Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kada pildosi sapnai?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų, taip rašo.

Kas yra miegas bei sapnas? Paprastai tariant, miegas – tai visiško atsipalaidavimo nuo išorinio pasaulio būsena, o sapnas – tai mūsų vidinio gyvenimo tęsinys bei atspindys. Visa, ką slepiame giliai savyje – jausmus, mintis, niekur nedingsta. Jei dėl kokių nors priežasčių neišreiškiame jų tikrovėje, jie “įsitaiso” sapnuose. Tad, kaip nekartą jau minėta svetainėje, į sapnus numoti ranka – nereikėtų. Nes pasąmonė, kuri niekada nemiega, būtent per sapnus – siunčia svarbius ženklus mums. Galbūt metas ką nors pakeisti savo gyvenime, susirūpinti sveikata. Svarbu žinoti, kad aiškinti verta tik ryškius, gerai įsimenamus sapnus. Ilgi, painūs, neaiškūs sapnai dažniausiai būna nereikšmingi.

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, verta pažvelgti į Mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena skaičiuojama nuo pirmosios jaunaties dienos.

Jaunatis – 1 fazė Saulė, Mėnulis ir Žemė sudaro vieną liniją. Todėl Mėnulis tampa nematomas. Saulės ir Mėnulio traukos jėgos sumuojasi ir veikia viena kryptimi, todėl tuo metu Žemėje pastebimi didžiausi potvyniai ir atoslūgiai. Mėnulis juda į Rytus (prieš laikrodžio rodyklę), tolsta nuo Saulės. Tampa matomas vakarinėje dangaus skliauto dalyje. Apšviesta dešinioji jo pusė didėja, kol po 7,4 paros būna apšviesta pusė Mėnulio. Fazės pabaigoje Mėnulis sudaro 90 ° kampą Saulės atžvilgiu, taigi Mėnulio gravitacinis poveikis mažiausias. Mėnulio keliami potvyniai sutampa su Saulės atoslūgiais.

Priešpilnis – 2 fazė Po 7,4 paros Mėnulis sudaro 90 ° kampą Saulės atžvilgiu. Apšviesta visa dešinė Mėnulio pusė. Po priešpilnio taško Mėnulis juda toliau, vis labiau nutoldamas nuo Saulės. Mėnulio ir Saulės gravitacijos pradeda dalinti vandenį. Ši fazė tęsiasi nuo 7,4 iki 14,8 paros.

Pilnatis – 3 fazė Mėnulis sudaro 180 ° kampą Saulės atžvilgiu. Matoma pilnai Saulės apšviesta mėnulio pusė. Įvyksta galutinis vandens pasidalijimas. Mėnulis sukelia savus potvynius, Saulė – savus. Mėnulis ima artėti prie Saulės. Visiškai apšviesta Mėnulio disko dalis ima mažėti, kol kairėje pusėje lieka tik pusė apšviesto disko. Ši fazė tęsiasi nuo 14,8 iki 22,1 paros.

Delčia – 4 fazė Saulė apšviečia Mėnulio disko kairę pusę. Mėnulis sudaro 270 ° kampą Saulės atžvilgiu. Mėnulio ir Saulės gravitacinių jėgų poveikis vienas kitą neutralizuoja. Mėnulis vis labiau artėja prie Saulės kol neatsiduria viduryje tarp Žemės ir Saulės. Tai tęsiasi nuo 22,1 paros iki 29,5 paros, t.y. iki naujos jaunaties. Vis labiau dyla Mėnulio pjautuvas kol galiausiai visai išnyksta.

Tai, kas prisisapnavo 1-ą Mėnulio dieną – tikra tiesa.
2-ąją – pildosi tik geri sapnai.
3-ąją – tuščias sapnas, nieko nesitikėk.
4-ąją – viskas pildosi.
5-ąją – nesipildo.
6-ąją – sapnas išsipildys, jei niekam jo nepasakosi.
7-ąją – pildosi, tik negreitai.
8-ąją – pildosi.
9-ąją – pildosi, jau kitą dieną.
10-ąją – išsispildymo neistikėk.
11-ąją – viskas išsipildys po trijų dienų.
12-ąją – išsipildys lygiai po savaitės, jei nepamirši.
13-ąją – deja, pildosi blogi sapnai.
14-ąją – išsipildys po aštuonių dienų.
15-ąją – niekam nepasakok tuomet išsipildys.
16-ąją – labai greit išsipildys.
17-ąją – išsipildys kitą dieną arba po devyniolikos dienų.
18-ąją – išsipildys ne ankščiau nei po dvidešimties.
19-ąją – išsipildys tik tuomet, jei sapnas pasikartos po trijų dienų.
20-ąją – jei ankstų rytą oras blogas, išsipildys dar tą pačią dieną.
21-ąją – nežinia ar išsispildys.
22-ąją – tuščias sapnas, jo aiškinti nereikia.
23-ąją – sapnas neišsipildys, bet įsiminti vertėtų.
24-ąją – tokie sapnai pildosi po dvylikos dienų.
25-ąją – viskas pildysis atvirkčiai.
26-ąją – netikėk šiuo sapnu.
27-ąją – išsipildys, jei tai nesisapnavo ankščiau.
28-ąją – šios dienos sapnai melagingi.
29-ąją – pildosi.

Raktažodžiai:

39 komentarai. Komentuoti>

 • kušetės
  2017-11-14 09:06

  Man atrodo, kad sapnai negali pildytis ar nesipildyti.Bent aš jau tuo netikiu.Nors daug kas sako, kad tai priklauso nuo patogumo.

  Atsakyti
 • livrliness
  2016-06-23 06:24

  Sveiki, sapnavau iš 22d. į 23d. naktį, kad esu nėščia, kaio į šitą sapną reguoti… ? Nesinori dar tokia būti 🙁

  Atsakyti
 • Tas keistas jausmas, kai susapnavau per Jaunatį ir 20 dieną.
  „20-ąją – jei ankstų rytą oras blogas, išsipildys dar tą pačią dieną.” … Ir iš tikrųjų ryte oras buvo tikrai ne pats gražiausias, nes lijo ir dabar kaip rūkas aplinkui.. Nežinau ar išsipildys tą pačia dieną.

  Atsakyti
 • Kas reiskia kai sapnuoji kad padarai spagata? Labai daznai sapnuojasi

  Atsakyti
 • Sapnavau kad mano vaikinas mane mes ir ta pacia diena jis mane mete.Sapnai pildosi ,bet nevisi.

  Atsakyti
 • sapnuoju savo buvusi vaikina postovei ka tai reiskia ar galit man pasakiti prasau

  Atsakyti
 • Aš prieš dėdės netikėtą mirtį sapnavau, kad juodas paukštis įskrido pro langą ir nutūpė man ant peties. Po poros dienų atėjo žinia apie staigią dėdės mirtį (infarktas). Aš apie jį nei galvojau, nei žinojau apie jo sveikatos būklę, tai buvo tikrai pranašiškas sapnas.
  O prieš mamos ir tetos mirtį sapnavau keistus šviečiančius ženklus tamsiame danguje.

  Atsakyti
 • Silvija^^
  2013-06-05 11:52

  pirma mėnulio diena, tai čia jaunatis? ar pilnatis? ;D

  Atsakyti
 • taip 100%pildosi ypac jei sapnuoji dantis.nes man pasitvirtino tevo ir mociutes.laidotuves

  Atsakyti
 • as daznai sapnuoju , sapne , traukinius , kad einu begiais , su traukiniais susijusius sapnus esu sapnawus daugeli kartu , tokius sapnus sapnuoju gana daznai , ir ne wienerius metus .Ir dar wienas daznasad reiskia sapnas wanduo , ar tai upe , ar jura .jei jura tai daznai jose buna dideles bangos , bet man jos nepakenkia , bet bijau sapne ju.Upe taipogi , sapnuojun srowe , kad ji mane nesa , bet as isplaukiu .

  Atsakyti
 • Pirmoji mėnulio diena prasideda, kai stoja jaunatis. Atsakau klausiantiems 🙂

  Atsakyti
 • Liutukė
  2012-04-07 11:13

  Mano ne vienas jau yra issipildes ir atitiko pagal cia esamus uzrasus ar issipildo ar ne 🙂

  Atsakyti
 • na pasakykit ka reiskia menulio dienos,1,2,3,…ar tai nuo pilnaties pradzios,ar kaip?

  Atsakyti
 • Oi jeigu mano sapnai pildytūsi… 🙂

  Atsakyti
 • Nenoriu, kad mano keli sapnai išsipildytu…. LABI LABAI NENORIU… Jai kažką sapnuojat pirmiasiai pažiurėkite sapno reikšmę.
  Vieną karta mano teta ( kai ji buvo dar nesuagusi 13-14 mtų ) Ji susapnavo, kad jai iškrito iltinis dantis. Ir tai reiškė jog mirs artimas žmogus. Sapnininkuose rašo, kadtikriasiai tėvas. Ir jai po poros dienų mirė jos tėtis…

  Štai ir aš susapnavau tokį sapną, tik keistesnį. susapnavau, kad ant mano dantų iltinių yra dar auksiniai dantys. ir vienoi ir kitoi musėi. ir aš juos išsitraukiau. dabar labai labai bijau, kad kas neatsitiktų, ar galit atsakytį mano klausimą? Ar sapnai pildoi, tik pilnatį?

  Atsakyti
 • nezinoma ;)
  2011-10-17 12:47

  gerai kad sapnai tikrai pildytusi 😉

  Atsakyti
 • Aš, kad ir betkokius sapnus sapnuoju jie vistiek išsipildo. Sapnai man parodo ateitį. :))

  Atsakyti
 • Kas tos, ir kada tos menulio dienos? Gal galite pasakyti 🙂

  Atsakyti
 • Noreciau,kad jie istikruju pildytusi…

  Atsakyti
 • Tomas10101
  2010-02-05 17:14

  sapnas pildosi tada kai tu to pats nori, cia dazniausiai, yra visokiu atveju, ir is patirties sakau, be to sapna, ir ka ten sapnuoji itakoja tai kaip tu miegi, na cia toks pavyzdys, gali galvot kaip nori, bet pvz yra nustatyta, kad shilti sapnai buna tada kai patogiai ir siltai miegi, tada ir sapnuoji kad skraidai, myliesi, ar dar kas grazaus, tad tokiu atveju cia jau ne ateitis, o gero ir patogaus miego pasekme, tad atsargiai 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.