Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Angelina Zalatorienė: 2012 metais netrūks ambicijų ir kataklizmų

2012-ieji – juodojo vandens drakono metai. Astrologų teigimu, ateinančius metus valdysiantis drakonas turėtų atnešti entuziastingus ir energingus laikus. Kita vertus, gali netrūkti ir šiurpių įvykių, kataklizmų.

Pasak astrologės, gamtos mokslų daktarės Angelinos Zalatorienės, 2012-ieji bus nepamirštamų įvykių laikas.

„Drakono metai paprastai įsivaizduojami kaip ypatingi ir įdomūs. Juk drakonas vienintelis metų globėjas, fantastinis padaras, kuris gali skraidyti neturėdamas sparnų. Manoma, kad augalijos, gyvūnijos ir žmonijos gyvybės energija ir yra ne kas kita, o drakono kvėpavimas. Rytiečiai ją vadina prana. Iš esmės drakoniškoji energija paprastai sukelia dideles žmonių ambicijas. Rytiečiai drakono metus laiko tinkamus šeimos reikalams bei vedyboms. Manoma, kad drakono metais gimę vaikai yra talentingi. Tikima, kad verslo plėtra, naujų idėjų paieškos gamyboje ir prekyboje bei naujo verslo organizavimas drakono metais yra palankus visiems, ne tik drakono metais gimusiems žmonėms. Tai didelio entuziazmo ir energijos laikas, kai pesimizmą reikėtų keisti optimizmu ir ugdyti pasitikėjimą savimi“, – tvirtino A.Zalatorienė.

Vidurio nebus

Pasak astrologės, drakono metai gali būti nestabilūs, galimi įvairūs grandioziniai dangaus siurprizai, gaisrai, liūtys, uraganai.

„Viskas, kas vyksta drakono metais, nebūna vidutiniška: jei audra – tai pražūtinga, jei sėkmė – tai milžiniška, jei garbė – tai verta ordino, jei pralaimėjimas – tai neeilinis, jei meilė – tai visam gyvenimui, jei skandalas – tai ilgai nepamirštamas“, – kalbėjo A.Zalatorienė.

Tikėti horoskopais yra iliuzija

Su tuo sutinka ir parapsichologas, astrologas Vladimiras Azanovas. Jis teigia, kad drakono valdomi 2012-ieji gali būti sudėtingesni, nei ankstesnieji metai, tačiau Lietuva didelių nelaimių turėtų išvengti.

„Kiti metai, mano manymu, turėtų būti sunkesni – gali būti kataklizmų. Mes gyvename prie Baltijos jūros, todėl mūsų šalyje nieko baisaus neturėtų įvykti. Drakonas kažkuriuo būdu į neigiamą pusę gali paveikti ekonomiką. Visi neigiami pasakų herojai yra destruktyvūs. Drakonas – ne išimtis“, – teigė V.Azanovas.

Astrologo teigimu, neįmanoma pasakyti, kuriems Zodiako ženklams kiti metai bus palankūs, o kuriems – ne.

„Aš tuo netikiu – žmogus yra savo likimo kalvis, juolab kad žemės ašis pasisukusi ir Zodiako ženklai nebeatitinka ir tikėti horoskopais yra iliuzija“, – tvirtino parapsichologas.

Liesis emocijos

Pasak A.Zalatorienės, kitų metų simbolis – vanduo – žymi itin emocingą laikmetį. Astrologės teigimu, vandens stichijos globojami žmonės pasižymi lankstumu, intuicija, oratoriniais gebėjimais.

„Drakonas drakonui nelygu, nes metai turi ir daugelį kitų simbolių, skirtingas globojančias stichijas, spalvas ir dangaus šviesulius. Vanduo valdo ugnį. Vandenį valdo žemė. Vandens struktūra taip pat ypatinga, ji kinta nuo temperatūros, todėl vanduo gali tapti garais, ledu. Vanduo šiaip yra bespalvis, tačiau sąveikaudamas su aplinka įgyja tam tikrą spalvą: mes matome smaragdinį ežerą, raudoną jūrą, žalią bangą. Juodas vanduo skamba gana nepatraukliai. Čia jau nuo žmonių minčių ir darbų priklausys, kokia spalva vyraus 2012 m. Kokios emocijos – tokia ir spalva“, – tikino A.Zalatorienė.

Ne pasaulio, o ciklo pabaiga

A.Zalatorienė ramina visus, kuriuos gąsdina majų prognozės, skelbiančios, kad 2012 m. gruodį gresia pasaulio pabaiga.

„Data 2012-12-21 žymi tuo, kad ja baigiasi didysis 5125 metų ciklas. Vienas ciklas baigiasi, prasideda kitas, viena savaitė baigiasi, prasideda kita, vieni metai baigiasi, prasideda kiti… Tai apie kokią pasaulio pabaigą mes kalbame?“ – klausė gamtos mokslų daktarė.

Tam pritarė ir V.Azanovas: „Reikia gerai maitintis ir neimti į galvą – nebus jokios pasaulio pabaigos. Žmonija laikui bėgant pati padarys pasaulio pabaigą, o ne kokios nors atmosferinės jėgos.“

Metų simbolis – smilkalai

„Pagal majų Amžinąjį kalendorių 2012 metai prasidės vasario 22 dieną ir yra vadinami smilkalų arba pagal actekus – žemės drebėjimo – metais. Metų simbolis – smilkalai – suprantamas kaip mąstymo procesas. Smilkalų dūmelis pamažu kyla aukštyn į dangų ir pasiekia jį arba ne. Dangų pasiekia tos mūsų mintys, kurios yra tikros, teisingos ir protingos. Smilkalai vadinami dangaus smegenimis.

Fiziniame žmogaus kūne šį simbolį atitinka burna, iš kurios sklinda mintys, išreikštos žodžiais. Mintys – energijos kibirkštys. Netikėtai kilusios mintys atkeliauja iki burnos ir iš jos „išsigarina“ žodžiai ir pažadina veiksmą. Smilkalus, žemės drebėjimą, kalbėjimą ir mintijimą jungia bendras požymis – judėjimas. Judėjimo procesas gali būti kūryba, gali būti ir tuščias plepėjimas. Šių metų svarbiausias veikėjas žmogus-mąstytojas yra ne tik mąstantis, bet ir aktyvus. Tegu smegenys gamina mintis, veiksmai jas realizuoja, o darbo rezultatas vėl duoda peno protui.

Mąstymas yra laikomas gyvenimo varikliu. Tik yra vienas klausimas: ar protingoje galvoje kilusi idėja bus pasauliui naudinga, ar išnyks kaip dūmas ore, nepasiekęs dangaus, ar ištarti mūsų žodžiai privers suklusti žmones, ar, priešingai, paskatins kuo greičiau ir toliau bėgti nuo varginančios tuštybės?..“ – klausė A.Zalatorienė.

Įdomių įvykių netrūks

Pasak A.Zalatorienės, 2012 m. atkartoja 1952 m. simboliką. Peržvelgus 1952 m. įvykius pasaulyje aiškėja, kad tas laikotarpis buvo itin neramus – panašūs turėtų būti ir ateinantys metai.

„Sovietų Sąjungoje tuo metu vyko stalinizmo priešmirtinė agonija. Stalinas mirė 1953 m. pavasarį, šalyje prasidėjo nauja era.

1952 m. pasaulis buvo labai neramus: įvyko XIX Visasąjunginis Komunistų partijos suvažiavimas, kuris pakeitė partijos pavadinimą į KPSS, įvyko perversmas Kuboje, buvo paleistas Egipto parlamentas, vasarą Egipte nuversta monarchija ir karalius paliko šalį, revoliucija Bolivijoje, atsistatydino Jordanijos karalius, atsistatydino Libano prezidentas, mirė Argentinos prezidento žmona Evita Peron, pasikeitė vyriausybė Prancūzijoje, išrinktas JAV prezidentas D.Eisenhoweris, Kurilų salose cunamis nusinešė 2336 žmonių gyvybes ir t.t.

Galbūt ir 2012 m. reikia tikėtis tam tikros sistemos griūties, po kurios prasidės naujas periodas su naujomis ar bent kitokiomis vertybėmis. Manau, Lietuvoje nepritrūks įdomių įvykių, juolab kad vyks rinkimai į Seimą“, – teigė astrologė.

Šaltinis: 15min.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.