Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Angelina Zalatorienė: Baltas kiškis 2011-ais mokys ramybės

Praėjusius metus globojęs riaumojantis tigras užleido vietą kur kas taikesniems padarams – Baltajam metaliniam kiškiui (katinui).

Legenda pasakoja, kad Buda pasikvietė į svečius visus žvėris ir kiekvienam atėjusiajam iš eilės dovanojo po vienus valdymo metus. Pirmoji atskubėjo landžioji Žiurkė, antras eilėje atsidūrė Buivolas, tačiau paskui liuoktelėjęs Tigras užprotestavo raguočio pirmenybę.

Dviejų stipruolių ginčo įkarštyje taip niekas ir nepastebėjo galybe nepasižyminčių kitų Budos svečių – Triušio ir Katino. Net ir prabėgus daugybei metų taip ir nepavyko išsiaiškinti, kuris iš jų pirmas stojo prie Budos kojų. Švelniakailiams teko dalytis tuos pačius metus.

Nors triušis ir katinas – ramybės, taikos nešėjai, lengvo gyvenimo mėgėjai, maža to, pasižymintys ypatingu seksualumu, žvaigždžių žinovai įspėja peržengus Naujųjų slenkstį nepamiršti svarbiausio visatos dėsnio – už kiekvieną atliktą darbą, ištartą žodį ar net gimusią mintį ateina atpildas.

Prireiks sveiko proto ir ramybės

Astrologės, gamtos mokslų daktarės, poetės ir rašytojos Angelinos Zalatorienės teigimu, ateinančių metų moto – sveikas protas.

„Tarpusavio santykiuose turėtume siekti ramybės, iš ten, kur gresia konfliktai, turėtume pasitraukti. Kitąmet teks sulėtinti tempą, nebandyti užbėgti įvykiams už akių: juk ne viską reikia spręsti tą pačią akimirką. Tačiau ramybė neturėtų pavirsti tingėjimu. Dirbti vis tiek teks“, – pažymi A.Zalatorienė.

Gamtos mokslų daktarė viliasi, kad Triušio metais dauguma ryšis pakeisti mitybos įpročius – užuot rinkęsi greitą, cheminiais priedais pagardintą maistą, dažniau kramtys savo šalyje užaugintus obuolius ar morkas. Tačiau kraštutinumų ir čia patartina vengti – tapti vegetarais, kaip triušiai, nebūtina, vis dėlto ne Pietų kraštuose gyvenam.

A.Zalatorienė su šypsena pastebi dar vieną triušio savybę – seksualumą ir vislumą. Kol Lietuvoje demografinė padėtis katastrofiška, pasak astrologės, šios 2011-uosius globosiančio gyvūnėlio savybės mūsų valstybei turėtų būti itin aktualios ir vertingos.

„Tačiau antroji medalio pusė gąsdina. Tėvų atsakomybės stoka, nepilnos šeimos ir netuštėjantys vaikų namai optimizmu neužkrečia. Triušiams būdingo vislumo be atsakingumo Lietuvai tikrai nelinkėčiau“, – nuogąstauja A.Zalatorienė.

Sugrąžins į gamtą

Kadangi 2011-ieji – dar ir medžio bei moteriškos energijos metai, skubėti verčiantis per galvą bus didelė klaida.

„Ar mes matome kada skubantį, isterišką medį? Jis visada ramus, nors ožkos ar vaikigaliai laipioja ir laužo, drasko vėjai ir audros“, – primena astrologė.

Kitąmet taps ypač svarbus gamtos ir žmogaus ryšys. Norint sustiprinti medžio energiją savo organizme, A.Zalatorienė pataria kuo dažniau lankytis miške, pavaikštinėti parke, nusimaudyti upėje.

Anot jos, ypač gerą energijos dozę galima gauti apsikabinus medžio kamieną, pabraidžiojus basomis po rasą, apsipilant kūną vandeniu ir gurkšnojant žolelių arbatą. Rodos, tokie paprasti dalykai, tačiau šių dienų civilizacijos diktuojamu tempu gyvenančioje visuomenėje – didžiausias deficitas.

2011-aisiais taip pat patartina papuošalų skrynelėje turėti ir vieną kitą medinį aksesuarą. Jei į žvaigždžių žinovų pranašystes įsiklausys dizaineriai, kitąmet mediniai papuošalai turėtų karaliauti.

Paklydimai nuves į bedugnę

Nors už Naujuosius šampano taures kelsime jau šį vidurnaktį, tačiau pagal klasikinį Rytų šalių Mėnulio kalendorių jie prasidės tik 2011-ųjų vasario 3-iąją, o pagal majų kalendorių – vasario 22-ąją, tai yra Kelio arba Žolės (Laiptų) dieną.

Pasak A.Zalatorienės, majų savaitę sudarė ne septynios, o net trylika dienų. Kiekviena jų turėjo savo vardą. Diena, žyminti Naujųjų pradžią, suteikdavo savo vardą ir metams.

„Kelio diena žymi energiją, verčiančią žygiuoti gyvenimo keliu ir netgi kopti laiptais aukštyn. Majams tai reiškė lipimą į piramidę artėjant Kūrėjo link, siekiant tryliktojo dangaus. Tokiais metais būtų geriausia sugrįžti į savo tikrąjį kelią, jei esame iš jo išklydę. O kas nebuvo paklydęs? Pagundos į paklydimus – gyvenimo realybė. Svarbu laiku sustoti, susiorientuoti ir sugrįžti į tiesų kelią, nes kreivas visada nuves į bedugnę“, – perspėja A.Zalatorienė.

Pasak astrologės, pagal actekų legendą kelio metai primena meksikiečių tautos atsiradimą. Kai ispanai užkariavo actekus, šie jų vadui Kortesui į suguloves padovanojo merginą Mariną, nors ji pagal kilmę buvo princesė. Iš pykčio, kerštaudama gentainiams, mergina savo užkariautojams dirbo ir šnipe, ir patarėja, ir vertėja, todėl actekai ją praminė didžiąja paklydėle, palaidūne.

Tačiau Marinai buvo lemta įeiti į istoriją ne tik už tai. Ji, pagimdžiusi pirmąjį actekų ir ispanų kūdikį, pradėjo metisų rasę ir tapo didžiąja Meksikos Motina.

A.Zalatorienės teigimu, gimusieji kelio metais pasižymi gera sveikata. Dažniausiai jie kukliai tarnauja savo tautai, tačiau juos įvertina ne bendraamžiai. Jų darbo vaisius prisimena gerokai vėliau, bet mena ilgai – net septynios kartos.

Kelio metais gimsta daug profesinėje veikloje ypač pasižyminčių gydytojų, žiniuonių, šamanų.

Primins pamirštas tradicijas

Sveikatai, tiek fizine, tiek psichologine prasme, 2011-aisiais, pasak astrologės, turės būti skiriama itin daug dėmesio. Svarbi bus ir seksualinė tema.

„Žurnalo „Playboy“ įkūrėjas Hju Hefneris gimęs Kelio dieną. Jis – už seksą be apribojimų, palaiko seksualines mažumas, pasisako už marihuanos laisvą prekybą. O dabar, pasitinkant Kelio metus, šis 84-erių, matyt, tikrai geros sveikatos dėdulė susižiedavo su 24-erių mergina. Ar dar galima abejoti lemties ženklais?“ – primena A.Zalatorienė.

Astrologė įsitikinusi, kad ateinančiais metais Lietuvoje turėtų būti bent kiek pataisyta sumaitota sveikatos apsaugos sistema, daugiau dėmesio skirta natūraliai medicinai, prisiminti senieji tradiciniai gydymo būdai – homeopatija, gydymas dėlėmis, taurėmis, masažais, vandeniu, kitomis senolių išbandytomis procedūromis.

„Šiandieninė medicina didžiausias aukštumas pasiekusi chirurgijos srityje. Tai labai svarbu ir nuostabu, tačiau medikamentinis gydymas jau tapo nebe pagalba, o pavojumi gyvybei. Farmacija neturėtų būti verslas“, – mano gamtos mokslų daktarė.

Anot jos, technologijų amžiuje daugelyje sričių visuomenė paklydo: apsikarstę mobiliaisiais telefonais tapome itin svarbūs, į užmarštį grimzta tėvų ir protėvių patirtis, senos geros tradicijos.

„Beklaidžiodami klystkeliais praradome daug žinių, tikėjimą, bičiulystę, žmogiškumą. 2011-ieji – laikas, skirtas atpažinti teisingą, savąjį kelią, vedantį arčiau žmogaus. Juk kai gauni naujametį sveikinimą – trafaretinį, šaltą kaip metalas ir esi to paties sveikinimo 27-uoju nariu, tada vietoj džiugesio, kad kažkas prisiminė, širdis susigūžia kaip kurapka pūgoj“, – neskubėti ir kitą sušildyti ragina A.Zalatorienė.

Pasak jos, ateinantieji metai – artumo ieškojimo laikas. Veikiausiai padaugės lankančiųjų būrelius, dalyvaujančiųjų asociacijų, draugijų veikloje. Tačiau kol kas pasaulyje niekas nieko geresnio už šeimą dar nesugalvojo. Ir ilgai nesugalvos.

Gresia revoliucijos

A.Zalatorienės teigimu, 2011-aisiais turėsime aštrų paradoksą: metus ženklins dvi priešpriešos: medis ir ateinančiųjų metų dangaus globėjos Veneros stichija – metalas. Dėl jų sankirtos pirmąjį pusmetį gali laukti atidumo pareikalausiantys išbandymai.

Iki birželio, kai Jupiteris laikysis Avino ženkle, Lietuvą gali sukrėsti netikėti įvykiai, perversmai ir netgi revoliucijos, geri ir blogi pokyčiai, idėjų ir politiniai persirikiavimai. Šiuo laikotarpiu gali išryškėti ir nauji lyderiai.

Galimybę sužaibuoti savo energija ir veikla A.Zalatorienė pranašauja gimusiesiems po Avino ženklu.

Pokyčių, gerų ar blogų, Lietuva tikrai neišvengs – jau vasarį tauta prie balsadėžių rinksis, kam per ateinančius ketverius metus patikėti savivaldybių valdžią.

Jupiteriui perkopus į Jaučio žvaigždyną vasarą, pasak astrologės, galima tikėtis pragmatiško ir praktiško žvilgsnio į gyvenimą, realių galimybių išjudinti negatyvų sąstingį, prekybą, darbo vietų kūrimą, pristabdyti emigracijos bangą.

Tačiau juridinių institucijų krizė, anot A.Zalatorienės, turėtų dar užsitęsti, nes Saturnas – trukdančioji ir apribojimų planeta – iki 2012-ųjų laikysis Svarstyklių žvaigždyne.

Šaltinis: Sekunde.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.