Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Geriausias būdas atsipalaiduoti kiekvienam ženklui

Norint išlaikyti teigiamą proto būseną ir savijautą, būtina rūpintis savimi, ypatingai šiuo karantino laikotarpiu. Tikrai svarbu skirti laiko sau ir susitelktimui (ypač jei Merkurijus yra atgalinis!).

Tačiau atminkite: rūpinimasis savimi neturi būti sudėtingas; tai tiesiog turi būti malonu pačiam. Jūsų atsipalaidavimo veikla turėtų būti tokia, kurią jūs mėgstate arba kuri padės sukurti pusiausvyrą jūsų gyvenime. Kiekvienam ženklui naudingi skirtingi gydymo būdai, ritualai ir procesai. Vis dėlto nesijaudinkite, mes už jus atlikome sunkų darbą. Paprasčiausiai slinkite per šį sąrašą, kad rastumėte geriausią savęs priežiūros procedūrą, kurios reikia jūsų ženklui.

Avinas – pasivažinėjimas dviračiu
Aistringas Avinas klesti varžybose, todėl jūs natūraliai mėgstate lenkti kitus mindamas pedalus. Karštas prakaitas ir paleisti endorfinai, padės ne tik fiziškai, bet ir palengvins stresą darbe ar kitose gyvenimo srityse.

Jautis – garso vonia
Mes žinome, kad jūs – Jaučiai – sunkiai dirbate, bet taip pat žinome, kad mėgaujatės savo darbo vaisiais. Norite būti sąmoningi ir palaikyti ryšį su savo kūnu. Reiki procedūra, garso vonia, skaitymas ar masažas yra būtent tai, ko jums reikia norint atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir išvalyti mintis.

https://www.instagram.com/p/Bw0lMvSg-sB/

Dvyniai – Aerobikos treniruotė
Dvyniai mėgsta greitai judėti ir išbandyti daug įvairių dalykų. Būtent todėl jums puikiai tinka didelio intensyvumo intervalinių treniruočių klasė. Pratimų įvairovė ir greiti pokyčiai jums yra iššūkiai, bet džiugina.

Vėžys – meditacija
Emocinis ir intuityvus vėžys lengvai myli ir giliai susijungia su dvasinėmis praktikomis. Išbandykite meditaciją, kurios tikslas – suteikti meilę pasauliui. Net dešimt minučių meditacijos kiekvieną praskaidrins visą dieną. Jei norite prisijungti prie savo dvasinės pusės ir savo valdančiosios planetos (mėnulio), užsisakykite savo mėnulio horoskopą, kad sužinotumėte, kaip mėnulis veikia jūsų nuotaikas. Norėdami gauti ypatingą prisilietimą, galite pabandyti paruošti Mėnulio vandenį, kurį naudosite meditacijos ir apraiškų ritualuose.

Liūtas – pietų miegas
Išbaigtas ugnies ženklas Liūtas yra darbštus lyderis, tačiau net ir plėšriausias liūtas turi galutinį energijos kiekį. Jūsų atsipalaidavimo būdas gali būti tokia paprasta, kaip pietų miegas. Kadangi viršutinė nugaros dalis ir stuburas valdo Liūtą, geriausia gulėti ant patogaus čiužinio – nesirinkite sofos ar fotelio, net pietiniam snūstelėjimui.

Mergelė – „pasidaryk pats“ projektas
Mergelė mėgsta namų organizavimą ir dekorą. Taigi įdomus „pasidaryk pats“ projektas, pavyzdžiui, atnaujinti senovinę kėdę ir paskui ją nudažyti, jus natūraliai atsipalaiduos. Dėmesys amatui bus toks pat naudingas, kaip ir pats galutinis produktas.

praleisti krioklys atsitraukti rankdarbiai namams - yenanchen.com

Svarstyklės – Joga
Vipasana joga puikiai tinka tinka Svarstyklėms. Kaip ženklas, kuris ne tik mėgsta prakaituoti, bet ir linkęs į rutiną. Joga Jums atneš ramybę ir pusiausvyrą.

Skorpionas – pokalbių terapija
Skorpionams gali kilti sunkumų išreikšti savo emocijas, o galbūt jie paprasčiau uždaresni nei kiti ženklai. Investuokite į pokalbių terapiją, kad galėtumėte parūpinti savimi. Kiekvieną savaitę susiplanuokite valandą susitikti su žmogumi, kuriuo pasitikite ir tiesiog ramiai pasišnekučiuote. Šis pokalbis gali visiškai išlaisvinti Jūsų emocijas.

Šaulys – skaitymas
Šaulys yra nepriklausomas ir mėgsta plėsti savo protą. Kasdien skirkite šiek tiek laiko, kad atliktumėte ką nors paprasto, pavyzdžiui, skaitytumėte knygą. Kadangi Šaulių žmonės dažniausiai būna dideli svajotojai, įkvėpimo gausite skaitydami atsiminimus ir negrožines knygas, pavyzdžiui, Menas būti gyvam. James F. T. Bugental elegiją ar Michelle Obamos „Mano istorija“. Šauliui patiks sužinoti apie įvairias perspektyvas, išplėsti savo mintis.

Ožiaragis – žygiai pėsčiomis
Itin ambicingas Ožiaragis daro tai, ko reikia, kad darbas būtų atliktas. Tačiau jūs galite pervargti patys. Skirkite šiek tiek reikalingo „laiko sau“ eidami į žygį. Tai suteiks jums reikalingą pertrauką, ir pasiekimų jausmą, kurio trokštate.

Vandenis – veido procedūros
Žinomas kaip „vandens nešėjas“, nenuostabu, kad Vandenis gali atsigaivinti prabangia veido procedūra ar malonia vonia. Epsomo druskos ar bet kokia mineralinė druska padės išvalyti energijos laukus. Norėdami papildomai atsipalaiduoti, įpilkite eterinių aliejų, tokių kaip levanda.

Žuvys – pedikiūras ir pėdų masažai
Kadangi Žuvų kojytės yra darbininkės, laikas reguliariam pedikiūrui turi būti skiriamas be jokio kaltės jausmo. Tarp procedūrų šis ženklas gali sau leisti kasdien pamasažuoti savo kojas mėgstamu losjonu ar kremu.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.