Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

REGINA

Vardo diena: 09.07.
Vardo skaičius: 9
Vardo reikšmė: Regina iš lot. “karalienė”.

Pagal pirmą vardo raidę: R – sugebėjimas, nepaisant išorės, įsigilinti į esmę, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas veikti, drąsumas. Jūs – garbinga ir geraširdė, galite padėti kitiems, spinduliuojate didelę vidinę energiją. Mokate džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti. Jums būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuokite kritiškumą. Gero reikalo vardan galite paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

31 komentaras. Komentuoti>

 • Vaikystėje nelabai buvau patenkinta savo vardu. Man 43metai. Nes daugiau aplinkui mano kartos Reginų nebuvo. Buvo daug Rasų, Rūtų, Ramunių…Šiuo metu esu labai dėkinga tėveliams ir seneliams už duotą man vardą. Viską, ką perskaičiau, tiesiog idealiai atitinka mane ir mano charakterį. Ir tai esu AŠ.

  Atsakyti
 • As Regina, bet mano mama, kiek as save atsimenu, visada mane vadindavo Rene arba Renyte. Dabar as mociute Rene ir man tas laaaaabai patinka.

  Atsakyti
 • As Regina man 13 metu, ka as perskeiciau beveik visa tiesa apie mane

  Atsakyti
 • Man atitiko viskas,taip lyg veidrodis lyg pati i save zvelgciau is salies….ir gyneja ir uztareja esu. Plepet neplepu bet pastebejau,kad nebutinai paciai Reginai kalbet , apie jas ir taip sklando apkalbos…kartais toli nuo realybes ir visai nepagrystos.Kiek pazystu Reginu jos kilniadvasiskos,stiprios ir grazios asmenybes su labai isjugdyta valia.O ir nereikia noreti vardas reikskiantis Karaliene itakoja ir inesa i gyvenima savo sarmo.

  Atsakyti
 • Reginos Tėtis
  2012-09-30 18:06

  labai tiksliai apibudinta

  Atsakyti
 • TRUE

  Atsakyti
 • As regina. Tikrai stengiuosi buti garbinga, bet, va, dabar pritruke darbštumo ir dėl to labai negerai jauciuosi.gal tai laikina, tas ranku nusvyrinimas, nes gerai jauciuosi, kai ka nuveikiu….Ir vis užjaust, padėt …irgi būdinga. Bet kaip čia su ta Karaliene…Niekada ja nesijaučiau…

  Atsakyti
 • Vardo Regina aprašymas man labai tinka. Kai gavau iš Dievo tikėjimo malonę, pasidariau uolesnė namuose ir darbe, stengiuosi užtarti ir padėti silpnesniems.
  Esu patenkinta savo vardu ir stengiuosi jį puošti.

  Atsakyti
 • Beveik viskas neatitinka. Pataikė, bet čia tik grynas atsitiktinumas, matyt, profesiją. Dar – jauna buvau kiek impulsyvoka. Tačiau tai daugiau nuo zodiako ženklo ir žinoma auklėjimo.

  Atsakyti
 • Na neatitinka niekas. Daug prieštaravimu. Pradžioje rašoma: sunkūs darbiniai kontaktai, o vėliau – lengvai kontaktuoja su žmonėmis… Matyt, kol autorius priėjo iki raidės R pavargo, ir rašė bet ką:)

  Atsakyti
 • Kodėl niekur nerandu savo vardo? atsibodo, ką aš viena Lietuvoje???

  Atsakyti
 • As Regina man 14metu,ka as perskeciau beveik tesa tai kad ne dirbu ir su sveikata man gerai bet buva jau 5 kartus ligoninej;’}

  Atsakyti
 • As Regina,sutinku su tuo tik,kad man dar tik 24m,o jau dirbau 4 darbavietese,net ir kitoje salyje.O daugiau manau kad keliones yra apalvotos,dabar taip pat as ne Lietuvoje.Man seima yra pirmoje vietoje,daug ko del ju atsisakiau,net ir draugu.Darba renkuosi visada pati ir aktyvu.O siaip ligonineje be reikalo nesilankau ir nesu gulejusi(tik nestumo ir gimdymo metu),tad kazkiek gal ir yra tiesos:)

  Atsakyti
 • na, as irgi siuo vardu :), bet aprasymas visai neatitinka :). man jau 29, bet dar tik vienam darbe tedirbu ir nemegstu juodai apkalbu, visaip ju vengiu :), gal todel visai neturiu beveik draugiu :). del seimos paaukojusi siuo metu karjera ir esu tuo patenkinta :). na, matyt, dar daugybe aplinkybiu be vardo lemia mano charakteri, kuris visiskai neimpulsyvus, net noretusi impulsyvesnio 🙂

  Atsakyti
 • As irgi Regina,zodiakas mergele.Apkalbu nemegstu ir pati neapkalbu,bet visa kita taip atitinka,kad skaiciau ir juokiaus,bet ne tik mano vardui,bet ir draugu vardams toks atitikimas:)..

  Atsakyti
 • Mano vardas Regina, zodiako zenklas zuvys. Man nepatinka moteriski plepalai „pilstymas is tuscio i kiaura”. Man beveik 60 metu, bet mano gyvenime tik trys darbovietes. Niekada nemegau bereiksmiu kelioniu. Visos mano keliones tikslingos.Nemegau darbe aktyvios veiklos. Niekada nebuvau plepi. Pirmoje eileje buvo seima, o darbas pirmas nuo galo. Esu komunikabili ir lengvai bendraujanti darbe. Tai tokie skirtumai su aprasymu skirtu Reginoms.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.