Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Aiškiaregystė – žvelgimas į pasaulį pro atvirus langus

1. Kas yra aiškiaregystė? Kaip to išmokote? Kada pastebėjote šį savo gebėjimą?

Aiškiaregystė – tai žmogaus gebėjimas gaut informaciją intuityviu keliu, nepriklausomai nuo laikotarpio ar atstumo. Tai astralinis matymas. Tai pasekmė atsivėrimo trečiosios akies-kankorežinės liaukos. Ji susijusi su dešiniu smegenų pusrutuliu, kuris atsakingas už intuiciją, kūrybinius sugebėjimus.

Tai ne tik įgimti gebėjimai. Žodis aiškiaregystė susidarė iš derinio „aiškiai regėti”. To išmokstama, nors gebėjimas aiškiai matyti duotas mums nuo kūdikystės, iš gamtos. Ji egzistavo dar nuo tų gilios senovės, pirmykštės bendruomenės laikų, kai paskui mamutą sekė patys pirmieji žmonės, nuo pirmykštės bendruomenės laikų. Tuomet homo sapiens tykojo daug pavojų, reikėjo išgyventi ektremaliomis sąlygomis, jausti oro pokyčius, tykančius pavojus. Aš šitą gebėjimą turėjau visada, būdavau dažnai nesuprasta, nemokėjau vaikas būdamas to pritaikyti. Bet visada žinojau, kad galiu pakreipt įvykius savo naudai, supratau, kad turiu šitą talentą, tik labai daug laiko ir įvykių mano gyvenime turėjo įvykti, kol supratau, turinti neeilinį gebėjimą ir kol gavau galimybę tai pritaikyti gyvenime.

2. Paprastiems žmonėms sunkiai įsivaizduojama, ką patiria aiškiaregis. Papasakokite, kaip visa tai vyksta

Aiškiaregiai naudoja specialias priemones, kurios suteikia galimybę susikoncentruoti. Tai gali būt svarelis, vandens indas, paveikslas, veidrodis, kavos tirščiai, ugnis, būrimo rutulys, krištolo gabaliukas, žvakės liepsna… Aš naudoju būrimo rutulį. Pateiksiu savo pavyzdį. Savo kasdieniniame gyvenime tai patiriu kasdieninių aiškiaregystės konsultacijų metu, kai prieš mane atsisėda mano klientas. Prisijungiu prie jo nematoma energetine grandine ir rutulio pagalba skaitau informaciją. Niekados nežiūriu tuo metu į žmogų, mane jo akys „degina”. Tam tikra visuma devinacinių sistemų, naudojamų aiškiaregystės-pranašavimo seanso metu, sudaro visumą, kuri padeda skaityti informaciją.

3. Ar aiškiaregystė – stebuklingas gebėjimas, o gal to galima išmokti?

Tobulinti įgimtą aiškiaregystės dovaną arba pirmą kart ją atvert gali kiekvienas žmogus šioje žemėje. Pakanka tik panorėt ir tai reikia puoselėti. Dažnas man pasakoja, kad „jį nuojauta apgauna”. Aiškiaregystę reikia tobulinti, jos mokytis. Tai mokinu savo studentus, naudojant būrimo rutulį. Yra tam tikra pratimų visuma, dirbant su juo, kuomet jis pradeda rodyti stebuklus. Atkaklus darbas, noras matyti, viskas yra pasiekiama. Atkakliu darbu, ilgalaike praktika. Reikia užmiršt save, atsijungti. Tuomet paaštrėja intuicija, ir tuomet pradedu matyti ir jausti mintis žmogaus, kuris pasiruošęs mums perduoti žinią.

4. Sako, kad aiškiaregystei reikalingus pojūčius turi visi žmonės, bet palyginus nedaug kas juos išugdo. Tai tiesa?

Tai retas gebėjimas, jis dažnai pasireiškia, kai žmogus išgyvena kritinius momentus. Kantrybė, praktika ir geras mokytojas, to reikia, kad išmokti aiškiai regėti.

5. Galbūt aiškiaregis, gebėdamas matyti žmogaus aurą ir minčių kryptį, pranašaudamas ateitį tiesiog kalba apie įvykius, kurie turėtų pateisinti to konkretaus žmogaus lūkesčius?

Klientas perka paslaugą-aiškiaregystės seansą, ir specialistas turi atskleisti ir pateikti ne tai ką klientas norėtų girdėti, o kaip bus iš tiesų. Dažnas užvėręs mano būrimo salono duris, nepatiki mano pateiktais faktais ateities, ar vykstančiais šiuo metu. Bet sugrįžęs po kurio laiko pasako „išsipildė… o aš taip netikėjau”.

6. Kai kurie aiškiaregiai naudoja stiklinį rutulį, kuris padeda sukurti astralinį tunelį, pro kurį atsiveria vaizdiniai. Papasakokite apie tai. Ar jūs taip pat naudojate rutulį?

Be rutulio retai apseinu, naudoju jį savo atrasta metodika. Žiūriu į jį kairiu smegenų pusrutuliu. Tarp manęs ir kliento išdedu kortas su savo architipais, klientas prie jų liečiasi, perkelia, palieka savo energetiką. Susidaro energetinis laukas: klientas-kortos-aš-rutulys-klientas. Taip aš skaitau informaciją. Rutulys taip pat reikalingas darbui su klientu, kad jis susikoncentruotų, nesiblaškytų. Susidaro jame psi laukas, kuris padeda man skaityt informaciją, matyti vaizdinius.

7. Sako, aiškiaregystė skirstoma į paprastąją ir aukštesniąją formą. Paprasta aiškiaregystė – tai gebėjimas gauti astralinius įspūdžius iš artimų vietų – stebėti daiktus gretimame kambaryje, skaityti užklijuotus laiškus, matyti žmogaus organų veiklą, taip atskiriant, kuriomis ligomis sergama.

Taip, aiškiaregystė gali pasireikšti pačiomis įvairiausiomis formomis. Tai ir gebėjimas matyti žmogaus auros spalvų gamą. Kartais tai pasireiškia betarpišku matymu vidaus organų, lyg rentgeno, taip pat matymas užrištomis akimis. Taip pat matymas sveiktos stovio paciento, matymas jo buvimo vietos, jo buvusio gyvenimo įvykių, net įsikūnijimus ir ateitį.

8. Dar vienas aiškiaregystės būdas – astralinio kūno pasiuntimas į vietą, susijusią su regėjimu. Ar aiškiaregiai dažnai naudoja šį metodą?

Tai jau objektyi iškiaregystė, kai mediumas mato dvasias. Tai retas reiškinys. Yra papastesnė aiškiaregystė – subjektyvi, kai veikiami žmogaus regos centrai, kai smegenys sukuria vaizdinius, kurių neįmanoma išvysti paprastu regėjimu.

9. Ar ateities vaizdinius aiškiaregiai gali matyti ne visai tiksliai, iškraipytai?

Žinoma, kad tikslumas ne visiškas, spalvų gama ne visiškai tokia, kaip realybėje. Taip pat dažnai matau, kad klientas gyvena pvz 3-jų kambarių bute, o pasirodo 3-iasis yra įstiklintas balkonas. Taip pat su plaukų spalva dažna paklaida moterims, vaikų skaičių – priskaito dažnai vėlyvą išvalymą. Profesinę veiklą – apskaitininkus, finansų specialistus rengia baltais chalatais.

10. Kokie žmonės paprastai pas jus lankosi? Ar lankosi žymių žmonių?

Esu psichoanalitikė-profesionalė, todėl mano tikslių prognozių nori aukštesnio socialinio sluoksnio asmenys. Kai prieš mane atsisėda seanso metu asmuo, man nesvarbu kas jis, atlieku profesionaliai seansą. Man nesvarbu jo įsitikinimai, pakraipos. Išdėstau jam kas vyksta jo gyvenime, kodėl ir kokios to pasekmės. Klientai grįžta, rekomenduoja kitiems, ir tai geriausias mano darbo įvertinimas. Laikausi etikos kodekso – neskleisti informacijos pašaliniams. Išėjo, užvėrė duris ir pamiršau. Kitaip būtų be galo sunku, negalėčiau dirbti. Aplamai, myliu savo klientus, juk jie ateina pas mane pagalbos, o mano misija – aiškiaregystės pagalba suteikti jiems profesionalią paslaugą. Ar tai būtų gyvai, ar skypu.

11. Kodėl žmonės kreipiasi į aiškiaregį?

Kadangi jiems reikia aiškaus matymo, aiškaus atsakymo: žmonės nori konkretumo, aiškumo savo gyvenime, susidariusioje situacijoje. Būna kuriozinių klausimų – kas per vedybas, jubiliejų padovanojo „tuščią voką” ir pan. Kreipiasi įvairiapusiškais klausimais, jiems reikia prognozės ateičiai. Ar žmogus gyvas? Dažniausiai noras sužinoti ko tikėtis einamaisiais metais, šiuo atveju, prognozės žaliojo medinio arklio metams. Ko saugotis, imtis, tikėtis.

12. Ar žmonės dažnai suabejoja pranašystėmis? Ar vėliau jos išsipildo?

Juk ir Globos pranašystė apie karą ir vėliau Ukrainos skilimą daug kas suabejojo, bet faktai, ir dabar vykstantys įvykiai pildosi tragiška linkme.

13. Ar dažnai būna, kad pranašystės neišsipildo?

Jei klientas turi negtyvią įtaką-prakeikimą, užkeikimą, nužiūrėjimą, apžavus. Taip pat kenkintis kitiems. Nesipildo. Tuomet pasiūlau ateiti kitą kartą susitvarkius savo energetiką.

14. Jeigu galite, papasakokite įdomesnių atvejų, kokias pranašystes pavyko išpranašauti, o vėliau jos išsipildė.

Atėjo moteris dėl darbo, o aš jai pasakiau – vyras neištikimas, jus ruošiasi palikti. Kitas atvejis, vienas iš jų – klausia apie karjerą, turintys tris ar daugiau palikuonių, sakau dar dvynukų sulauksite, o ne karjera rūpinsitės. Gyvenimas nenuspėjamas, niekada nereikia spjauti į vandenį, nes teks pačiam gerti. Ir posakis „niekda nesakyk niekada”, tai jau tikrai, kaip laikas parodė – pildosi. Vienas vyras skriaudė savo žmoną, mušė, įžeidinėjo, tyčiojosi, žadėjo jai nuopolį, kad atsiras bendrabuty, be pinigų, prapuls, taps prostitute užsieny. Dabar ta moteris pražydo, laiminga, turtinga, daug pasiekė karjeroje, yra įžymi, gyvena prabangiame name, yra mylima, džiaugiasi daug jaunesnio verslininko partneryste, daug keliauja, džiaugiasi ištrūkus iš netikusio sutuoktinio. O štai buvęs vyras stipriai serga, po skyrybų neteko nekilnojamojo turto, tapo niekam nereikalingas, nuobodus, suseno. Dar daug tragiškų įvykių laukia šito „pranašo” ateity.

15. Kaip jaučiatės po aiškiaregystės seansų?

Be galo išsekusi, pavargusi, nerandanti sau vietos. Neslėpsiu, būna sunku. Turiu misiją – padėti žmonėms, tuom ir užsiimu. Be šito nebegalėčiau gyventi. Turiu apsaugą, globėją iš „aukščiau”, jis mane saugo, pataria, nukreipia ir kartais baudžia neteisingai su manimi pasielgusius. Atsiunčia man reikalingus žmones, įvykius, esu jam dėkinga, niekad neklausiu kas jis. Ezoterikos pasaulyje to negalima daryt. Tarp aiškiaregių irgi yra tam tikrų taisyklių.

16. Ar tiesa, kad aiškiaregiai mato dar neįsikūnijusias dvasias?

Čia jau aiškiaregiai-ekstrasensai. Aš taip toli nesigilinu.

17. Ko palinkėtumėte skaitytojams?

Linkiu sėkmės, įjunkite savo aiškiaregystę, lavinkite ją. Apsidairykite, daug kas galbūt vyksta jums už nugaros..?

Interviu su Gerda Red

6 komentarai. Komentuoti>

 • Robertas
  2016-09-06 22:25

  Sveiki!

  Esu jautrus zmogus, gal kiek uzsisklendes savo mintyse, megstu buti su savimi.
  Mano zodziai ir mintys pildosi akimirksniu kai esu tam tikroje vietoje ir busenoje.
  Tam tikru budu gaunu ir siunciu informacija, dazniausiai nesamoningai.
  Viskas vyksta savaime, tarsi kas veda i beribe visata kur viskas imanoma.. Vizualizacija?

  Atsakyti
 • Laba diena, kur galėčiau apsilankyti dėl aiškeregystės.

  Atsakyti
 • Juozapas
  2015-06-30 16:26

  Jau 25 metai, kai paskatintas is auksciau naudojuosi svareliu ir kurio pagalba suzinjau tiek slaptu dalyku,ku rie niekam daugiau neprieinami.Toks mano likimas suteiktas paties Pono Dievo.Pasakysiu tik tai, kad 98% zmonijos yra demonai, daugeli isduoda isvaizda t. y. keisti fiziniai trukumai.Sudie.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.