Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Palmiros horoskopas 2009 metams

Avinas (03 21-04 22)

Ateina naudingų permainų metai – nuo sausio pradžios Jupiteris jums palankiame Vandenyje, o nuo balandžio iki spalio jūsų ženklu judės Baltasis Mėnulis, siejamas su geruoju karminiu atpildu bei suteikiantis apsaugą. Tad daug gerų norų, ryškių pastangų bei šurmulio jau metų pradžioje – sausį, pirmą vasario pusę.

Ne viskas pavyks, apie ką svajosite. Jei iš anksto susitaikysite, jog tai metas, kai likimas jus bando, moko, ko nereikia daryti – bus lengviau.

Itin aktyvus, sėkmingas laikas nuo balandžio pabaigos iki gegužės pabaigos – nauji interesai, nauji žmonės, nauji reikalai.

Meilė, džiaugsmas šeimoje jus lydės visą vasarą. Galima lemtinga meilė su užsieniečiu, išvykimas į užsienį.

Jautis (04 21-05 22)

Jūsų laukia svarbūs metai, kai atkaklios pastangos tampa apvainikuotos išskirtine sėkme, aukščiausiu pripažinimu. Būtent šiemet žvaigždės jums padės ne tik suvokti, ko labiausiai reikia, bet ir pasiekti tai. Tad kuo daugiau ambicijų, perfekcionizmo – šiemet tai į naudą. Nuo metų pradžios stebuklų nesitikėkite – pasiruoškite ilgai kopti į išsvajotas aukštumas stačiu šlaitu, per vėją, pūgas.

Bus svarbu labiau pasirūpinti poilsiu, nervų raminimu bei imuniteto stiprinimu – pavasarį galimas net nervinis, emocinis, fizinis išsekimas. Nenuliūskite – birželis, pirma liepos pusė šaunūs, jūs – vėl lyderiai.

Nuostabus metas prasidės nuo lapkričio mėnesio, kai Baltasis Mėnulis įeis į jūsų ženklą, – laukia geri pokyčiai namuose ir šeimoje.

Jūsų laukia svarbūs metai, kai atkaklios pastangos tampa apvainikuotos išskirtine sėkme, aukščiausiu pripažinimu. Būtent šiemet žvaigždės jums padės ne tik suvokti, ko labiausiai reikia, bet ir pasiekti tai. Tad kuo daugiau ambicijų, perfekcionizmo – šiemet tai į naudą. Nuo metų pradžios stebuklų nesitikėkite – pasiruoškite ilgai kopti į išsvajotas aukštumas stačiu šlaitu, per vėją, pūgas.

Bus svarbu labiau pasirūpinti poilsiu, nervų raminimu bei imuniteto stiprinimu – pavasarį galimas net nervinis, emocinis, fizinis išsekimas. Nenuliūskite – birželis, pirma liepos pusė šaunūs, jūs – vėl lyderiai.

Nuostabus metas prasidės nuo lapkričio mėnesio, kai Baltasis Mėnulis įeis į jūsų ženklą, – laukia geri pokyčiai namuose ir šeimoje.

Dvyniai (05 21-06 22)

2009-ieji – be galo svarbūs ir ne mažiau įspūdingi Dvyniams. Dabar jie taps vienais Zodiako lyderių.

Net jei jūs neužimate jokių postų, numokite ranka į dvynišką paprastumą, kuklumą ir parodykite pasauliui, kokie esate nuostabūs. Tai bus pripažinimo metai – jūsų įtaka ir autoritetas augs.

Tai bus metai, kai atsiveria naujos erdvės, kai svarbiausia savęs neapriboti. Itin aktyvus metas, tinkamas veiklai plėsti, tolimoms kelionėms, permainoms – vasaris, kovas, balandis, gegužės trečia dekada

Rugsėjis gali priversti spręsti gyvenamosios vietos klausimą – tai bus tinkamas metas pirkti, parduoti nekilnojamąjį turtą. Tiek vykti į svarbias keliones, tiek kraustytis į naują gyvenamąją vietą tinkamas laikas – tik iki spalio mėnesio.

Vėžys (06 22-07 22)

Laukia intriguojantys metai, kai bus sunku numatyti įvykių eigą, aplinkinių elgesį – viskas vyks tarsi specialiai atvirkščiai, nei norėsite.

Ramiems, nemėgstantiems staigmenų Vėžiams vargu ar patiks tokia likimo surengta „atrakcija“. Bus sunku suvokti šių metų logiką: tarsi beprasmės netektys, kančios arba atvirkščiai: sėkmė ten, kur, jūsų supratimu, ji neįmanoma. Intuicija bus svarbiausias dalykas jūsų gyvenime.

Labiausiai nervingas bus sausis, vasaris, tačiau antrą kovo pusę, balandį, gegužę, rugsėjį galite nemažai laimėti. Kad ir kas nutiktų, atminkite, jog pats svarbiausias dalykas Vėžio gyvenime yra namai, šeima.

Meilės intrigų kupinas laikas bus rugpjūtį ir lapkritį.

Liūtas (07 22-08 23)

Ruoškitės darbymečiui. Teks perskirstyti prioritetus: pirmojoje vietoje bus pareiga, tvarka, tik paskui – džiaugsmai. Metų pradžia kiek kebloka – nedidelės nesėkmės, negalavimai, nesusipratimai bendraujant su kolegomis bei artimaisiais gali virsti rimtu kliuviniu. Tad iki vasario vidurio siekite būti taikesni, ramesni, labiau įsiklausyti į viršesniųjų valią.

Iki pat metų pabaigos bus svarbu labiau saugoti sveikatą, darbo vietą ir gerus šeimos santykius.

Nuo spalio mėnesio, jei nesusiimsite, gali prasidėti santuokos krizė.

Ilsėtis bei stiprinti sveikatą reikėtų rugsėjį, pirmą spalio pusę. Nuo spalio vidurio vėl atgausite jėgas – prasidės avantiūrų metas. Būsite įžvalgūs, sumanūs. Itin seksis siekti pripažinimo – tapsite lyderiais.

Mergelė (08 23-09 23)

2009 m. bus ne itin romantiški. Dabar teks esminį dėmesį skirti veiklai, taip pat labiau susirūpinti tvarka savo gyvenime plačiąja šio žodžio prasme. Bet juk tai ir yra tikroji Mergelės ženklo esmė!

Vis dėlto metai jus vers klausti savęs, ar gyvenate sveikai, ar dabartinė veikla atitinka jūsų poreikius, ar leidžia atsiskleisti gabumams.

Nuo spalio taps svarbus mokėjimas taupyti pinigus, jėgas, saugoti sveikatą. Nepersidirbkite: jūsų sveikatos ištekliai kurį laiką bus riboti. Nuo spalio vidurio taps svarbu išmokti būti tolerantiškiems, atsargiems – prasideda metas, kai pavojinga siekti lyderystės. Tad nesitikėkite metams baigiantis aukštų laimėjimų, stulbinamų rezultatų. Ir daugiausia tuo metu gaus tylieji, kuklieji, atsargieji.

Svarstyklės (09 23-10 23)

Metų pradžia nebus labai optimistiška: kaustys įvairios šeimos aplinkybės – rūpesčiai dėl motinos, apmaudūs nesutarimai su giminaičiais ir net savo vaikais. Daug jėgų gali atimti ir rūpesčiai dėl gyvenamosios vietos ar nekilnojamojo turto, ypač jei jis paveldėtas.

Paini metų pradžia ir tvarkant finansinius reikalus – puikūs pasiūlymai, bet ne tokie greiti rezultatai. Kovo antra pusė, balandis, gegužė – priverstinių pasirinkimų mėnesiai.

Gegužės trečią dekadą pavyks rasti visus tenkinantį sprendimą.

Rudenį laukia perspektyvūs pasiūlymai, naudingi sandoriai, pelnas. Daug kas lapkritį, gruodį priklausys nuo jūsų iniciatyvos, mokėjimo bendrauti, užmegzti reikalingas pažintis.

Skorpionas (10 23-11 23)

2009 m. – romantiškas laikas, kupinas svajonių, gerų vilčių. Metai bus labiau tinkami gilintis į praeitį, o ne ko nors nauja imtis. Tad nieko neplanuokite, nebent pats gyvenimas jums parengtų malonią staigmeną. Esminį dėmesį skirkite šeimai, namams, taip pat santaupoms kaupti.

Tai geras laikas ieškoti tinkamos gyvenamosios vietos, investuoti pinigus į nekilnojamąjį turtą.

Puikus laikas ir šeimai kurti, pradėti vaikus. Tam palankiausias laikas iki balandžio mėnesio.

Kovas, balandis tinkami rizikingiems sumanymams. Būsite itin žavūs, įdomūs, trauksite aplinkinių dėmesį. Tai gera proga vienišiams sutikti sau skirtą porą.

Gana nervingas gali būti rugpjūtis – tuo metu geriausia ilsėtis.

Šaulys (11 23-12 22)

Nuo sausio pradžios daugumai Šaulių ateina atsipalaidavimo laikas – Juodasis Mėnulis pagaliau palieka jų ženklą.

Nors sausis sunkus, imsite atgauti jėgas bei prarastas pozicijas. 2009-ieji bus įdomūs, intensyvūs metai – ramiai nepasėdėsite. Daug veiklos, kontaktų, naujovių.

Pirmą pusmetį su jumis likimas koketuos, žais, bus pakantus jūsų trūkumams ir išaugusiems naujiems poreikiams, o birželį, liepą, rugpjūtį, rugsėjį to nebus. Pasistenkite kuo greičiau persiorientuoti nuo birželio pradžios, kitaip neišvengsite tam tikrų traumų, nuostolių. Vis dėlto tai – trumpalaikiai kliuviniai.

Nuo spalio vidurio vėl viskas šaunu – iki pat metų pabaigos atsivers naujos, šaunios perspektyvos.

Ožiaragis (12 22-01 21).

2009 m. nebus lengvi metai – iki spalio mėnesio teks susitaikyti su tuo, kad likimas tikrins jūsų ožiaragišką ištvermę: mat Juodasis Mėnulis, siejamas su karminių skolų grąžinimu, dabar jau bus jūsų ženklo svečias.

Tai nepakeis jūsų ženklo perfekcionistinės prigimties, bet jau dabar kiekvienas laimėjimas brangiai kainuos – saugokite sveikatą ir gerus santykius šeimoje bei darbo kolektyve.

Liepą, rugpjūtį būkite atidesni sveikatai, labiau pasaugokite darbo vietą. Rugsėjis patikrins santuokos tvirtumą. Džiugi pirma spalio pusė, kai vadovybė, įtakingi asmenys sugebės jus tinkamai įvertinti – tikėtinas paaukštinimas bei kitokie įvertinimai. Nuo spalio vidurio iki metų pabaigos – nervingas laikas.

Vandenis (01 21-02 20)

Nors metų pradžia ne pats mėgstamiausias jūsų laikas, būkite tikri, kad jūsų laukia staigmenos – Jupiteris, Karalių Žvaigždė, senovės astrologų dar vadinamas Didžiąja Laime, įeis į jūsų ženklą pirmomis sausio dienomis visiems 2009 m., tad daug pasieksite, daug įgysite, sustiprės jūsų įtaka, veiklos sfera, įgysite didesnį autoritetą šeimoje bei visuomenėje.

Kovą, balandį teks aktyviai spręsti finansinius klausimus. Gegužę, birželį, liepą įvykių tempas sulėtės, sumažės ir bendravimo.

Jūsų dėmesį pasiglemš namai, šeima. Ir jūs neapsiriksite, jei labiau susitelksite ties artimaisiais – šeima taps džiaugsmo, naujų jėgų ir įkvėpimo šaltiniu. Liepą būkite atidesni savo sveikatai, rugpjūtis žada rūpesčius dėl vaikų, sutuoktinio.

Žuvys (02 20-03 21)

Prasideda paslaptingi metai – jūs apimti vilčių, paskendę svajonėse. Intuicija tampa itin subtili, leidžia suvokti svarbias tiesas, atspėti ateitį. Sausį, pirmą vasario pusę bus naudinga vykti į piligrimišką kelionę.

Sėkmingos veiklos užsienyje tuo metu gali tikėtis dirbantys protinį, kūrybinį darbą. Verslininkai turėtų pasisaugoti pervertinti savo galimybes, taip pat labai pasikliauti partneriais. Iki balandžio pradžios jūsų ženklu judės Baltasis Mėnulis, kuris saugos nuo klaidingų sprendimų. Balandį venkite spontaniškumo apsispręsdami, gegužę būkite taupesni, birželį labiau pasisaugokite naujų žmonių.

Liepa, rugpjūtis bus geri ilsėtis su šeima. Intriguojantis bus rugsėjis, pirma spalio pusė – kai kas gali pasikeisti bendraujant su antrąja puse.

2 komentarai. Komentuoti>

  • man veziui tikrai atitiko rugpjucio menesio spejimas,tik reikia sulaukt ar taip pat atsitiks ir lapkriti:)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.