Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Turmalininis kvarcas

Turmalininis kvarcas sujungia savybes būdingas kalnų krištolui ir turmalinui, apjungia juodos ir baltos spalvos priešybę. Kvarcas sustiprina turmalino savybes. Itin sėkmingas akmuo, jei reikia sėkmės, patartina nors trumpam panešioti.

Zodiako ženklas: Ožiaragio ženklo akmuo.

Kristalo forma: Trigonalinė

Akmens spalva: Juodos adatėlės balkšvame kvarce.

Radimvietės: Visame pasaulyje; daugiausiai randama Brazilijoje.

Ezoterinės savybės: Stiprina nešiotojo asmenybės jėgą. Išsklaido baimes bei panaikina negatyvią patirtį. Balansuoja energijos srautus. Sustiprina energijos atsparumą išorinėms invazijoms, neigiamam aplinkos poveikiui – atspindi šiuos poveikius tarsi veidrodis. Taip pat balansuoja vyriškąjį ir moteriškąjį pradus. Stiprina proto pajėgumą ir psichines galias. Teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, padeda nugalėti depresiją ir nervinį išsekimą. Padeda “atsistoti ant žemės”, suvokti realybę. Išlaisvina iš vidinės kovos ir konfliktų. Padeda priimti visa, kaip yra, suprasti savo šešėlines puses ir susitvarkyti su jomis.

Poveikis kūnui: Nepakeičiamas akmuo atsisakantiems rūkymo bei metantiems antsvorį, naudojantiems antibiotikus, kitus cheminius vaistus. Tinkamas organizmo išvalymui, kenčiantiems nuo priklausomybių alkoholiui, narkotikams ir kt. Galima daryti eleksyrą, naudoti maudantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.