Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vaikų horoskopas Drakono metams

Drakono metais stenkitės mokyti vaikus suprasti aplinkinius, pasitikėti intuicija – tai metų elemento, Vandens savybės. Taip pat svarbu ugdyti vaikų savarankiškumą, mokėjimą susidoroti su sunkumais, sugebėjimą vertinti materialines gėrybes.

Mamos ir tėčiai, Jūsų užduotis – padėti vaikui ugdyti savigarbą. Jokiais būdais negalima demonstruoti šykštumo vaikų atžvilgiu, visko turi būti pakankamai – būtiniausių daiktų, skanaus maisto, žaislų, knygų ir svarbiausia – tėvų meilės.

Vaikams iki metų amžiaus gali kilti virškinimo ir žarnyno sutrikimų, kankinti dantų dygimo skausmas, ypač apatiniame žandikaulyje. Antrąjį pusmetį nepalikite mažylio vieno, kalbėkite, šypsokitės. Tie vaikai, kuriems jau laikas mokytis vaikščioti, tai darys su ypač dideliu malonumu.

Mažylius iki 7 metų reikia išmokyti dalintis su bendraamžiais žaislais, saldainiais ir pan. Šiemet godumas gali ypač pasireikšti ir nebus lengva jį įveikti. Antrąjį pusmetį – laikotarpiu, kai vaikas norės pažinti pasaulį – reikia apsirūpinti raidą skatinančiais žaidimais, diskais, spalvinimo knygelėmis, plastilinu ir pan.

Geriausia mokytis grupėje. Moksleiviams nuo 7 iki 14 metų pirmąjį pusmetį ypač svarbu išugdyti teisingą požiūrį į pinigus. Antrąjį pusmetį teks daugiau laiko skirti mokslui – svarbiausia, kad mokymosi procesas būtų įdomus, kūrybiškas. Šiuo laikotarpiu gali atsirasti sunkumų kolektyve. Vyresni nei 14 metų vaikai mėgins aktyviai užkariauti savo pirmąsias viršūnes.

Skatinkite nepriklausomybės siekį, tačiau neleiskite, kad sūnų ar dukrą užburtų aukso veršis. Rudenį gali kilti sunkumų bendraujant su priešinga lytimi, o nuo spalio mėn. gali paaštrėti kompleksai, susiję su intymiu bendravimu. Labai svarbu puoselėti pasitikėjimo kupinus santykius.

Avinas

Ikimokyklinukams pirmąjį pusmetį renkite kolektyvines šventes – tegul vaikas pratinasi bendrauti. Antrąjį pusmetį susikoncentruokite į mąstymo ir kalbos vystymą. Jaunesniems moksleiviams pirmąjį pusmetį gali kilti problemų su mokslu, tad apsirūpinkite enciklopedijomis, raidą skatinančiais žaidimais ir pan. Rudenį bus lengviau.

Pirmąjį pusmetį paaugliai trokš gražaus gyvenimo, tačiau jūs jiems nepataikaukite. Antrąjį pusmetį jie taps labiau bendraujantys, tačiau gali atsirasti polinkis į grubumą.

Jautis

Ikimokyklinukai bandys apvynioti jus aplink pirštą – neleiskite jiems manipuliuoti jumis. Svarbiausia – neleisti pasireikšti pykčio priepuoliams. Jaunesniems moksleiviams reikia sukurti gerovės atmosferą, tačiau būtinai mokykite juos dosnumo ir gerumo.

Vaikui gali trūkti uolumo ir disciplinos, tad tėvams teks apsišarvuoti kantrybe. Paaugliai gali pradėti grubiai elgtis, atsikalbinėti – deja, taip jie leidžia suprasti, kad bijo žengti į suaugusį gyvenimo tarpsnį. Padėkite jiems savyje rasti kūrybinę gyslelę – tikrai palengvės ir vaikui, ir jums.

Dvyniai

Pirmąjį pusmetį mažyliai gali jausti nerimą, naktines baimes. Nepalikite vaiko ilgam vieno. Rudenį būtina skirti pakankamai dėmesio jo sveikatai.

Pradinukams gali atsirasti polinkis meluoti. Demaskuoti mažąjį melagį reikėtų tvirtai, bet be pykčio. Antrąjį pusmetį bendrauti bus lengviau.

Paaugliams pirmąjį pusmetį gresia depresija, patartina kreiptis į psichologą. Ypač svarbūs pasitikėjimo kupini santykiai šeimoje, kitaip jūsų vaikas išeities gali pradėti ieškoti alkoholyje ir pan. Padidės domėjimasis priešinga lytimi, tačiau sėkmė romantiškuose santykiuose laukia tik rudenį.

Vėžys

Ikimokyklinukai pirmąjį pusmetį sieks savarankiškumo, išmokykite juos jausti ribas. Antrąjį pusmetį gali padidėti nervingumas ir baimės, tačiau rudenį padėtis šeimoje pagerės ir vaikas gaus reikiamos dvasinės šilumos.

Pradinių klasių moksleiviams pirmąjį pusmetį mokytis seksis lengvai. Rudenį pirmoje vietoje atsidurs moraliniai ir etiniai klausimai.
Dėmesio: pirmąjį pusmetį paauglys gali susidėti su bloga kompanija. Antrąjį pusmetį stenkitės su juo atvirai išsikalbėti, nes gali atsirasti polinkis į depresiją.

Liūtas

Ikimokyklinio amžiaus vaikams pirmąjį pusmetį bus naudingi raidą skatinantys žaidimai – puikus metas grūdintis. Rudenį reikia skirti vaikams daugiau dėmesio ir labiau jais pasirūpinti. Pirmąjį pusmetį jūsų pradinukui nebus lengva, reikės kantrybės ir stropumo. Rudenį bus lengviau – atsiras naujų draugų.

Paaugliams pirmąjį pusmetį kils sunkumų bendraujant su bendraklasiais. Šį laikotarpį geriausia skirti daugiau laiko sportui, sveikam gyvenimo būdui. Rudenį labiau seksis mokslai. Šiuo laikotarpiu svarbu vengti abejotinų kompanijų.

Mergelė

Pirmąjį pusmetį mažyliai aktyviai pažins pasaulį – skatinkite jų savarankiškumo siekį. Antrąjį pusmetį nepamirškite jų pagirti už konkrečius pasiekimus.

Pradinukams pirmąjį pusmetį reikia daugiau sportuoti. Gali kilti sunkumų bendraujant su mokytojais, ir tai, greičiausiai, bus jų kaltė. Rudenį sveikata sustiprės ir pagerės kontaktas su vyresniaisiais.

Jokiais būdais neribokite paauglių aktyvumo, padėkite nukreipti jį pozityvia linkme. Rudenį pagerės materialinė padėtis.

Svarstyklės

Jūsų mažylis atrodys pernelyg rimtas, galimos baimės, bet rudenį jos išsisklaidys, vaikas taps atviresnis, bus linkęs bendrauti. Pirmąjį pusmetį padidės traumų tikimybė, nepalikite mažylio vieno. Antrąjį pusmetį patartina stiprinti sveikatą.

Pradinukams pirmąjį pusmetį gali prireikti psichologo pagalbos, kad įveiktų nerimą arba susikaustymą. Antrąjį pusmetį iškils konfliktų su mokytojais rizika.

Pirmąjį pusmetį paauglys labai domėsis intymia gyvenimo puse. Antrąjį pusmetį į pirmą planą iškils pasaulėžiūros klausimai.

Skorpionas

Pirmąjį pusmetį mažylius reikia mokyti nusileisti ir dalintis. Rudenį gali atsirasti susikaustymas, baimės, prireiks vaikų psichologo pagalbos.

Pradinukams patariama lankyti grupinio sporto rūšis, kur reikalingas bendradarbiavimas ir savitarpio pagalba. Antrąjį pusmetį išaugs traumų rizika – mokykite vaiką atsargumo.

Pirmąjį pusmetį paaugliams gali padidėti polinkis į depresiją, bet rudenį jie taps daug rimtesni, labiau atsakingi ir subrendę.

Šaulys

Pirmąjį pusmetį mažylio sveikata pareikalaus dėmesio, taip pat gali atsirasti drovumas bendraujant su bendraamžiais, tačiau rudenį jo nebeliks.

Pradinukai norės rezultato siekti savarankiškai, su niekuo nesidalijant pergale. Nereikia versti vaiko užsiimti nuobodžia veikla.

Neribokite paauglių, tegul jie apsisprendžia patys, svarbu tik užtikrinti saugumą. Rudenį susiburs draugų ratas, atsiras galimybė užsiimti įdomia visuomenine veikla.

Ožiaragis

Mažylis gali tapti mažuoju diktatoriumi, padėkite jam nukreipti energiją pozityvia linkme. Antrąjį pusmetį reikia stiprinti vaiko sveikatą, be to, jam svarbu pakankamai laiko leisti su bendraamžiais.
Pradinukus pirmąjį pusmetį lydės sėkmė, puikiai seksis mokslai. Rudenį gali kilti sunkumų kolektyve.

Paaugliai bandys diktuoti savo sąlygas. Parodykite, kad juos gerbiate, tačiau nesileiskite provokuojami. Rudenį pasitaisys reikalai mokykloje, atsiras rimtų draugų, gal net vyresnių.

Vandenis

Šiemet mažyliams bus ypač svarbi gera atmosfera šeimoje. Pradinukai nustebins visus sugebėjimu akimirksniu suprasti ir įsiminti informaciją. Pirmąjį pusmetį vaiką derėtų užrašyti į būrelį pagal jo interesus, o antrąjį – į meno ar sporto studiją.

Paaugliai ieškos nestandartinio bendravimo rato. Nenustebkite, jei jūsų vaiko draugų interesai labai skirsis nuo visuotinai priimtų. Antrąjį pusmetį galimi sudėtingi romantiški santykiai, rudenį kils būtinybė atsakyti į klausimą: „Kuo būti?“

Žuvys

Pirmąjį pusmetį mažyliams gali kilti sunkumų bendraujant su bendraamžiais. Rudenį būkite atidesni ir jautresni.

Pradinukams pasireikš talentai – padėkite juos ugdyti. Rudenį gali pablogėti santykiai su mokytojais, tačiau nepamirškite, kad jų griežtumas šįkart pateisinamas.

Paaugliai praleidinėja pamokas ir maištauja: išklausykite juos, pasikalbėkite, viską išsiaiškinkite. Antrąjį pusmetį gali pablogėti paauglių santykiai su tėvais, nes atsiras kažkoks naujas autoritetas.

Šaltinis: Delfi.lt

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.