Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

2015 gegužės 19 – birželio 11 diena: Informacinės painiavos metas

Nuo 2015 gegužės 19 iki birželio 11 d. planeta, kuri yra atsakinga už mąstymą, komunikacijas, informaciją, keliones, ryšio priemones keičia savo judėjimo kryptį ir pradeda judėti atgal.

Retrogradiniu judėjimu planeta pakartoja savo judėjimo kelią tais pačiais zodiako laipsniais, kuriais ji jau praėjo judėdama tiesiai (į priekį, pagal zodiaką).

Tai metas, kuomet grįžtame į praeitį, gilinamės į savo vidų, pervertiname įgytą patirtį. Tokiu metu taip pat jaučiamas visų reikalų sulėtėjimas, ypač informacijos perdavimo, laiškų gavimo/siuntimo, ryšių priemonių ir kompiuterių veikimo reikaluose. Gali kilti problemų trumpalaikėse kelionėse, pvz.: neišvykstama laiku ar dėl neaiškios priežasties kelionė atidedama.

Simboliškai Merkurijus siejamas su informacijos gavimu ir perdavimu, mąstymu, komunikacija. Dėl to užsiimti naujų projektų įgyvendinimu bus nepaprasta. Daugelis iš jau pradėtų darbų gali „pakibti“, „užstrigti“, daugeliu atvejų užbaigti pradėtus darbus gali būti sudėtinga, ir tai kils dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių. Tokiu metu priimti sprendimai, pasibaigus retrogradiniam periodui, gali pasirodyti ne tokie svarbūs ir reikšmingi.

Tokiu metu netinka:

pradėti svarbias derybas,
pasirašyti sutartis, kontraktus;
komandiruotėms,
įsidarbinimui,
veiklos pobūdžio pakeitimui,
naujų projektų pradžiai,
svarbiems pirkiniams,
pavojingoms kelionėms į naujas vietas,
kažko naujo mokymosi pradžiai.

Tokiu metu palanku:

grįžti prie senų reikalų ir įvesti juose tvarką,
pradėtų darbų užbaigimui, archyvavimui, rūšiavimui,
analizuoti praradimus ir peržiūrėti praeitį,
užsiimti psichotechnikomis,
ieškokite gyvenimiškose situacijose ir reikaluose užslėptų, pasikartojančių atsitiktinumų, kurios dėl kažkokių priežasčių anksčiau buvo atidedamos, o dabar reikalauja būti peržiūrėtos iš naujo,
atgaivinti senas pažintis,

Kūrybiškiems žmonėms šis laikotarpis gali būti labai vaisingas. Tai laikas giluminei analizei. Galima susitikti su senais draugais, su kuriais seniai nesimatėte. Šiuo laikotarpiu daugiau naudos duos senos pažintys ir ryšiai.

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.