Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Astrologė: yra ne tik fizinių priežasčių, kodėl kai kuriems žmonėms sunku susilaukti vaikų

Gyvenimas dažnai atrodo neteisingas. Regis, vieni žmonės turi viską, gyvena laimingai, harmoningai, o kitus persekioja praradimai, nesėkmės. Tas pats ir su vaikais: vienos poros jų susilaukia nesunkiai, kitoms jų nelemta turėti. Kodėl vieniems žmonėms, atsakingai besiruošiantiems motinystei ir tėvystei, nepavyksta susilaukti vaikelio, arba jis vos gimęs netikėtai miršta, o kitoms neplanuotai gimsta daug vaikų, kalbamės su astrologe Violeta Liaugminiene.

Kodėl vienų tėvų, kurie sveikai maitinasi, atsakingai planuoja kūdikį, jis vos gimęs miršta? O kodėl neatsakingos, asocialios poros susilaukia daug ir sveikų vaikų?

Ateidami į šį gyvenimą atsinešame savo likimą, gyvenimo scenarijų. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių tėvams tokia pamoka, kaip vaiko netektis, yra reikalinga. Daugelis mūsų atsakingumą supranta pagal įsišaknijusius įsitikinimus, kuriuose dažnai slypi neteisingas mūsų santykis su Dievu ir kosminėmis energijomis.

Pora, propaguojanti sveiką gyvenimo būdą, tikisi, kad gims sveikas, gabus ir talentingas vaikas. Kitaip sakant, tikimasi susilaukti neprobleminio vaiko, kuriuo būtų galima didžiuotis, gėrėtis. Tačiau sveikata ir grožis yra tik materialaus pasaulio atributai, kaip ir turtai.

Pagal senuosius ezoterinius mokslus kiekviena siela, atėjusi į šią žemę, turi savo asmeninį tobulėjimo planą, labiau susijusį su dvasiniais, o ne materialiais dalykais. Todėl pagrindinės sielos užduotys slypi už mums suvokiamo pasaulio ribų ir ne visada gali būti suprantamos. Tai, kas mums šiame gyvenime atrodo labai svarbu, pagal kosminį planą yra tik laikini ir menkaverčiai įvykiai.

Galbūt daugelį šokiruos, bet pagal kosminį planą vaiko mirtis nėra sureikšminama taip, kaip pagal žemiškąjį. Atsikratyti gailesčio ir liūdesio galima suvokus, kad vaiko siela amžina ir šiuo metu eina savo vystymosi keliu. Jeigu šis tikėjimas viso labo atrodo tik pramanas, o gyvenimo pasaulėžiūra paremta tik fiziniais, cheminiais ir materialiais dalykais, tada suvokti praradimo prasmę bus labai sunku.

Senovės išminčiai sakė, kad kiekvienai sielai duodama tiek sunkumų, kiek ji gali ištverti. Dažnai labiau išsivysčiusi siela patiria didesnių sunkumų. Visa tai – asmeninės kiekvienos sielos pamokos. Žemo išsivystymo siela niekada nepatirs didelių netekčių, nes jos vibracijos nebus pakankamai aukštos, kad galėtų suvokti patiriamų išgyvenimų prasmę.

Teigiate, kad kuo labiau siela išsivysčiusi, tuo didesnių sunkumų ji patiria. Kodėl taip yra?

Aukštesnio dvasinio išsivystymo siela patiria didesnių sunkumų ne todėl, kad yra labiau išsivysčiusi, o todėl, kad gali daug veiksmingiau išgryninti praeityje sukauptą karmą. Tai nereiškia, kad kiekviena išsivysčiusi siela patirs sunkių išbandymų. Daugelis jų gyvena gražioje, harmoningoje aplinkoje. Mes tokius žmones vadiname Dievo numylėtiniais. Liaudies pasaulyje žinomas kitas posakis – durniams sekasi.

Prisiminkime rusų liaudies pasaką apie Ivanušką kvailelį. Panašus veikėjas yra ir daugelio kitų tautų pasakose, kurios prasidėdavo: „Gyveno kartą trys broliai. Du iš jų buvo protingi, o trečias…“ Šių pasakų centre – trečiasis brolis, kurį lydėdavo sėkmė. Jam sekdavosi ne todėl, kad buvo kvailas, o todėl, kad buvo geras. Dėl savo gerumo jis nekurdavo naujos blogos karmos, ir jį lydėdavo apvaizda (Dievo arba kitaip – kosminių, energetinių jėgų palaiminimas).

Visos pasakos yra išmintingos. Išsamiau jas pastudijavus galima atrasti giluminius kosminių dėsnių kodus. Brolio kvailelio alegorija ir jį lydinti sėkmė dažnai susijusi su atidirbta karma, o pasaka moko išgryninti tikrąsias vertybes. Mes dažnai intelektą iškeliame aukščiau už padorumą, gerumą.

Didžiausi žmonijos nuopelnai tenka ne Dievo numylėtiniams, o tiems, kurie sugebėjo įveikti sunkumus ir išbandymus. Net bažnyčia dažniausiai kanonizuodavo (suteikdavo šventojo vardą) ne už pamaldumą, o už įveiktus išbandymus. Katalikų šventųjų, patyrusių didžiulius išbandymus, sąrašas labai ilgas. Tačiau keletą galima paminėti. Tai – žiauriai nukankintos šv. Agota, šv. Barbora, šv. Žana d‘Ark. Lengvais nepavadintume Dalai Lamos ir daugelio kitų dvasinių vadovų gyvenimų.

Ar galima suplanuoti pagimdyti tobulą kūdikį?

Dažnai įsivaizduojame, kad žinome, ko reikia mums ir mūsų vaikams. Todėl tampame kažkuo panašūs į M. Bulgakovo romano veikėją Michailą Aleksandrovičių Berliozą, kuris šventai tikėjo galintis valdyti savo likimą.

Noriu papasakoti jums vieną nutikimą. Kartą amerikiečių astrologų pora nusprendė pagimdyti „idealų“ vaiką. Jie išrinko tokią pastojimo datą, kad vaikas gimtų laimingas ir viskuo patenkintas. Gimimo horoskope planetos sudarė tik pačias palankiausias kombinacijas. Tačiau tėvai buvo šokiruoti, kai jiems gimė laimingas, besišypsantis Dauno sindromą turintis vaikas.

Terminas „vaiko planavimas“ yra nenatūralus. Mums atrodo, kad norėdami užtikrinti vaikelio gerovę privalome turėti nuosavą būstą, sąskaitą banke, tinkamas sąlygas suteikti gerą išsilavinimą. Tokia samprata rodo nepasitikėjimą Dievu. Vaikas į pasaulį ateina tada, kada jam numatyta, o ne tada, kai mes to norime.

Gimusius vaikus globoja Dievas. Istorijoje žinoma daug faktų, kada neturtingose šeimose gimę vaikai tapdavo žymiais mokslininkais, išradėjais, menininkais (Nikolo Paganinis, Michailas Lomonosovas, Abrahamas Linkolnas ir daugybė kitų iškilių asmenybių). Nemažai žinomų žmonių neturėjo gero išsilavinimo. Iš jų galima paminėti Deividą Ogilvį, Voltą Disnėjų, Robertą Kiosakį, Bilą Geitsą, Richardą Bransoną.

Dalis žmonių gimsta turėdami tam tikrų sutrikimų ar įgimtų ligų, kurias būtų galima išgydyti turint daug pinigų. Jų neturint daugelis tampa skurdo aukomis. Tačiau tai dieviškasis planas, arba kitaip – karma.

Kodėl kai kurioms poroms nepavyksta susilaukti vaikų, nors labai stengiamasi ir, atrodytų, būsimam vaikui būtų suteikta viskas, ko jam reikėtų?

Jeigu moteriai skirta turėti kūdikį, ji turės. Jeigu negali pastoti, vadinasi, tam yra priežastis. Labai įdomių atsakymų į šį klausimą gali pateikti karminė astrologija. Kartą į astrologą kreipėsi moteris, negalinti susilaukti vaikų. Įprasta klasikinė astrologija nematė argumentų, požymių, kodėl ši moteris negali pastoti. Tačiau, pasitelkus karminę astrologiją, galima giliau pažvelgti į praėjusius gyvenimus.

Šis metodas ir buvo taikytas. Pamažu ėmė ryškėtivaizdas. Pasirodo, moteris praeitame gyvenime buvo prabangaus viešnamio savininkė. Horoskopas aiškiai rodė didžiules problemas, kurias kėlė šios įstaigos darbuotojų nepageidaujamas nėštumas.

Horoskope negalima pamatyti, kokių priemonių ėmėsi ši moteris, tačiau akivaizdu, kad jos santykis su darbuotojomis ir jų vaikais buvo vienareikšmiai neigiamas. Šiame gyvenime minėta moteris yra švelni, maloni, moteriška. Dabar ją lydinčios problemos yra atpildas už praėjusio gyvenimo nusižengimus arba – karma.

Kita šiuolaikinių porų problema – per didelis materialių dalykų sureikšminimas. Siela nenori ateiti į pasaulį, kuriame meilė, nuoširdumas, gerumas nėra vertybės. Vakarų civilizacija pasirašė vis didėjančio nevaisingumo nuosprendį, kurį lemia greitos skyrybos, kontracepcija, abortai, per didelis moterų užimtumas darbe.

Per savo praktikos metus sutikau daug ištekėjusių moterų, kurios nekantravo greitai susilaukti vaikelio. Tačiau jo susilaukdavo tada, kai ateidavo metas.

Pastaruoju metu vis daugiau moterų kreipiasi dėl nevaisingumo. Jų horoskopai rodo visas galimybes pastoti, tačiau joms labiau atsivėrus pamatau psichologines, o ne fizines negalėjimo pastoti priežastis. Dievas labai dažnai yra linkęs pasijuokti iš mūsų planavimo ir materialių prioritetų. Todėl labai dažnai mūsų atsakingumas yra tik nepasitikėjimas juo.

Ar porų, susilaukiančių daug vaikų, bet negalinčių jų visapusiškai aprūpinti, karma yra gera? Ar tai, kad žmonės savo vaikus pasmerkia skurdui ir nepritekliui, nenulemia tokių porų kitų gyvenimų blogos karmos?

Poros, kurios negali tinkamai pasirūpinti savo vaikais, tačiau jų turi, praėjusiuose gyvenimuose nebuvo padariusios nuodėmės su vaikais. Tačiau tai nereiškia, kad jos apskritai nebuvo padariusios nuodėmių kitose gyvenimo srityse. Todėl teigti, kad jų karma gera – negalima.

Be to, ir jų vaikai taip pat turi savo karmą. Jie yra nusipelnę gimti būtent tokiose šeimose. Vaikų karminės užduotys – įveikti skurdą, išmokti savarankiškai atsistoti ant kojų, išbristi iš nepalankios aplinkos.

Karminiai dėsniai gana sudėtingi. Dažniausiai jie sieja žmones, kurie ankstesniuose gyvenimuose jau buvo pažįstami. Buvę sutuoktiniai gali tapti vaikais, priešai – tėvais ir pan.

Be abejo, tėvai, nesuteikiantys vaikams gerų sąlygų, kuria savo naują karmą. Todėl jų santykis su vaikais ir atsakomybė yra viena pagrindinių gyvenimo (karminių) užduočių. Tai, kaip jie išspręs šią užduotį, lems tolesnę jų karmą. Jeigu jie sugebės vaikus užauginti dorais žmonėmis, suteikti jiems išsilavinimą, šis gyvenimo egzaminas bus išlaikytas, jeigu ne – pamokos kartosis. Galbūt kitame gyvenime jie negalės susilaukti vaikų, nors ir labai to norės.

Ar yra astrologinių būdų, padedančių pastoti?

Padėti gali elektyvinė arba medicininė astrologija, parenkanti tinkamą laiką pastoti. Astrologai gerai žino Čekijos gimimų planavimo tyrimų astrologinio centro rezultatus. Gydytojas ginekologas, medicinos mokslų daktaras Jevgenas Jonas taiko 5 000 metų patirtį turinčius astrologinius metodus, kuriuos apdoroja šiuolaikine skaičiavimų technika.

Gydytojas teigia, kad šie astrologiniai metodai padeda išvengti abortų, reguliuoja gimimus, netgi lemia vaiko lytį. Pasak gydytojo, vadinamos nevaisingos moterys taip pat gali pastoti, kai Saulė ir Mėnulis sudaro tokį patį aspektą kaip ir nataliniame horoskope.

Šaltinis: Prie kavos

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.