Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Pirmadienis

Pirmadienis – ši diena daro žmogų romantiku, svajotoju, ir tuo pačiu sukelia jo viduje šiek tiek nerimo. Ne veltui pirmadienis laikomas pačia sudėtingiausia savaitės diena.
PlanetaMėnulis
Skaičius – 7.
Metalassidabras.
Zodiako ženklaiVėžys ir Avinas.
Spalva – sidabrinė.

Blogiau įprasto pirmadienio gali būti tiktai trys ypatingos – balandžio pirmoji, rugpjūčio antroji ir paskutinis – gruodis. Kaip tik balandžio pirmąjį pirmadienį mažai grupei žmonių pasirodė Kainas. Buvo jo gimimo diena. Po kelių metų jis užmušė Abelį. Antrame rugpjūčio pirmadienį į pelenus pavirto Sodoma ir Gomora, o paskutiniame gruodžio pirmadienį gimė Juda Iskariotas.

Nuo žilos senovės buvo manoma, kad žmogaus gyvenimas priklauso nuo to, kurią dieną jis gimė. Angliška patarlė: – Kas gimė pirmadienį, bus baltutėlis, kaip malūnininkas.

Gimusieji Mėnulio dieną linkę į žaibišką nuotaikų kaitą – per trumpą laiko atkarpą laisvai pereina nuo ašarų iki juoko. Tokie žmonės jautrūs, jie nepasižymi stipria valia, todėl yra lengvai įtikinami, pasiduoda svetimai įtakai. Jų pasirinkta profesija neturėtų reikalauti didelio susikaupimo – juk Mėnulio žmonės labai išsiblaškę. Jie gali būti puikūs muzikantai, dailininkai, skulptoriai, dvasininkai. Kaip žinia, Mėnulis – moterų globėjas. Todėl šią dieną gimusios mergaitės išauga į puikias motinas, mylinčias žmonas, ištikimas namų židinio sergėtojas. Jos geba užčiuopti pačius subtiliausius žmogaus sielos virpesius, duoda išmintingų patarimų ir yra tiesiog moteriškumo įsikūnijimas.

Pirmadienį gimė: Edis Merfis, Leonardo de Kaprio, Nostradamusas, Mišel Pfaifer, Greta Garbo, Monika Levinski, Harisonas Fordas, Michailas Gorbačiovas, Agata Kristi, Aristotelis Onasis.

. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.