Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Palmira Kelertienė: Geresni laikai ateis

Nerinksime švelnių žodžių: kiti metai bus sunkūs. Viena garsiausių Lietuvos astrologių, Baltijos televizijos pokalbių laidos „Su Palmira” vedėja Palmira Kelertienė (47) juos vadina užtemimų metais. Tačiau kad krizę vainikuos griūtis, ji neprognozuoja.

Pradėkime nuo to, apie ką šiandien kalba visi, – krizės. Ar finansų pasaulis jau pasiekė dugną? Kada prasidės kilimas?

Su visuotine finansų sistema siejamas Skorpiono ženklas. Pernai liepos viduryje į šį ženklą įėjo Juodasis Mėnulis, tuomet krizė ir prasidėjo. Vėliau finansų pasauliui nepalankią situaciją pratęsė į Šaulio ženklą, kuriame jau šeimininkavo Juodasis Mėnulis, įžengusi Plutono planeta. Tai dar labiau pablogino padėtį.

2009-aisiais planetų išsidėstymas ypatingo pagerėjimo finansų srityje nežada, tačiau šiokio tokio prašviesėjimo galima tikėtis rugpjūtį. Geresnis laikas prognozuojamas 2010 metais.

Analitikai kalba, kad ši krizė yra sudėtingesnė nei 1929-ųjų spalio pabaigoje įvykusi didžioji biržos griūtis, dar vadinama Juoduoju Volstrito ketvirtadieniu. Ar pagal planetų išsidėstymą galima palyginti šias dvi krizes?

Deja, tarp šių įvykių panašumo nėra ir dabartinė situacija yra kur kas blogesnė. 1929-aisiais Marsas buvo karališkajame laipsnyje, o Baltasis Mėnulis – Skorpione. Tai buvo ideali situacija atsirasti naujai turtuolių kartai, praturtėti slaptai, nelegaliai ir dėl to nenukentėti. Taip ir atsitiko.

Dabar planetos išsidėsčiusios itin nepalankiai. Be to, nereikia pamiršti, kad Plutonas – labai inertiška planeta, todėl jos poveikis, net ir pakeitus poziciją, jaučiamas ilgai. Krizė prasidėjo nuo finansinės padėties pablogėjimo JAV akcijų biržose. Kadangi ši valstybė yra labai galinga, ten vykstantys pokyčiai padaro įtaką visam pasauliui.

Valstybės taip pat turi horoskopus?

Žinoma. Pavyzdžiui, JAV prognozės sudaromos pagal 1776-ųjų liepos 4-osios datą. Tądien buvo pasirašyta Nepriklausomybės deklaracija, ir tai padaryta labai palankiu metu. Teko skaityti istorinę literatūrą, kurioje teigiama, kad ši data buvo kruopščiai skaičiuojama ir derinama su astrologais.

JAV horoskope yra nuorodų, kad ši šalis išsikapstys iš bet kokios krizės. Tačiau jai reikėjo pokyčių, kurie išjudintų gerąsias tendencijas. Beje, valstybės horoskopas glaudžiai susijęs su jos vadovo horoskopu. Kai JAV vyko pastarieji prezidento rinkimai, palankesnė situacija buvo Barackui Obamai (Liūtas). Pagal horoskopą rinkėjai jame įžvelgė permainų galimybę. Tačiau jis tik suteikė vilčių, bet jų įgyvendinti negalės. Kitų metų pradžioje Obamos laukia didžiulės problemos. Geriausia, ką jis gali padaryti, – sunaikinti žalingą sistemą, tačiau naujos sukurti jam neskirta. Situacija tokia nepalanki, kad gali grėsti pavojus prezidento gyvybei arba reputacijai.

Nemažai lygiagrečių šioje situacijoje galima įžvelgti su Rolando Pakso istorija. Kai vyko prezidento rinkimai, situacija jam buvo labai palanki. Tačiau kai tik ji baigėsi, prasidėjo kritinis metas, kupinas problemų, kurios baigėsi apkaltos procesu.

2009 metais Jupiteris, kuris daro įtaką finansams, bus Vandenio ženkle, Vėžiui (o JAV pagal horoskopą yra Vėžys) tai – katastrofų vieta, todėl kiti metai ypatingo pagerėjimo nežada. Tačiau Jungtinių Valstijų horoskope nuo rugpjūčio pradžios Jupiterio padėtis taps itin palanki, todėl ateis geresnis laikas. 

Kas laukia Lietuvos?

Pagal mūsų valstybės horoskopą (1990 metų kovo 11 diena, kai buvo paskelbtas Nepriklausomybės Atkūrimo Aktas) planetos išsidėsčiusios ne taip jau blogai. Pripažinkime, nejaučiame tokios gilios krizės kaip kai kurios kitos šalys. Ir 2009-aisiais katastrofos rodiklių tikrai nėra. Lietuva – Žuvys, o šio ženklo atstovai turi potencijos gyventi iš sukauptos energijos ir įdirbio. Kitais metais Lietuvoje bus palankios sąlygos iškilti charizmatiškai asmenybei, kuri pasirūpins tauta. Yra nuoroda, kad bus išrinktas to vertas žmogus. Tiesa, situacija visiškai nepalanki pokyčiams dėl atominės elektrinės. Nereikia pamiršti, kad atominė energetika yra mūsų Achilo kulnas.

Gegužės 17-ąją planuojami Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai. Ką galite pasakyti apie tą dieną?

Deja, pagal planetų išsidėstymą laikas bus blogas. Tai – iliuzijų metas, kai žmonės nemokės teisingai išsirinkti ir neįstengs suvokti, kas gali būti lyderis, kai veiks melagingi dalykai. Jei antrasis rinkimų turas bus birželio 7 dieną, didesnė tikimybė, kad išsirinksime tinkamesnį kandidatą.

Kalbama, kad į prezidento rinkimus ketina eiti arba kalbinami juose dalyvauti Arūnas Valinskas, Dalia Grybauskaitė, Egidijus Kūris, Gitanas Nausėda, Edita Mildažytė… Galite pažvelgti į jų horoskopus?

Prieš keletą metų astrologas Pavelas Globa prognozavo Arūno Valinsko atsiradimą politikoje ir tuomet daugeliui tai sukėlė juoką. Tačiau jo horoskopas atitinka visus reikalavimus, ko reikia sėkmingam ir įtakingam politikui. Tai, kad šiuo metu Juodasis Mėnulis yra jo ženkle, naujasis Seimo pirmininkas sulaukia nemalonumų ir diskreditacijos, tačiau tai baigsis sausio pradžioje. Arūnas Valinskas turi duomenų tapti prezidentu. Šis asmuo, užėmęs aukščiausią valdžios postą, galėtų rasti mechanizmą, kaip Lietuvai atsiriboti nuo pasaulio įtakos.

Dalia Grybauskaitė turi aukščiausios valdžios charizmos ir didelės potencijos aukščiausiuose finansų sluoksniuose. Ši moteris gali išspręsti finansines valstybės ir asmens problemas. Tačiau jai trūksta lankstumo, todėl dėl kietakaktiškumo ir tiesumo gali nukentėti. Deja, pats rinkimų laikas yra nepalankus. Ji gali sulaukti šmeižto, diskreditacijos.

Egidijus Kūris valdžios zonoje turi anticharizmos duomenų, jam kur kas geriau turėtų sektis diplomatijos, teisėtvarkos ir teisėsaugos srityse. Tai yra tikrasis jo pašaukimas.

Patyrinėję, ką dangaus kūnai lemia Gitanui Nausėdai, turime dar vieną sėkmingą aukščiausio vadovo horoskopą. Jo Baltasis Mėnulis yra Skorpiono ženkle. Tai reiškia, kad gali koreguoti neigiamus Lietuvai aspektus, nes mūsų šalies horoskope Juodasis Mėnulis yra Skorpione. Pagal pono Gitano duomenis tai labai sveikintinas aspektas. Jo horoskope yra itin retas reiškinys – Dovydo žvaigždė. Tai – ilgalaikės sėkmės ir stabilumo rodiklis finansiniame darbe ir politikoje.

Edita Mildažytė „valstybininkės” duomenų neturi, todėl eiti į politiką jai nepatariu. Tačiau ji puikiai gali spręsti socialines problemas, nes jos Baltasis Mėnulis susijungęs su Venera. Kaip matome, Edita televizijoje tai sėkmingai daro jau daug metų.

Užsiminėte, kad 2009-ieji išsiskirs užtemimais?

Ateinančius metus galima vadinti užtemimų metais. Jų pradžia pagal kinų kalendorių, tai yra sausio 26-oji, prasidės Saulės užtemimu Vandenio ženkle. Tai – itin retas atvejis. Šis faktas rodo, kad mūsų laukia sunkūs ir fatališki metai.

Vasario 9-ąją Mėnulio užtemimas Liūto ženkle, liepos 22 dieną sulauksime Saulės užtemimo Vėžyje, rugpjūčio 6-ąją Mėnulis užtems Vandenyje, gruodžio 31 dieną – vėl Mėnulio užtemimas Vėžyje.

Užtemimų mėnesiai būna įtempti. Net jei asmeniniame horoskope yra itin palanki situacija, užtemimai ją pagadina. Tuo metu geriau nepriimti svarbių sprendimų, nebent jie buvo suplanuoti gerokai anksčiau. Kita vertus, jeigu sulauksite pasiūlymų iš šalies, galite juos priimti. Svarbu pačiam nerodyti jokios iniciatyvos.

Ko galime tikėtis iš 2009-ųjų?

Kadangi visus metus Jupiteris judės Vandenio ženklu, seksis tiems, kurie nebijo naujovių, nesilaiko įsikibę atgyvenų. Laimės sugebėsiantys pamatyti tai, ko kiti dar neįžvelgia. Didysis turtas ateis per naujas idėjas ir draugus. Metai bus sėkmingi televizijai.

Balandžio 7-ąją Baltasis Mėnulis įeis į Aviną ir ten bus septynis mėnesius. Šis zodiako ženklas taip pat susijęs su naujovėmis ir avangardu. Rizika bus pateisinama. Geras laikas karininkams ir sportininkams. Nuo sausio 3 iki spalio 1 dienos Juodasis Mėnulis judės Ožiaragio ženklu, tad tuo metu nereikėtų būti konservatyviems. Likimo smūgių sulauks žmonės, kurie laikysis kvailų principų.

Kadangi Ožiaragis siejamas su vyresniais žmonėmis ir vadovais, pirmoji metų pusė jiems nieko gero nežada. Taip pat ir vyresnio amžiaus politikams. Sveikatos problemos gali apnikti darboholikus. Ožiaragis susijęs su profesionalumu ir precizišku darbu. Klys net patys didžiausi profesionalai.

Spalio 1-ąją Juodasis Mėnulis pereis į Vandenį. Tai reikš: kiek iki tos dienos spėjote savo gyvenime pakeisti, tiek ir turėsite. Tądien bus laikas sustoti ir pradėti įgyvendinti suplanuotas permainas. Tuomet reikės laikytis drausmės ir tvarkos, bet koks avangardas ir anarchija taps negatyvūs. Bus sunkus laikas laisviesiems menininkams.

Gera žinia – lapkričio pradžioje Baltasis Mėnulis įeis į Jautį. Šis ženklas susijęs su pinigais. Galima spėti, kad tuo metu finansiniai reikalai turėtų pajudėti iš mirties taško. 2010 metų sausio 18 dieną į Žuvų ženklą įėjęs Jupiteris finansinei sistemai suteiks dar daugiau teigiamos energijos. Tai bus dar vienas geras ženklas, kuris tolins krizę ir jos pasekmes.

Ar „trijų devintukų” – 2009-09-09 – dieną galima laikyti mistiška?

Dėl tos dienos tikrai ardytis neverta. Tądien žvaigždės rodo nestabilius santuokos rodiklius, yra nuorodų į konfliktus ir ginčus.

Ar 2009-aisiais turėsime fantastiškai palankių dienų, kai bus verta pradėti verslą, kurti šeimą ir imtis kitų svarbių dalykų?

Deja, idealiai gerų dienų šiemet nebus. Naujos veiklos pradžiai bus gera sausio 9-oji, nuo 16 valandos. Meilei, veiklai ir pinigams gera žada balandžio 7-oji. Santuokai labiausiai tiks rugpjūčio 22-23 dienos.

Labai įdomi rugsėjo 17-oji. Ji bus sėkminga įtakingų ir vyresnio amžiaus žmonių santuokai, bankui ar medicinos centrui steigti ir plastinėms operacijoms.

. Komentuoti>

 • As esu pas ja buvusi, ir tikrai nenusivyliau. Jos telefonas (administruoja dukra) yra +37062122706.

  Atsakyti
 • Palmiros kontaktai?
  2011-09-29 11:36

  sveiki, gal zinote kokie yra Palmiros Kelertienes kontaktai ir telefonas?

  Atsakyti
 • Raimonda
  2010-01-30 19:03

  Kur horoskopas asmeninis ir sudarytas astrologo ir kur išspaustas iš kompiuterinės programos.Pabandykite užsisakyti horoskopą pas astrologą Rusijoje(tikrą),kaina taip pat skirsis.Programa orientuota tik į psichologines charakteristikas,o jokių įvykių ir kada jie įvyks – neparašo.

  Atsakyti
 • Virginija
  2009-12-08 11:12

  Sveiki,
  kodėl mūsuose tokie brangūs asmeniniai horoskopai- pagal
  užsakymą: nuo 100 Lt ir daugiau? Juk internetu (tik rusų kalba)
  astrologai už 10 Lt atsiunčia puikų asmeninį horoskopą ! Jei kaina būtų mažesnė, užsakymų būtų tikrai daugiau. Ar tikrai mūsų lietuviški astrologai taip ir tiek geresni, nei rusų ?!Klausimas, ai6ku, retorinis…

  Atsakyti
 • Terminai
  2009-11-11 15:41

  Labai idomus interviu, dekui.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.