naujoje eroje, žaibiškai kintant išorinėms aplinkybėms genų atmintim paremtas imunitetas ne ką labai pagelbės. Prisitaikant prie aplinkos teks apsišarvuoti kur kas mobilesne hormonų sistema.

Kintamos auros spalvos

Aura – tai žmogaus energetinio lauko atspindys,kurį ilgainiui įgudus galima regėti plika akimi. Drabužiai trukdo ją išvysti, todėl geriausiai matoma aura apie galvą ir rankas. Ezoterikai teigia, jog aura formuojasi pirmomis pastojimo dienomis ir dominuojanti jos spalva nekinta iki gyvenimo galo.Keičiasi tik atspalviai – priklausomai nuo kintamų charakterio bruožų, ligų, stresų. Gero žmogaus aura skiriasi nuo blogo, sveiko – nuo pikto. Kelios savaitės prieš mirtį aura tarsi išblėsta ir sunyksta, o paskutinę savaitę, atvirkščiai, išsiplečia ir tampa šviesiai žydra su sidabrinėmis kibirkštimis. Iš užsienio į Lietuvą vis dažniau parsigabenami specialūs kompiuteriniai prietaisai auros diagnostikai. Už tam tikrą sumą galima pasidaryti auros nuotrauką, kuri tik paliudys, ką jau seniai sufleruoja jūsų širdies balsas. Auros spalvų reikšmės jokiu būdu neatspindi žmogaus mėgiamų drabužių spalvų. Violetinė aura žymi geranoriškumą ir gailestingumą, žydra – karminę veiklą (ryžtą, pasitikėjimą, kovingumą),žalia – dalykiškumą ir protinį aktyvumą, tamsiai žalia- apgaulę ir egoistinius siekius, šviesiai žalia – kūrybiškus sumanymus ir apmąstymus, geltona – entuziazmą ir polėkį, oranžinė – gerumą ir gyvybiškumą, tamsiai geltona ž godumą pilka – baimę ir tingumą, rožinė – švelnumą ir patiklumą, tamsiai vyšninė – įtūžį ir žemiškas aistras, raudona – pyktį ir nesivaldymą, ruda – pavydą ir neapykantą, auksinė – tobulumą ir kūrybiškumą, sidabrinė – valią ir atsparumą.

Klasikinė mėlynos, arba Indigo auros reikšmė – grožio pajautimas. Indigo vaikams vertinga ne tai, kas moralu, o tai kas gražu, harmoninga. Harmonijos vaikams gražu – visiems palanki ir patogi bendruomenės tvarka, pozityvus mąstymas. Chaoso šalininkams – anarchija ir teroras. Kas laimės? Jokiems pranašams tai nežinoma. O tėvai galėtų tą ateitį pakoreguoti , jei laiku suklus išgirdę mažylių sapaliones: „Aš parašysiu simfoniją, kurią skirsiu sergančių AIDS artimiesiems.Aš įsteigsiu prieglaudą Vilniaus benamiams”. Jei suklus ir neužprogramuos vaiko destrukcijai kaldami į jo galvelę: „Brazauskas neduoda atlyginimo, tu negausi brangaus išsilavinimo ir šluosi gatves arba gersi kaip mes.” Kas įkals šiems tėvams į galvą, kad šis vaikas pats prasimanys lėšų išsilavinimui. Tik nežudykit jo talento.

Šaltinis: Straipsniai.lt

Raktažodžiai:

, ,

136 komentarai. Leave new

 • Skaiciau labai rimtu mokslininku rimtus darbus (studijas) anglu kalba ir visur teigiama, kad pirmieji Indigo vaikai eme gimti pacioje 50-uju pabaigojr ir 60-uju pradzioje. Suprantama, kad tevams norisi tureti ipatinga vaika, kuriuo galetu pasigirti, pasididziuoti-tai visu tevu noras. Tad, gal pirmiausia pazvelkite i save? „balta varna”, „nenormali”, „kitokia, negu visi”, „neisipaisainti i visuomenini gyvenima”, „visada su savo isskirtine nuomone”, „kiekviena sumindyta slieka uzjaucianti”, „kap motina Terese visiems i pagalba puolanti”, „nepailstanti teisybes ieskotoja”,…, t.t. ir pn.Jei nuolat tai girdejote (nebutina, kad atlikinetumete sudetingus matematinius veiksmus mintinai!)- didele tikimybe, kad esate is ju- is Indigo vaiku.
  Nuosirdziai nustebino komentaras, kategoriskai neiges auru egzistavima, gebejima jas matyti bei neiges kitus paprastam nelabai isprususiam zmogui suprantamas tiesas. Neigti tai, ko nesi mates ar tai, ko nesupranti- ne pats geriausias kelias i pasaulio pazinima.
  O ka reiskia buti Indigo vaiku- visa gyvenima patiriu ant savo „kailio”. Dabartine visuomene musu neprieme ir dar ilgai nepriims: o kaipgi- mes gi ne tokie, kaip visi, mes maistininkai, mes idealistai,..Sunkiai mums gyvenasi- dvasiskai sunkiai.
  Vis tikiuosi susirasti Indigo vaiku Foruma, kuriame galetume susipazinti, bendrauti,..

  Atsakyti
 • cia tie metai ir viskas yra grynas melas! as gavau nuotrauka ir ji buvo ta indigo o cia rodo kad yra zalia mano mamai taip pat jos yra sidabrine o cia raso tikras nesamones nieko ji taip nedaro mama irgi buvo nustebusi o tada pasake sie straipsniai tik nesamones tiesos nera nes mano aura yra indigo o mama nezinojo ka daryt dar nezinodama kad as indigo todel kad tas mano jautrumas ka sapnuoju tas issipildo… buvo siek tiek issigandusi. bet kai suzinojo apie indigo vaikus tai viskas yra dabar gerai:)

  Atsakyti
 • As manau kad kas tu noresi tas ir busi, esme sekti vertybiu kuriomis tiki, nesvarbu kokios jos, jos yra tavo unikali morales prada ir tik budamas savimi ir darydamas tai kas tau priklauso gali pateisinti savo egzistencija, pasiekdamas laime, kuri ir yra visu musu tikslas.

  Atsakyti
 • Naujasis amzius
  2014-12-24 04:07

  Taisykles yra gerai tiems, kurie ne masto, o mastantiems uzduotis jas keisti, kol galiausiai visi busime dieviski ir ju nebereiks. Indigo – tai tik etikete, kuri be veiksmu nieko neverta. Neismanau apie auras ir manau, jog kad ir ka jos reikstu, tai nera svarbu. Svarbu nesti pasauliui sviesa, dalintis zinojimu, meile, tikejimu. Juk kai kurie is jusu nuo ankstaus amziaus zinojote, kad pasaulis yra kitoks, tiesa? 🙂 suzinokite, kas estate ir klausykite sirdies balso. Dalinkimes talentais ir bukim, kaip vienos. Taika

  Atsakyti
 • na manau mes visi esam indygai tik skirtingais sugebejimais ar mastymais

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2013-10-22 00:44

  indigo, neindigo. Koks skirtumas istikro visi esam kazkuo ipatingi kai supratau indigo vaikai daugiau turetu sugebet bet nereiskia kad jie sugeba. Mano manymu visi esam vaikai zmones senelei ir kas kokie esam tokie ir bukim. Bus rami galva. Aciu uz demesi.

  Atsakyti
 • hm.......
  2013-04-25 14:33

  Paskaičiau komentarus. Kaikurie juokingi ypač kurie nesusidūrę su indigo vaikais. Žinot bent pabandykit susipažint su 1 indigo tikru indigo, o tada rašykit 🙂 Net nenutuokiat ką reiškia indigo auginti ir kuom jie skiriasi nuo įprastų vaikų. Suprantu indigo vaikus, užjaučiu jų tėvus. Jiem gyvenimas tikras iššūkis tiek vaikams tiek tėvams. Aš ne pagal testą nustačiau kad mano vaikas indigo. O pagal tai kad jis turi visai kita pasaulėžiūrą nei įprasti vaikai. Jis mokosi tik jam suprantamu metodu. Mokykloje jis aukštesnio lygio nei iprastai. Jis moka daugiau nei kiti jo amžiaus vaikai. Jo bendravimą vertina kaip 5 metai vyresnio vaiko. Namų darbus ruošia 15 min bet olimpiadose paima 1 vieta. Nepasikartojęs gali išvardint planetas pagal eile, žemynus ir vandenynus, nesimokęs anatomijos žino kur kepenys ir kaip jos atrodo. Jis daugina 2ženklius ir 3ženklius mintinai.Šiai dienai jam 10. Jis piktas nes nesupranta kodėl kiti nemoka ir kam reikia tiek daug užsirašinėt jei tai elementarūs paprasti dalykai.

  Atsakyti
 • keista, bet nuo mazu dienu jutau, jog kazkas ne taip. net netrauke vaikai, zmones. nezinojau net savo pasaukimo. o dar tevai su tuo poziuriu „kam mokytis, vis tiek busi bedarbe”. tai taip ir augau kaip grybas, nezinodama ko noriu.. bet sulaukusi 17, emiau ignoruoti tevu zodzius, emiau suprast, jog noriu kurti, irodyti, jog kitokie butent zmones gali pakeisti pasauli. supratau jog noriu 1) BUTI MOKSLININKE, duoti nauda pasauliui ir jausti demesi, kurio truko visa gyvenima 2) UZSIIMTI KURYBA: parasyti knygu, uz kurias gautus pinigus paaukociau sergantiesiems, parasyti simfonija (nors nelankiau muzikos mokyklos). ir trecia PADETI ZMONEMS!!!
  apie tai galvoju kasdien. nes kas gi daugiau bus mano gyvenimo variklis, jei ne sitos mintys? kai esu visiskai viena….

  Atsakyti
 • apie indigo vaikus girdejau idomiu pasakojimu.. stai vienoje seimoje gime du indogo vaikai. motina matyt pajuto, jog ji- kitokia, tad jos nevede net i mokykla ir leisdavo uzsiimti, kuo norejo- tapymu. dabar jos paveikslai verti milijonu, juos perka milijonieriai, o pati sako, jog turinti pasaukima- platinti tikejima i Dieva

  Atsakyti
 • Visiška nesamonė. Kurie čia sako, kad yra indigo taip pat tiki ir visokiais horoskopais, ateiviais ir visokiais mistiniais dalykais. Todėl į šį testą atsako teigiamai, o pvz. horoskopai yra sudaryti nesirement jokiais faktais, nusakomi bendrais žodžiais kurie tinka daugeliui žmonių. O šis testas lygiai taip pat sudarytas. O kurie čia sako, kad yra kitokie negu visi tiesiog yra labiau intravertai.

  Atsakyti
 • paslaptis
  2013-03-20 23:06

  nuo pat mazens visada jauciausi esanti kazkokia kitokia.. ir tada atrode,kad nieks manes nesupranta. noras rasti tiesa visad buvo didziulis. susidurdavau su didzliuliu aplinkiniu bandymu palenkti ir priversti elgtis pagal iprastas taisykles. pasakymas „taip nieks nedaro” keldavo sleikstuli.. ir t.t. ir daug laiko ne neisivaizduot negalejau,kas isties esu. tik susipazinusi su tokiais pat zmonemis, supratau,kas as. nuostabus pojutis zinoti,kad savo protu, intuicija, energijos uztaisu gali tiek daug pakeisti siame pasaulyje, padeti kitiems zmonems susivokti savyje. pazvelgus i akis, galiu pasakyti, ar pries mane tikras indigo.. visi mes ta mokame. tik is akiu atskirsi, nesvarbu kokios spalvos jos, kokia odos spalva ar plaukai…. taip pat energetika skiriasi… o straipsnyje aprasomi elgesio budai tikrai neturi buti priskiriami indigo,kaip skiriamasis ju bruozas,nesutinku su tuo

  Atsakyti
 • tureti indigo vaika, tai lb sunki misija. Tiek jam sunku tarp tipo normaliu, tiek mam sunku, kiekviena karta visiems irodineti, kad jis normalus vaikas… mano vaikas iki 5m turejo nematoma drauga, kai mes pradejom aiskinti jam, kad tai nenormalu, kad viduokliu nebuna, kad jeig jis kam nors apie tai pasakos, tai ji nenormaliu laikys ir jis kalbedavo ne kaip bendraamiai, o aukstom materijom filosofuodavo, ir tai mes jam uzdraudem, liepem nereikst savo nuomones, o geriau patylet. dabar jam 17m , jis uzsidares, atsiskyres, vienisius, apie savo problemas nekalba, daznai gasdina savizudybe… negalvokit, kad siu dienu pasaulyje indigo vaikams lengva… tai Dievo , laime, kad suradom psichologe tokia pacia, kaip ir jis, pasirodo jo nematoma drauge ir po siai dienai ji lanko ir zmones jis skirsto pagal spalvas…. jus neissivaizduojat, kaip as noreciau, kad jis butu normalus… o drauges vaikas taip ir nusizude, neistveres nesupratimo aplinkiniu….

  Atsakyti
 • Laimonas
  2013-02-17 06:33

  Indigo vaiku yra labai mazai ir is cia rasusiuju komentarus,manau, kad kokie 2-3 tik. Ar jus turite dideli IQ,kad isimintumete ilgas 100skaiciu sekas? Ar turite kokiu antgamtiniu galiu? Verta apie tai pamastyti. Isskirtinumas tokiu vaiku jau atsiranda iki penkiu metu. Jeigu tokiu isskirtinumu neturejote, tai jus ne indigo.

  Atsakyti
 • Aš visai neseniai sužinojau,kad mano abi dukrytes yra indigo vaikai,ir buvau labai nustebusi.Mano didžioji turi sidabro spalva o mažoji violetine spalva.Ir kaip man sakė,mano vaikai atėjo į ši pasauli tam,kad išmokytu mus (tai yra mane ir vyrą) meiles ir santarves šeimoje ir,kad negalima pyktis ir pan.

  Atsakyti
 • Capricornus
  2013-01-04 12:04

  Zmones,atsipeikekit pagaliau!:-) Jus net zalio supratimo neturit,kas yra indigo.Manot,pasiskaitet kazkieno laboratoriniu bandymuku apie BANDYMUS, istirti indigo vaikus ir pagal kazkokius sudarytus testukus nusistatet,kad esat indigo?:-) Paklausykit mielieji,neatmetu fakto,kad tokie zmones tikrai egzistuoja.Taciau,kaip kazkas jau rase komentaruose,kad tai labai reti atvejai.Butu galima netgi pavadinti fenomenalus.Ir jeigu jau patiket bent dalimi apibudinimu apie indigo charakteristika,tai labai abejoju,ar tie indigo zmones(nebutinai vaikai) skelbtusi kad tokie yra,ir alptu is dziaugsmo jei kas uzsimanytu juos tyrinet.Na pagalvokit logiskai,galu gale.Suprantu,kad galbut kiekvienas jauciasi esantis kazkuo ypatingas ir tai normalu,net nei kiek tuo neabejoju.Kiekvienas zmogus yra absoliuciai unikalus ir ypatingas,bet tai dar nereiskia kad jis indigo:-D Ir pabaigai…beje,kas liecia kazkokius uzsienietiskus aparatus,galincius nufotografuoti zmogaus aura ir pasakyti kokios ji spalvos ir visus kitus paistalus… Jezau,zmones,na negi esat visiskai pasiklyde viduramziuos,kai buvo deginamos raganos ir panasiai?:-) Ne nu… Auros fotografavimas ir spalvos matymas tai butu lygiai tas pats,jei kas nors pasakytu,kad „as galiu kiaurai permatyt zmogu,kaip rentgeno ar ultragarso budu”. Ar isivaizduojat save tokio zmogaus vietoj? Pvz.,stovit autobusu stoty ir matot kiaurai visu zmoniu vidaus organus,tuo metu naturaliai atliekancius savo darba. Be abejo,yra zmoniu,kurie gali mytyti auras ir konstatuoti dauguma faktu susijusiu su jomis.Bet tik ne fotografuoti tai. Tai tie patys indigo zmones,tik kur kas labiau issivyste savo srityje.Kuriu taip pat tera vos keli visam margam Pasauly. Tam kad galetum save prilygint indigo zmogui ar netgi tapatinti su juo,turi pirmiausia pasamoneje is tikruju suvokti,kas tai yra.Ir ne prisiskaicius ivairios literaturos is bele kur,o tas suvokimas turi kilti is vidaus,is pasamones.Ir sitai gali suprasti tik tikras indigo,ne siaip bet kuris Pasaulio pilietis.Juk vis gi kalbama apie auksto intelekto lygi ir dideles bei neiprastas protines galias.Beje,dauguma mano,kad jei jau zmogus indigo,tai turi buti ismintingesnis uz kvantine fizika destanty profesoriu ar astronoma.Deja,neapsirikit… Taigi liaudis,tiesiog pradziai turbut daugumai uztektu suvokti ir tai,kad yra uz mus ypatingesniu…

  Atsakyti
 • Laisvoji,
  Smagu, jog neskirstote žmonių į indigo ir paprastuosius, bet kam išskiriate žmones, trokštančius gėrio ir laisvės? Tai tas pats skirstymas ir ta pati klaida.

  Atsakyti
 • Tiesa sakant paskaicius straipsni radau daug sutapimu. Is tiesu esu gabi rasymui. Is savo klases ir mokyklos per daug issiskiriu. Tiesa sakant jauciuosi balta varna. Daznai galvoju apie tai, kad man yra sunkoka gyventi. Gyvenu tarp zmoniu kurie manes visiskai nesupranta. Kam nors papasakodama apie pora ivikiu vaikysteje, supratimo negaunu. Jie tiesig palaiko mane dabile ar visiska kvesa, melage. Vienintelis asmuo kuris manimi tiki yra mama, bet ir ji pries mano gimima patyre irgi keista iviki. Tiesa sakant nezinau ar esu viena is Indigo vaiku, bet as pasauli matau visiskai kitaip negu kiti. Visi pamato, kad mano mastymas visiskai kitoks nei kitu zmoniu.

  Atsakyti
 • Laisvoji
  2012-12-29 22:44

  Sveiki. Mes neskirstome žmonių į Indigo ir paprastuosius. Mes esame sielos įsikūnijusios į žmogaus kūną kuris riboja daug mūsų galimybių. Bet mūsų minties galia vis dar gali daug ką pakeisti. Mūsų tikslas suburti žmones kurie trokšta gėrio ir laisvės. Mes nenorime būti laikomi bepročiais. Jei tu jautiesi kitoks, jei nepritampi arba tiesiog nori pakeisti pasaulį parašyk mums el. paštu; laisvieji@gmail.com. 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.