Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Įdomiausios astrologinės knygos, kurias verta perskaityti

Tam, kad pažintumėte save ar galėtumėte pamažu pakeisti savo gyvenimą norima linkme, reikia labai daug domėtis, mokytis ir įdėti pastangų. Kalbant apie savęs pažinimo procesą daug išmokti galime iš tam tikros srities knygų. Ezoterinės ir astrologinės knygos – galimybė gauti labai daug naudos ir lengviau suprasti tam tikrus mūsų gyvenime vykstančius reiškinius. Kokias tokio tipo knygas verta įtraukti į reikiamų perskaityti knygų sąrašą?

Violeta Petraitienė „Savęs ir visatos pažinimo link“

Lietuvių autorės parašyta ezoterikos ir astrologijos žanro knyga išties patraukia dėmesį savo turiniu ir motyvuojančia nauda. Autorės siekis – padėti radikaliai pakeisti gyvenimą. Būtent šioje knygoje „Savęs ir visatos pažinimo link“ skaitytojas ras laiškus, kuriuos, rašytojos teigimu, ji gauna energetiniais kanalais ir juos perteikia popieriuje. Skaitydami šią knygą turite galimybę plačiau sužinoti apie daugybę įdomių dalykų: žmonių, pasaulio kilmė, dieviškoji energija, sielos esmė, tarpusavio ryšių svarba, dvasinis gyvenimas ir daugybė kitų žmogui reikšmingų elementų.

Jan Spiller „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės revoliucija“

Ši knyga puikiai tinka visiems besidomintiems astrologija ir jos ypatumais. Tai vienos žymiausių pasaulyje astrologės parašyta knyga, kurią verta paskaityti. Čia autorė dalijasi profesinėmis žiniomis ir per daugelį metų astrologijos srityje sukaupta patirtimi. Dėmesys šioje knygoje skiriamas visiems dvylikai Zodiako ženklų, aprašomi skirtingi asmenybės tipai ir jiems būdingos savybės: nuo įgimtų sugebėjimų iki didžiausių troškimų. Jei jūsų tikslas atrasti daugiau ramybės ir supratimo apie save ir kitus – ši knyga yra tai, ką būtinai privalote perskaityti.

Omraam Mikhael Aivanhov „Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas“

Tai dar viena knyga tiems, kurie remiasi Zodiako ženklais, siekia išsiaiškinti jų reikšmę ir pritaikymą gyvenime. Ši knyga yra parašyta pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo ir filosofo, kuris savo įžvalgomis dalijasi su skaitytojais. Knygoje kalbama ne tik apie skirtingų Zodiako ženklų prasmę ir ryšį su mitologija, kultūra, joje vykstančiais procesais ir panašiai. Itin svarbią vietą šioje knygoje užima ir Šventojo Rašto prasmė. Autoriaus manymu žmonėms svarbu suprasti dieviškąją žinutę ir jos dėka sukurti teisingą pasaulį.

Raktažodžiai:

1 komentaras. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.