Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Saturnas

saturnasSATURNAS – susitraukimas, tvarka, sistema, apribojimai, senatvė. Palankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis padeda susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos, didina praktiškumą, stabilumą, kantrybę, atkaklumą ir padeda medituoti. Nepalankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis trukdo susikaupti, kelia liūdesį ir pesimizmą, skatina uždarumą, sukuria įvairias kliūtis bei apribojimus, didina traumų pavojų.

Kaip ir Jupiterio, taip ir Saturno centre yra kryžius – materialus pasaulis. Jo tąsa (puslankis)  – dvasinis atvirumas. Tačiau šiuo atveju „antena” žiūri žemyn, ją slegia ir jai vadovauja kryžius.

Saturnas – riboja žmogaus galimybes. Valdo laiką, amžių. O žmogaus charakteryje simbolizuoja uždarumą, ištvermę, diplomatiją, egoizmą, depresiją ir aistrą. Tai vadinama – likimo planeta.

Žmogaus kūne Saturnas valdo odą ir skeletą, taip pat kelius, tulžį, dantis. Dantų skausmas, persišaldymai, kaulų lūžiai yra dažniausios ligos Saturno žmonių.

Saturnas valdo Ožiaragio ženklą ir dešimtąjį astrologinį būstą

Saturnas astrologijoje vadinamas „didysis mokytojas“. Ši planeta moko per patirtis, iššūkius, problemas ir nepalankias gyvenimo situacijas. Saturnas vysto žmogaus ištvermingumą, kantrybę ir ryžtingumą.

Tai pati gražiausia Saulės sistemos planeta, apgaubta paslaptingais žiedais, ji pati atrodo mėlyna, o žiedai geltoni, aplink saulę apsisuka per 29 metai, viename zodiako ženkle išbūna 2.5 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.