VIDA komentarai
Vidos vardadienis būdavo liepos 14 d. dabar liko tik Vydas. Sausio 3 d. atsiradęs vardadienis buvo staigmena. Liepos 9 d. būdavo Veronika, o vėliau liepos 14 d. švenčiamas Vidos vardadienis.
Visa gyvenima svenciau, svenciu ir svesiu savo vardadieni liepos 9. Kodel kazkam prireike ji perkelti i sausi, nesuprantu.
Dekoju uz tikra vardo diena, nes ta sausio 3 d. atsirado ne taip jau ir senai. Idomu suzinoti, kad yra vertimas ir is lietuviu kalbos.
mano žmona Vida nuostabi moteris jau 31m kartu
Liepos 9 d. yra Vidos vardinės
Kas del draugu is mano gyvenimo. Gal tik vaidinanciu draugais, kurie pradzioje pritampa, bet po kurio laiko ir, kartais gana greitai, nusijoju. Priezastis - mano nuosirdus atvirumas visada mane apdegina, bet tokie draugai daugiau niekada nebebus draugais. Atsirenku tik tuos, kurie, kad ir suklumpu, peilio i nugara neismeiks. Todel, manau, pagal si aprasyma ir yra naturalu, kad draugu vos keli. Antra, apie ka noriu su bendravardziais padiskutuoti, tai VARDO dienos data. Man nepatinka, kad vardo diena dabartiniuose kalendoriuose zymima sausio men., net nezinau dienos, kadangi laikau klaidinga informacija. Esu vyresnio amziaus moteris ir teko dirbti su man vyresniomis moterimis. Vienas pvz.: tada jau (1973m.)buvo tokia pencininke Veronika ir ji turejo dukra Vida. Kai as pasakiau, kad nezinau kada mano vardadienis, ji man pasake, visada svenciu pagal labai sena kalendoriu Liepos 09 diena. Si diena yra VIDOS ir VERONIKOS. Ir man parode atnesusi sena vardadieniu kalendoriu.Ji sake kad tai Smetonos laiku, tik neatsimenu, kokiu metu. Ta diena as ir pasidarau sau svente. Ka gi, per daug demesio skyriau sau. Mes turim nematoma gija tarpusavyje - norim to ar ne. Sekmes bendravardziai.
viskas tobulai tiksliai,net ir neigiamos savybes.ok
100% tai as.....
Nuoširdžiausi sveikinimai bendravardėms. Su vardadieniu!
NTaikliau ir būt negali, net šiurpas nukratė.
Manau, kad tinka :)
100 kartų taip:)laisvės kūrybai ir polėkiams - neslopinkite mūsų !!!
cia tikrai as:D
tikra tiesa, kaip čia sako "tiesiai i dešimtuką"
Keista, bet tai tiesa:) Ypač apie vidinį pasaulį:) ir taip daug atitinkančių faktų :)