Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ar išsipildys Majų pranašystės?

Daugelio prognozuojama pasaulio pabaiga – 2012 metai. Ją išpranašavo majai, kurie tikėjo, kad laikas yra cikliškas. Jie manė, kad laikas ir įvykiai kartojasi, tad žinodami praeitį, galės numatyti ir ateitį. Suprasdami laiką, majai tikėjosi įgauti galios tvarkyti šį pasaulį. Meksikos majai buvo puikūs matematikai. Jie žymiai giliau suvokė laiką ir erdvę nei mes. Nežiūrint į majų kalendoriaus senumą, jis yra stebėtinai tikslus. Pagal šiuolaikinius apskaičiavimus saulės metų trukmė yra 365,2422 dienos, kai tuo tarpu majai ant savo piramidžių viršūnių suskaičiavo 365,2420 dienos. Stebėtinai mažas skirtumas – tik dvi dešimtys tūkstantųjų dalių. Ir tai paskaičiuota prieš tūkstančius metų, neturint šiuolaikinių prietaisų.

Saulės ciklų paslaptys

Majai buvo ne tik astronomai, bet ir astrologai. Jų manymu, visi dangaus kūnai turėjo daryti poveikį žmonių likimui, o svarbiausias jų – Saulė. Majai paskaičiavo, kad nuo žmonių sutvėrimo momento, jau esame nugyvenę keturis Saulės ciklus. Dabar gyvename penktosios Saulės epochoje. Pasak majų, visos keturios ankstesnės kultūros žuvo didžiųjų kataklizmų metu ir tik nedaugelis liko gyvų, kurie ir papasakojo ainiams, kas nutiko.
Pirmasis Saulės ciklas truko 4008 metus. Tuomet buvo sukeltas Žemės drebėjimas (ar tai nepanašu į dinozaurų išnykimo teoriją?).
Antrasis egzistavo 4010 metų, po kurio ėmė siausti vėjo ir galingų ciklonų virtinė.
Trečiasis Saulės ciklas truko 4081 metus. Po šio laikotarpio civilizacija buvo nušluota ugninio lietaus, kuris pasipylė iš didžiulių vulkanų kraterių.
Ketvirvirtasis truko 5126 metus, kai žmonija buvo sunaikinta gigantiško potvynio metu (ar tai nebus Atlantidos žlugimas?).
Penktąją Saulės epochą majai praminė „Judesio Saule“, kadangi, kaip įsivaizduoja indėnai, šią epochą sunaikins Žemės judėjimas, nuo kurio viskas žus. Mokslininkai, analizuodami mitus apie keturių Saulių žūtis, atranda tiesiogines analogijas su gamtinėmis katastrofomis. Penktoji Saulė jau labai sena ir yra prie savo ciklo pabaigos Kada tokiu atveju reikia laukti didžiųjų Žemės judėjimų, kurie sunaikins Penktosios Saulės epochą?

Atgal į gamtą

Majai žinojo, kad Žemė sinchronizuosis su Visata 2012 metais. 2012 metais mes būsime pasiekę visišką laiko, tokio, kokį mes jį dabar suprantam, žlugimą ir žmonijos perėjimą į poistorę. Viena iš kalendoriaus įžvalgų yra Harmoningo Susiliejimo Pranašystė. Ji skelbia, kad Materializmo Amžius baigsis 2012 metais ir mes vėl grįšime prie Gamtos, kad išgelbėtume save, planetą, biosferą. Pripažinkime sau, kad dėl pastaruoju metu Žemę kankinančių nelaimių skaičiaus didėjimo, žmoniją pradėjo persekioti pasaulio pabaigos grėsmė. Daugelis apokalipsės scenarijų sukurta žmogaus rankomis, kad jas išgyventume, vertėtų susipažinti su jomis, nes manoma, jog pasaulis gali būti sunaikintas tiek didžiulę erdvės dalį apimančio kataklizmo, tiek dėl kokios nors vietinės katastrofos.

Bombardavimas iš kosmoso

Mūsų planetai gresia pavojus iš dangaus – taip kalba mokslininkai. Nežinia, kada Žemę kliudys asteroidas arba kometa, bet tai neva tikrai įvyks. Tai liudija ir prieš 65 mln. metų į Žemę kritęs garsusis asteroidas, kuris ir buvo dinozaurų išnykimo priežastis. Įsivaizduokime, kaip 10 kilometrų skersmens sateroidas, lėkęs 20 km/s greičiu, pliumptelėjęs į Meksikos įlanką, joje išrausia skylę 20 kartų gilesnę už Didįjį kanjoną. Iš ką tik užsivėrusio kraterio plūsteli potvynio banga. Gaisrai nusiaubia Šiaurės ir Pietų Amerikas, o tonos į atmosferą išmestų teršalų uždengia Saulę ir Žemę, pasmerkia metais trunkančiai tamsai ir šalčiui. Tokio dydžio asteroidų pasitaiko kas 100 000 metų, tačiau ir kilometro skersmens asteroidas gali sunaikinti visą civilizaciją. Kilometro dydžio asteroidas, kritęs į vandenyną, sukeltų 15 km aukščio bangas, kurios akimirksniu suniokotų didiulius sausumos plotus. Išlikusiems gyviems reikės patirti Žemės drebėjimus, gaisrus ir rūgščius lietus. Svarbiausias mokslininkų uždavinys sukurti Žemės apsaugos sistemą, kuri pajėgtų surasti į mus skriejačius dangaus kūnus ir spėti pakeisti jų skriejimo trajektoriją taip, kad mūsų civilizacija išvengtų aukščiau aprašytų katastrofų scenarijų.

Branduolinis karas

NASA ir Prancūzijos tiriamojo projekto ataskaitoje pateikti faktai rodo, kad prieš 25 tūkstačius metų mūsų planeta pergyveno branduolinį karą. Mokslininkams pavyko apytiksliai įvertinti sprogimo galią, kuri sudaro 500 tūkst. tonų trotilo ekvivalento. Žinant, kad Hirosimoje buvo numesta 20 tūkst. tonų trotilo ekvivalento užtaisas, galima įvertinti, kokia galinga buvo praeityje vykusi ataka. Sprogimas buvęs toks galingas, kad išjudino Pasaulinį vandenyną, sukėlė jo sūkurius, kurie privertė Žemės planetą suktis greičiau. Mokslininkų teigimu, galėjo pakisti net Žemės sukimosi apie savo ašį greitis. Pasaulis kelis kartus buvo per plauką nuo branduolinio karo. Potencialiomis atominėmis bombomis yra ir branduolinės jėgainės.
Branduolinis karas, nesvarbu, kur jis vyktų, turėtų katastrofiškų padarinių visai planetai. Netgi dviejų nedidelių valstybių branduolinis konfliktas gali nusinešti 55 milijonus gyvybių. Didelės atominės bombos sprogimas sukeltų didžiulį dūmų ir pelenų sluoksnį stratosferoje, neleidžiantį Saulės spinduliams pasiekti Žemės paviršiaus. Planetoje atvėsus orui, prasidėtų branduolinė žiema. Atsitiktų panašiai, kaip pataikius į Žemę dideliam kosminiam kūnui, tik dar prisidės žudanti radiacija. Branduolinis karas yra visuotina grėsmė, kurios būtina išvengti bet kokia kaina.

Epidemijos

Nuomonė, kad infekcinės ligos ir jų sukeltos epidemijos liko praeityje yra tik mitas. Infekcinės ligos kasmet pražudo apie 57 mln. Žmonių – tai sudaro 26 proc. visų mirties atvejų. Paukščių gripas, AIDS, vaistams atspari tuberkuliozė ir pneumonija puola su nauja jėga. Mokslininkai, išanalizavę epidemijų protrūkius, nustatė, kad daugiau nei 60 proc. epidemijų, pasideda nuo sukėlėjų „persikraustymo“, t.y., gyvūnus užkrečiantys virusai staiga ima pulti žmones (tarp jų ir ŽIV). Naujų virusų ir bakterijų atsiradinas yra surištas su pasaulio atšilimu, miškų kirtimu. Žmonių susitelkimas miestuose tik stiprina žmonių ir mikrobų kontaktus. Šiuo metu grėsmingiausiai atrodo AIDS. Manoma, kad šiuo metu pasaulyje ŽIV užsikrėtę arba serga AIDS nuo 36 iki 45 mln. žmonių.

Šiukšlės

Niekas nežino, kiek šiukšlių sukuria žmonija. Karts nuo karto kyla triukšmas, kai atliekų krūvos užverčia didžiuosius miestus. Bet šiukšlėmis yra visos civilizacijos paliekamos atliekos: trąšos vandenyje, freonai ore, degėsiai, smogas ir t.t. Nuodingos substancijos yra ore, kuriuo kvėpuojame, maiste ir gėrimuose, kuriais maitinamės kasdien. Ypač kenksmingi yra dioksinai ir furanai, nuodingi junginiai, atsirandantys degant plastikams. Jų koncentracijos paprastai būna nedidelės, tačiau jos kaupiasi organizme ir sukelia sunkius apsinuodijimus, skatina navikų atsiradimą. Aplinkos tarša verčia išnykti atskiras gyvybės formas ir pablogina žmogaus buities sąlygas. Apie tai visi žino ir daug kalbėti neverta. Bėda tame, kad nežinome, kokia yra aplinkos užterštumo riba, kurią peržengus, aplinka nebeišlaikys ir “sprogs”. Vandens, o ypač vandenynų, tarša sukelia planktono žūtį, o jis pagamina apie 70 proc. planetos deguonies.

Demografinė bomba

Bendras visų paminėtų pasaulio pabaigos pasiekimo būdų vardiklis yra demografija. Planetą į tokią būseną atvedė didžiausia iš iki šiol buvusių žmonių bendruomenė. Nors dabar kasmet žmonija išauga “vos” 90 milijonų, nors mus kankina epidemijos, civilizacijos ligos ir kataklizmai, nors trūksta maisto ir vandens, mūsų vis daugėja. Naujausioje JTO demografinėje ataskaitoje yra prognozuojama, kad iki 2050 mūsų bus trečdaliu daugiau; prie kiekvienos dabar gyvenančios žmonių poros prisidės dar vienas žmogus. Pasaulis bus tankiau gyvenamas, vargingesnis, skirtumai pagilės, o masinės migracijos, ieškant geresnio gyvenimo, taps kasdieniniu reiškiniu.
Daugiausiai gyventojų bus Indijoje (1,8 mlrd.), bet išsivysčiusiose šalyse gyventojų mažės. Italų bus ketvirčiu mažiau, panašiai sumažės ir rusų, o ukrainiečių sumažės net 40 proc. Išsivysčiusiose šalyse 1,2 mlrd. gyventojų lygį pavyks išlaikyti tik imigracijos dėka. Afrikos gyventojų padaugės iki 2 mlrd. ir tai bus triskart daugiau nei Europos gyventojų. Vyks galinga migracija iš neturtingų Pietų į turtingąją Šiaurę, ją lydės etniniai konfliktai, imigracinės politikos griežtinimas, ksenofobijos augimas, turtingosios šalys bus apgultos skurdo jūros.
Demografinis prieaugis gali paaštrinti visų negatyviųjų civilizacijos pasekmių pasireiškimus. Atrodytų, kad Žemėje jau šiandien per daug žmonių ir reiktų pradėti savotišką “demografinį nusiginklavimą” – žmonių skaičius palaikymą esamame lygyje. Dėl daugelio priežasčių to padaryti nėra įmanoma. Nors yra kalbama, kad Žemėje yra pakankamai ir vietos , ir maisto, kasmet milijonai žmonių miršta badu.
Kiekvienam iš išvardintų pasaulio pabaigos scenarijų galime suskaičiuoti tam tikrą tikimybę. Bėda tame, kad civilizaciniai faktoriai veikia visi kartu, visi jie draugiškai graužia šaką, ant kurios sėdi žmonija. Plika akimi matyti, kad išeities nėra, nes, visų pirma, nėra netgi bendro sutarimo apie tų grėsmių egzistavimą ir, antra, nėra pasaulinės valdžios, galinčios priversti žmoniją laikytis tam tikrų, išlikimui būtinų taisyklių. Panaši prievarta daugelyje šalių būtų pripažinta įsikišimu į jų vidaus reikalus. Blogos situacijos priežastis yra labai paprasta: 25 proc. Žemės gyventojų sunaudoja 70 proc. jos resursų. Turtingosios šalys niekuomet nesutiks pakeisti padėtį, o neturtingosios yra per daug silpnos, kad tai padarytų. Nesunku paskaičiuoti, kad norint, jog Amerika ir Bangladešas gyventų tokiame pat auštame lygyje, prireiktų beveik trijų tokių planetų kaip Žemė, o mes ją turime tik vieną.

Autorė Raminta Simanavičiūtė

Raktažodžiai:

,

66 komentarai. Komentuoti>

 • audrius merkelis
  2012-12-04 22:10

  Po 50 metu pasaulyje gyvens 3kart daugiau zmoniu nei dabar. Tragedija… patys pagalvokit darbo nera dabar o kas desis kai musu bus daug daugiau.. visus aukso luitus zmones atiduos uz pakeli ryziu. maistui pasibaigus prasides kanibalizmas. jau butu pats laikas isvalyti visus kenkejus is sios zemes.gal kita karta ismoks vertinti tai ka turi… 20121221

  Atsakyti
 • vytautas
  2012-10-16 01:04

  nebedaug liko…jus kaikuriu rasot visiskas nesamones, tipo mes zmones verkiam:D niekas cia neverkia, tai musu diskusijos sia tema ir tiek.Bus pabaiga bud valio.. nebus nebus dar didesnis valio.visu nuomone yra idomi 🙂

  Atsakyti
 • Viskas kas pateikta labai relu.Kas netiki,gal ir lengviau,jiems.Esam perspeti,del pasaulio pabaigos,Maju ir kitokiu pranasu.Tai kad,reike rimtai y tai ziureti.Pasiruosti maisto,vandens ir kur saugiai pasislepti,kol neramumai praeis.O jei nieko rimto neyvyks,galesim padekoti „galaktikos valdovui”

  Atsakyti
 • As ta pasaulio pabaiga netikiu, isvis manau, kad ji bus tik kai uzges saule, o cia dar po keliu simtmeciu. Stai atsibundame 2012-12-21 ryte ir galvojame ” laikas pakratyti kojas” Nesamone!

  Atsakyti
 • Rimantė
  2012-01-01 14:25

  Neįvyko, nežinau kodėl bet labai tikiuosi kad niekada neįvyktu bent jau per šį amžių.

  Atsakyti
 • Oj kaip bus visiem smagu, kai 2012.12.22 atsibusim visi ryte (jei išvis užmigs visi šitie išsigandę žmonės)ir būsim išgyvenę PASAULIO PABAIGĄ! Įsivaizduojat?? Laukiu nesulaukiu tos akimirkos!
  Žmonės, nebeverkit!

  Atsakyti
 • Ėė! Žmonės!! Pasiskaičiau komentarus, tai daug kas jau galvojat „..va mirsim” . O aš pagalvojau, kad ir (gal) mirsim, mum dar daug laiko gyvent ir galim ką nors pakeisti: Nevažinėkim mašinom – į darbą važiuokime dviračiais ar pėstute… Juk labai daug galim padaryti!!
  Žmonės!! Susiimkime!! Tausokime mūsų Žemę!!

  Atsakyti
 • na, as truputeli tikejau pabaiga, bet kai paskaiciau komentarus-suabejojau. kai kas galvoja kad pasaulio pabaiga bus nuo atsilimo, bet yra tokia teorija, kad mes dbr gyvename paciu salciausiu metu,nes dbr temperatura kyla kaip anksciau buvusi, tai netgi tada kai buvo ledynmetis buvo siltesnis metas, po to nusileido temperatura- tapo salciau ir dbr gyvename mes, ir kadangi tas saltas metas baigiasi temperatura vel kyla i pradine, kuri buvo anksciau, bet po to, vel po kazkiek metu bus tas pats atsalimas ir. pan. bet cia tik teorija. dar kiti speja kad ir kaip cia rase, jog zeme pasisiuks ir pakeis asies krypti-gali taip but, nes jau po potvynio japonijoje skelbiama kad ji pasislinko kazkiek daugiau nei pasislenka per metus, o per metus litosferos plokstes pajuda apie 2 cm. taigi visko gali but. na o su majais, tai ju as nenuvertinciau, gal cia tik ju kalendorius baigiasi, o gal is tikruju pasauliu pabaiga? dbr 2011 metai ir pirmiausia reikai nugyventi iki tu 2012 metu, o tada ziuresim ir reikia tiketis jeigu, kaip cia pranasauja, bus didele radijacija po tam tikru ivykiu ir bus daug visokiu epidemiju, mokslininkai sukurs musu issigelbejimo prietaisus!! 🙂

  >>> sekmes! 😀

  Atsakyti
 • Bus Maju kalendoriaus pabaiga,o ne Pasaulio.Kas toliau gyvens gerai kas blogai :))

  Atsakyti
 • visais laikais zemeje vyko yvairus dalykai,zemes drebejimai,potvyniai,tornadai ir panasiai.tad geriau dziukimes gyvenimu o ne kvarsinkim galvu apie pasaulio pabaiga isdurnet galima beskaitant ir beklausant

  Atsakyti
 • na.. Ivykiai Japonijoje dabar mane priverte sunerimti ir pradeti tiketi pasaulio pabaiga….

  Atsakyti
 • Na taip yra cia tiesos bet tik neapsiskaiciuokim , as labai tikiu ir asmeniniais ispranasavimais yra zmoniu kurie mus buria musu ateiti ir pasako labai daug tiesos pagrindo turiu tiketi nes buvo net gi pasakyta 8metei pries ta iviki , tai manau tie zmones ir musu delnuose ir kortose ar dar kur tikrai matytu givybes nutrukima jug po pasailio pabaigos tikrai nebebus meiliu ar dar kokiu pirkiniu ar palikimu, beto ka zinai nuo ko numirsi man pasake tai kas jau issipilde ir dar pasake kad gyvensiu iki 82metu tai ko laukti senatves ar kitu metu kada viskas baigsis:)

  Atsakyti
 • o kas isvis ispranasavo 2000 pasaulio pabaiga?gal tik del tukstantmeciu sanduros baugu buvo ir tiek?dabar susimasciau,stai kam yra reikalinga religija zmogui- ji apsaugo nuo saves susinaikinimo.

  Atsakyti
 • Perskaičiau šį straipsnį…
  pasaulio pabaigos nebus. Pagalvokit logiškai – majai negalėjo skaičiuoti, jie skaičiavo iki 2012 metų ir viskas. Kalendorius rodo, kad gyvensim iki 2039m. taigi pasaulio pabaigos nebus – taspats kaip ir sakė 2000 metais Žemei ateis galas… nu tai kaip sakant „briedas”…
  Ir šeip, džiaukites, kad išvis gyvenat šioje žemėje, jug tai svarbiausia 🙂
  O tie ugnikalnių įsiveržimai, uraganai, potvyniai ir t.t. jie bus ir toliaus – tai jau žemės paskirtis 🙂

  Atsakyti
 • nenusisnekekit su savo tom pabaigom . vienas durnius pasake o visi is paskos tiki.. remkites faktais internete yra nasos vadovo video kuriame jis aiskina kad tai yra nesamone .. pasaulio pabaiga bus bet dar visi ce esantis spes nugyvent ir dar jusu vaikai anukai pronukai ir propronukei … neprigruskit i galva durnu minciu..

  Atsakyti
 • kazkur girdejau kad 2012 yvyks atminties perversmas
  … arba tiesiog ivyks kazkas baisaus ! ;D

  Atsakyti
 • klausykit.. Pasaulio pabaigos nebus, žinoma bus žemės drebėjimų ir visokių baisybių, bet žemė gi turiu apsivalyt nuo visko, ką žmogus jai padarė 🙂

  Atsakyti
 • kai pas majus paklause apie ju kalendoriu ir pasaulio pabaiga, jie atsake,kad apie tokius dalykus nieko nezino, ir kas tai isgalvojo

  Atsakyti
 • starkiss1000
  2010-03-04 04:54

  NESINERVINKITE !!! Viskas bus gerai,žinoma ne visiems,nes daugelis save ir taip yra pasmerkę mirčiai. Majai nuspėjo (žinojo) viską iki smulkmenų.
  2012 12 21 tai data,kada baigesi mūsų civilizacijos ciklas.Ir jie neturėjo tokių galių,kad galėtų skaičiuoti toliau,nes keisis laiko tėkmė ir sąvoka,
  Tai Aukso Amžius,pagal majų šamanus,mes gavome žinutę iš majų IR ORDEM E PROGRESSO ,ir kai mes (šiauriečiai) nunešime šia žinute i afrika…bus Žemėje Aukso Amžius…Mes pakeliui i kitą dimensiją ir nebijokite,dabartinė valdžia tik bando jus įbauginti,nes taip siurbe iš jūsų energiją,kad galėtų atlikti savo Tamsius darbus. http://www.youtube.com/watch?v=ugNsuYH987o&feature=PlayList&p=7C5F9ECB9C2697EE&index=1

  Atsakyti
 • Gabriele.. Jei kanors tiksliai zinai, prasau papasakok is kur? Mane tai ziauriai tos kalbos veikia.. gyvenciau kaip noriu, gal net viska mesciau jei tai butu tiesaa… Bet nieko nezinom tai..

  Atsakyti
 • Zmones nebus jokios pasaulio pabaigos. Majai yra apskaiciave kalendoriu iki 2012 metu,nes jie netikejo jog pasaulis gali ilgiau islikti ir nemate prasmes jo skaiciuoti i prieki. taip kad 2012 baigsis Maju kalendoriu o ne ivyks pasaulio pabaigaa..

  Atsakyti
 • Gabriele
  2010-01-30 18:13

  Viskas ivyks, tik tai bus ne tik is dangaus. Tai bus visos pasaulio stichijos is karto. Viskas prasides staiga ir nusluos viska per septynias dienas.

  Atsakyti
 • Spygliuxse
  2010-01-16 21:23

  Kasnors atkrepe demesi,kad straipsyje bent keleta kartu mineta,kaip STICHIJOS ISNAIKINO VISA ZMONIJA BUVUSIA TUO METU?!!! Ar nekilo klausimas,kaip po to isnaikinimo VEL atsirado zmoniu? 😀 😀 nelabai logiska cia man kazkaip,nzn nzn…Nebus nieko tais 2012 tikekim, speliot visi gabus. Sekmes ir kantrybes visiem 2010 metais :* Gyvenkim ir dziaukimes gyvenimu!;)

  Atsakyti
 • bet kai kurie tik gyvenimu dzeugtis pradejom 🙁 , kodel jei ir bus ta pasaulio pabaiga mes turesim kentet uz praejusias zmoniu kartas? as tai tikiu kad gali but ta pasaulio pabaiga bet ja mano nuomone sukels pats zmogus… gal potvyniai, zemes drebejimai ir panasiai buvo kaip perspejimas, o gal mes seniai turetumeme zinot ta pasaulio pabaiga ti kwaila waldze slepe ir tikisi kazka pakeist… jei taip tai visiski durniai jie yra ir net neleis pasidzeugt paskutiniais metais!!

  Atsakyti
 • Atrodo nebus nebus, bet tai susimasčius, o jeigu?
  O jeigu bus? Juk mirsim..
  Bet nieko dabar gyvenkim kad būtų verta ;D

  Atsakyti
 • 2000m. pasaulio pabaiga ispranasavo musu moklininkai, o artejanti – majai.Jie daug ka nuspejo. Jei jie neteisus, tai kdl tada po 2012 12 21 nera jokiu ziniu, uzrasu is maju gimties?
  mano manymu zmones to nusipelne

  Atsakyti
 • Nu gerai , kad ir nepasitvirtino kad 2000 m bus pabaiga , bet jie ispranasavo antraji ir pirmaji kara.Ir apskritai zmones pamatykit jei ne kokie karai ar pasaulios pabaigos tai asteroidai.Kuo toliau tuo jie bus pavojingesni ir nemanykit kad su musu ,,tokiu” pazengimu sustapdysim gamta !

  Atsakyti
 • p.s. kazi ar daug bobuciu zino apie majus ir ju kultura? (think). Noreciau tada nors viena tokia atrasti ir pati su ja papletkinti. zinia, seni zmones kai kuriuose dalkuose yra simta kartu gudresni uz mus :0

  Atsakyti
 • Sveiki,

  O gal imkime ir patikekime, kad tas penktasis elementas, t.y., zmogus, pagaliau atsikvoses ir taps grynuoliu? pradekime nuo saves.
  p.s.dar reikia isgyventi iki 2012 12 21 🙂
  sekmes!

  Atsakyti
 • netikiu tokiom nesamonem! stai irodymas, pamenat kaip pries 10 metu kalbejo zmones ekstrasensai kad lygiai 2000-aisiais metais bus pasaulio pabaiga, sustos dirbe kompiuteriai, uzges sviesos! buvo tokiu zmoniu kurie per naujuosius metus sedejo su zvakem pasiruose! 😀 taip kad noriu pasakyti kad cia tik bobuciu pletkalai!!!

  Atsakyti
 • Ka mirsim tai mirsim 🙂 Liko 2 meteliai su puse kazkas 🙂 Keliaukit selkit , linksminkites 🙂 o paskiau visi susikibe rankutem pasitiksim mirty iskestom rankom ir kojom ;]

  Atsakyti
 • Algirdas
  2009-09-28 13:25

  O kiek saulės ciklų buvo prieš žmonių sutvėrimą ir kuom jie visi baigdavosi? Anot šio straipsnio, sprendžiant iš prėjusių keturių ciklų, tai jau spėjo sudalyvaut visos keturios stichijos – žeme, oras, ugnis, vanduo. Tai dabar vadinasi arba turetų vėl viskas prasidėt nuo žemės stichijos arba nuo taip vadinamojo penktojo elemento, kuriuo, kaip kai kas tiki, yra žmogus. Viso ko pasekoje, (o net ir straipsnyje teigiama, kad žmonių vis daugėja), žmonija pati sunaikins save. O anksčiau ar vėliau taip įvyks. Galų gale žemė pati save išsivalys.
  Susimastykime kiekvienas, ar mes mokame gyventi ir kaip mes gyvename…

  Atsakyti
 • as labai susidomejau musu pasaulio ateitimi…mane lb sudomino ir nerimas kila kad 2012m.bus pasaulio pabaiga.na tikiuosi siuose jusu straipsniuose yra siek tiek tiesos nes jei ne tai jus esate zmones be jausmu.o jei tikejotes pagazdint tai galite buti laimingi mane sudominot ir isgazdinot besirdziai jus zmones.na o taip tai jusu straipsniai labai idomus….na o jei istikruju pasaulio pabaiga arteja tai prasau nepamirskite rasyti ir butinai perspekite visuomene…:)))aciu.gero darbo

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.