Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Sekmadienis

Sekmadienis – šią dieną rekomenduojama pradėti naujus darbus, kurti planus ir džiaugtis viskuo, kas yra aplinkui.
PlanetaSaulė.
Skaičius – 4.
Metalasauksas.
Spalvaauksinė.

Raganos ir piktosios dvasios sekmadieniais tūno savo slaptavietėse. Tuo tarpu kontraktai, susitarimai, pasirašyti sekmadienį, Britanijoje buvo laikomi neteisėti (negalima galvoti apie naudą, kada reikia galvoti apie dvasios išgelbėjimą). Net namų darbininkės šią dieną turėdavo lengvatų. Jos galėdavo niekam nepranešusios, pasišalinti. Netgi, jeigu būdavo negalima apie nieką galvoti, prietarai teigė, kad sekmadienį netgi lovos čiužinio negalima apversti, taip pat kirptis pamesti pirštines. Tačiau, jeigu sekmadienį jums nutikdavo rasti pirštines – pasisekimas reikaluose garantuotas.

Sekmadienį nevedusiems buvo galima vesti, o sergantiems – tris kartus nusičiaudėti. Pirmųjų laukdavo laimingas gyvenimas, o antrieji – pasveikdavo. Tačiau, jeigu sekmadienį jūs esate perduriamas peiliu, tai žaizda labai ilgai neužgydavo.

Žmonės, gimę Saulės dieną – tikri laimės kūdikiai. Jie trykšte trykšta optimizmu, jų puiki sveikata. Šie žmonės ramūs, gerai žino savo vertę, iš prigimties yra narsūs. Jie nuo pat vaikystės traukia aplinkinius: jų saulėtas charakteris neleidžia būti abejingu. Sekmadienio žmonės gali tapti puikiais gydytojais arba palikti savo pėdsaką meno istorijoje.

Sekmadienį pasaulį išvydo: Omaras Šarifas, Čarlzas Darvinas, Deividas Koperfildas, Ana Kurnikova, Deividas Duchovnyj, Liudvikas van Betchovenas, Josifas Stalinas, Borisas Jelcinas, Styvenas Kingas, princas Čarlzas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.