Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

ADRIJUS

Vardo skaičius: 1
Vardo reikšmė: Adrijus iš lotynų “vyras iš Adrijos, Adrijos miesto gyventojas”. Šv. Adrijanas globoja karius, ginklininkus, mėsininkus, kalėjimų prižiūrėtojus, prekiautojus ginklais. Jis taip pat saugo nuo maro.

Adrijus yra energingas, užsispyręs, mėgstantis priimti staigius sprendimus. Vertinantis asmeninę laisvę ir ją ginantis. Mėgstantis savo žodį tarti paskutinis. Nevengiantis ginčų, nelengvai nusileidžiantis ar įtakojamas iš šalies. Linkęs užsisklęsti savyje, vengiantis minios, mėgstantis ramybę. Lengvai įskaudinamas, sunkiai atleidžiantis, nelengvai susidraugaujantis. Iškalbus, šykštokas, smulkmeniškas, tačiau mokantis elgtis su pinigais ir sugebantis vadovauti. Vertinantis tradicines vertybes, namus ir šeimą. Svetingas šeimininkas. Darbštus, atkaklus, ištvermingas. Linkęs pervargti ir persidirbti bei dirbti keletą darbų iš karto. Sunkiai pakeliantis miego trūkumą. Turintis gerą nuojautą ir mėgstantis praktiškai spręsti prolemas. Vardas palankus politikui, sportininkui, dirbančiam karinėje srityje, poetui, muzikantui.

Pagal pirmą vardo raidę: A – simbolizuoja pradžią, norą kažką pradėti ir įgyvendinti. Taip pat dvasinio bei fizinio komforto troškimą. Esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti; esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

Panašūs ir giminingi vardai: Adris, Adrius, Adrian, Adrianas, Adriano, Adrijanas, Adrijonas.

. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.