VIDA komentarai 1 psl.

Alibaba

Vidos vardadienis būdavo liepos 14 d. dabar liko tik Vydas. Sausio 3 d. atsiradęs vardadienis buvo staigmena. Liepos 9 d. būdavo Veronika, o vėliau liepos 14 d. švenčiamas Vidos vardadienis.

Vida

Visa gyvenima svenciau, svenciu ir svesiu savo vardadieni liepos 9. Kodel kazkam prireike ji perkelti i sausi, nesuprantu.

Vida

Dekoju uz tikra vardo diena, nes ta sausio 3 d. atsirado ne taip jau ir senai. Idomu suzinoti, kad yra vertimas ir is lietuviu kalbos.

romas

mano žmona Vida nuostabi moteris jau 31m kartu

Vida

Liepos 9 d. yra Vidos vardinės

Vida

Kas del draugu is mano gyvenimo. Gal tik vaidinanciu draugais, kurie pradzioje pritampa, bet po kurio laiko ir, kartais gana greitai, nusijoju. Priezastis - mano nuosirdus atvirumas visada mane apdegina, bet tokie draugai daugiau niekada nebebus draugais. Atsirenku tik tuos, kurie, kad ir suklumpu, peilio i nugara neismeiks. Todel, manau, pagal si aprasyma ir yra naturalu, kad draugu vos keli. Antra, apie ka noriu su bendravardziais padiskutuoti, tai VARDO dienos data. Man nepatinka, kad vardo diena dabartiniuose kalendoriuose zymima sausio men., net nezinau dienos, kadangi laikau klaidinga informacija. Esu vyresnio amziaus moteris ir teko dirbti su man vyresniomis moterimis. Vienas pvz.: tada jau (1973m.)buvo tokia pencininke Veronika ir ji turejo dukra Vida. Kai as pasakiau, kad nezinau kada mano vardadienis, ji man pasake, visada svenciu pagal labai sena kalendoriu Liepos 09 diena. Si diena yra VIDOS ir VERONIKOS. Ir man parode atnesusi sena vardadieniu kalendoriu.Ji sake kad tai Smetonos laiku, tik neatsimenu, kokiu metu. Ta diena as ir pasidarau sau svente. Ka gi, per daug demesio skyriau sau. Mes turim nematoma gija tarpusavyje - norim to ar ne. Sekmes bendravardziai.

vida

viskas tobulai tiksliai,net ir neigiamos savybes.ok

vida

100% tai as.....

Vida

Nuoširdžiausi sveikinimai bendravardėms. Su vardadieniu!

Vida

NTaikliau ir būt negali, net šiurpas nukratė.

Egiducis

Manau, kad tinka :)

Vida

100 kartų taip:)laisvės kūrybai ir polėkiams - neslopinkite mūsų !!!

Vida

cia tikrai as:D

vida

tikra tiesa, kaip čia sako "tiesiai i dešimtuką"

Vida :)

Keista, bet tai tiesa:) Ypač apie vidinį pasaulį:) ir taip daug atitinkančių faktų :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus ilgis: 70 simbolių