Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Socialinis atsiskyrimas pagal Jūsų horoskopo ženklą, kaip nepasimesti

Visi jie, be abejonės, jaučia keistumą, atsirandantį po ilgo karantino. Galbūt kažkur įsitvirtinimas mūsų abipusio lėto padorumo paviršiuje yra beprotybė – geresnio, tvaresnio pasaulio troškimas. Taigi aš siūlau jums šias kosmines strategijas, geriausiai tinkančias jūsų žvaigždės ženklui, kad ne tik išgyventumėte, bet ir suklestėtumėte dabartinėje realybės būsenoje.

Avinas
Tu esi ugnies ženklas, turintis daugiausiai energijos, todėl didžiausias tau gyvenimas be bėgimo, veiksmo ir socialinio gyvenimo tikrai sudėtingas.

Labai svarbu, kad jūs nukreiptumėte šią ugnį, kitaip galite sudeginti. Savo namuose sukurkite erdvę, skirtą treniruotėms, ir užsisakykite viską, ko jums gali prireikti, kad jūsų namų treniruotės būtų visapusiškos. Garsi muzika ir kasdienis sportas leis jums išlikti energingiems.

Jautis
Būdamas žemės ženklu, jūs labai trokštate šiuolaikinių patogumų ir gali būti skaudu negalėti lankytis mėgstamuose restoranuose ir užsisakyti tą tobulą taurę vyno ar skanų patiekalą.

Išeitis: išmokite naujų receptų arba dalyvaukite internetinėje maisto gaminimo klasėje kartu su draugu. Tuomet abu galėsite kartu mėgautis virtualiomis vakarienėmis.

Dvyniai
Iššūkis: esant valdomam greitojo Merkurijaus, būti per ilgai vienoje vietoje gali būti nepaprastai sunku. Jūs trokštate lokalumo įvairovės ir norint klestėti, reikia daug psichinės stimuliacijos.

Strategija: apsilankykite klasėje, kad išmoktumėte naujo įgūdžio, arba paleiskite tinklaraštį, apie kurį visada galvojote. Tai laikas jums iš tikrųjų tobulėti ir pasidalyti savo nuomone.

Vėžys
Iššūkis: Esat jautrus vandens ženklas, todėl būti atskirtam nuo visų brangių žmonių, gali būti sunkiausia karantino dalis.

Strategija: Suplanuokite vaizdo ir telefono skambučius ir (arba) sukurkite artimiausių draugų savaitinę socializavio grupę, kad galėtumėte išsikalbėti ir pasidalinti savo jausmais

Liūtas
Iššūkis: Negalite gražiai apsirengti ir aplankyti kokią nors nuostabią vietą. Kai jus valdo saulė, jūs klestite dėmesio centre ir jums reikalingas tam tikras puošnumas, kad gyvenimas būtų gyvesnis.

Strategija: Reguliariai apsirenkite gražiai, pasidarykite makijažą ir pasidarykite fotosesija ( fotografas gali būti ir kas nors iš namiškių). Įkelkite nuotraukas į socialine media.

Mergelė
Iššūkis: Dėl tvarkaraščio ir atskaitomybės stokos galite pasijusti prarasti, nes jus valdo užimtas Merkurijus.

Strategija: jums gerai seksis naudoti laiko stebėjimo programas ir pavojaus signalus, kurie skamba kaip gongai, ir įdiegs visus naujausius efektyvumo didinimo būdus savo gyvenime. Įsigykite žingsniamatį ir rungtyniaukite su draugais, kas daugiau nueis. Darykite check’inus vietose, kuriose apsilankote

Svarstyklės
Iššūkis: Veneros valdoma siela nori patirti grožį per estetiką ir bendravimą. Natūralu, kad karantine gali būti sunku, todėl čia reikės veikti kūrybingai.

Strategija: mėgaukitės grožio ritualais ir pirtimis, kad suteiktumėte sau asmeninį spinduliavimo jausmą, sukurkite grojaraščius, kuriais dalinsitės, arba sujunkite draugus į facebook grupę, kad palaikytumėte ryšį su kitais.

Skorpionas
Iššūkis: būdami vieni ilgą laiką, pernelyg pasinerti į samokslo teorijas. Taip pat galite pernelyg izoliuoti save tuomet, kai draugiška parama iš tikrųjų būtų naudingesnė.

Strategija: trokštate gilumo ir paslapties, todėl išsirinkite tikrai įdomią ir storą knyga. Skaitykite ir dalinkitės savo įžvalgomis su žmonėmis iš skaitovų klubo ar tiesiog draugais

Šaulys
Iššūkis: būdamas neryškus ugnies ženklas, jūs trokštate nuotykių, nesvarbu, ar tai būtų nauja vizija, kalbos ar dalykai, apie kuriuos reikėtų mokytis.

Strategija: Laimei, karantine galite padaryti pastarąjį, todėl geriausia yra stoti į kursus, kuri leidžia jūsų protui keliauti, net jei jūsų kūnas kol kas to padaryti negali. Suraskite draugą, kuris prisijungtų prie tavęs ir mokytusi kartu.

Ožiaragis
Iššūkis: Dėl karantino struktūros ir produktyvumo stokos galite jaustis beprasmiu ir jus piktinti

Strategija: Jums reikia tikslų. Jei atsitiko, kad nedirbate, arba darbe vyksta restruktūrizacija, suraskite atsakingą ir siekiantį tikslo partnerį, su kuriuo galėtumėte pasikalbėti ir vienas kitą motyvuoti

Vandenis
Iššūkis: galite per daug įnykti į telefoną, kompiuterius ir bandyti jų pagalba išspresti visas problemas, bet galite persistengti ir perdegti.

Strategija: Aplinkiniai Jums yra labai svarbūs, bet turi atsakingai atsirinkti su kuo bendraujate. Jums labai svarbu dalintis idėjomis su tais, kurių vertybės ir gyvenimo misijos sutampa su jūsų pačių vertybėmis.

Žuvys
Iššūkis: būdamas nepaprastai empatiškas vandens ženklas, kartais galite pasiklysti kolektyvinėje baimėje ir emocijose, kurios nėra visiškai jūsų.

Strategija: kūrybiškumas yra jūsų karalienė, taigi, nesvarbu tai koliažas, šokis, ar rašymas, labai svarbu, kad jūs veiktumėte. Taip pat rytinė meditacija ritualai padės apsaugoti gyvybinę energiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.