Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Gyvenimas pagal būrėjas

Ką darytumėte pamačiusi, kaip žinoma būrėja televizijos laidoje paima jūsų nuotrauką ir žiūrėdama į ją prieš visą Lietuvą ima iš jos burti — aiškinti, kad esate karjeristė, stropuolė, barakuda, vampyrė…

Aišku, supyktumėte. Gal net pagrasintumėte teismu. Bet girdėdamos šitaip nuolat aptarinėjamas žinomas moteris gaudome kiekvieną žodį, o pasitaikius progai — perpasakojame draugėms, cituojame, mėgaujamės: teisybę sakė ta būrėja… Keisčiausia, kad labai dažnai ji būna teisi.

Inga Norkutė, aktorė, 37 metai: „Pirmą kartą pas būrėją, vedama smalsumo, patekau „žalioje“ jaunystėje. Ji nepasakė, kad būsiu aktorė, bet ištarė, kad būtinai dirbsiu su žmonių grupe, visą laiką — kolektyve, manęs laukia nuolatinės gastrolės“, — mena populiariame televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“ Medos vaidmenį kurianti aktorė Inga Norkutė.

Inga neneigia — tuos būrėjos žodžius ji dažnai prisimindavo, o būdama 25—erių vėl atsidūrė pas būrėją. „Tuo metu klaidžiojau tarp dviejų vyrų. Nežinojau, kurį pasirinkti. Nerūpėjo nei apie sveikatą sužinoti, nei kiek metų gyvensiu. Rūpėjo tik meilės reikalai. Situacija buvo tokia: mano gyvenime buvo du vyrai — vieną pavadinkime „tamsiu“, kitą „šviesiu“. Išmetusi kortas būrėja ištarė, kad su „tamsiu“ mus sies didelė meilė, bet su juo negyvensiu. Užtat liksiu gyventi su „šviesiu“, su kuriuo šiuo metu ir gyvenu (dešimčia metų jaunesniu taip pat aktoriumi Aurimu). Ši pranašystė išsipildė šimtu procentų. Ji dar pasakė, kad mūsų vestuvės — ne už kalnų. Bet jokių vestuvių nematyti — tik kalnai ir kalnai“, — šmaikštauja Inga, vis nesulaukianti, kada ilgametis gyvenimo draugas ją nusives prie altoriaus.

Ta pati būrėja Ingai pasakė dar vieną dalyką — kad sulaukus 30—ties jai bus atlikta rimta operacija. „Ir iš tiesų — susilaužiau ranką, pusantrų metų bendravau su medikais. Atsimenu, guliu ligoninėje, verkiu ir prisimenu būrėjos žodžius. Tada pamaniau — gal užkodavo?“ — svarsto. Dabar pas būrėją neitų. Ne todėl, kad bijo, o kad pati skaito savo likimą. „Patekusi į situaciją, nors ji baisi, jaučiu, kad turiu patirties ją išspręsti, žinau, kaip išplaukti“, — įsitikinusi aktorė.

Inga jaučia — kuo toliau, tuo labiau joje bunda iki šiol neatskleistos dvasinės jėgos, leidžiančios bendrauti su žmonėmis, numatyti savo galimybių ribas. „Aš nebijau rizikos. Intuityviai visur einu ir darau viską, ką man siūlo. Arba „taip“, arba „ne“. Viduriuko mano gyvenime nėra“, — apibūdina moteris dabartinį gyvenimo etapą.

Skvarbus mėlynų akių žvilgsnis, nuoširdus juokas tarsi magnetas prie Ingos traukia žmones, kurie jai — tarsi atversta knyga. Daug ką gali pasakyti jų veido bruožai, veido ovalas, žvilgsnis. Anksčiau (kai dar rūkydavo) užtekdavo kartu surūkyti cigaretę ir jau galėdavo pasakyti, kas per žmogus. „Iš šių bruožų skaityti sugebėtų kiekvienas žmogus, bet dėl darbų gausybės tokie pojūčiai slopinami“, — kuklinasi ji.

Geriausią išeitį vis dėlto padiktuoja moteriška intuicija. Jaučia, kai patenka į nepavydėtiną padėtį, ne laiku ir ne vietoje. Tada pasistengia dingti. Užtat pasijutusi savo vietoje viską stengiasi padaryti gerai šimtu procentų. „Neduok Dieve, savimi suabejosi. Ypač kurdama vaidmenį. Bus blogai“, — ne sykį įsitikino Inga.

Inga pagal Zodiako ženklą — Jautis (atseit rimtuolė). „Bet visokių Jaučių būna. Tokių, kurie žemę aria, ir tokių, kuriuos po aikštę gainiojasi matadorai“, — šmaikštauja apibūdindama savo neramų charakterį. Kaip elgtųsi išgirdusi, kaip, pavyzdžiui, būrėja aptarinėja jos gyvenimą per televiziją? „Žiauriai supykčiau. Gal net užmuščiau!“ — kvatoja Inga.

Lina Beržanskytė—Trembo, dailininkė, 39 metai: Vilnietė dailininkė Lina Beržanskytė—Trembo neslepia: pati vaikšto pas būrėją ir mėgsta mesti kortas kitiems. Burti Taro, Lenorman kortomis, kitokiais būdais pažvelgti anapus išmoko skaitydama senas knygas. Visada jautusi poreikį savo likimą sužinoti iš ko nors kito, bet jo vingius numatyti pati.

Dažniausiai kortas Lina meta vienumoje — kai niekas nemato, niekas nežino. Tada, kai ramybės neduoda visokiausios mintys. Dažniausiai gauna ją tenkinantį atsakymą. „Man svarbiausia — santykiai su artimaisiais, meilės reikalai. Prieš kurį laiką kortos parodė, kad su draugu įvyks skyrybos. Ir jos įvyko. Kortos manęs neapgauna“, — įsitikinusi aiškiaregės talentą savyje jaučianti moteris.

Atsitiesti, pamiršti nuoskaudą dėl pamintų jausmų jai padėjo praėjusios vasaros kelionė į Kretą, kur Lina gėrėjosi nuostabia gamta, pasisėmė sprogdinančios energijos. „Grįžusi per mėnesį sukūriau net 32 grafikos darbus ir surengiau jų parodą“, — net pati stebisi ir prisimena, kad į Kretą tiesiog veržte veržėsi. Tie darbai — tai liudijimas, kad kūrybinis įkvėpimas, meilė ateina tada, kai jų visai nesitiki.

Ypatingus Linos gebėjimus nuspėti ateitį stengiasi panaudoti jos draugės, kurios vis prašo išburti. „Kai joms išburiu, pasakau, jos džiaugiasi, dėkoja, kad išsipildė. Sakau, kad ne aš tai padariau — tai parodė kortos. Mat mintys materializuojasi. Tai, ką žmogus mąsto, kortos parodo. Tai protu nepaaiškinama. Tai — už mūsų suvokimo ribų. Žmogus to negali suprasti, ir nereikia. Arba tiki tokiais dalykais, arba nesupranti ir į juos nesikiši“, — subtilų aiškiaregystės mechanizmą dėsto Lina.

Kartais kortos parodo dalykus, kurių nenorėtum žinoti, bet tenka priimti, su tuo susitaikyti. „Išgirdai tai ir užmiršk, palik ramybėje juodas mintis. Juk kaip pats save nuteiksi, užkoduosi, taip ir gyvensi“, — perspėja Lina. Pati sako esanti fatalistė. „Tikiu, kad likimas nulemtas iš aukščiau, todėl savo kryžių turi nešti — nori to ar ne. Sapnai, ženklai, kortos žmogų ragina keistis“.

Jai pasikeisti labiausiai padeda malda — ryšys su Dievu. „Pirmiausia — Dievas, paskui — aš pati, turinti padaryti viską, kad tapčiau laiminga, savimi patenkinta. Verkiančios, susiraukusios ir išsiderinusios manęs niekam nereikia“, — dabartinės nepaprastos savo savijautos paslaptį atskleidžia L.Beržanskytė—Trembo.

Ramutė Stakėnienė, dizainerė, 49 metai: „Kai atsiduri gyvenimo kryžkelėje, nežinai, kuria linkme sukti, dvasiniai svyravimai nuveja pas būrėją. Tai — taip natūralu! Ji perspėja, paguodžia, nuramina. Žiūrėk, ir jau nebekankina nemiga“, — juokais burtų ir būrėjų reikšmę mūsų gyvenime apibūdina šiaulietė dizainerė Ramutė Stakėnienė.

Apsilankymas pas būrėją, pasak Ramutės, — tai savotiška psichologinė iškrova. Tiesa, pasitaiko juokingų atvejų. „Pavyzdžiui, būrėja išmetė kortas ir pasakė: tu šitame name negyvensi. Savaime aišku, kad taip ir bus. Juk žmonės kelis kartus keliasi į kitą butą ar namą. Arba pasako matanti nesklandumų „su dokumentais“, bet viskas gerai baigsis. Bet vis tiek žmogui svarbu žinoti, kad jis turi problemų, bet viskas gerai baigsis“, — teigiamą būrėjų misiją bando įžvelgti Ramutė.

Ramutės Zodiako ženklas — Avinas. Ir be būrėjų jos charakterio savybės akylesniam — kaip ant delno. „Esu šimtu procentų šio ženklo atstovė. Užsideganti, užsiplieskianti. Gal kartais ir be reikalo? Laimė, šita energija nėra griaunanti. Greičiau jau atvirkščiai“, — sako šiuo metu į tapybą ant šilko paskendusi menininkė.

Jos įsitikinimu, kiekvieno ženklo savybės priklauso ne nuo būrėjų, aiškiaregių, o nuo žmogaus išsilavinimo, intelekto. Jeigu viso to trūksta ir dar esi užsispyręs, rezultatai — blogi. Bet jeigu žmogus išsilavinęs, padorus, visos šios savybės dera su tam tikram ženklui būdingu užsispyrimu, jos tarnauja gėriui.

Ramutės vyras Virgis pagal Zodiaką — Liūtas. „Būrėjai sako, kad Liūtas su Avinu gali gražiai draugauti“, — šypsosi vyro nuotaikas per daugybę metų iš tolo išmokusi pajusti moteris. Džiaugiasi, kad jųdviejų santykių jokie būrėjai viešai neaptarinėja. „Tai būtų neetiška, bet aš to nesureikšminčiau“, — taikiai ištaria moteris.

Jaučia, kad bėgant metams intuicija tik stiprėja. „Moterys apskritai gyvena kliaudamosi intuicija — renkasi profesiją, gyvenimo draugą, vyrą. Viena pasirenka teisingai, kita — ne“, — sako taip pat intuicija besikliaujanti moteris. Vienintelio dalyko — kad vienturtė duktė Agnė išvažiuos gyventi už jūrų marių ir ten ištekės už kitataučio, — sako nenujautusi.

Kas šiuo metu dedasi už Atlanto gyvenančios dukters šeimoje? „Mano nuojauta kužda, kad pavasarį ji susilauks antro mažylio“, — juokiasi giminės pagausėjimu iš anksto besidžiaugianti R.Stakėnienė.

Kalbino Snieguolė DOVIDAVIČIENĖ | Lrytas.lt

4 komentarai. Komentuoti>

  • na o as duomiuosi kas man gyvenime nutiks ir kaip susiklostys mano gyvenimas, pas bureja taip ir neprisiruosiu nueiti bet butu idomu pasiziureti ka gi ji man papasakos apie manaji gyvenima ir t.t

    Atsakyti
  • Šis straipsnis skatina tikėjima wizardais. Vienas iš argumentų: kišamos žinomų žmonių pavardės. tai skatina viską.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.