Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Saulė

saulėSAULĖ – energija, gyvybingumas, sąmonės šviesa, džiaugsmas. Palankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis didina gyvybingumą, pasitikėjimą savimi, kelia nuotaiką, suteikia džiaugsmo, neša sėkmę daugelyje veiklos sričių, padeda bendrauti su įtakingais asmenimis, suteikia gyvenimui grožio ir puikumo, yra palankūs meilei. Nepalankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis kelia liūdesį, skatina konfliktus, irzlumą, nepasitikėjimą ir nepasitenkinimą savimi, mažina jėgas ir trikdo širdies darbą.

Saulės ženklas yra apskritimas su tašku viduje. Astrologinių simbolių kalboje apskritimas reiškia žmogaus sielos, dvasios pasaulį, Taškas simbolizuoja vidurį, į kurį tiesiasi visos gijos, o kartu tai yra energijos ir gyvybingumo šaltinis.

Saulė – nuolatinis šviesos šaltinis, simbolizuoja gyvybingumą, individualybę, vidinę stiprybę, gyvenimo energiją, sugebėjimą atstatyti jėgas, įkūnija visas žmogaus potencialias galimybes.

Saulės pozicija gimimo metu turbūt, yra svarbiausia, lyginant su kitų planetų padėtimi, ji nulemia – žmogaus individualybę ir temperamentą, vidinę stiprybę, energijos pobūdį, savo vertės supratimą.

Saulė valdo Liūto ženklą ir penktąjį astrologinį būstą

Saulė apibūdina tavąjį „Aš“ ir tavo unikalią saviraišką. Ji parodo, kuo tu stengiesi tapti. Tai „šerdis“ – kas tu esi, tavo dvasia, tavo siela, tavo sąžinė, tavo pagrindinė varomoji jėga.

Saulė apkeliauja visą zodiaką per vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.