Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Numerologija – 2021 metai

2021 metų skaičius – penketas (2+0+2+1=5). Šis skaitmuo numerologijoje reiškia didelius pokyčius ir transformacijas. Penketas susijęs su nepastovia Merkurijaus planeta, todėl ir metai nusimato nepastovūs ir permainingi. Ši planeta susijusi su protu, todėl verta kliautis intelektu, svarbu nepasiduoti jausmams.

Senovės astrologijoje teigiama, kad mūsų likimą lemia planetos. Būtent nuo jų padėties ir priklauso, ko galime tikėtis gyvenime. Merkurijus apskritai yra palanki planeta, bet nepastovi ir jos įtaka priklauso nuo draugijos. Merkurijus taip pat lemia, kokius draugus rinksimės, su kuo leisime laisvą laiką. Planeta susijusi su kalba (apie ką šnekame, kai bendraujame), ir tai formuoja mūsų likimą.

Pirmi 2021 metų mėnesiai, iki balandžio, gali būti ne tokie, kokių tikimės. Galimos finansinės problemos, ekonominis sąstingis. Situacija panašės į 2020-ųjų karantiną. Sunkiausi gali būti pirmieji metų mėnesiai – nuo sausio iki vasario. Tikėtinas kainų kilimas, pokyčiai darbuose, gali keistis vadovai, vykti įvairios apgaulės ir manipuliacijos. Nuo kovo iki birželio vidurio bus juntamas palengvėjimas. Tada galėsime atsikvėpti, sulaukti pagalbos iš užsienio. Nuo birželio pabaigos vėl galimas ekonominis pablogėjimas. Tokia nepalanki situacija gali tęstis iki lapkričio.

Šaltinis: Prie Kavos

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.